Gdzie znaleźć klucz do kasy i jak ukończyć Meddling Mirabel Quest w Disney Dreamlight Valley

Startseite » Gdzie znaleźć klucz do kasy i jak ukończyć Meddling Mirabel Quest w Disney Dreamlight Valley
2. maja 2024
6 minutes
21

By Jhonny Gamer

Znalezienie Klucz do kasy Disney Dreamlight Valley jest jednym z wielu kroków, do których musisz podjąć Wypełnij wtrącającą się misję Mirabel. Mirabel miał na myśli dobrze, gdy próbowała rozproszyć kłótnię między Donaldem i Scrooge, ale wszystko poszło nie tak, a teraz to od ciebie zależy, czy to naprawić.

Utrata dostępu do swoich pieniędzy poprzez utratę klucza do kasy zdecydowanie nie poprawił nastroju Scrooge Disney Dreamlight Valley . Tak więc, mając kilka wskazówek, aby kontynuować, to od ciebie zależy, czy Mirabel nadrobił próbę ponownego połączenia duetu kaczki.

Bez zbędnych ceregieli, pokażemy ci gdzie znaleźć klucz do kasy I Jak ukończyć wtrącającą się misję Mirabel w Disney Dreamlight Valley .

Na tej stronie:


Disney Dreamlight Valley – Zwiastun pamiętania aktualizacji

Jak rozpocząć wtrącanie się w Mirabel Quest w Disney Dreamlight Valley

Misja „wtrącania się Mirabel” jest dostępna, gdy tylko dotrzesz do przyjaźni z Mirabelem na poziomie siódmym. Gdy tylko osiągniesz ten poziom, zobaczysz fioletowy znacznik ikony, który pojawi się nad głową Mirabel.

Kiedy będziesz gotowy, aby rozpocząć zadanie, podejdź do niej i zacznij z nią rozmawiać. Następnie ujawni, że jej dobrze intencjonalna interwencja między Scrooge i Donaldem bardzo się myliła.


Mirabel naprawdę miał dobre intencje.

Następnie zadowa ci rozmowę z nimi obojga. Scrooge powie, że szopa uciekła ze swoim kluczem po tym, jak Donald wpadł do rzeki, a Donald opowie ci bardziej upiększoną wersję historii.

Będziesz wtedy miał za zadanie znaleźć klucz Scrooge i karmić szopy szopów, gdy krzycze Donald ich przestraszyło.

Gdzie znaleźć klucz do kasy

Klucz do kasy W Disney Dreamlight Valley może być znalezione w lesie męskim.

Przygotuj swój łopat. Będzie to dość łatwe do zauważenia jako Klucz będzie wystający z ziemi i błyszcząc na ciebie.


[NoEdit] Disney Dreamlight Valley, klucz do kasy jest pochowany w ziemi i błyszcząc
Miej oczy na ziemi.

Gdy go znajdziesz, wykop go tak, jak to zrobisz z dowolnym innym materiałem i podnieś.

Karmienie szopów

Ponieważ jesteś już w lesie męskim, możesz wybrać jagody z krzaków rozrzuconych po okolicy. To są ulubione jagody szopa, choć też lubią maliny.

Możesz dowiedzieć się więcej o karmieniu szopów w ulubionym przewodniku naszego Crittera, Ale główną zasadą jest to, że musisz być cierpliwy podczas karmienia.

Kiedy szop szopa cię zauważy, nie zbliżaj się do niego, dopóki nie przykuc. Jeśli stoi prosto na tylnych nogach (trochę jak meerkat), nie zbliżaj się do niego. Jeśli to zrobisz, wystraszy się to i będziesz musiał zacząć się do niego ponownie zbliżać.


[NoEdit] Disney Dreamlight Valley, Red Saccoon siedzi w lesie Valor
Ich nazwa jest teraz „zardzewiała”. Dopasowanie szopa szopa?

Stopniowo zbliża się do szopa, dopóki nie usiądzie przed tobą. Kiedy to się stanie, naciśnij poproszony Kontroluj, aby do niego podejść, a następnie wybierz wybraną jagodę z plecaka, aby ją nakarmić.

Musisz to zrobić dwa razy za pomocą różnych szopów. Nie możesz nakarmić tego samego dwa razy.

Disney Dreamlight ValleyGrudniowa aktualizacja jest tutaj! Możesz teraz dodać Jacka Skellingtona Do swojej doliny użyj trybu wieloosobowego i usuń wieśniaków.
Aby uzyskać więcej pomocy, sprawdź naszą listę przepisów, Jak ulepszyć swój dom, mieć wiele domów graczy, Ulubione potrawy stworzeń i kody wykupu.
Wreszcie, nie zapomnij odwiedzić naszej listy przyszłych i aktualnych postaci Aby zobaczyć, kto może odwiedzić dolinę następną!

Jak znaleźć przegrzebki i małże Disney Dreamlight Valley

Po oddaniu klucza do Scrooge i rozmowie z Mirabelem, wymyśliła kolejny pomysł. Ten oznacza, że musisz zrobić ramkę i upiec określony przepis, chociaż ramka może wymagać trochę pracy.

Do Zrób ramkę, Będziesz musiał mieć:

  • Glass x8 (piasek x5 i węgiel x1)
  • X10 Drewno (wszędzie)
  • Clams x5 (Dazzle Beach)
  • przegrzebki X5 (Dazzle Beach)

Scallops and Clams można znaleźć na Dazzle Beach. Znaleźliśmy wszystkie nasze małże i przegrzebki w pobliżu linii brzegowej na obu odcinkach Dazzle Beach, choć większość zrodziła się w pobliżu domu Donalda.


[NoEdit] Disney Dreamlight Valley, postać patrzy w dół niebieskiego przegrzebki na plaży
Przegrzebki to niebieskie, małże są różowe.

Tylko kilka przegrzebków i małży zrodzi się jednocześnie, więc jeśli zebrałeś je wszystkie i nie masz wystarczająco dużo, opuść ten obszar, wróć, aby skłonić się do odrodzenia.

Drewno iglaste można znaleźć w większości obszarów na mapie, choć najłatwiejsze miejsca do znalezienia, są plac i spokojna łąka.

Musisz wyrobić szkło na ławce rzemieślniczej za pomocą piasek x5 I X1 Węgiel.

Wykonaj ramę

Gdy masz wszystkie materiały, udaj się do ławki rzemieślniczej, aby rama.

Opcja rzemieślnicza dla ramki będzie dostępna pod zakładką „Meble” u góry menu rzemieślniczego. Jeśli nie masz pewności, na rogu opcji ramy powinno być również małe zdjęcie Mirabel.


[NoEdit] Disney Dreamlight Valley, Menu rzemieślnicze dla ramy dla Mirabel
Rodzaj wykopywania piesków na ramie…

Jak zrobić czerwone ciasto owocowe w Disney Dreamlight Valley

Teraz, gdy zrobiłeś ramkę, wszystko, co musisz zrobić, to upiec ciasto!

Przepis na czerwone ciasto owocowe następująco:

  • X1 Raspberry (można jeździć z krzaków na placu i spokojnej łąki)
  • Masło x1 (można kupić od Chez Remy)
  • X1 Pszenica (nasiona i produkt można kupić od Goofy na spokojnej łące)

Kiedy masz składniki, udaj się do dowolnego pieca w grze i zrób ciasto. Należy zauważyć, że chociaż jabłka są czerwone, nie można ich użyć do tego przepisu, muszą to być maliny.

Jeśli ten przepis mrowił twoje kubki smakowe, mamy listę najlepszych przepisów za tworzenie bardziej wysokiej jakości potraw.


Czy można zjeść czerwone ciasto owocowe na lunch? Pytanie o przyjaciela…

Po wykonaniu wszystkich swoich zadań wróć do Mirabel, aby dać jej przedmioty i zakończyć zadanie „wtrącającego się w mirabel” Disney Dreamlight Valley.

How do you rate Gdzie znaleźć klucz do kasy i jak ukończyć Meddling Mirabel Quest w Disney Dreamlight Valley ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *