Gdzie znaleźć lokalizacje Remy’s Recipe Book Disney Dreamlight Valley

Startseite » Gdzie znaleźć lokalizacje Remy’s Recipe Book Disney Dreamlight Valley
3. maja 2024
4 minutes
20

By Jhonny Gamer

Musisz Znajdź lokalizacje książek o przepisie Remy w Disney Dreamlight Valley Aby dać mu w ramach misji „Remy’s Recipe Book”.

Zapominanie ponownie się uderzyło, a Mickey nie pamięta, gdzie umieścił przepisy Remy’ego do bezpiecznego przechowywania, a w prawdziwym stylu gier wideo jego notatki stały się nieczytelne.

Dostajesz pamięć z wizualnymi wskazówkami co do miejsca, w którym znajduje się każdy przepis, ale jeśli chcesz zająć się zadaniem tak szybko, jak to możliwe Disney Dreamlight Valley , szczegółowo opisaliśmy, gdzie znaleźć Po pierwsze, drugi i trzeci przepis Remy Lokalizacje książek poniżej.

Na tej stronie:


Disney Dreamlight Valley Pierwsza lokalizacja Remy Recipe Book

Chociaż można znaleźć przepisy w dowolnej kolejności, ta jest uważana za książkę „pierwszą” zgodnie z dziennikiem zadań.

Można znaleźć pierwszą lokalizację książki Remy Recipe między drzewami naprzeciwko domu Goofy, w spokojnej obszarze łąki Dreamlight Valley, Obok schodów prowadzących do południowego obszaru Dazzle Beach.


Pierwsza lokalizacja Remy Recipe Book.

Zobaczysz błyszczącą krawat trawy, którą możesz następnie użyć narzędzia do łopaty, aby wykopać i odkryć pierwszą książkę z przepisami. Jeśli nie dostaniesz tego po raz pierwszy, wykop inne błyszczące plamy trawy w tym samym obszarze, a wkrótce go znajdziesz!

Po prostu wejdź do książki, aby dodać ją do ekwipunku, a następnie przejdź do drugiej lokalizacji Remy Recipe Book.

Disney Dreamlight Valley Drugi przepis Remy Lokalizacja książki

Po ukończeniu „z wielką mocą„Główna historia, możesz znaleźć drugą książkę z przepisami Remy W pobliżu dna mistycznej jaskini położonej we wschodniej części plaży Dazzle, w tym samym obszarze co piec.


Właściwie będziesz mógł zobaczyć książkę wyskakującą z ziemi. Podobnie jak w przypadku ostatniej książki z przepisami, użyj łopaty, aby ją odkryć, a następnie wejdź do niebieskiego blasku, aby dodać go do zapasów.


Disney Dreamlight ValleyGrudniowa aktualizacja jest tutaj! Możesz teraz dodać Jacka Skellingtona Do swojej doliny użyj trybu wieloosobowego i usuń wieśniaków.
Aby uzyskać więcej pomocy, sprawdź naszą listę przepisów, Jak ulepszyć swój dom, mieć wiele domów graczy, Ulubione potrawy stworzeń i kody wykupu.
Wreszcie, nie zapomnij odwiedzić naszej listy przyszłych i aktualnych postaci Aby zobaczyć, kto może odwiedzić dolinę następną!

Disney Dreamlight Valley Lokalizacja książki z przepisami trzeci Remy

Trzecia i ostatnia książka przepisu Remy w Disney Dreamlight Valley znajduje się w pobliżu molo na Dazzle Beach, znaleziony w południowo -wschodniej części biomu, naprzeciwko Goofy’s Stall.


Podobnie jak inne, wystarczy użyć łopaty, aby odkryć trzecią książkę z przepisami Remy. Jeśli nie dostaniesz tego po raz pierwszy, wykop inne błyszczące plamy piasku w tym samym obszarze, a wkrótce będziesz miał wszystkie trzy książki.


Po znalezieniu trzech książek o przepisach Remy wróć do Remy i pokaż je mu. Zwykle można go znaleźć w swojej restauracji, ale jeśli go tam nie ma, wyświetl twoją mapę i poszukaj tam, gdzie jest jego awatar.


Remy odkaże ci dwa przepisy, więc wróć do ekwipunku i wybierz „Naucz się” po unoszeniu się nad obiema książkami.

Będziesz musiał ponownie odwiedzić Ratatouille Realm Remy, aby odebrać orzeszki ziemne z tyłu jego kuchni, a kiedy to zrobisz, będziesz mógł kupić wszystkie składniki potrzebne do zrobienia kanapki z masłem orzechowym i masłem orzechowym masłem orzechowym.


Do kanapki z masłem orzechowym potrzebujesz:

  • x1 pszenicy
  • X1 Peanut

W przypadku gofrów masła orzechowego potrzebujesz:

  • x1 pszenicy
  • X1 Peanut
  • Mleko x1
  • jajo x1
W ostatniej części misji „Remy’s Recipe Book” zabierz gotowane potrawy do Remy, a zadanie zakończy się, nagradzając cię X350 Dreamlight i wzrost do twojego poziomu, a poziom przyjaźni z Remy.

Jeśli potrzebujesz więcej pomocy Disney Dreamlight Valley, mamy przewodniki na wszystkie przepisy, Jak ulepszyć swój dom, Jak zrobić Ratatouille, Jak zrobić crudyty i kanapki z rybami, i jak zdobyć wodorosty.

How do you rate Gdzie znaleźć lokalizacje Remy’s Recipe Book Disney Dreamlight Valley ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *