Gdzie znaleźć Hoz w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Gdzie znaleźć Hoz w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
2. maja 2024
3 minutes
20

By Jhonny Gamer

Znalezienie kapitana Hoz jest twoim pierwszym zadaniem w Crisis w zamku Hyrule zadanie The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Odblokujesz Kryzys w Hyrule Castle Quest automatycznie po zakończeniu Królestwa Hyrule. Chociaż nie możesz od razu ukończyć THSI Quest, zalecamy odtwarzanie tego pierwszego aktu, aby odblokować funkcje, takie jak Parotlider, Zanim zaczniesz odkrywać Hyrule.

Więc spójrz poniżej, aby się nauczyć gdzie znaleźć hoz A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przygodach Link, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Hej! Słuchać! Podczas gdy my’Zrobili nam wszystko, aby uniknąć zepsucia gry’historia, ten przewodnik zawiera małe spoilery.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Gdzie znaleźć Hoz w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Twoje pierwsze zadanie w Kryzys w Hyrule Castle Main Quest of The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom mają spotkać się z Hozem, kapitanem, który prowadzi partię poszukiwawczą księżniczki Zelda. On’s obecnie w zamku Hyrule, więc pozostaw lądowanie na lądowaniu i przejdź przez ruiny zamku Hyrule, aż dotrzesz do bram do samego zamku.


Możesz udać się prosto z miejsca, w którym stoi Pura do zamku Hyrule.

Po drodze, ty’Będę w stanie zebrać więcej broni, a jeśli wybierzesz, zakończ wyzwanie w świątyni Kyononis.

W bramach zamku, ty’Szybko zdają sobie sprawę, że bramy są o wiele za duże, abyś mógł się otworzyć. Zamiast tego’Muszę przeskoczyć przez bok chodnika przy bramach i chodzić wokół nich.

Kiedyś’Po drugiej stronie możesz porozmawiać z Raseno, aby dowiedzieć się, że Hoz jest w pierwszej bramie dla zamku. Aby znaleźć tę bramę, musisz po prostu podążać ścieżką, dopóki nie dotrzesz do budynku.

Kiedy dotrzesz do bramki, wejdź do środka, a następnie wspinaj się na jedną ze ścian, aby dotrzeć do pierwszego balkonu. Stamtąd musisz kontynuować wspinanie się po ścianach zewnętrznych, aż osiągniesz następny poziom bramy, w której ty’Znajdź hoz.

Wspinaj się na bramę, aby znaleźć Hoz.

Porozmawiaj z Hozem i usiądź, aby cieszyć się kolejną przerywnikiem filmowym.


Teraz nadszedł czas, aby wrócić do lądowania w miejscu, w którym dostaniesz paralotnię! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przygodach Link w Hyrule, odwiedź naszą Zelda: łzy w kierunku królestwa.

How do you rate Gdzie znaleźć Hoz w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *