Gdzie znaleźć Dawn Stones w Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Gdzie znaleźć Dawn Stones w Pokémon Scarlet i Violet
30. kwietnia 2024
3 minutes
25

By Jhonny Gamer

Dawn Stones może być użyte do ewolucji Pokémon w Pokémon Scarlet i fiolet, w tym Kirlia i Snorunt.

Dla niektórych Pokémon w Pokémon Scarlet i fiolet, Używanie kamienia świtu jest jedynym sposobem na ich ewolucję, ponieważ po prostu zwiększenie ich poziomu’T Całkiem wystarczy.

Oto gdzie znaleźć Dawn Stones w Pokémon Scarlet i fiolet, od używania ciężko zarobionej gotówki po znalezienie freebiego podczas pobytu.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (i 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet i Violet

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie dostać się w kamienie świtu Pokémon Scarlet i fiolet

Istnieje wiele sposobów, aby dostać się w kamienie świtu Pokémon Scarlet i fiolet. Pierwszy to Kup je na aukcji w Port Marinada;Jest to jednak całkowicie oparte na szczęściu. To’warto okresowo sprawdzać, ponieważ partie się zmieniają, ale jeśli ty’Zdesperowany, jest taki, który możesz się dowiedzieć na wolności, gwarantowane.


Dom aukcyjny sprzedaje różnorodne przedmioty ewolucji, ale to, czy możesz je kupić, to czyste szczęście.

Jeśli ty’D raczej nie czekać na dom aukcyjny (za który całkowicie nie możemy cię winić), możesz, możesz Znajdź kamień świtu siedzący w przedmiotu Pokéball, odpadnij na mapie świata. Istnieją dwie lokalizacje, które możemy zasugerować-na zachód na północno-zachodniej części medali oraz w kamieniołomie na północ od Levincia, jak pokazano poniżej.

Sprawdź ruinę na północny zachód od Medali.
Sprawdź duży stos brudu w kamieniołomie na północ od Levincia

Wreszcie, ci z was, którzy pchają się naprzód z ukończeniem Pokédex, odblokują kamień świtu Zarejestruj swój 270 Pokémon! Aby to twierdzić, upewnij się, że złapałeś (nie tylko widziały) 270 różnych gatunków Pokémon, a następnie przejdź do swojego Pokédex. Stąd, jeśli dotkniesz przycisku „X”, Twoja aplikacja ześlizgnie się i otrzymasz ciężko zarobioną nagrodę. Jeśli po raz pierwszy użyłeś tej funkcji, otrzymasz nagrodę za każde 10 zarejestrowanych gatunków, więc sprawdzaj od czasu do czasu!

Który Pokémon ewoluuj za pomocą kamieni świtu?

Oto lista Pokémon, które używają kamieni świtu do ewolucji Pokémon Scarlet and Violet:

  • Mężczyzna Kirlia w Gallade
  • Żeńska wnica w Froslass

Jeśli ty’Ponownie walcząc o znalezienie tych kamieni, Zawsze możesz złapać Gallade i Froslass na wolności, Chociaż są bardzo rzadkie. Pamiętaj, że możesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie rzadkich Pokémon danego typu przez jedzenie prawej kanapki.

Jak zdobyć Gallade and Froslass bez kamienia świtu.

A jeśli możesz’tkaj, aby je rozwinąć i chcę podgląd ich stron Pokédex, umieściliśmy je dla Ciebie poniżej.

Gallade Pokédex Wpis.
Wpis Froslass Pokédex.

To wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak dostać się do świtu Pokémon Scarlet i fiolet. Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Gdzie znaleźć Dawn Stones w Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *