Gdzie znaleźć lokalizacje scarab Genshin Impact

Startseite » Gdzie znaleźć lokalizacje scarab Genshin Impact
3. maja 2024
9 minutes
20

By Jhonny Gamer

Skarabeusz jest chrząszcz, który można znaleźć na piasku w Sumeru’S region pustynnego lub pod ziemią, którą ty’Znajdź niezbędny do wznoszenia niektórych postaci w Genshin Impact.

Genshin Impact 3.1 Wprowadził pięciogwiazdkowy znak elektromagnetyczny Cyno. Jednym z jego materiałów Wniebowstąpienia jest Skarabe, więc jeśli ty’miał szczęście go już odblokować, ty’Potrzebujesz tych błędów, jeśli chcesz zwiększyć jego moc.

Aby upewnić się, że możesz maksymalnie wydać tę potężną postać tak szybko, jak to możliwe, ten przewodnik obejmuje wszystko, o czym musisz wiedzieć Jak możesz używać Scarab I gdzie znaleźć Scarab.

Na tej stronie:


Wersja 3.1 „Król Deshret i The Three Mędrca” | Genshin Impact

Wersja 3.1 „Król Deshret i przyczepa trzech Magi” | Genshin Impact

Do czego służy Skarab Genshin Impact?

Scarab jest chrząszcz, który czołga się wzdłuż piasku, a czasem na skałach lub obszarach pod ziemią, choć w każdym razie można go znaleźć tylko w rozległym pustynnym regionie Sumeru.

Podnoszenie scarabu jest tak proste, jak przejście do jednego i interakcja z nim. Jego niewielki rozmiar oznacza, że można go łatwo pominąć w rozległych piaskach;chociaż czasami można go widzieć, które toczą kulkę gnoju, która również rośnie’S jest toczy.


Obecnie jedynym zastosowaniem Scarabs jest wznoszenie się Cyno, Ale jak ty’LL potrzebuje 168 scarabs, aby w pełni maksymalnie wytyczyć ten pięciogwiazdkowy charakter elektro. Z tego powodu to’Zdecydowanie warto znaleźć najlepsze trasy rolnicze, aby zapewnić Ci’dostał mnóstwo do ręki’s w Twoim składzie.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Gdzie znaleźć Scarabe Genshin Impact

Znajdziesz Scarabs w Wpływ genshin wyłącznie w regionie Sumeru, w szczególności w regionie pustynnym na zachodzie, który przybył w ramach 3.1 aktualizacja.

Możesz zdobyć swój pierwszy scarab przez tunel jaskini tuż obok pierwszego posągu siedmiu, kiedy po raz pierwszy przyjdziesz na pustynię. Wioska Aaru jest po prostu do przodu i jeśli w ciągu dnia udasz się na północny zachód od wioski, ty’Znajdź dziecko o imieniu Nawaz Who’LL nie tylko opowie o Scarabs, ale także daj ci cztery za darmo – chociaż dzieje się tak tylko raz.

Z tej wioski, skieruj się na południowy wschód, aż dotrzesz do Dar al-Shifa, która jest zajęta przez wrogów. Są tu dwa scarabs, ale ty’Muszę kierować się pod ziemią, aby je znaleźć. Otwór znajduje się pod koniec tego obozowiska, a ty’LL potrzebuje postaci opartej na geo, aby przełamać dziurę w ziemi.


Aby uzyskać więcej Scarabs ukrytych pod ziemią, pojawiają się dwa na mapie poniżej, jakby można je znaleźć wzdłuż drogi na południe od Aaru Village. Faktycznie je jednak znajdziesz, idąc pod ziemią za pośrednictwem Abdju Pit na północ i po Złotym Slumber World Quest.

Z powrotem na powierzchni – z teleportacji punktu na południe od Abdju Pit i na wschód od Sobek Oasis, przesuń się w dół do obszaru poniżej i ciebie’Znajdź scarab w pobliżu kaktusa. Stamtąd, zamiast podążać ścieżką, skieruj się na południowy zachód i możesz tu podnieść trzy scarabe.


Kieruj się na zachód od stąd i ty’W końcu osiągnie kolejny punkt teleportacyjny, podczas gdy scykta czeka także kaktus. Od tego punktu biegania ślizgaj się w dół po sobek oazę i podążaj piaszczystą ścieżką, aby znaleźć jeszcze trzy scarabs.

Następnie udaj się na południe od pustyni obok doliny Dahri, gdzie jest drugi posąg siedmiu. Jeden Skarabe czeka obok posągu. Zrzuć klif i przesuń się do obszaru poniżej, a ty’Znajdź dwa scarabs do zebrania razem. Przywdziewać’T Dally, jak tam’jest starożytną maszyną z widokiem na tobie.


Warp z powrotem do posągu, a następnie skieruj się na zachód. Gdy kierujesz się po nachyleniu i prawie widzisz starą świątynię przed sobą, powinieneś również znaleźć jedną szalik na ścieżce.

Możesz znaleźć Skarabin siedzącą na szczycie struktury skalnej, którą można zbadać, używając czteroletniej odchylania, w pobliżu punktu teleportacji, który znajduje. Na północ od punktu trasy znajduje się obóz wroga, ale jeśli go unikniesz, ty’Znajdź scypę po prawej i dwa scaabie po lewej.

Zachód tego regionu jest pustynią hipostyle, a tutaj’Zacznij w południowym obszarze, gdzie są dwa wydmy – każde również domy do ruin świątynnych. Ty’Znajdź dwa scarabs w pobliżu wydmy teleportacji elusion.


Skieruj się na wschód od stąd do twarzy klifu i tam’S SCARAB między dwoma czerwonymi drzewami. Idź stamtąd na północ i tam, pobytując’jest mniej punktów orientacyjnych, kolejny scaabe można znaleźć w pobliżu suchego krzaka.

Następnie udaj się dalej na zachód do wydmy magmy, gdzie ty’Znajdź scarab na niektórych ruinach na południowy zachód od głównej struktury świątyni. Ale pomiędzy tym’S także ruina świątyni, którą powinieneś zatrzymać, dzięki której ma jeden Skarabin do zebrania, a niektóre czteroletnie pieczęci pomogą to mniej wędrowni.

Na północny zachód od wydmy magmy znajdują się jeszcze dwa scarabs – jeden na innej strukturze ruiny, a druga nieco dalej w dół. Obszar ten ma trudnych wrogów maszynowych wędrujących, ale także czterolistne pieczęcie, które pomogą ci zapinać.

Tam’S Markery na północ od obu wydm wskazujących lokalizacje Scarabs, ale są one pod ziemią, co prowadzi nas do następnej części biegu rolniczego.

Ty’Znajdź sporą liczbę scarabs w mauzoleum króla Deshret, chociaż większość z nich jest w rzeczywistości pod ziemią. Aby dotrzeć jednak do tych obszarów, najpierw musisz uzyskać dostęp do mauzoleum, co można wykonać, postępując zgodnie z Złotym Światowym zadaniem.

Jeśli jednak dotrzesz do mauzoleum, ty’nadal będę w stanie znaleźć Scarabs na powierzchni. Tam’s dwa na północny wschód od mauzoleum i dwa kolejne bardzo blisko i bezpośrednio na północ od konstrukcji.


Poniższe instrukcje zakładają, że uzyskałeś dostęp do mauzoleum króla Deshret i aktywujesz wszystkie teleportacyjne punkty:

Z najbardziej wschodnim punkcie teleportacji (i właściwie bliżej świątyni Khemenu), skieruj się prosto, aż do pokoju, w którym możesz skręcić w lewo. Teraz podążaj korytarzem, aż dojdziesz do drzwi po prawej;Jeśli ukończyłeś niezbędne łamigłówki w World Quest, powinno to być otwarte, a ty’spadaj głęboko. Na dole, skieruj się na południe i wzdłuż tej ścieżki’Znajdź cztery scarabs.

Możesz zbadać dwa poziomy z podziemnego punktu teleportacyjnego na północ od mauzoleum;Na górnym obszarze wzdłuż schodów znajdują się dwa scarabe.

Z podziemnego punktu teleportacji najdalej na południowy zachód od mauzoleum, ślizgaj się na południowym zachodzie, aby znaleźć jeden Skarab’Znajdź kolejny na północny wschód, w którym chrząszcz czołgał się w pobliżu Starshroom.


Następnie zejdź po schodach prowadzących z podziemnego punktu teleportacyjnego położonego w południowo -zachodnim rogu mauzoleum do dużej podziemnej jaskini. Tutaj użyj czterech liściów z boku, aby dotrzeć do wyższej ziemi przed tobą i znaleźć trzy scarabs. Jeśli wyruszysz stąd, ty’Wejdź do komory, w której na końcu pomieszczenia można znaleźć kolejnego scarab.

Podążaj ścieżką z powrotem, a ty’W końcu przyjeżdża do innego przepastnego pokoju. Ślizgaj się w dół, a ty’Znajdź jeden Skarabin w południowo -wschodnim rogu za filarem skały, a kolejna scyga ukrywa.

Z teleportacji na północny zachód od mauzoleum, tam’ to dziura, którą możesz wpaść, do której działa jak skrót do mauzoleum’s Underground (pamiętaj, że wejście musi zostać otwarte od wewnątrz, zanim będzie można je użyć). Podążaj tą trasą, aż będziesz mógł spadać do najniższego poziomu, w którym ty’Znajdź jeszcze dwa scarabs.

Następnie udaj się do północno -zachodniej części mapy, gdzie ty’Znajdź domenę ogrodu niekończących się filarów. Ty’Muszę rozwiązać zagadkę, aby uzyskać do niego dostęp, ale później możesz zebrać cztery scarabs w pobliżu.


Udaj się do wydmy Carouses- wejście można dotrzeć po wschodniej stronie, więc sensowne jest podróżowanie z pobliskiego punktu teleportacyjnego. Raz w środku ty’LL musi rozwiązać zagadkę, która pozwala przejść do wyższego obszaru, w którym jest twój scarab.

Skarabina to krótka droga na południe od trzeciego posągu siedmiu, która znajduje.

To prowadzi nas do ostatniego obszaru pustyni na północnym wschodzie. Zaczynając od teleportacji na zachód od Khaj-Nisut, ty’Znajdź dwa scarabs na skalistej powierzchni na południowym zachodzie. Kontynuuj na południowy zachód i ty’Zobacz wyższy obszar, z którym można dotrzeć przez czterorządowy pielęgnację, w którym ty’Znajdź jeszcze dwa scarabs.


Pomiędzy Khaj-Nisut i Aaru Village znajdują się dwa teleportacje. Skieruj się na północny wschód od południowo -zachodniego punktu.

Tam’S SCARAB tuż przy północno -wschodnim punkcie. Skierowany na południe, ty’a potem dostałem trochę stromej wspinaczki przed tobą, a także grupą wrogów czekających na atak, ale także jeden Skarabin wiszący przy drzewie.

Powodzenia polowanie na scarabs!

How do you rate Gdzie znaleźć lokalizacje scarab Genshin Impact ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *