Gdzie znaleźć wioskę Hateno The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Gdzie znaleźć wioskę Hateno The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
3. maja 2024
2 minutes
19

By Jhonny Gamer

Wioska Hateno można ponownie odwiedzić The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Chociaż musisz to znaleźć najpierw.

Widzisz, biorąc pod uwagę, jak mapa jest ułożona The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, I skąd zaczynasz grę, naturalne znalezienie wioski Hateno może potrwać trochę czasu.

Oto gdzie znaleźć wioskę Hateno The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, a także kilka informacji o tym, co tam znajdziesz.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Gdzie znaleźć wioskę Hateno The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Aby znaleźć wioskę Hateno, będziesz musiał udać się na południowy wschód od Central Hyrule. Znajduje się na północ od regionu Necluda, wokół współrzędnych 3415, -2122,0121. Możesz to zobaczyć na mapie poniżej:


Mapa pokazująca lokalizację wioski Hateno w [NoEdit] Legend of The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Kredyt obrazu: Nintendo

Najlepiej jest wspiąć się na górę Lanayru Skyview Tower do pingu okolica i otworzyć mapę. Upewnij się jednak, że przyniesie odporne na zimno ubrania lub exlixrs. Stamtąd, po prostu skieruj się na południe, zobaczysz wiatraki i grzyby Hateno.

Co możesz zrobić w wiosce Hateno w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Wioska Hateno jest w dużej mierze, gdy zostawiłeś ją w Breath of the Wild. Wciąż ma laboratorium u szczytu, pastwiska i warstwy barwników. Pamiętaj, aby odwiedzić butik Ventest Clothing, aby poznać CECE.


Link zmienia projekt swojego paralotni w sklepie Kochi Dye we łzach wioski Hateno Królestwa
Kredyt obrazu: Nintendo

East Wind General Store to kolejne miejsce, które będziesz chciał odwiedzić. Tam można kupić ryż Hylian, marchew, pomidory Hylian i świeże mleko. Kochi Dye Shop możesz zmienić materiał na paraglidrze, co jest świetnym sposobem na umieszczenie własnego Persona L Dotknij najważniejszego narzędzia Link.

Powodzenia w znalezieniu wioski Hateno! Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o linku’S przygoda, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

How do you rate Gdzie znaleźć wioskę Hateno The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *