Gdzie znaleźć lokalizację Jueyun Chili Genshin Impact

Startseite » Gdzie znaleźć lokalizację Jueyun Chili Genshin Impact
2. maja 2024
4 minutes
20

By Jhonny Gamer

Jueyun Chili jest materiałem Wniebowstąpienia w Genshin Impact To ty’Zamierzaj potrzebować, jeśli chcesz w pełni wykorzystać niektóre postacie.

Genshin Impact 3.4 Przedstawiłem nas wszystkich do uroczego Yaoyao, czterogwiazdkowej postaci Dendro i naszego pierwszego uzdrowiciela w tym elemencie. Jeśli chcesz uczynić ją wystarczająco silną, aby nadążyć za innymi postaciami, ty’Muszę wyjść z chili, aby to się stało.

Dobra wiadomość jest taka, że jest to jeden z Genshin Impact Materiały Wniebowstąpienia, które rosną w pęczkach, co oznacza, że znalezienie może być o wiele mniej męczące niż coś takiego ten cyno musi zyskać siłę.

My’ve dostałem się na niskim poziomie gdzie znaleźć Jueyun Chilis I Czego możesz ich użyć też dla. Po prostu przeczytaj wszystkie informacje o tym gorącym składniku.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wersja 4.4 „żywe Harriers w górę w Spring Breeze” | Genshin Impact.Obejrzyj na YouTube

Do czego używa Jueyun Chili Genshin Impact?

Jueyun Chili to pieprz, który rośnie w niektórych obszarach liyue’Muszę iść i wybrać dla siebie lub zbierać w grupach za pomocą Nahidy’S umiejętność elementarna. Oni’Ponownie jeden z niezliczonych materiałów Wniebowstąpienia w grze, które można znaleźć na świecie, a odrodzenie zajmują dwa dni.

Ty’Potrzebuję ich też, ponieważ w pełni wznoszenie postaci weźmie ogromne 168 Jueyun Chilis.


Jedynymi dwiema postaciami, które w tej chwili potrzebują tego przedmiotu, są Xiangling, wszyscy’Ulubiony Pyro Subps i Yaoyao, zupełnie nowy Dendro Healer.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Gdzie znaleźć Jueyun Chili Genshin Impact

Istnieją trzy główne lokalizacje, w których można znaleźć Jueyun Chili, a jeśli chcesz ułatwić sobie wszystko, pamiętaj, aby zabrać ze sobą Yanfei lub Qiqi, ponieważ obie te postacie oznaczają specjalizację Mini-Map.

Pierwszym miejscem na przygodę z wybieraniem chili jest dla na wschód od kamiennej bramy w Liyue. W klifach tutaj można znaleźć kilka pakietów Jueyun Chilis usianych w pionowej linii na mini-mapie, jak widać na poniższym obrazku.


Następny jest cudowny Wioska qingce. Zalecamy zaczynanie od najsmurniejszego punktu trasy tutaj, a następnie zejść na dół i na zachód. Jeśli potrzebujesz również lilii szkliwa, to dobry moment, aby je złapać w miarę upływu czasu.


Większość Jueyun Chilis można znaleźć w obszar otaczający Qingqun Peak i Jueyun Karst. Ze względu na to, jak rozproszone są te jueyun chili’najlepiej po prostu liberalne wykorzystanie różnych punktów, aby poruszać się tak szybko, jak to możliwe.

Kamienne wiązki lasów Huanguang są szczególnie czasochłonne dla NAB z powodu samej pionowej w grze. Jeśli ty’Nie w ciasnym czasie, zalecamy trzymanie się dwóch pierwszych lokalizacji i uprawy ich przez wiele dni, a nie bieganie tutaj, ale to’to, jak zdecydujesz się podejść do rzeczy.


Wreszcie, są dwa pakiety w Dolina Tianqiu, Chociaż zalecamy zbliżanie się z Zachodu i punktu Nantianmen w celu uzyskania najłatwiejszego dostępu.


Powodzenia na twoich polowach na Jueyun Chili i ciesz się używaniem potęgi Xiangling i uzdrawiających wibracji Yaoyao w Twoich przygód.

How do you rate Gdzie znaleźć lokalizację Jueyun Chili Genshin Impact ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *