Gdzie znaleźć Rainbow Rose Locations w Genshin Impact

Startseite » Gdzie znaleźć Rainbow Rose Locations w Genshin Impact
3. maja 2024
4 minutes
21

By Jhonny Gamer

Rainbow Rose W Genshin Impact to materiał specyficzny dla fontaine’jest niezbędne do wznoszenia niektórych postaci, a to sprawi, że będą mocniejsze.

Wraz z nadejściem Fontaine W Genshin Impact 4.0, my’w końcu miałem szansę zdobyć Lyney, Mag, który specjalizuje się w obrażeniach mono-piro, z ciekawym zestawem, który miesza ataki, a koty w czapkach.

Pomimo tego, że znaczna część regionu jest podwodna, ty’Z przyjemnością wiedząc, że pod falami nie można znaleźć ani jednej tęczowej róży. Zamiast tego te piękne kwiaty rosną na lądzie, co oznacza, że one’w rezultacie trochę łatwiej.

My’dostałem wszystko, o czym musisz wiedzieć gdzie znaleźć tęczowe róże I Do czego możesz ich użyć. Więc pozwól’nie trzymaj się ich wąchania i docierania do tego.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wersja 4.4 „żywe Harriers w górę w Spring Breeze” | Genshin Impact.Obejrzyj na YouTube

Aby uzyskać więcej pomocy w Fontaine, sprawdź nasz przewodnik Fontaine.

Do czego służy Rainbow Rose Genshin Impact?

Rainbow Rose to materiał, który można znaleźć kropkowane wokół oszałamiających malowniczych krajobrazów Fontaine, Ziemia archonii hydro. Mają tendencję do wzrostu w pobliżu i można je znaleźć w całym regionie. Naborbować się na 73 na raz, ale ty’Muszę poczekać dwa dni po ich wybraniu.

Ty’Muszę je w pełni zebrać dwa razy, a następnie zdobyć kilka dni później, ponieważ ty’Potrzebujesz 168 Rosów Rainbow dla każdej postaci, którą chcesz przejąć na poziom 90.


Kredyt obrazu: Hoyoverse

W momencie pisania jedyną postacią, która potrzebuje Rainbow Roses, jest Lyney, Nasz nowy wybuchowy magik, ale my’spodziewając się, że więcej postaci będzie potrzebne do przodu.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Gdzie znaleźć Rainbow Rose Genshin Impact

Rosy tęczowe można znaleźć na każdym głównym lądowisku w Fontaine, lub przynajmniej bity dodane w Genshin Impact 4.0 Aktualizacja. Gdy wchodzisz do Fontaine z najbardziej wysuniętego na południe punktu, warto zacząć od na południe regionu.

Ty’Znajdź grupy tęczowych róż na wyspie na południe od zachodnich stoków Mont Automeque, a także niektóre po południowej stronie góry.

Ty’Znajdź je także w południowym obszarze Elynas, a także w centrum tego lądu.


Kredyt obrazu: Hoyoverse

Następnie my’RET do centrum samej mapy, tylko na południowy wschód od sądu Fontaine, gdzie można znaleźć kilka otoczonych przez psa Mekas. Stąd skieruj się na północny zachód od sądu Fontaine, aby znaleźć tam trochę na równinach, a następnie jeszcze bardziej na północny zachód w małym wiejskim obszarze.


Kredyt obrazu: Hoyoverse

Wreszcie my’Odwróć się do najbardziej wschodniego lądu, w którym mieści się stacja Marcotte i fontanna Lucine. Wokół obu z nich są tęczowe róże. Fontanna Lucyine jest warta zauważenia, ponieważ ma teleportację w pobliżu kwiatów, co czyni go dobrym do odwiedzenia’bardziej biernie je chwycić.


Kredyt obrazu: Hoyoverse

To’warto to zauważyć, że w przypadku, gdy przyciągnąłeś do Lyneya i udało mu się go zachwycić, jeden z jego pasywnych talent. Jest to również przydatne podczas polowania na dzwonki lumidouce.

Powodzenia w znalezieniu tęczowych róż!

How do you rate Gdzie znaleźć Rainbow Rose Locations w Genshin Impact ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *