Gdzie znaleźć jedwabne lokalizacje kwiatów Genshin Impact i gdzie kupić jedwabne kwiaty

Startseite » Gdzie znaleźć jedwabne lokalizacje kwiatów Genshin Impact i gdzie kupić jedwabne kwiaty
2. maja 2024
5 minutes
21

By Jhonny Gamer

Musisz znaleźć Lokalizacje jedwabnych kwiatów w Genshin Impact Jeśli chcesz wznieść niektóre z swoich postaci liyue.

Silk Flower to regionalna specjalność Liyue używana do tworzenia tkaniny, ale co ważniejsze, musisz to zrobić Kwiat z jedwabiu farmy Lub kup jedwabny kwiat W Genshin Impact Jeśli chcesz poprawić HU Tao lub Xingqiu do ich pełnego potencjału wstąpienia.

Nie możesz uprawiać jedwabiu na czas nieokreślony, ponieważ jest czas odradzania, Więc zakryjemy gdzie znaleźć jedwabny kwiat poniżej i skąd można go kupić i jego nasiona.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wersja 4.4 „żywe Harriers w górę w Spring Breeze” | Genshin Impact.Obejrzyj na YouTube

Gdzie znaleźć jedwabne lokalizacje kwiatów Genshin Impact

Są tylko Dwa miejsca, w których można znaleźć jedwabne lokalizacje kwiatów do uprawy Genshin Impact:

  • Wangshu Inn w Liyue
  • Liyue Harbour

W sumie jest tylko 14 jedwabnych lokalizacji kwiatów, ale na szczęście mają dwa na lokalizację. Uważaj na czerwone krzaki w Wangshu Inn i Liyue Harbour, ponieważ tam znajdują się jedwabne kwiaty.


Genshin Impact Lokalizacje kwiatów jedwabnych liyue Harbor

Istnieje siedem czerwonych krzaków zawierających czternaście jedwabnych kwiatów w Liyue Harbor, w zachodnim obszarze w kierunku MT. Tianheng.

Oto mapa dla wszystkich Lokalizacje kwiatów jedwabnych liyue Harbor W Genshin Impact:


Kredyt obrazu: Hoyolab.com.

Genshin Impact Wangshu Inn Silk Flower Locations

Istnieje również siedem czerwonych krzaków zawierających czternaście jedwabnych kwiatów w Wangshu Inn, wzdłuż ścieżki na zewnątrz budynku na północ.

Oto mapa dla wszystkich Wangshu Inn Silk Flower Locations W Genshin Impact:


Kredyt obrazu: Hoyolab.com.

Pamiętaj, że jeśli zabraknie jedwabnego kwiatu we własnym świecie, możesz podróżować do innego stanu świata w koopera. Pamiętaj tylko, aby zapytać ich, czy najpierw jest w porządku, jeśli dołączasz do świata nieznajomego!

Jeśli skończysz, możesz również kupić jedwabne kwiaty…

Gdzie kupić jedwabne kwiaty i nasiona Genshin Impact

Są trzy miejsca, w których możesz kup jedwabne kwiaty w Genshin Impact :

  • Od Verr Goltet w Wangshu Inn (Liyue)
  • Z MS. Bai w Qingce Village (Liyue)
  • Z Qiuwei w Port Ormos (Sumeru)

Verr Golet znajduje się w Wangshu Inn, tuż po schodach z punktu teleportacyjnego u góry. Sprzedaje jedwabne kwiaty x5 i kosztują 1000 mora. Jej zapas odświeża się co trzy dni.

SM. Bai jest przed domem w pobliżu niektórych kół wodnych w środku wioski Qingce, na południe od środkowego punktu teleportacji wioski. Sprzedaje także jedwabne kwiaty x5, kosztując 1000 mora każdy. Jej zapas odświeża się co trzy dni.

Qiuwei stoi przed swoim stoiskiem na środku portu Ormos, w pobliżu wody. Skieruj się na południe od teleportacji przy pomocy mostu w Port Ormos, aby ją znaleźć. Podobnie jak pozostali dwaj kupcy, sprzedaje jedwabne kwiaty x5, kosztując 1000 mora, a jej zapas odświeża się co trzy dni.

Oprócz kupowania jedwabnych kwiatów, możesz także kup jedwabne nasiona kwiatów i wyhoduj je w swoim ogrodzie w garnku Serenitea, który dostajesz od Pani Ping. Musisz uprawiać jedwabne nasiona kwiatów w polu wyposażenia „A Ścieżka: luksusowe glebe”.

Aby zdobyć nasiona jedwabnych kwiatów, musisz je kupić w Tubby w magazynie w doniczce Serenitea, albo zebrać jedwabne kwiaty za pomocą „Gadżetu do apteki” wyposażonego. To da ci jedno ziarno na jedwabny kwiat zebrany.

Tubby sprzedaje nasiona kwiatów X5 za walutę X5, a magazynka odświeża się raz w tygodniu.

Nasiona kwiatów jedwabiu zajmują 2 dni i 22 godziny, aby całkowicie rosnąć, ale można uzyskać więcej niż jeden jedwabny kwiat z każdego zasadzonego nasiona.


Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Jedwabny czas odradzania kwiatu

Podobnie jak inne specjalne przedmioty Liyue, kiedy je uprawia na wolność, Jedwabne kwiaty zajmują dwa dni do odrodzenia.


To może sprawić, że jedwabny kwiat hodowli nieco żmudny, ale w ciągu dwóch do trzech dni (w zależności od tego, z jakim zacząłeś uprawić) powinieneś mieć wystarczająco dużo, aby w pełni wznieść się na postać – o ile masz inne materiały wstąpienia. W chwili pisania tylko Hu Tao i Xingqiu potrzebują jedwabnych kwiatów jako materiałów wstąpienia.

Tymczasem możesz także spróbować ogrodnictwa lub kupować jedwabne kwiaty.

Wszystkie najlepsze znalezienie jedwabnych kwiatów Genshin Impact!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Gdzie znaleźć jedwabne lokalizacje kwiatów Genshin Impact i gdzie kupić jedwabne kwiaty ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *