Gdzie znaleźć lodowe kamienie Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Gdzie znaleźć lodowe kamienie Pokémon Scarlet i Violet
2. maja 2024
3 minutes
22

By Jhonny Gamer

Kamienie lodowe może być użyte do ewolucji Pokémon w Pokémon Scarlet i fiolet, w tym Eevee, Crabrawler i Cetoddle.

Dla niektórych Pokémon w Pokémon Scarlet i fiolet, Używanie kamienia lodowego jest jedynym sposobem na ich ewolucję, ponieważ po prostu zwiększenie ich poziomu’T Całkiem wystarczy.

Tutaj’S gdzie znaleźć lodowe kamienie Pokémon Scarlet i fiolet — Jeden z niewielu przedmiotów ewolucyjnych, które pieniądze mogą po prostu’T KUP.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (i 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet i Violet

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie dostać lodowe kamienie Pokémon Scarlet i fiolet

Obecnie jest tylko jeden sposób na zdobycie lodowych kamieni Pokémon Scarlet i fiolet, i to’s, aby znaleźć je na wolności – konkretnie Znaleziono w okolicy śnieżnej Glaseado Mountain na północy.

W przeciwieństwie do innych kamieni ewolucyjnych, nie można ich kupić w sklepach lub aukcjach.


To może być kamień lodowy.

Nie jesteśmy pewni, czy to dlatego, że zastępują lodowiec z poprzednich gier – Lokalizacje geograficzne, które pozwalają ewoluować Pokémon w ich lodowate ewolucje – lub jeśli to’s coś, co zostanie załatane w przyszłych aktualizacjach. Jednak na razie wszyscy musimy przeszukiwać strony Glaseado Mountain szukają! Nie, nie błyszczące Pokémon, lśniący przedmiot.

Jedyny sposób, aby wiedzieć, czy to’s pozycja’Wyszukiwanie to kliknięcie na to. Jeśli ty’Szczęście, te błyszczące przedmioty mogą być kamieniami lodowymi;ale mogą to być etery, pokemballs lub inny losowy przedmiot, który pasuje do tej kategorii.


Można znaleźć kamienie lodowe podczas poruszania się po śnieżnych obszarach.

Nasza rada podczas patrolowania szczytów jest prosta: Unikaj pokusy, aby ślizgać się z A do B i przejść długą drogę – Zrób linię Beedrill dla każdego blasku, jakie widzisz i mam nadzieję na najlepsze. Po około pół godziny poszukiwania znaleźliśmy dwa z nich, więc chociaż nie są one bardzo powszechne, nie są one również niezwykle rzadkie.

Powodzenia w polowaniu na kamienie lodowe!

Który Pokémon ewoluuj za pomocą kamieni lodowych?

Oto lista Pokémon, które używają lodowych kamieni do ewolucji Pokémon Scarlet i fiolet. Jeśli ty’Szczęśliwy, można znaleźć rozwinięte formy na wolności podczas polowania na kamienie:

  • Cetoddle do Cetitan
  • Crabrawler do krabów
  • Eevee w Glaceon

Jeśli możesz’tkaj, aby je rozwinąć i chcę podgląd ich stron Pokédex, umieściliśmy je dla Ciebie poniżej.

Cetitan Pokédex Entry.
Wpis Pokédex w krabinie.
Glaceon Pokédex Wpis

To wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak zdobyć lodowe kamienie Pokémon Scarlet i fiolet. Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Gdzie znaleźć lodowe kamienie Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *