Gdzie znaleźć ditto w Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Gdzie znaleźć ditto w Pokémon Scarlet i Violet
30. kwietnia 2024
4 minutes
25

By Jhonny Gamer

Tak samo jest szczególnie trudne do znalezienia Pokémon Scarlet i fiolet, biorąc pod uwagę, że może w pełni ukryć się jako inne Pokémon na wolności.

Istnieje kilka lokalizacji ditto do zameldowania Pokémon Scarlet i fiolet, Jednakże. Obszary te mają większą szansę na zadrżanie i mogą naprawdę zaoszczędzić trochę czasu na dłuższą metę.

Nauka, jak łatwo znaleźć ditto, jest przydatne, jeśli chcesz zająć się hodowlą – przydatne, jeśli chcesz więcej Kontrola nad statystykami, ruchami i innymi elementami dla najlepszych możliwych Pokémon.

Oto gdzie znaleźć ditto w Pokémon Scarlet i fiolet a także rosnąca lista Pokémon to samo może ukryć się jako.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie znaleźć ditto w Pokémon Scarlet i fiolet

Ditto znajduje się w prowincji Zachodniej (obszar drugi) i zachodniej prowincji (obszar trzech) sekcji Pokémon Scarlet i fiolet. Głównym problemem jest to, że w przeciwieństwie do innych Pokémon gry, nie znajdziesz Ditto w swojej standardowej formie w dowolnym miejscu na wolności. Zamiast tego ditto ukrywa się jako inne Pokémon i nie ma sposobu, aby powiedzieć, które z nich.


Ditto ujawni się podczas pierwszego zakrętu bitwy, więc będziesz musiał rozejrzeć się po tych obszarach, rzucając wyzwanie Pokémon, dopóki nie znajdziesz jednego. Wieża obok Porto Marinada jest najlepszym miejscem, jakie stwierdziliśmy, aby konsekwentnie znaleźć ditto. Możesz zobaczyć tę lokalizację na mapie poniżej:


Udaj się do tej wieży i zacznij wyzwanie Pokémon. Murkrow i Grimer mogą być zdecydowanie podobnie jak w przebraniu, więc zacznij od. W końcu Ditto się ujawni. Pamiętaj tylko, aby je złapać, zanim przypadkowo je zdejmiesz.

Lista przebrania to samo

Poniżej znajdziesz listę każdy Pokémon, że ditto może się ukryć jak w Pokémon Scarlet i fiolet. Zaktualizujemy to, ponieważ uda nam się potwierdzić więcej z nich.

 • Grimer
 • Murkrow
 • Eevee
 • Skiddo
 • Meowth
 • Kirlia
 • Staravia
 • Rotom
 • perski
 • Varoom
 • Kirlia
 • Dedenne

Wskazówki dotyczące łapania ditto

Na szczęście po spotkaniu. Trzymając „ZL”, możesz skupić się na Pokémon, aby ujawnić swoją nazwę. Każdy ditto zostanie nazwany „ditto”, kiedy się sprawdzasz. Więc zbliżaj się po cichu, skanuj pod kątem nazwy, a następnie walcz, jeśli znajdziesz ditto, gdzie nie powinno być.

Kolejna poręczna wskazówka, którą znaleźliśmy do złapania Pokémon Scarlet i fioletowe jest to, że jeśli jeszcze nie widziałeś ditto w grze, ukryty Pokémon będzie miał???„Jako jego nazwa. Na przykład pierwszy ditto, który złapaliśmy, był ukryty za murkrow. Murkrow został już zarejestrowany w Pokédex, ale jego nazwa była nadal pokazana jako ’???’. Oznaczało to, że musiało to być tak samo. To będzie działać tylko dla Pokémon, o których wiesz, że już się zarejestrowałeś i po raz pierwszy znalazłem to samo.

To wszystko, co musisz wiedzieć o złapaniu Pokémon Scarlet i fiolet. Stąd masz teraz coś, co pomoże w hodowli O wiele bardziej proste.

Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Gdzie znaleźć ditto w Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *