Gdzie znaleźć lokalizacje padisarah w Genshin Impact

Startseite » Gdzie znaleźć lokalizacje padisarah w Genshin Impact
2. maja 2024
9 minutes
20

By Jhonny Gamer

Padisarah W Genshin Impact jest opisywany jako święta i szlachetna roślina, również nazwana na cześć pewnego starożytnego bóstwa. Może być uprawiany tylko w bardzo specyficznych warunkach w Sumeru i jest cennym materiałem stosowanym w Wniebowstąpieniu.

Odkąd region stał się dostępny w bardzo wybranych obszarach Sumeru Genshin Impact ’S 3.0 aktualizacja, ale teraz to’jest szczególnie ważny dla rosnącego miecza pięciogwiazdkowego hydro postaci Nilou.

Ten przewodnik obejmuje wszystko, o czym musisz wiedzieć Jak możesz użyć padisarah I gdzie znaleźć lokalizacje padisarah.

Na tej stronie:


Teaser postaci – „Nilou: Dancing Grace” | Genshin Impact

Teaser postaci – „Nilou: Dancing Grace” | Genshin Impact

Do czego służy Padisarah Genshin Impact?

Padisarah to kwiat z wyjątkowo długimi pąkami, które są przetwarzane dla cennych przypraw, co wyjaśniałoby, dlaczego to’s stosowany w wielu przepisach na gotowanie, w tym pudding padisarah. Rośnie tylko w bardzo konkretnych obszarach Sumeru, co na szczęście ułatwia uprawę, podczas gdy często można znaleźć wiele padisarahów razem lub obok innej rośliny.


Oprócz przepisów na gotowanie Padisarah jest ważnym materiałem Wniebowstąpienia do wyrównania Nilou, A ty’potrzeba W sumie 168 padisarahs Aby w pełni wstąpić do tego pięciogwiazdkowego użytkownika miecza wodnego na poziomie 90.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Gdzie znaleźć padisarah w Genshin Impact

Padisarahs można znaleźć w regionie leśnym w Sumeru, z lwem’S Udział w Vanaranie. Oni jednak są’naprawdę znalezione na wolności, ale są uprawiane w miejscach, w których mieszkają ludzie, w tym Pardis Dhyai, pałac Alcazarzaray i Sumeru City.


Pardis Dhyai to najłatwiejsze miejsce do rozpoczęcia, czyli na zachód od wioski Vimara. Z punktu teleportacyjnego w tej lokalizacji, ty’Znajdź dwa padisarah rosnące po prawej stronie. Kontynuuj wzdłuż obwodu przeciwnie’Zakończ kolejne dwa. Następnie przed osiągnięciem kroków, upuść w lewo obok drzewa i tam’S dwa jeszcze możesz odebrać. Wspinaj się z powrotem i przed pójściem ścieżką zmierzającą, tam’S dwa kolejne padisarah po prawej rosnące obok niektórych krzewów.

Teraz udaj się do szklarni, a jeśli sprawdzisz zakręty, ty’Znajdź łącznie czterech padisarahów. Całkiem proste!

Następnie udaj się do pałacu Alcazarzaray. To’jest trochę spaceru od teleportacji, ale Don’od razu przesuwaj się do pałacu. Zamiast tego podążaj długą ścieżką, a ty’LL spotka się z trzema padisarahami, gdy skręcasz róg.


Pałac ten składa się z struktur na czterech okrągłych platformach i można znaleźć na każdym z nich padisarah. Podejdź do pierwszych kroków, a następnie skręć w prawo, aby dotrzeć do platformy po północno -wschodniej stronie, gdzie jeden padisarah rośnie obok krzaków. Wracając na platformę pośrodku, dwa padisarah rosną tuż przy drodze na południowy zachód. Między platformami środkowymi i południowymi tam, gdzie tam’s niektóre trawy to jeszcze dwa padisarahs. Następnie udaj się na największą platformę, na której jest rzeczywisty pałac, a ty’Znajdź kolejną padisarah rosnącą w krzakach po prawej stronie.

Następnie udaj się do Sumeru City, zaczynając od teleportacyjnego punktu w południowo -wschodnim wejściu. Na północ od tego punktu to Padisarah z słodkim kwiatem również rosnącym. Wróć i udaj się ścieżką do bramy miasta, ale tuż przed wejściem do lewej strony znajduje się trochę wyższego teren, gdzie ty’Znajdź dwa padisarahs. Stąd idź prosto, zanim zeskocz i ślizgając się do portu miasta;Powinieneś zobaczyć kolejne dwa padisarah rosnące między buszem a tablicą biuletynową.


Aby szybciej dotrzeć do następnej lokalizacji Padisarah, teleportować się do punktu drogi we wschodniej części miasta – po prawej stronie jest ścieżka spiralna. Zamiast iść ścieżką, po prostu upuść się podczas używania szybowca, aby przełamać upadek, a ty powinieneś wylądować tuż przed dwoma padisarahami. Następnie podążaj ścieżką z przodu, która zabiera cię do innej padisarah, która znajduje się tuż obok stacji rzemieślniczej alchemii.

Wreszcie, teleportuj się do punktu na północ od miasta i natychmiast ty’Znajdź padisarah wraz z Sumeru Rose na północ od punktu trasy. Kontynuuj ścieżkę, aż zobaczysz działki, w których uprawiany jest żółty owoc. Wejdź dalej, a w rogu jednej z tych działek są jeszcze dwa padisarah.

Teraz docieamy do Vanarana, gdzie można znaleźć połowę całkowitej padisarah. To jest tajemniczy dom aranary, który ty’spodziewać się, jeśli ty’podążał za długą linią zadań Aranyaka, czyli także jak zdobyć vintage Lyre używaną do odtwarzania piosenek.


Tam’S dwie części na tej trasie rolniczej, choć pierwszą rzeczą jest to, aby upewnić się’Re we właściwym świecie. Kiedy po raz pierwszy wchodzisz do Vanarany, ty’Będę w aranara’S World Dream. Padisarah jednak rośnie tylko w prawdziwym świecie, więc najpierw musisz się upewnić’Re we właściwym stanie.

Aby poruszać się między światami, musisz użyć Silapny, rodzaju kamienia z korzeniami rosnącymi, która działa jak „brama”. Z Vanarany’posąg S Seven, skieruj się na południowy zachód do miejsca widocznego na powyższym obrazie, w którym znajduje się kursor gracza. Tam upewnij się, że masz wyposażone w styl vintage Lyre, zanim użyjesz jej do gry w rytm wielkiego snu i ciebie’będą przetransportowane do innego świata. Chcesz być w prawdziwym świecie, ponieważ jeśli ty’Re w świecie snów, ty’Zamiast tego znajdź roślinę o nazwie viparyas, a ty’LL może także zobaczyć Aranarę.


Kiedyś’Re we właściwym świecie, teleportuj się z powrotem do posągu siedmiu i możesz rozpocząć pierwszą trasę rolniczą, wygodnie z padisarah rosnącą tuż obok posągu. Stamtąd idź na północ do małej chaty, w której rosną dwa padisarahów na zewnątrz. Kolejna padisarah jest właśnie w pobliżu, ale platforma’S jest wyższe, więc ty’Muszę wspiąć się na chatę, aby do niej dotrzeć – choć tam’s także czterootwarki, którego możesz użyć, aby się do niego zmagać.

Skieruj się na wschód, używając czterolistnych piechników wzdłuż ścieżki, aż dotrzesz do jaskini, w której ty’Znajdź drzewo snów, w którym Dendro cię pielęgnuje’znaleziono można wymienić, aby podnieść drzewo’S Poziom i odblokować nagrody. Odkrywać jego otoczenie i ty’Znajdź także w sumie cztery padisarah.


Następnie teleportuj się do punktu trasy’s właśnie na obrzeżach Vanarany i Head West, chociaż wrogowie stacjonują tutaj. Jeśli jednak trzymasz się w lewo na wyższym podłożu, ty’Unikaj ich, a także znajdź jedną padisarah rosnącą obok kamienia. Zostań w prawo, a ty’Znajdź także jedną padisarah rosnącą obok stosu kamieni, z którego możesz zbierać, aby zebrać przedmioty. Skieruj się dalej na zachód i tam’S Kolejny padisarah rośnie tuż obok chaty, choć ty’Prawdopodobnie zwróć uwagę wrogów głowa tutaj.

Możesz jednak zresetować i teleportować się z powrotem do punktu i tym razem po lewej stronie’S ścieżka, która zabiera cię do jaskini, w której możesz przywołać Dendrograna. Tuż przed tym jest jedna padisarah. Kontynuuj za rogiem, a ty’spotykam to mossy rocka’S w pewnym sensie pochylony, gdzie jedna padisarah rośnie z jednej strony na dole, podczas gdy drugi jest u góry po drugiej stronie.

Ty jeden’zebrałem je, kontynuuj naprzód na zachód i ciebie’Wyjdź z jaskini i zobacz jedną padisarah do twojego tuż obok niektórych kamieni. Potem, na ścieżce, tam’S chata, w której rośnie inny padisarah. Następnie wróć na ścieżkę i tam’S One Padisarah dalej, rosnąc obok wysokiej rośliny. Ty’Następnie przyjeżdża do zbiornika wodnego z większą chatą obok niego. Tam’s dwie padisarah tutaj, po jednym z każdej strony chaty.

Ty’Muszę wędrować nieco dalej na zachód, dopóki nie natkniesz się na kolejną chatę, w której jedna padisarah również rośnie na zewnątrz. Ta chata jest obok dużego drzewa. Obejrzyj go, aż zobaczysz sposób w środku na dole, a ty’Znajdź kolejną padisarah rosnącą wśród kamieni.

Chcesz teraz wrócić na wschód, ale trzymaj się w lewo na wyższym terenie, gdzie jest inne wysokie drzewo. Ty’zobaczę grzyb, na który możesz wskoczyć, ale uderzył z elektrorem, aby go zasilić, a ty’Będę w stanie skakać wyżej, co powinno pozwolić na dotarcie do platformy z trzema padisarahami za chatą.


Następnie przejdź do tej chaty, aż zobaczysz kolejną chatę tuż pod tym, gdzie rośnie kolejna padisarah. Wreszcie zejdź stąd, używając szybowca, aby uniknąć uszkodzeń upadku, a ty’Osiągną kolejną chatę z padisarah na swojej drodze.

Powodzenia w Padisarahs!

How do you rate Gdzie znaleźć lokalizacje padisarah w Genshin Impact ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *