Gdzie znaleźć egzotyki Ace i automaty do zbrojowni Ace Fortnite

Startseite » Gdzie znaleźć egzotyki Ace i automaty do zbrojowni Ace Fortnite
30. kwietnia 2024
3 minutes
26

By Jhonny Gamer

Kup broń w Ace’s Exotics lub Ace’s Armour Authine to nowe wyzwanie w Fortnite.

Dodano kilka nowych wyzwań Fortnite Rozdział 4 Sezon 1 w ramach najbardziej poszukiwanej linii zadań. Z wyłącznymi nagrodami przywiązani do nich.

Aby ukończyć to wyzwanie, otrzymasz 1k Infamy, która jest specjalną walutą związaną z najbardziej poszukiwaną linią zadań. Gdy zarabiasz więcej niesławy, będziesz mógł wymienić go na ekskluzywne nagrody.

Oto gdzie znaleźć Ace’s Zbrojownia i Ace’s Exotics Vending Machines Fortnite , I co możesz od nich kupić.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Gdzie znaleźć egzotyki Ace i automaty do zbrojowni Ace Fortnite

Zbrojownia Ace i Ace’s Exotics Vending Macines znajdują się zamiast zwykłych automatów. Są one na ogół występujące w każdej wymienionej lokalizacji, choć są też niektóre w mniejszych obszarach. Najlepszym sposobem na znalezienie takiego jest udanie się do nazwanej lokalizacji, takiej jak Shattered Slabs i poszukiwanie symboli automatu na mapie.


Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Kup broń w Ace’s Exotics lub Ace’s Armory Vending Machines w Fortnite

Po wyśledzeniu Ace’s Armory lub Ace’s Exotics Vending Machine, wchodzą z nią, aby zobaczyć, co jest w sprzedaży. Maszyny z automatami zbrojowni pozwalają wybierać spośród szerokiej gamy broni, podzielone na kategorie takie jak materiały wybuchowe i strzelby. Vending Machine Exotics Vending sprzedaje jednak tylko egzotyczną broń, podobnie jak broń o napadach na napad. To mogą naprawdę dać ci przewagę nad wrogami. Każda egzotyczna broń sprzedawana z tych automatów kosztuje 750 barów.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 4 Sezon 1, Odwiedź nasze przewodniki w lokalizacjach postaci, Zwiększa, Jak szybko zdobyć XP, A kiedy Geralt przychodzi Fortnite .

How do you rate Gdzie znaleźć egzotyki Ace i automaty do zbrojowni Ace Fortnite ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *