Gdzie znaleźć lokalizacje pupa z smarem piaskowym Genshin Impact

Startseite » Gdzie znaleźć lokalizacje pupa z smarem piaskowym Genshin Impact
3. maja 2024
4 minutes
19

By Jhonny Gamer

Pupa Smar Pas jest materiałem Wniebowstąpienia w Genshin Impact To ty’Muszę wyśledzić, jeśli chcesz zasilić niektóre z swoich postaci.

Genshin Impact 3.4 Wreszcie wypuściło nas wszystkich samego Dendro Daddy, Alhaitham. Ten stoicki uczony jest jedną z niewielu dostępnych postaci Dendro, a jego umiejętności i umiejętności i Persona lity oznacza, że wiele osób się dla niego przyciąga. Jeśli jednak chcesz, aby był silniejszy, ty’Będę musiał wyjść z polowania na błędy.

Na szczęście, mimo że jest owadem podobnym do Scarabs ten cyno musi wznieść się, pupa pupa dar’w ogóle biegaj. Mogą być trudne do znalezienia, jeśli nie masz’nie wiem, gdzie szukać, więc my’ve dostałem się na niskim poziomie gdzie znaleźć pupę z smarem piaskowym, I Do czego możesz ich użyć wszystko tutaj.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wersja 4.4 „żywe Harriers w górę w Spring Breeze” | Genshin Impact.Obejrzyj na YouTube

Do czego służy pupa z piaskiem Genshin Impact?

Pupa z piaskiem pupa to maleńkie młynki i węgorze, które po prostu się relaksują, czekają na wyrastanie przez wszystkich podróżujących. Oni’Znaleziono wyłącznie na pustyni Hadramavetha, obszaru wprowadzonego w 3.4, a wiele z nich znajduje się w tunelach pod samą pustynią napędzaną wiatrem.

Ty’Potrzebujesz 168 pupa z piaskiem, aby w pełni wspiąć się na postać, a odrodzenie zajmują dwa dni, więc pamiętaj o tym, kiedy ty’szuka ich uprawy.


W tej chwili jedyną postacią, która wymaga tych małych błędów, jest Alhaitham, nowy użytkownik miecza Dendro, ale my’Oczekując, że więcej postaci będzie ich wymagać w przyszłości, potencjalnie nawet tak wcześnie Genshin Impact 3.5, a Dehya jest potencjalnym kandydatem do tych błędów.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Gdzie znaleźć pupa z smarem piaskowym Genshin Impact

Znalezienie pupa z smarem piaskowym może być trochę trudne ze względu na to, jak ogólnie są rozproszone. Podczas gdy można znaleźć ich kieszenie nad ziemią, w pobliżu Wadi al-Majuj oraz na południowy i południowy wschód od piasków trzech kanałów, większość z nich znajduje się pod piaskami w pobliżu nowej walki z bossem Stekh Wenut poniżej piasku al-Azif i wydmy stali.


(Kredyt obrazu: Mapa interaktywna Teybat – Hoyolab)

Na szczęście Hoyoverse podarował nam możliwość teraz zobaczenia podziemnej mapy. To jednak nie’t available in-game just yet, but the official interactive map does have us covered. My’ve zawarły zrzuty ekranu, aby pokazać dokładnie, gdzie można znaleźć te błędy.

Ty’Znajdź wejścia do podziemi, gdziekolwiek są symbole jaskini na mapie. Pamiętaj, że wiele z tych wejść nie jest’t tradycyjne jaski.


(Kredyt obrazu: Mapa interaktywna Teybat – Hoyolab)

Ponieważ są to pozycja specjalistyczna Sumeru, to’S warto zabrać Tighnari wraz z tobą, jeśli go masz, ponieważ jego umiejętności pasywne wyznacza pupę smażenia piasku na minimapie’Przygoda wokół. W przeciwnym razie miej oko na iskierki w pobliżu ścian jak ty’Przechodząc przez tunele, ponieważ jest to zwykle miejsce, w którym można znaleźć pupę z piaskiem.

Powodzenia w znalezieniu pupa z smarem piaskowym!

How do you rate Gdzie znaleźć lokalizacje pupa z smarem piaskowym Genshin Impact ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *