Gdzie znaleźć kamienie ognia Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Gdzie znaleźć kamienie ognia Pokémon Scarlet i Violet
2. maja 2024
3 minutes
20

By Jhonny Gamer

Kamienie pożarowe może być użyte do ewolucji Pokémon w Pokémon Scarlet i fiolet. Na przykład growlitute i eevee.

Dla niektórych Pokémon w Pokémon Scarlet i fiolet, Używanie kamienia pożarowego jest jedynym sposobem na ich ewolucję, ponieważ po prostu zwiększenie ich poziomu nie będzie wystarczające.

Oto gdzie znaleźć kamienie ognia Pokémon Scarlet i fiolet, w tym kupowanie ich w sklepie i zdobycie ich za darmo podczas odkrywania.


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy.

Gdzie dostać kamienie pożarowe Pokémon Scarlet i fiolet

Istnieją dwa sposoby na zdobycie kamieni przeciwpożarowych Pokémon Scarlet i fiolet. Pierwszym z nich jest zakup w Delibird, prezentuje sklepy. Są one znalezione w głównych miastach, więc Levincia, Mesagoza i Cascarrafa. Delibird przedstawia sklepy na mapie, oznaczone symbolem torby na zakupy. Możesz zobaczyć, jak wyglądają te sklepy na poniższym obrazku:


Odwiedź Delibird przedstawia sklepy, aby kupić kamienie pożarowe.

Opcja zakupu kamieni przeciwpożarowych w Presents Delibird nie odblokowuje się, dopóki nie masz trzech odznak na siłowni. Jest prawdopodobne, że jest to faktycznie związane z postępem, a także może odblokować za pośrednictwem innych głównych zadań. Nie potwierdziliśmy tego jednak, więc jeśli kamienie pożarowe nie są na sprzedaż w twojej grze, pokonaj trzy siłownię. Następnie możesz kupić Fire Stones za 3000 Pokédollars


Jeśli wolisz nie płacić za kamienie pożarowe, idź do prowincji wschodniej (obszar trzeciej) na mapie. To jest na północ od Levincia.


Szukasz rzeki, która oddziela ten obszar od tego na północ. Zejdź na brzeg rzeki i poszukaj piłek Poké zaśmieconych wokół środowiska. To są odbiory przedmiotów. Znajdziesz tutaj kości i kamienie ewolucyjne. Szukaj dalej, a znajdziesz kamienie pożarowe.Który Pokémon ewoluuj za pomocą kamieni przeciwpożarowych?

Oto lista Pokémon, które używają kamieni ognia do ewolucji Pokémon Scarlet and Violet:

  • Eevee
  • Growlitute
  • Capsakid

To wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak zdobyć kamienie pożarowe Pokémon Scarlet i fiolet. Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Gdzie znaleźć kamienie ognia Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *