Gdzie znaleźć lokalizacje Nilotpala Lotus Genshin Impact

Startseite » Gdzie znaleźć lokalizacje Nilotpala Lotus Genshin Impact
2. maja 2024
4 minutes
20

By Jhonny Gamer

Nilotpala Lotus to roślina, którą można znaleźć na szczycie pięknych rzek i jezior sumeru, które ty’będą musieli wspinać się z niektórymi postaciami Genshin Impact.

Genshin Impact 3.0 Wprowadził zarówno element Dendro, jak i dzierżące pięciogwiazdkowe Tighnari postaci. Jednym z jego materiałów Wniebowstąpienia jest lotos Nilotpala, więc jeśli chcesz zwiększyć jego moc, ty’Potrzebuję tych kwiatów.

Aby upewnić się, że możesz maksymalnie wydać tę potężną postać tak szybko, jak to możliwe, ten przewodnik obejmuje wszystko, o czym musisz wiedzieć Jak możesz używać Nilotpala Lotus I gdzie możesz znaleźć Nilotpala Lotus.

Na tej stronie:


Wersja 3.0 „The Morn A Thousand Roses przynosi” Genshin Impact

Wersja 3.0 „poranek a tysiąc róż przynosi” przyczepę | Genshin Impact

Do czego służy Nilotpala Lotus Genshin Impact?

Nilotpala Lotus to rodzaj kwiatu, który znajduje się na wodzie w całym regionie Sumeru, w tym pod ziemią. To’S piękny kwiat, który znajduje się wśród czterech podkładek lilii i często rośnie w małych skupieniach rozmieszczonych.


Wszystko, co musisz zrobić, aby zebrać te kwiaty, to podnieść się i wchodzić w interakcje z Nilotpala Lotus i, voila, to’Wszystkie twoje. To’jest też dobrą robotą, ponieważ przy wielu z nich jest w wodzie, ty’trzeba mieć oko na swoją wytrzymałość, aby uniknąć utonięcia podczas pływania.

W tej chwili jedynym zastosowaniem dla Nilotpala Lotus jest wznoszenie się na Tighnari, ale biorąc pod uwagę, że On’S Pierwsza pięciogwiazdkowa postać Dendro, oprócz głównego bohatera, IT’Wartość pływania trochę długości, aby je zdobyć.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Gdzie znaleźć Nilotpala Lotus Genshin Impact

Znalezienie lotosu Nilotpala w Genshin Impact zobaczysz, że podróżujesz przez region Sumeru.

Pierwsze miejsce na biegu rolniczym powinno być na północ od Sumeru City.

Jeśli ty’VE już odblokował teleporta. Stąd można znaleźć trzy lotosy Nilotpala na północnym zachodzie wokół małej wyspy, pięć na północny wschód wokół pałacu Alcazarzaray, a także ogromną grupę tylko odrobinę na północ od Sumeru City.


Po tym, Wróć do Sumeru City i idź rzeką na południowy wschód Aby znaleźć kolejne trzy lotosy Nilotpala, aby odebrać.


Następny jest obszar na południe od wioski Vimara, która znajduje się na południe od Sumeru City. Pływać na południe i ty’Znajdź dwa lotosy Nilotpala po małym grzbiecie, a następnie klaster ośmiu na południe od tego.

Stąd idź do Wschód w górach Devantaka, gdzie ty’Znajdź jeszcze siedem kwiatów do zebrania w małych wiązkach głęboko w bagna.


Następnie jest grupa dwóch na wschód od Sumeru City, tuż pod obszarem’S wciąż nierestaluje się, gdy ty’ve aktywował wszystkie posągi siedmiu.


Ostateczną grupę Nilotpala Lotus można znaleźć w na południowy zachód regionu w pobliżu ruin Dahri.

To dziwne, ponieważ ty’W rzeczywistości musi je znaleźć pod ziemią, aby je znaleźć. Udaj się do wykrzyknika na poniższej mapie, a ty’Znajdź tunel na dół. Podążaj za nim, aby znaleźć mały podziemny obszar, w którym możesz odebrać kolejne cztery lotosy Nilotpala na kłopoty.

Powodzenia polować na każdy lotos Nilotpala!

How do you rate Gdzie znaleźć lokalizacje Nilotpala Lotus Genshin Impact ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *