Genshin Impact 3.2 Szczegóły banera i wydarzenia

Startseite » Genshin Impact 3.2 Szczegóły banera i wydarzenia
6. maja 2024
10 minutes
23

By Jhonny Gamer

Genshin Impact 3.2 Szczegóły banera i wydarzenia został oficjalnie ogłoszony nadchodzącą łatką, zatytułowaną Akasha Pulses, płomień Kalpa.

Jak zawsze istnieją dwie fazy banerowe i nowe wydarzenia ograniczone czasowo w najnowszej łatce, z Genshin Impact 3.2 banery zawierające dwie nowe postacie i trzy 5-gwiazdkowe powtórki.

Poniżej możesz dowiedzieć się, kim są nowe i powracające postacie i jakie nowe wydarzenia są dodawane do nadchodzące.

Pamiętaj, aby sprawdzić nasze Kody uderzenia genshin Strona, aby uzyskać bezpłatne Primogemy, które można wykorzystać do odblokowywania nowych postaci i broń.

Na tej stronie:


Wersja 3.2 „Akasha Pulses, The Kalpa Flame Rises” | Genshin Impact

Wersja 3.2 „Akasha Pulses, The Kalpa Flame Rises” | Genshin Impact.

Genshin Impact 3.2 banery

Istnieją dwie nowe grywalne postacie debiutujące w 3.2 Aktualizacja: Nahida (Aka mniejszy lord Kusanali) i Layla.

Faza 1 zaczyna się od Nowy Dendro 5-Star Nahida zaprezentowany w sztandaru Oświecenia Moonga i powracanie Pyro 5-gwiazdkowa Yoimiya przedstawiony w sztandaru gobelinu złotych płomieni.

Jak zwykle banery fazy 1 będą działać obok siebie i są dostępne od środy, 2 listopada. 3.2 faza 1 sztandary, a następnie zakończ w piątek, 18 listopada.


W fazie 2 3.2 harmonogram banerów mamy powrót Electro 5-gwiazdkowy Yae Miko„Everbloom Violet Banner i powrót Hydro 5-gwiazdkowa TartagliaPożegnanie z sztandarem Snezhnaya Banner.

Dodatkowo nowy Cryo 4-Star Layla będzie jednym z wzmocnionych 4 gwiazdek zarówno w sztandarach Yae Miko, jak i Childe w fazie 2.


Podsumowując, wszystkie nowe i powracające 5-gwiazdkowe i nowe 4-gwiazdkowe znaki, które możesz życzyć podczas 3.2 aktualizacja to:

 • Nahida (Banner Oświecenia Moonga – Faza 1): Nowa 5-gwiazdkowa postać Dendro, która korzysta z katalizatora.
 • Yoimiya (Gobelin Golden Flames Banner – Faza 1): Powrót 5-gwiazdkowy postać pyro, który używa łuku.
 • Layla (Everbloom Violet i Farewell of Snezhnaya Banners – Faza 2): Nowa czterogwiazdkowa postać krio, która używa miecza.
 • Yae Miko (Everbloom Violet Banner – Faza 2): Powrót 5-gwiazdkowy elektro postać, który używa katalizatora.
 • Tartaglia, alias Childe (pożegnanie Snezhnaya Banner – Faza 2): Powrót 5-gwiazdkowy znak hydro, który używa łuku.

Aby być na bieżąco z najnowszymi zmianami banerów i kim są inne powracające 4-gwiazdkowe postacie, sprawdź nasze następne i aktualne banery strona!

Jeśli chodzi o broń, w fazie 1 sztandaru do inwokacji uosobień.


Przypominając, wszystkie sztandary fazy 1 będą dostępne od środy, 2 listopada, a następnie zostaną wymienione na sztandary fazy 2 w piątek, 18 listopada. Następnie faza 2 zakończy się we wtorek, 6 grudnia, kiedy nadejdzie godzina następnego dnia, aby przygotować się do nowej aktualizacji z nowym zestawem banerów w wersji 3.3.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Genshin Impact 3.2 wydarzenia

Oprócz „wielkiego finału” Sumeru Archon Quest, opowiadania na Nahidy, dodaniu Dendro Hypostasis i nowego szefa Scaramouche, otrzymujemy Pięć wydarzeń o ograniczonym czasie podczas 3.2 aktualizacja do Genshin Impact.


Nie ma jeszcze oficjalnych dat początkowych ani wymagań dotyczących uczestnictwa w przypadku wszystkich wydarzeń, ale oto co wiemy do tej pory:

Genshin Impact Wydarzenie procesów poszukiwaczy przygód

Trials Adventurer rozpoczyna się w piątek, 4 listopada, a kończy w poniedziałek, 21 listopada. Musisz być Ranga przygód 20 Aby wziąć udział.

Za to zabawne wydarzenie bierzesz Kontrola różnych postaci dla unikalnego wyzwania specyficznego dla nich – jeśli nie masz jeszcze określonej postaci, będziesz w stanie Kontroluj przez okres próbny wyłącznie na wydarzenie.


Wyzwania obejmują testowanie umiejętności walki z modyfikatorami, takimi jak wyłączone wybuchy żywiołów, lub zbieranie monet podczas próby unikania różnych przeszkód środowiskowych lub za pomocą ataku zanurzającego się. Każda postać ma własne unikalne wyzwanie, w zasadzie to wydarzenie jest serią mini-gier.

Aby dodać do zabawy, możesz również podjąć każde wyzwanie z przyjacielem w kooperacji.


Nagrody, które możesz zarobić na wydarzeniu procesów poszukiwaczy przygód: obejmują:

 • Primogemy
 • Mora
 • Ruda mistyczna
 • Materiały wzmacniające broń
 • Materiały na poziomie talentów
 • Materiały exp znaków

Genshin Impact Fabulous Frenzy Event

Aby uzyskać szczegółowe informacje i rozwiązania puzzle, sprawdź naszą dedykowaną stronę na wydarzenie Fabulous Fungus Frenzy!

Fabulous Fungus Frenzy rozpoczyna się w czwartek, 10 listopada, a kończy w poniedziałek, 28 listopada. Musisz być Ranga przygód 30 i ukończyłem Rozdział 1, Act 3 Archon Quest „A Nowa gwiazda Podejście” Aby wziąć udział w opcji „Quick Start” na stronie wydarzenia.

Zaleca się również ukończenie rozdziału 3, Act 5 Archon Quest „Akasha Pulses, Kalpa Flame” i historia Yae Miko, aby w pełni docenić narrację wydarzenia, ale nie jest wymagana, jeśli wejdzie przez „szybki start”.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, wspaniałe wydarzenie szaleństwa grzybów polega na użyciu nowego gadżetu o ograniczonym czasie, Kulu Mądrości, do złapania i walki z różnymi wrogami grzybowymi znalezionymi w regionie Sumeru – które możesz następnie zmienić nazwę i trenować.

Szkolenie obejmuje „kultywowanie” grzybów w celu odblokowania specjalnych umiejętności poprzez opracowanie prawidłowych miksów galaretek w małych sekcjach zagadkowych obejmujących poruszanie i obracanie dziewięciu galaretek w siatce. Mamy tutaj wszystkie rozwiązania.


Aby ulepszyć specjalne umiejętności grzybów, musisz udać się do specjalnego pokoju treningowego i wypełnić dwa rodzaje wyzwań: skoordynowane napaści i obrona strefy.

Podczas tych wyzwań bojowych dochodzisz do Kontrola Twoje grzyby w celu zaatakowania lub obrony celu.


Nagrody, które możesz otrzymać od Fabulous Fungus Frenzy to:

 • Darmowe Dori postać
 • Primogemy
 • Mora
 • Ruda mistyczna
 • Korona wglądu
 • Charakter Wniebowstąpienia
 • Materiały na poziomie talentów
 • Materiały exp znaków

Genshin Impact Poza płótnem, wewnątrz wydarzenia soczewki

Poza płótnem, w środę 16 listopada zaczyna się w środę 16 listopada, a kończy w poniedziałek 5 grudnia. Musisz być Ranga przygód 30 i ukończyłem „Ritou Escape Plan” Część rozdziału 2, Act 1 Archon Quest „Niedopuszczalny Bóg i wieczna eutymia” Aby wziąć udział w opcji „Quick Start” na stronie wydarzenia.

Zaleca się również ukończenie misji historii Yoimiya i Tartaglii (znanej również jako Childe), aby w pełni docenić narrację wydarzenia, ale nie jest wymagane, jeśli przejdzie przez „szybki start”.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, poza płótnem, wewnątrz obiektywu ma bardziej swobodny klimat, zadawanie cię z robieniem zdjęć z zaktualizowaną kamerą w celu wypełnienia określonych wyzwań. Najwyraźniej wpadniesz również na różne historie poboczne podczas podróży między lokalizacjami zdjęć.

Wyzwania Kamera obejmują robienie zdjęć określonej postaci i wykonywanie określonego rodzaju umiejętności żywiołowych.

Nagrody, które możesz otrzymać z zewnątrz płótno, wewnątrz obiektywu obejmują:

 • Primogemy
 • Mora
 • Materiały exp znaków

Genshin Impact Hipostatyczna symfonia: zdarzenie wersetu dysonansu

Hipostatyczna Symfonia: Werset dysonansowy rozpoczyna się w czwartek, 24 listopada i kończy w poniedziałek, 5 grudnia, i musisz być Ranga przygód 20 Aby wziąć udział.

Ci, którzy grali Genshin Impact przez pewien czas będzie zaznajomione z hipostatycznymi wydarzeniami symfonii, które zadają ci walkę z hipostazą rosnących trudności – tylko tym razem nowa Dendro Hypostaza będzie miała dodatkowy wrog.


Przed każdym wyzwaniem możesz wybrać efekt wzmocnienia dysonansu do użycia. Wraz ze wzrostem trudności z wyzwaniem będzie jednak mniej buffów do wyboru. Upewnij się, że używasz tych buffów we właściwym momencie, aby pomyślnie wyczyścić te domeny ograniczonego czasu!

Wygląda na to, że te wyzwania mogą stać się dość trudne, ale jak wspomniano w transmisji na żywo, nie musisz podejmować zbyt wielu trudnych wyzwań, jeśli to tylko Primogems.

Dodatkowo to hipostatyczna symfonia: Disonant Verse Event można odtwarzać z przyjacielem w spółdzielni.

Nagrody, które możesz zarobić na wydarzeniu Hypostatic Symphony: Disonant Verse obejmują:

 • Primogemy
 • Mora
 • Ruda mistyczna
 • Materiały wzmacniające broń
 • Materiały exp znaków

Genshin Impact Cudowne wydarzenie towarowe

Cudowne towary rozpoczynają się w poniedziałek, 28 listopada, a kończy w poniedziałek 5 grudnia, i wystarczy tylko być Ranga przygód 12 Aby wziąć udział.

Podobnie jak poprzednie cudowne wydarzenia związane z towarami, jeśli są dostępne, możesz handlować różnymi (w większości powszechnymi) materiałami z handlowcem Liben w zamian za wybór. Wszystkie te pudełka zawierają Primogemy, ale w zależności od tego, co wybierasz, możesz wybrać inne nagrody, takie jak Mora, Ruda Mystic Enhancement i Materiały Wniebowstąpienia.


Każdy dzień oznacza, że musisz zbierać i wymienić trzy różne rodzaje materiałów, więc jeśli chcesz być przygotowany, zalecamy zaopatrzenie się na materiały takie jak jabłka, marchew, ptactwo i słodkie kwiaty.

Genshin Impact 3.2 Data i godzina wydania w Wielkiej Brytanii, Cest, EDT i PDT

Ponownie potwierdzony podczas 3.2 transmisje na żywo, Deweloper Mihoyo ujawnił to Genshin Impact 3.2 zostanie wydane w środę 2 listopada. Powinien być zgodny z zwykłym harmonogramem konserwacji nowych aktualizacji, z 3.2 Wypuszczenie około pięciu godzin po przestoju serwera od 6 rano (UTC +8).

Ponieważ jest to tylko przybliżony czas na to, jak długo serwery są wyłączone, możesz być w stanie zagrać w 3.2 Patch nieco przed lub po poniższych czasach – chociaż wcześniejsze szacunki aktualizacji były dość dokładne.

Mając to na uwadze, Genshin Impact 3.2 czas wydania innych stref czasowych powinien być następujący:

 • Wielka Brytania: Środa, 2 listopada 3:00 (GMT)
 • Europa: Środa, 2 listopada, 5 rano (Cest)
 • Wschodnie wybrzeże USA: Wtorek, 1 listopada, 23:00 (EDT)
 • Centralne USA: Wtorek 27 listopada, 22:00 (CDT)
 • Zachodnie Wybrzeże USA: Wtorek 27 listopada, 20:00 (PDT)
 • Australia: Środa, 2 listopada, 13.00 (AEST)
 • Nowa Zelandia: Środa, 2 listopada, 15:00 (NZST)
 • Japonia: Środa, 2 listopada, 12:00 (JST)

Możesz wstępnie zainstalować jakieś 3.2 treści z góry na komputerze i urządzeniach mobilnych, aby zaoszczędzić czas, gdy faktyczna łatka jest dostępna w środę.

Jeśli grasz na urządzeniach mobilnych, naciśnij ikonę „Pakiet Zasoby wstępnej” w lewym dolnym rogu ekranu logowania, albo przejdź do menu Paimon i wybierz „Ustawienia”, „Inne”, a na koniec „Pre-InstallPakiet zasobów ’.
Jak wstępnie zainstalować 3.2 na urządzeniach mobilnych.

Kiedy nadejdzie pełna aktualizacja, te na urządzeniach iOS muszą wprowadzić App Store i dotknij „Aktualizacja”. Użytkownicy z Androidem mogą otworzyć grę i postępować zgodnie z kierunkami na ekranie lub otworzyć Google Play i dotknąć „aktualizacji”.

Jeśli grasz Genshin Impact Na PC możesz wstępnie zainstalować niektóre z 3.2 aktualizacja poprzez aktualizację Genshin Impact Launcher. Po zaktualizowaniu uruchamiania przycisk „Game przed instalacją” pojawi się po lewej stronie przycisku „Uruchom”. Kliknij „Game Preinstalacja”, aby pobrać 3.2 zasoby.


Mam nadzieję, że dobrze się bawisz podczas impulsów Akasha, Kalpa Flame podnosi aktualizację!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Genshin Impact 3.2 Szczegóły banera i wydarzenia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *