Gdzie zniszczyć nawiedzone meble domowe Fortnite

Startseite » Gdzie zniszczyć nawiedzone meble domowe Fortnite
3. maja 2024
2 minutes
22

By Jhonny Gamer

Ćwiczyć, jak to zrobić Zniszcz nawiedzone meble domowe jest celem podczas Fortnite FortniteWydarzenie Mares w 2022 roku.

Masz za zadanie zniszczyć w sumie siedem sztuk – niewielką liczbę, choć trudność polega na tym, że nie jesteś wskazany na ich konkretne lokalizacje.

Jeśli grałeś w cele w Fortnite Jak dotąd wydarzenie Halloween, istnieje szansa.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .


KLOCKI LEGO Fortnite.

To, co najlepsze Fortnite Nawiedzone lokalizacja mebli domowych

Chociaż nawiedzone meble mogą pojawić się w wielu Fortnite klacze, Najłatwiejszą lokalizacją to ponure gable, nazwana lokalizacja w północnej połowie mapy.


Jeśli wylądujesz na dachu i odejdziesz, powinieneś znaleźć garść nawiedzonych przedmiotów podczas podróży. Powinny wystawić resztę – będą świecić jasnoniebiesko i unosić się z podłogi.


Po wejściu do nowego pokoju sprawdź krawędzie, aby zobaczyć się z nawiedzonymi meblami gospodarstwa domowego, zniszcz dowolne bronią w zwarciu – Najlepiej uratować amunicję dla zombie, które odradzają się podczas eksploracji! – Następnie idź dalej.

Znaleźliśmy od trzech do czterech pozycji na wizytę, co oznacza w ciągu dwóch lub trzech meczów lądujących prosto w tym miejscu, należy znaleźć wszystko, czego potrzebujesz.


Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Po zakończeniu nagrodą za ukończenie tego wyzwania jest oparcie końca Everything.


Kiedy tu jesteś, jest kilka innych Fortnite Wyzwania klaczy, które możesz ukończyć – w tym przerażające tabulary i pokonanie Inkquisitor.

How do you rate Gdzie zniszczyć nawiedzone meble domowe Fortnite ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *