Gdzie znaleźć lokalizacje Lumidouce Bell Genshin Impact

Startseite » Gdzie znaleźć lokalizacje Lumidouce Bell Genshin Impact
2. maja 2024
3 minutes
21

By Jhonny Gamer

Lumidouce Bell jest materiałem Wniebowstąpienia w Genshin Impact To ty’Muszę wyśledzić i użyć, jeśli chcesz wznieść postacie, aby uczynić je silniejszymi.

Genshin Impact 4.0 wprowadził zupełnie nowy region w formie Fontaine, co jest wyjątkowe, ponieważ to’s pół wody, pół lądu i możemy w niej nurkować. Wprowadził także trzy nowe postacie w formie magicznego i tajemniczego rodzeństwa, Lyney, Lynette i Freminet.

Podobnie jak Jueyun Chilis, ten przedmiot rośnie w pęczkach, co znacznie ułatwia wyśledzenie.

My’dostałem wszystko, co musisz wiedzieć o Bells Lumidouce Wpływ genshin tutaj, w tym gdzie znaleźć dzwonki lumidouce I Do czego możesz ich użyć.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wersja 4.4 „żywe Harriers w górę w Spring Breeze” | Genshin Impact.Obejrzyj na YouTube

Aby uzyskać więcej pomocy w Fontaine, sprawdź nasz przewodnik Fontaine.

Do czego używa się Lumidouce Bell Genshin Impact?

Bell Lumidouce to dziwny kwiat, który rośnie wyłącznie na krainie Fontaine, Co jest dobrą wiadomością dla każdego, kto’nie jest jeszcze gotowy na popływanie. Każda roślina nosi trzy dzwonki Lumidouce, co w rezultacie są nieco prostsze do zebrania.


Kredyt obrazu: Hoyoverse

Możesz obecnie używać ich tylko do wznoszenia Lynette, naszego nowego użytkownika Miecza Aneremo. Aby doprowadzić ją do ostatniej formy, ty’Potrzebujesz 168 dzwonków lumidouce.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Gdzie znaleźć Bell Lumidouce Genshin Impact

Lumidouce Bells można znaleźć we wszystkich czterech zakątkach Genshin Impact 4.0 Wersja Fontaine, ale to’s wszystko na suchym lądzie. Wchodzisz do tego regionu z południa, więc my’Zacznij od tego przewodnika.

Pierwsze miejsce’Będę w stanie zdobyć je na zachodnich zboczach Mont Automnequi, a niektóre znajdują się nad wyjściem z tunelu w autobusie wodnym, a niektóre są na wschód od wejścia do tego samego tunelu.

Można również znaleźć tam również na zachodnim lądowisku, którym jest region Beryl lub Elynas. W okolicach środkowego punktu wyspy jest niektóre, a kolejne koncentruje się na północ, a kilka samotnych wiązek w pobliżu morza na północnym brzegu.


Kredyt obrazu: Hoyoverse

Kiedyś’dostałem to, możesz udać się na Sąd Fontaine i stamtąd udać się na północ. Ty’spotykaj się z wieloma wiązkami rozsianymi wokół wzgórz tego obszaru.

Ostatnia grupa jest sama w pobliżu fontanny Lucyine, która jest trochę dziwna, ale więcej Bells Lumidouce oznacza silniejszą lynette, więc my’nie narzekać.


Kredyt obrazu: Hoyoverse

Jeśli uda ci się zdobyć Lyney, Ty’Pragnę zabrać go na swoje polowania na ten materiał i tęczowe róże On też potrzebuje, ponieważ jego pasywny talent sprawia, że wszystkie specjalne przedmioty Fontaine pojawiają.

Powodzenia w znalezieniu dzwonków lumidouce!

How do you rate Gdzie znaleźć lokalizacje Lumidouce Bell Genshin Impact ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *