Genshin Impact 3.0 czasu premiery, 3.0 Szczegóły banera i wydarzenia

Startseite » Genshin Impact 3.0 czasu premiery, 3.0 Szczegóły banera i wydarzenia
6. maja 2024
11 minutes
22

By Jhonny Gamer

Genshin Impact 3.0 Data i godzina premiery wraz z transparent I wydarzenie Szczegóły zostały ogłoszone do nadchodzącej aktualizacji, zatytułowanej The Morn A Thousand Roses przynosi.

Wraz z nowym regionem Sumeru i elementem Dendro, w najnowszej aktualizacji będą dwa fazy banerowe i nowe wydarzenia ograniczone czasowo Genshin Impact 3.0 banerów zawierających nowe 5-gwiazdkowe i 4 gwiazdki Sumeru oraz niektóre powracające znaki S-Tier.

Poniżej możesz dowiedzieć się, kiedy dokładnie to Genshin Impact 3.0 Czas wydania to, kim są nowe i powracające postacie, i jakie nowe wydarzenia są dodawane wraz z nadchodzącym porankiem tysiąca róż przynosi łatkę.

Pamiętaj, aby sprawdzić nasze Kody uderzenia genshin Strona, aby uzyskać bezpłatne Primogems które można użyć do odblokowywania nowych postaci i broni.

Na tej stronie:


Wersja 3.0 „The Morn A Thousand Roses przynosi” Genshin Impact

Wersja 3.0 „The Morn A Thousand Roses przynosi” Genshin Impact.

Genshin Impact 3.0 czasu premiery w Wielkiej Brytanii, Cest, EDT i PDT

Ogłoszone podczas 3.0 LiveStream, Deweloper Mihoyo ujawnił to Genshin Impact 3.0 zostanie wydane w środę, 24 sierpnia, Po około pięciu godzinach przestoju serwera od 6 rano (UTC +8).

Ponieważ jest to tylko przybliżony czas na to, jak długo serwery są wyłączone, możesz być w stanie zagrać w 2.8 Patch nieco przed lub po czasach poniżej.

Mając to na uwadze, Genshin Impact 3.0 Czas wydania dla innych stref czasowych jest następujący:

 • Wielka Brytania: Środa, 24 sierpnia, 4 rano (BST)
 • Europa: Środa, 24 sierpnia, 5 rano (Cest)
 • Wschodnie wybrzeże USA: Wtorek 23 sierpnia, 23:00 (EDT)
 • Centralne USA: Wtorek 23 sierpnia, 22:00 (CDT)
 • Zachodnie Wybrzeże USA: Wtorek 23 sierpnia, 20:00 (PDT)
 • Australia: Środa, 24 sierpnia, 13.00 (Aest)
 • Nowa Zelandia: Środa, 24 sierpnia, 15:00 (NZST)
 • Japonia: Środa, 24 sierpnia, 12.00 (JST)

Obecny harmonogram aktualizacji na przyszłość Plaste Genshin Impact są następujące:

 • Wersja 3.1 – Środa, 28 września
 • Wersja 3.2 – Środa, 2 listopada
 • Wersja 3.3 – Środa, 7 grudnia

Ważne jest, aby pamiętać, że te daty mogą się zmienić.

Co do 3.0, możesz wcześniej zainstalować niektóre treści na komputerze PC i urządzeniach mobilnych, aby zaoszczędzić czas, gdy rzeczywisty 3.0 łatka jest dostępna w środę.

Jeśli grasz na urządzeniach mobilnych, naciśnij ikonę „Pakiet Zasoby wstępnej” w lewym dolnym rogu ekranu logowania, albo przejdź do menu Paimon i wybierz „Ustawienia”, „Inne”, a na koniec „Pre-InstallPakiet zasobów ’.
Jak wstępnie zainstalować 2.8 na urządzeniach mobilnych.

Kiedy nadejdzie pełna aktualizacja, te na urządzeniach iOS muszą wprowadzić App Store i dotknij „Aktualizacja”. Użytkownicy z Androidem mogą otworzyć grę i postępować zgodnie z kierunkami na ekranie lub otworzyć Google Play i dotknąć „aktualizacji”.

Jeśli grasz Genshin Impact Na PC możesz wstępnie zainstalować niektóre z 3.0 aktualizacja poprzez aktualizację Genshin Impact Launcher. Po zaktualizowaniu uruchamiania przycisk „Game przed instalacją” pojawi się po lewej stronie przycisku „Uruchom”. Kliknij „Game Preinstalacja”, aby pobrać 3.0 zasobów.


Genshin Impact 3.0 banerów

Istnieją trzy nowe grywalne postacie debiutujące w 3.0 Aktualizacja: Tighnari, Collei i Dori.

Faza 1 rozpoczyna się od wiruscencyjnego banera czuwania, który będzie miał 5-gwiazdkowy Tighnari i 4-gwiazdkowe Collei – kto będzie miał wysoki wzrost prognozy. Po wersji 3.1 Aktualizacja, Tighnari będzie dostępna za pośrednictwem standardowego życzenia, Wanderlust Invocation.

Drugi baner fazy 1 to powtórka szlachty Hermitage, z 5-gwiazdkową postacią Zhongli. Dla tego banera, 4-gwiazdkowy Collei nadal będzie miała swój wysoki wzrost prognozy.

Jak zwykle banery fazy 1 będą działać obok siebie i Bądź dostępny od środy, 24 sierpnia. Banery fazy 1 będą wtedy koniec w piątek, 9 września.


W fazie 2 mamy powtórkę w porcie, która ma 5-gwiazdkowy charakter Ganyu i nowy electro 4-gwiazdkowy Dori, i powtórka dryfującej luminescencji, która ma 5-gwiazdkowe Sangonomiya Kokomi, a także ma nowy 4-gwiazdkowy Dori.


Wszystkie nowe 4-gwiazdkowe i zawierane 5-gwiazdkowe postacie, które możesz życzyć podczas 3.Aktualizacja 0 to:

 • Tighnari (Viridesent Centili Banner – faza 1): Nowa 5-gwiazdkowa postać Dendro, która używa łuku.
 • Collei (Viridesent Wigil i szlachta sztandaru pustelnika – faza 1): Nowa 4-gwiazdkowa postać Dendro, która używa łuku.
 • Dori (Adrift w porcie i dryfujący sztandar luminescencji – faza 2): Nowa 4-gwiazdkowa postać wsparcia elektro, która korzysta z Claymore.
 • Zhongli (szlachta sztandaru pustelni – faza 1): Powrót 5-gwiazdkowej postaci geo, który używa broni cienkiej i jest najlepiej używany w roli wsparcia ze względu na jego zdolności ekranowe.
 • Ganyu (Adrift in the Harbor Banner – Faza 2): Powrót 5-gwiazdkowy łucznik krio i jest najlepiej stosowany w roli głównej lub sub-DPS ze względu na jej naładowane obrażenia atakowe, zasięg AOE i aplikacja krio.
 • Sangonomiya kokomi (dryfujący sztandar luminescencji – faza 2): Powrót 5-gwiazdkowego użytkownika hydro katalizatora i jest najlepiej stosowany w roli uzdrawiania wsparcia.

Ponieważ Zhongli ma powtórkę banerów podczas fazy 1, jego charakterystyczna broń, Vortex Vanquisher, będzie miał wzrost spadku, aż do uosobienia broni wywołującego odświeżenie fazy 2 w piątek, 9 września. Nie ogłoszono jeszcze, jaka będzie 5-gwiazdkowa broń fazy 2, ale ponieważ Ganyu i Kokomi mają powtórki, ich najlepsza broń, Bow i Everlasting Moonglow, odpowiednio, bardzo prawdopodobne jest, że zostanie przedstawiony.


Przypomnienie, wszystkie banery fazy 1 Bądź dostępny od środy, 24 sierpnia i zostaną wymienione na Banery fazy 2 w piątek, 9 września. Faza 2 będzie wtedy działać, aż nadejdzie czas na przygotowanie się do 3.1 aktualizacja i nowy zestaw banerów.

Dwa nowe łuki zostały również ogłoszone Genshin Impact 3.0, z pierwszym jest 5-gwiazdkowa ścieżka myśliwskiego. Drugi łuk to 4-gwiazdkowy koniec linii. W chwili pisania tego pisania wiemy tylko o tym łuku, że będzie on przypominał marlina i być może nawet wykonany z jednego…


W okolicy Sumeru jest też nowy zestaw broni do wybaczalnych. Te nowa 4-gwiazdkowa broń zawiera jeden z każdego typu broni:

 • King’s Squire (Bow)
 • Sapwood Blade (miecz)
 • Moonpiercer (polers)
 • Forest Regalia (Claymore)
 • Owoce fufillment (Catalyst)

Wreszcie, Genshin Impact 3.0 wprowadzi Nowe zestawy artefaktów – Depodion Memories and Gilded Dreams. Aby uzyskać te nowe artefakty, będziesz musiał zakwestionować nową domenę błogosławieństwa, iglicę samotnego oświecenia.


Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Genshin Impact 3.0 wydarzeń

Dużo Genshin Impact 3.Fabuła 0 nadal pozostaje tajemnicą, ale wiemy, że będzie to wymagało podróży do regionu Sumeru w ramach Nowy Archon Quest Rozdział 3: Akt 1 „Przez mgły dymu i lasów ciemne”. Sumeru słynie z tego, że jest centrum nauki, mieszkając w Sumeru Akademiya i, co nie dziwi, jego obywatele czczą Boga mądrości, znanego również jako mniejszy Pan Kusanali.


Po zakończeniu tego zadania Archon odblokujesz następny, Rozdział 3: Ustawa 2 „Poranek a tysiąc róż przynosi”. Ukończenie obu części nowej fabuły Archon pozwoli ci użyć klucza historii do odblokowania nowej postaci Tighnari’s Story Quest, „Vulpes Zerda rozdział”.

Istnieje również wiele ograniczonych czasów wydarzeń Genshin Impact 3.0:

Graven Innocence Event

W wydarzeniu Graven Innocence widzi, że pomagasz pracownikom Acara Crafts, sklep z zabawkami w Port Ormos, z rozwijaniem nowych zabawek. Graven Innocence zaczyna się po 3.0 aktualizacja i kończy się, zanim serwery spadną na 3.1 aktualizacja (tak około sześć tygodni). Aby wziąć udział w Graven Innocence, musisz być przynajmniej Ranga przygód 20.


Zaleca się również ukończenie „The Trail of the God of Wisdom” w Archon Quest Rozdział 3: ACT I „przez mgły dymu i lasów ciemne”, aby docenić tę historię, ale nie jest konieczne branie udziału w tym wydarzeniu, jeśli zdecydujesz„Szybki początek” za pośrednictwem podmenu wydarzeń.

Po pierwsze, wydarzenie obejmuje zadanie samouczka – niedoceniane rzeźbienie – które po zakończeniu pozwoli ci na to pozwolić Zaproś Collei do swojego zespołu za darmo! Ta misja nie wymaga żadnych dodatkowych kryteriów, a jej zakończenie odblokuje również typy zdarzeń, takie jak „skrupulatne rzemiosło”, „wędrując w dżungli”, „metamorfoza drewna” i wiele innych.

Możesz zbierać kreatywne notatki, wykonując różne działania.

Przez cały czas będziesz mógł również zbierać kreatywne notatki, które możesz wymienić na różne nagrody w sklepie z zabawkami. Kreatywne notatki można znaleźć, wypełniając różne działania, takie jak robienie migawek dzikiej przyrody Sumeru, wypełnienie wyzwań, walki i grove dash – forma magicznego parkour. Te specjalne wydarzenia zostaną wydane etapami.

Nagrody, które możesz otrzymać od Graven Innocence to:

 • Primogemy
 • Mora
 • Ruda mistyczna
 • Korona wglądu
 • Charakter Wniebowstąpienia
 • Materiały exp znaków
 • Materiały na poziomie talentów

Wreszcie, może znaleźć kaprysowe szkice, które można wymienić na rzeźbienie komponentów, których można użyć do uzyskania leśnego szaleństwa leśnego. Masz do końca wydarzenia, aby skorzystać z waluty zdarzenia i ubiegać się o te nagrody.


Wydarzenie Lost Riches

Impreza Lost Riches w Genshin Impact zaczyna się w piątek, 2 września i kończy się w poniedziałek, 19 września. musisz być Ranga przygód 20 lub powyżej, aby wziąć udział w zagubionych bogactkach.

Podczas tego wydarzenia połączysz się z Ulmanem i jego mini seelie, aby poszukiwać skarbów! Zabierz ze sobą mini Seelie w przygodach, a przy pomocy mapy skarbów Ulmana będziesz w stanie wykopać utracony skarb. Pamiętaj tylko, aby pomóc mini seelie w pochłanianiu pewnej energii elementarnej najpierw.


Zarabiasz różne nagrody z kopania skrzyń skarbów – z których jedną będą starożytne żelazne monety. Te monety można wymieniać na jeszcze więcej nagród:

 • Mini gadżet seelie – różne kolory w ofercie
 • Primogemy
 • Mora
 • Ruda mistyczna
 • Materiały exp znaków
 • Materiały na poziomie talentów
 • Materiały wstąpienia broni

Wydarzenie Fayz Trails

Wydarzenie Fayz Trails w Genshin Impact zaczyna się w czwartek, 8 września i kończy w poniedziałek, 26 września. musisz być Ranga przygód 20 lub powyżej i ukończyli prolog: Act 3 Quest „Song of the Dragon and Freedom”.

Fayz Trails to pierwsze wydarzenie wyzwania, które miało miejsce w trakcie Genshin Impact 3.0, a podczas niego będziesz bawić się całą imprezą próbną.

Podczas walki z wrogami podczas tego wydarzenia będziesz mógł wypić specjalną miksturę Fayz, która zamrozi zarówno ciebie, jak i twoich wrogów. Da ci to jednak czas na uchwycenie słabości przeciwnika za pośrednictwem wizjera i, w ten sposób, twoje specjalne umiejętności zostaną wzmocnione.


Zebrasz także nalewki Fayz, pokonując wrogów, co pozwoli ci zdobyć do trzech zastosowań mikstury Fayz.

Nagrody, które możesz zdobyć z tego wydarzenia, obejmują:

 • Primogemy
 • Mora
 • Ruda mistyczna
 • Materiały exp znaków
 • Charakter Wniebowstąpienia
 • Materiały wstąpienia broni

Wydarzenie analizy tabletów

W chwili pisania tego tekstu nie znamy daty rozpoczęcia i zakończenia zdarzenia analizy tabletu ani czy musisz spełnić zestaw wymagań, aby wziąć udział.

Tablet Analytics jest również wydarzeniem wyzwania, ale ten koncentruje się na użyciu Buffs do pokonania wrogów. Każda szlak zawiera trzy rundy wyzwań, podczas których musisz pokonać jak najwięcej wrogów, przy użyciu specjalnego mechanizmu do losowego aktywowania jednego lub więcej buffów. Możesz użyć własnego zespołu lub wyboru postaci próbnych w tych wydarzeniach.


Nagrody, które możesz zarobić na wydarzeniu Analytics Tablet obejmują:

 • Primogemy
 • Mora
 • Ruda mistyczna
 • Preferowanie: kocioł ziół
 • Materiały exp znaków
 • Materails na poziomie talentów

Wydarzenie przepełnienia linii Ley

W chwili pisania tego tekstu nie wiemy dokładnie, kiedy powróci zdarzenie przepełnienia Line Line lub jeśli będziesz musiał spełnić wszelkie wymagania, aby w nim uczestniczyć. To wydarzenie oferuje szansę na uprawę zasobów, co pomoże uczynić twoimi postaciami silniejszymi.

Każde wydarzenie trwa ograniczony czas, więc upewnij się’Regularnie logować się, aby zdobyć wszystkie nagrody, jakie możesz Genshin Impact 3.0 Harmonogram zdarzeń.


Baw się dobrze w poranku tysiąca róż przynosi aktualizację!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Genshin Impact 3.0 czasu premiery, 3.0 Szczegóły banera i wydarzenia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *