Gdzie znaleźć lokalizacje Apple w Genshin Impact

Startseite » Gdzie znaleźć lokalizacje Apple w Genshin Impact
2. maja 2024
3 minutes
22

By Jhonny Gamer

Jabłka w Genshin Impact Można jeść samodzielnie, aby przywrócić niewielką ilość zdrowia, gotowanego z innymi składnikami, aby uzyskać posiłki, które zapewniają lepsze zdrowie i inne wzmocnienia statystyk, lub handlować z postaciami na zadania i wydarzenia reputacji, takie jak Cudowne towary.

Istnieje kilka różnych lokalizacji, w których można je zlokalizować, więc dokładnie szczegółowo opisaliśmy gdzie znaleźć jabłka W Genshin Impact poniżej, wraz z najlepszymi lokalizacjami do szybkiego znalezienia jabłek.

Mamy też kody Strona dla jeszcze większej liczby bezpłatnych zasobów i pierwotnych Genshin Impact.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wersja 4.4 „żywe Harriers w górę w Spring Breeze” | Genshin Impact.Obejrzyj na YouTube

Gdzie znaleźć lokalizacje Apple w Genshin Impact

Obszar, w którym można znaleźć najwięcej jabłek Genshin Impact jest Mondstadt, ponieważ jest to podstawa wielu przepisów związanych z regionem.


Jabłka można znaleźć rosnące na drzewach lub na ziemi poniżej drzew w lokalizacjach Wolvendon, Dawn Winery i Starfell Lake.

Mówiąc dokładniej, oto dokładnie, gdzie znaleźć jabłka w Mondstadt Genshin Impact:


Kredyt obrazu: Hoyolab.com.

Jeśli jednak masz tylko kilka jabłek, w Liyue jest kilka idealnych miejsc…

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Najlepsze miejsce do szybkiego znalezienia jabłek Genshin Impact

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli twoje jabłka rolnicze powinieneś udać się do obszaru na zachód od jeziora Starfell w Mondstadt. Jednak możesz potrzebować tylko kilku do ukończenia zadania lub handlu podczas cudownego wydarzenia towaru.

Aby zaoszczędzić czas, oto najlepsze miejsca, w których można szybko znaleźć jabłka Genshin Impact:

  • Qingce Village Western Teleport Waypoint
  • Bolai Merchant w Liyue Harbour

Tuż nad punktem teleportacyjnego w środku Wioska qingce W Liyue będziesz pięć pięciu jabłek leżących na ziemi obok niektórych kamiennych posągów. Te odświeżenie każdego dnia.

Możesz także bardzo szybko zdobyć 10 jabłek Genshin Impact poprzez kupowanie ich od Bolai pod dokami w Liyue Harbour. Kosztuje 240 mora za jabłko, a zapasy Bolai odświeża się co trzy dni.Powodzenia w zbieraniu jabłek Genshin Impact!

How do you rate Gdzie znaleźć lokalizacje Apple w Genshin Impact ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *