Gdzie znaleźć wioskę kakariko w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Gdzie znaleźć wioskę kakariko w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
3. maja 2024
2 minutes
19

By Jhonny Gamer

Wioska Kakariko zmienił się znacznie The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, więc warto go wytropić.

Znalezienie wioski Kakariko może być trochę trudne The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Zwłaszcza jeśli nie pamiętasz, gdzie to było w Breath of the Wild.

Oto gdzie znaleźć wioskę Kakariko The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, a także kilka informacji o tym, co tam znajdziesz.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Gdzie znaleźć wioskę kakariko w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Aby znaleźć wioskę Kakariko, będziesz musiał udać się na południowy wschód od Central Hyrule. Znajduje się na północny wschód od West Necluda, wokół współrzędnych 1808, -1025,0112. Możesz to zobaczyć na mapie poniżej:


Mapa pokazująca lokalizację wioski Kakariko w [Noedit] The Legend of The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Kredyt obrazu: Nintendo

Najlepszym rozwiązaniem jest opuszczenie lądowania na wschodnim wyjściu. Podążaj drogą na południe, kierując się na wschód, gdy zbliżasz się do West Necluda. Zobaczysz wieżę Sahasra Slope Skyview na tym obszarze. Użyj go, aby otworzyć ten region na mapie i uzyskać trochę wysokości, abyś mógł przesunąć się do wioski Kakariko.

Co możesz zrobić w wiosce Kakariko w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Wioska Kakariko zmieniła się znacznie we łzach królestwa. Główną różnicą jest fakt, że ruiny pierścieniowe otaczają teraz wioskę. Można je zbadać w ramach zadania i świetnie się na nadejść. Użyj swojej zdolności wznoszącej się, aby to ułatwić!


Link zbliżający się do sklepu w wiosce Kakariko w [Noedit] The Legend of The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Kredyt obrazu: Nintendo

Poza ruinami pierścieniowymi, znajdziesz wszystko, co było otwarte podczas Breath of the Wild. Oznacza to, że shuteye Inn, produkują wysokie duchy i ciekawy kołczan, w którym można kupić strzały, skrzydła aerocuda i gałki oczne Aerocuda. Zapoznaj się również z Zarchanowaną odzieżą, w której można kupić blask w zestawie szkieletu.

Powodzenia w znalezieniu wioski Kakariko! Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o linku’S przygoda, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

How do you rate Gdzie znaleźć wioskę kakariko w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *