Genshin Impact 4.4 lista poziomów w marcu 2024 r. Aby uzyskać najlepsze znaki

Startseite » Genshin Impact 4.4 lista poziomów w marcu 2024 r. Aby uzyskać najlepsze znaki
6. maja 2024
30 minutes
23

By Jhonny Gamer

Ten Genshin Impact Lista poziomów na marca 2024 podczas Wersja 4.4 dla Najlepsze postacie pomoże ci wybrać imprezę – od głównego DPS, uzdrowiciela lub wsparcia.

Mimo że Genshin Impact umożliwia wykonywanie większości wyzwań bez posiadania wszystkich najlepszych postaci, zrozumienie, gdzie postać jest umieszczana w odniesieniu do innych, pomaga podejmować ważne decyzje.

Poniżej znajdziesz nasze Genshin Impact Lista poziomów I którzy są najlepszymi postaciami dla głównych DPS, uzdrawiania i wsparcia W grze GACHA, od wersji 4.4 w marcu 2024 r.

Na tej stronie:

Wyjaśniacze:

Listy poziomów:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wersja 4.4 „żywe Harriers w górę w Spring Breeze” | Genshin Impact.Obejrzyj na YouTube

Genshin Impact Wyjaśniona lista poziomów

W Genshin Impact, wiele czynników jest istotnych podczas dyskusji na temat tego, dlaczego postać jest dobra, czy nie. Chociaż niektóre z nich można traktować jako logiczne, wymienianie postaci jest również subiektywnym gestem.

Na tej liście uszeregowaliśmy postacie na podstawie ich wrodzonej mocy (statystyki i umiejętności), użyteczności kompozycji imprezy oraz tego, ile czasu i zasobów byłoby rozsądne na nich wydanie.

Genshin ImpactGra końcowa polega na bardzo szybkim pokonaniu wrogów, więc postacie o wybuchowych obrażeniach lub dobrej synergii są najlepsze.


Poniżej znajduje się nasza lista poziomów każdej postaci w Genshin Impact i, proszę, pamiętaj, że ta lista została stworzona na podstawie naszej interpretacji wyjaśnionych przez nas tematów, więc możesz zobaczyć rzeczy inaczej.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Genshin Impact Lista poziomów dla najlepszych znaków w 4.4 marca 2024 r

Mamy znacznie więcej szczegółów poniżej na każdej listy poziomów, które gorąco polecamy przeczytanie przed podjęciem decyzji o tym, jakie postacie do aktualizacji, ale aby dać ci ogólne wyobrażenie o tym, gdzie każda postać siedzi podczas 4.4, skróciliśmy te informacje w prostej tabeli poniżej.


Na pierwszy rzut oka, od marca 2024 r., Oto nasz obecny Genshin Impact Lista poziomów:

Szczebel
Postacie
Tier S Alhaitham, Bennet, Fischl, Furina, Ganyu, Hu Tao, Kazuha, Ayaka, Ayato, Nahida, Neuvillette, Raiden Shogun, Venti, Xiangling, Xingqiu, Yelan, Zhongli
A Tier Albedo, Arataki itto, Beidou, Cyno, Diluc, Eula, Jean, Keqing, Kokomi, Lyney, Mona, Navia, Nilou, Shenhe, Tartaglia, Tighnari, Wanderer (Scaramouche), Wriothesley, Xianyun, Xiao, Yae Mikoyao
Bież B Baizhu, Barbara, Charlotte, Collei, Diona, Faruzan, Gaming, Gorou, Heizou, Kaveh, Klee, Kujou Sara, Kuki Shinobu, Layla, Lynette, Qiqi, Rosaria, Surose, Yanfei
C-Tier Candace, Chongyun, Dori, Freminet, Kaeya, Kirara, Mika, Ningguang, Noelle, Razor, Sayu, Thoma, Traveller, Xinyan, Yoimiya, Yun Jin
DZIENNIK D Amber, Aloy, Deyha, Lisa

Podzielone na ich poziomy, oto szczegółowe informacje o tym, co myślimy o każdej postaci w Genshin Impact:

Genshin Impact Wymienione postacie z poziomu S

Postacie S-Tier są najlepsze w grze ze względu na ich wydajność pod względem wydajności szkód i użyteczności dla całej imprezy. Od elementarnej serii Raiden Shogun po atak na naładowany Ganyu, wszystkie te postacie są najlepsze w tym, co robią.

Ważnym czynnikiem, którym podzielają wszyscy, jest to, jak są dobrzy, aby wyzwolić lub skorzystać z reakcji elementarnych.

Tutaj jest Genshin Impact Lista poziomów w kolejności alfabetycznej najlepszych postaci Wersja 4.4 W marcu 2024:

NamestatSelementReasoning
Alhaitham Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1039
ATK: 24.49
Def: 60.85
Dendro


Jako główny DPS na boisku, Alhaitham jest pożądanym 5-gwiazdkowym. Jego aplikacja Dendro może reagować z innymi elementami, podczas gdy on normalnie atakuje świetne liczby DPS. Jego jedyne wady pochodzą, jeśli masz już dobre aplikacje Dendro, lub jeśli nie podoba ci się presja, by nieustannie utrzymywać trzy lustra rzezgo z rzeźbionym światłem dla jego maksymalnego potencjału DPS.
Bennet Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 1039
ATK: 16
Def: 65
Pyro


Nawet jako czterogwiazdkowa postać Bennett wyróżnia się doskonałym wsparciem dla wielu różnych rodzajów imprez. Ta postać ma zdolność do wzmacniacza uszkodzeń i leczenia za pomocą swojej elementarnej serii.
Fischl Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 770
ATK: 20
Def: 50
Elektro


W Genshin Impact, wartość jedności może wynikać z tego, jak przydatna może być pomoc innym bohaterom lub wyzwoleniu kombinacji elementarnych bez bitwy. Fischl działa jako ważny utwór w kompozycjach, które wymagają ciągłego uszkodzenia elektromagnetycznego w celu mieszania z innymi elementami – a jej rola została jeszcze bardziej podarowana wraz z wprowadzeniem elementu Dendro w 3.0, czyniąc ją jedną z najlepszych podpisów podrzędnych w grze.
Furina Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1192
ATK: 18.99
Def: 54.15
Hydro

przycięty widok furiny w menu znaków od ramion

Furina jest jednym z najlepszych wsparcia w Genshin Impact, aby zwiększyć szkody całej partii poprzez jej serię, jednocześnie stosując odrobinę hydro z jej umiejętnościami – ale musisz uważnie monitorować jej zdrowie. Zaleca się uruchomienie uzdrowicielki obok Furiny zamiast korzystania z jej umiejętności uzdrawiania.
Ganyu Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 763
ATK: 26
Def: 49
Cryo


Oprócz tego, że jest postacią, która całkiem dobrze stosuje krio, co jest silnym elementem do użycia, Ganyu ma wielki potencjał szkód dzięki swoim zestawowi. Jej zdolność do naładowanych ataków, które mogą uderzyć w grupy wrogów, czyni ją jedną z najlepszych postaci w grze.
Hu Tao Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1211
ATK: 8
Def: 68
Pyro


Wielka możliwość w wielu sytuacjach w obecnej łatce, Hu Tao będzie centrum wielu imprez. Jest w zasadzie brutalnej siły żywiołowej, która może zatrzeć wrogów.
Kaedehara Kazuha Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1039
ATK: 23
Def: 63
Anemo


Kazuha jest niesamowitą pięciogwiazdkową jednością dzięki całej użyteczności, jaką może przynieść na twoją imprezę. Jest ulepszoną wersją Venti pod względem grupowania wrogów, wykorzystujących interakcję anemo z innymi elementami i nadal będzie wzmacniać partię.
Kamisato Ayaka Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1001
ATK: 27
Def: 61
Cryo


Interakcja krio z innymi elementami jest obecnie świetna, a Ayaka przoduje w wyrządzaniu jej wrogom swoim elementarnym wybuchem. Jej rzeczoznawcy pochodzi również z zakresu pokrytego jej serią.
Neuvillette Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1144
ATK: 16.22
Def: 44.87
Hydro

Neuvillete trzyma rękę do podbródka w myśleniu

Neuvillette to potężny hydro DPS, który atakuje unikalnymi naładowanymi atakami, wypalając strumień wody, który może reagować z innymi elementami. Świeci w szczególności w zespołach reakcji Dendro i Electro, ale może być używany w innych zespołach i nadal jest fantastycznym DPS na boisku.
Nahida Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 807
ATK: 23.27
Def: 49.06
Dendro


Nahida jest niewątpliwie najlepszą postacią Dendro w Genshin Impact Jak dotąd może wykonywać zarówno główną rolę hybrydową DPS, jak i obsługiwać hybrydową rolę podrzędną do tworzenia i uruchamiania reakcji Dendro Core – idealnie z członkami zespołu Hydro lub Electro Team. Jako przydatna bonus, jej talent eksploracyjny jest również jednym z najlepszych w grze.
Raiden Shogun Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1005
ATK: 26
Def: 61
Elektro


Shogun to elastyczna jedność, działająca bardzo dobrze z różnymi imprezami. Chociaż jej szkody są wielkie, najbardziej pozytywny aspekt Shoguna jest jej elementarny wybuch, który oprócz szkód pomaga innym członkom partii poprzez wytwarzanie cząstek elementarnych.
Venti Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 820
ATK: 20
Def: 52
Anemo


Venti uważa swoje miejsce jako postać z poziomu ze względu na to, jak może być przydatny. Grupowanie wrogów i zadawanie większych obrażeń, gdy jego umiejętności kontaktują się z innymi elementami, jest częścią tego, dlaczego chcesz mieć Venti w swojej imprezie. Poza tym, dzięki jego pasywnemu, może pomóc twojej drużynie z cząsteczkami żywiołowymi.
Xiangling Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 912
ATK: 19
Def: 56
Pyro


To jedna z najbardziej znanych postaci w Genshin Impact nie tylko dlatego, że jest obecna w każdym udostępnionym fragmencie reklamowym. Dzięki jej elementarnej serii Xialing jest niesamowitą postacią, która wywołuje reakcje elementarne poza polem.
Xingqiu Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 857
ATK: 17
Def: 64
Hydro


Xingqiu jest jednym z najlepszych wsparcia w grze, dobrze działa z różnymi kombinacjami postaci. Nie tylko wprowadza łagodzenie szkód w swoim zestawie, ale także elementarną serię, która przekształca dowolną postać w szybką wodę – zapewnia nawet trochę gojenia. Z Dendro stał się jeszcze lepszy niż był, wchodząc w drużyny Bloom i Hyperblooma jako jeden z najlepszych wyborów, jeśli nie najlepszy, jako aplikator hydro.
Yelan Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1125
ATK: 19
Def: 43
Hydro


Spośród wszystkich opcji w meczu, Yelan jest wielkim dealerem obrażeń, szczególnie dla imprez opartych na szybko zmieniających się postaciach. Jej elementarny wybuch jest świetny do stosowania Hydro, chociaż nie może tego zrobić tak skutecznie, jak inne jednostki, aby wywołać reakcje elementarne z elementami takimi jak Pyro lub Cryo. Jednak wraz z wprowadzeniem Dendro stała się znacznie cenniejsza niż wcześniej, szczególnie w zespołach Bloom lub Hyperbloom.
Zhongli Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1144
ATK: 20
Def: 57
Geo


Postacie Geo są trudne do pracy ze względu na działanie ich elementu. Jednak Zhongli jest tak potężny, że to nie ma znaczenia. Wartość, jaką przynosi na imprezę ze swoją tarczą, jest niekwestionowana.

Genshin Impact Wymienione postacie z poziomu A

Genshin Impact Postacie na poziomie A wciąż są niesamowite, ale ogólnie odgrywają mniej decydującą rolę. Nie są tak kompletne jak postacie z poziomu S lub pewne ograniczenia w ich projekcie sprawiają, że polegają na określonych warunkach.

Te postacie mają świetną synergię wśród nich i z postaciami S, co czyni je świetnymi jednostkami. Ich zdolność do wyzwalania reakcji elementarnych lub korzyści z nich jest niesamowita.

Tutaj jest Genshin Impact Lista poziomów najlepszych znaków w kolejności alfabetycznej od Wersja 4.4 W marcu 2024:

NamestatSelementReasoning
Albedo Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1030
ATK: 20
Def: 68
Geo


Ta pięciogwiazdkowa jedność jest świetna do pracy jako drugi dealer szkód. Jego umiejętności żywiołowe mogą działać nawet z nim z Battlefield, podczas gdy jego elementarny wybuch ma również dobre obrażenia. Utrzymuj główne umowy o obrażenia, walcząc i zmienia się na Albedo, gdy jego czas odnowienia wraca lub pęknięcie jest gotowe do użycia!
Arataki itto Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1001
ATK: 18
Def: 75
Geo


Arataki itto jest silną postacią, której możesz użyć jako głównego sprzedawcy obrażeń, ponieważ wyrządza wiele obrażeń za pomocą swoich ataków i oskarżonych ataków. Jednak cierpi z powodu faktu, że aby sprawić, że pracował idealnie, będziesz potrzebować imprezy z większą liczbą postaci geo -postaci.
Beidou Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 1094
ATK: 19
Def: 54
Elektro


Beidou zdobywa swoje miejsce jako postać z poziomu A, ponieważ ma niesamowitą zdolność do zadawania szkód podczas pracy z innymi postaciami. Jako postać elektro, beidou idealnie pasuje do niektórych z najpotężniejszych kompozycji partyjnych, w których można znaleźć Genshin Impact.
Cyno Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 972
ATK: 24.76
Def: 66.89
Elektro


CYNO ma bardzo zabawny normalny styl gry z dużym potencjałem DPS. Musisz mieć członków Dendro lub Hydro Team, aby jak najlepiej wykorzystać jego liczbę szkód, co jest nieco ograniczające – ale skuteczne, jeśli masz je i dobre doładowanie energii, aby połączyć się z Cyno.
Diluc Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1011
ATK: 26
Def: 61
Pyro


Diluc to potężny użytkownik Claymore o wielkim potencjale obrażeń. Dzięki jego elementarnej serii Diluc może całkiem dobrze stosować Pyro.
Eula Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1030
ATK: 27
Def: 58
Cryo


EULA ma jak dotąd najlepsze obrażenia ataku w grze, działają idealnie jako postać głównego obrażeń. Poza tym świetnie wywołuje reakcje krio.
Drelich Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 770
ATK: 20
Def: 50
Anemo


Zestaw Jean został zbudowany, aby ją wyleczyć i tłum Control, co może być świetne dla niektórych treści w grze. Chociaż nie wyróżnia się w żadnej z dwóch ról, dobrze pracuje, poza tym, że jest postacią anemo.
Keqing Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1020
ATK: 25
Def: 62
Elektro


Keqing jest jedynym użytkownikiem Miecza Electro w oparciu, co czyni ją wyjątkową. Jej zdolności były sub -parujące w reakcjach elementu wyzwalającego, ale po wprowadzeniu elementu Dendro w 3.0, Keqing zasadniczo otrzymał ogromny buff dzięki sposobowi, w jaki jej elektro aplikacja współpracuje z Dendro.
Sangonomiya Kokomi Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1049
ATK: 18
Def: 51
Hydro


Wśród uzdrowicieli w Genshin Impact, Kokomi może być lepszy. Może zmieścić się w przyjęciach szukających wsparcia hydro, ponieważ umiejętności Kokomi dobrze synergizują się ze znaczną liczbą postaci. Jest szczególnie skuteczna jako uzdrowicielka w imprezach Dendro.
Lyney Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 858
ATK: 24.76
Def: 41.88
Pyro


Lyney jest używany w głównie w zespole Pyro, zwłaszcza w Bennett, jest jednym z najlepszych DPS Genshin Impact. Chociaż głównie używa ataków ładowania łuku, Lyney jest naprawdę dobry w sytuacjach AOE ze względu. Z łatwo zrozumiałym stylem gry, jest świetnym wyborem, jeśli potrzebujesz Pyro DPS.
Mona Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 810
ATK: 22
Def: 51
Hydro


Dzięki Mona zdolności do ciągłego stosowania hydro, staje się ważną postacią kombinacji partyjnych, które działają na rzecz zadania zamarzania, odparowania i obciążenia elektro. Biorąc pod uwagę, jak silne są niektóre z tych elementarnych reakcji, wnosi do partii dużą wartość.
Navia Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 985
ATK: 27.37
Def: 61.74
Geo

Postać Navia z klatki piersiowej
Navia to unikalna geo DPS, która z przodu wyładowuje ogromne obrażenia z jej dwóch opłat za umiejętności, zbierając odłamki krystalizujące. Im więcej ma odłamki, tym więcej obrażeń jej strzelba, jaka gunbrella, po użyciu jej umiejętności żywiołowych. Oznacza to, że w przeciwieństwie do innych postaci Geo, w rzeczywistości najlepiej jest jej używać w zespołach łączących Hydro, Pyro, Electro i Cryo z Geo. To otwiera Navię do wielu bardzo łatwych w użyciu zespołów, a ona może wpaść w jedne z najlepszych gotowych zespołów Genshin Impact bardzo łatwo.
Nilou Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1182
ATK: 17.88
Def: 56.72
Hydro


Nilou ma bardzo szczególny styl gry, który musisz sparować z postaciami Dendro i Hydro, aby uzyskać najlepsze wsparcie i potencjał DPS. Produkuje fantastyczne liczby szkód, ale jest ograniczona w efektywnych kompozytorach zespołowych, z których większość wymaga posiadania znaków S-Tier. Musisz przeprowadzić wiele badań, zanim zabierzesz ją do swojego zespołu.
Shenhe Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1011
ATK: 24
Def: 65
Cryo


Shenhe może sama nie odbyć imprezy, ale może być bardzo pomocna, biorąc pod uwagę jej umiejętności. Jej elementarny wybuch tworzy obszar efektu, który zmniejsza opór wrogów wobec obrażeń fizycznych i kriopowych. Widząc, jak potężne kompozycje imprezowe są oparte na postaciach krio, Shenhe działa jako doskonałe wsparcie.
Tartaglia Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1020
ATK: 23
Def: 63
Hydro


Będąc hybrydowym sprzedawcą głównych szkód hydro, Tartaglia to świetna postać do użycia na twojej imprezie. I chociaż wyrządza wiele szkód, niekoniecznie może konkurować z Ayato.
Tighnari Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 845
ATK: 20.85
Def: 49.06
Dendro


Tighnari ma dość wyjątkowy styl gry, wykorzystując naładowane ataki z łukiem, aby uzyskać największy potencjał DPS z zestawu. W połączeniu z niskim kosztem serii żywiołów i jego zdolnością do zastosowania działek na Dendro na boisko, jest on solidnym głównym DPS tylko lekko zawiedzionym przez jego scenę z jednego celu zamiast potencjału AOE DPS.
Wanderer (aka Scaramouche) Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 791
ATK: 25.51
Def: 47.27
Anemo


Scaramouche może latać! To nie tylko czyni go fantastycznym członkiem zespołu eksploracyjnego, ale może unosić się nad wrogami, aby nie wyrządzić obrażeń, gdy uwolnisz jego potężne normalne ataki – czyniąc go potężnym postacią DPS. Połączenie go z postaciami Pyro i Cryo jeszcze bardziej zwiększa jego szkody, podczas gdy Electro i Hydro Postacie wydłużają czas lotu. Bardzo przydatna postać w wielu sytuacjach.
Wriothesley Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1058
ATK: 24.41
Def: 59.41
Cryo

Wriothesley z ręką na ukrytym podbródku, zastanawiając się

Wriothesley to unikalny DPS na boisku, który używa normalnych ataków kriopowych, aby jak najlepiej wykorzystać swój zestaw, konsumując i odzyskując własny HP, a jednocześnie działał inaczej w zależności od tego, ile HP ma. Wriothesley odkłada wielkie obrażenia, szczególnie w odwrotnej stopie i zamraża zespoły, ale może być trochę trudny do gry z powodu swojego zarządzania HP. Mimo to jest świetnym DPS i może być godnym dodatkiem do twoich zespołów, jeśli nie masz nic przeciwko zarządzaniu DPS na boisku w swoich rotacjach.
Xianyun Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 810
ATK: 26.07
Def: 44.57
Anemo

Xianyun z szyi w górę

Xianyun może zamienić wiele postaci w zanurzanie DPS i ulepszyć tych, którzy już mają zanurzające buffy, takie jak Xiao i Diluc. Jest także generalnym świetnym uzdrowicielką i wirler dla twoich sub DPS, co czyni ją dobrym dodatkiem do wielu drużyn – ale szczególnie wyróżnia się wzmocnieniem obrażeń.
Xiao Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 991
ATK: 27
Def: 62
Anemo


Xiao kwalifikuje się jako postać z poziomu A dzięki temu, jak silny może być jako główny dealer szkód. Przynosząc postacie wsparcia, które pomogą Xiao w użyciu jego wybuchu żywiołów, możesz osiągnąć duże liczby.
Yae Miko Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 807
ATK: 26
Def: 44
Elektro


Yae Miko ma swoje wady, takie jak wysoki koszt energii dla jej elementarnej serii, a także to, jak bezbronna może znaleźć się podczas korzystania z umiejętności żywiołowych. Z drugiej strony jest świetnym elektrorem dodatkowym dealerem obrażeń, który może pozostawić swoje umiejętności w terenie, dając innym bohaterom wsparcie.
Yaoyao Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 1030
ATK: 17.81
Def: 62.95
Dendro


Yaoyao jest jedynym uzdrowicielem Dendro, więc należy brać pod uwagę dla drużyn Bloom, Quicken i Burgeon. Jej wybuch jest w porządku w leczeniu, ale jego umiejętności żywiołowe Yaoyao, które oferuje najlepsze możliwości uzdrawiania. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto zastosuje trochę Dendro podczas leczenia, Yaoyao jest świetny w tej roli – uwalniając slot zespołowy przez czesanie Dendro i Healing, jeśli go potrzebujesz.

Genshin Impact Wymienione postacie z poziomu B

Poziom B jest miejscem, w którym postacie mają pewien potencjał, ale nie są najlepsze w tym, co robią.

Podczas gdy niektóre z nich mogą pracować jako świetne wsparcie i uzdrowiciele, będą one używane jako drugie opcje znaków A Tier, których jeszcze nie masz lub tylko w bardzo konkretnych scenariuszach i kompozycjach.

Mimo to są nadal bardzo przydatne i mogą dobrze działać, udzielając wsparcia postaciom z wyższych poziomów.

Oto lista poziomu B w kolejności alfabetycznej Genshin Impact znaki Wersja 4.4 W marcu 2024:

NamestatSelementReasoning
Baizhu Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1039
ATK: 14.99
Def: 38.89
Dendro


Baizhu może dostarczyć aplikacji Dendro podczas leczenia dla całego zespołu, ale inne postacie Dendro lepiej radzą sobie w sytuacjach AOE, co czyni go bardziej odpowiednim kolegą z zespołu dla wrogów dla jednego celu. Może to pomóc przed twardym spiralnym bossami Abyss, ale także zranić twoje szanse na wyczyszczenie podłóg z wieloma wrogami. Jego największą wadą jest to, że Yaoyao jest prawdopodobnie lepszym wyborem niż on w większości sytuacji Dendro i uzdrawiania, a ona jest 4-gwiazdką.
Barbara Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 821
ATK: 13
Def: 56
Hydro


Zestaw Barbary polega na uzdrowieniu, roli, którą pełni całkiem dobrze, nawet jako wolna jednostka. Może leczyć członków partii, pozostając na polu i atakując wrogów, używając jej umiejętności żywiołowych lub z jej elementarną serią. Fakt, że leczy znaczną ilość zdrowia każdej postaci na imprezie z jej serią, czyni ją świetną opcją jako uzdrowicielka.
Charlotte Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 903
ATK: 14.51
Def: 45.78
Cryo

Widok menu postaci Charlotte od szyi w górę

Charlotte jest świetnym uzdrowicielką, która może przywrócić HP na całą twoją imprezę z jej serią, ale jest bardzo energooszczędną postacią. Jeśli jednak możesz zarządzać jej potrzebami energetycznymi, Charlotte jest świetnym wyborem – szczególnie w zespołach potrzebujących urzędziego i krio.
Collei Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 821
ATK: 16.74
Def: 50.36
Dendro


Collei jest świetnym wyborem dla postaci wsparcia Dendro Sub DPS ze względu na jej ataki AOE Dendro, które pozostaną nawet gdy będzie poza boiskiem, umożliwiając połączenie go z innymi elementami, takimi jak Electro i Hydro, aby skorzystać z Bloom i szybkiej reakcji elementarnych. Ma jednak długi czas odnowienia umiejętności żywiołowych i musisz odblokować jej konstelację C4, aby w pełni wykorzystać możliwości wsparcia Collei Sub DPS.
Diona Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 802
ATK: 18
Def: 50
Cryo


Jako wsparcie krio, Diona może być wielką jednością na twoją imprezę. Oprócz tarczy i gojenia się z jej elementarnym wybuchem, Diona jest również świetną baterią cząstek elementarnych dla silniejszych jednostek kriopowych, które działają jako główni dealerzy uszkodzeń.
Faruzan Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 802
ATK: 16.47
Def: 52.65
Anemo


Faruzan wypełnia rolę użyteczności anemo dla postaci takich jak Scaramouche i Xiao, niszcząc oporność anemo i zapewniając cząstki energii. Ponieważ potrzebuje konstelacji, aby w pełni zmaksymalizować swój potencjał, i nie ma ogromnej liczby postaci anemo DPS, poślizgnie się trochę w najlepszych rankingach postaci.
Hazard Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 957
ATK: 25.29
Def: 58.94
Pyro

Gry z szyi w górę
Gry to kolejna 4-gwiazdkowa postać, która cierpi na przerażający zespół C6. Jest absolutnie opłacalnym atakującym w C0 z odpowiednim zespołem buforów i wsparcia, ale jego Constellation 6 odblokowuje Gaming w prawdziwym niesamowitym DPS, ponieważ naprawdę jest, ze względu na ogromne krytyczne hitu miłośnicy hitów.
Gorou Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 802
ATK: 15
Def: 54
Geo


Archer Gorou jest niezbędnym członkiem partii do formacji Geo, przynosząc wiele użyteczności dla postaci takich jak Arataki Itto. Mimo to może pomóc złagodzić pewne szkody, jeśli nie ma innego charakteru geo w zespole.
Heizou Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 894
ATK: 18.88
Def: 57.34
Anemo


Heizou jest zarówno świetną postacią główną DPS, jak i podmiotem podrzędnym, ze względu na jego zdolność do konsekwentnego wyzwalania wir i tłumu Kontrola zdolności. Jednak jego umiejętności żywiołowe mają długie czas odnowienia, a to, jak dobry jest Heizou od twojego zespołu, więc upewnij się, że masz kogoś takiego jak Xiangling lub Fischl, aby skorzystać z jego wirowania, aby uzyskać maksymalny potencjał DPS, aby uzyskać maksymalny potencjał DPS.
Kaveh Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 1003
ATK: 19.59
Def: 62.95
Dendro


Jeśli potrzebujesz niedrogiego aplikatora Dendro o pewnym potencjale DPS, Kaveh jest solidnym wyborem. Ponieważ Dendro jest tak dobrym elementem do dokonywania tak wielu reakcji, mimo że jego zestaw nie jest największy w porównaniu z 4 gwiazdkami innych elementów, Kaveh prawdopodobnie pomoże ci bardziej usunąć treść – szczególnie w zespołach Hyperbloom. Pamiętaj, że inne jednostki Dendro mogą robić to, co robi lepiej.
Klee Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 801
ATK: 24
Def: 48
Pyro


Urocza Klee to silny sprzedawca Pyro-Damage, który rzuca bomby. Jej obrażenia są świetne, ale ze względu na to, jak działa jej zestaw, Klee trudno jest dopasować różne imprezy.
Kujou Sara Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 802
ATK: 16
Def: 53
Elektro


Kujou Sara jest wspaniałym poparciem dla innych członków partii poprzez zwiększenie ich szkód, ale jej prawdziwy potencjał jest ukryty za znaczną ilością inwestycji od graczy pod względem sprzętu. Jest elastyczną postacią, która dobrze współpracuje z innymi postaciami electro.
Kuki Shinobu Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 1030
ATK: 18
Def: 63
Elektro


Jako postać elektromagnesu, Kuki Shinobu może znaleźć swoje miejsce w kompozycjach wymagających wsparcia elektro. Jej elementarny wybuch jest atakiem obszaru, który może pomóc głównym dealerowi obrażeń. Kuki zasadniczo otrzymał buff w 3.0 Zaktualizuj z wprowadzeniem elementu Dendro, mając ją bardziej opłacalną obsługą uzdrowicielki i sub DPS w połączeniu z znakami Dendro.
Layla Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 930
ATK: 18.16
Def: 54.94
Cryo


Layla jest bardzo dobrym tarcznikiem krio i przyzwoitym applier krio, a jej jedynym prawdziwym minusem jest to, że są inne postacie, które robią te rzeczy lepiej. Mimo to, z 100% czasem na swoją tarczę krio. Ona również wyróżnia się ochroną przed wrogami krio.
Lynette Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 1039
ATK: 19.41
Def: 59.69
Anemo


Lynette dobrze łączy się z innymi typami elementarnymi w Genshin Impact, ponieważ może połączyć z tymi elementami, aby dać głównym DPS wzmocnienie. Odblokuj jej trzecią konstelację, a można nawet zamienić Lynette w postać DPS. Dla większości Lynette jest dobrą opcją anemo na twoją imprezę, po prostu nie jest najlepszą dostępną opcją, jeśli masz już postacie takie jak Kazuha lub Surose.
Qiqi Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 963
ATK: 22
Def: 72
Cryo


Podczas gdy Qiqi jest świetnym uzdrowicielem – właściwie niesamowitym – nie ma nic więcej, co dodaje do imprezy. Z drugiej strony nakłada krio w okolicach wokół niej z pęknięciem elementu. Tak więc w zależności od kombinacji znaków, których szukasz, Qiqi może być dobrą opcją.
Rosaria Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 1030
ATK: 20
Def: 60
Cryo


Biorąc pod uwagę, jak silne reakcje elementów, takie jak Freeze i Superconduct, Rosaria staje się świetną opcją do zastosowania krio jako postaci podtrzymującej. Jej umiejętności żywiołowe i wybuch mają w tym zakresie duży potencjał.
Sacharoza Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 775
ATK: 14
Def: 59
Anemo


Sacharoza jest dobrym wsparciem, ponieważ może grupować wrogów swoimi umiejętnościami i produkuje cząsteczki elementarne. Będąc postacią anemo, może dobrze pracować z większością elementów.
Yanfei Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 784
ATK: 20
Def: 49
Pyro


Yanfei to świetny czterogwiazdkowy sprzedawca głównych obrażeń z dość łatwym do zrozumienia zestawem. Nie przynosi jednak żadnej użyteczności do reszty imprezy, co sprawia, że pozostaje w terenie koniecznością, jeśli korzystała z Yanfei w twojej imprezie.

Genshin Impact Wymienione znaki C-Tier

Na poziomie C umieściliśmy znaki, które mają trudne do zignorowania ograniczenia, lub sprawienie, by działałoby zbyt wiele wysiłku w celu uzyskania niewielkiej rekompensaty.

Wśród nich są silne postacie lub kilka, które są przydatne w niektórych scenariuszach. Z drugiej strony użycie ich zamiast jakiejkolwiek innej jednostki z wyższych poziomów jest nieuzasadnione.

Zawsze istnieje możliwość zbadania ich silnych aspektów i stworzenia wokół nich imprez.

Oto lista poziomów w kolejności alfabetycznej Genshin Impact znaki Wersja 4.4 W marcu 2024:

NamestatSelementReasoning
Candace Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 912
ATK: 17.81
Def: 57.22
Cryo


Candace jest przyzwoitym aplikatorem hydro, który może wzmacniać normalne ataki swojej partii i wlewać swoje ataki wodo. Jest rodzajem jack-of-all-trade, jeśli chodzi o wsparcie wodne, ale to nieco ogranicza jej potencjał, ponieważ inne postacie specjalizują się w tym, w czym jest po prostu przyzwoita.
Chongyun Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 1003
ATK: 19
Def: 54
Cryo


Chongyun jest dobrym posiadaczem Claymore, który działa całkiem dobrze jako główny dealer szkód. Najbardziej synergizuje użytkowników określonej broni, ponieważ jego umiejętności żywiołowe je wzmacniają. Jednak wadą jego zestawu jest fakt, że nasyca element krio na ataki innych postaci, co utrudnia wykonanie reakcji elementarnych.
Dori Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 1039
ATK: 18.7
Def: 60.66
Elektro


Jako hybrydowy uzdrowiciel electro sub dps, Dori może zastąpić electro sub dps i uzdrowiciela twojej partii, aby uwolnić przestrzeń w twoim zespole – ale na ogół lepiej jest mieć lepsze electro sub DPS i uzdrowiciela innego elementu, aby zmaksymalizować zespół twojego zespołuDPS lub potencjał gojenia.
Freminet Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 1012
ATK: 21.37
Def: 59.4
Cryo

przycięty kwadratowy obraz freminetów twarzą w menu

Freminet ma interesującą kombinację ataków krio i obrażeń fizycznych, ale jego obrażenia dla obu jest dość słabe w porównaniu z innymi jednostkami krio. Ponieważ fizyczne nie reaguje z elementami, a Freminet nie ma siły kogoś takiego jak EULA, jest rozczarowującym DPS i nie oferuje wiele jako wsparcia. Możesz go wbić w zespoły Hyperbloom jako unikalne ostatnie miejsce, ale Freminet nie będzie twoim idealnym wyborem do tego – lub dowolnego – najlepszych drużyn postaci. Mimo to może pracować, jeśli podoba ci się jego zestaw!
Kaeya Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 976
ATK: 19
Def: 66
Cryo


Kaeya jest solidną jednostką, która jest nawet jedną z wolnych postaci Genshin Impact. Jego zestaw pozwala na kilka interesujących kombinacji z innymi postaciami, głównie uruchamianie niektórych reakcji elementu, takich jak zamrażanie, z powodu jego elementarnego wybuchu. Umiejętność elementarna Kaeyi również wytwarza dużą ilość cząstek żywiołowych.
Kirara Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 1021
ATK: 18.7
Def: 45.78
Dendro


Kirara jest dobrym tarcznikiem, szczególnie przeciwko uszkodzeniom Dendro, jak z twoich kwiatów lub specjalnych rdzeni Nilou. Niestety, oprócz jej przydatnych umiejętności wspinaczki, to wszystko, co oferuje, ponieważ są o wiele lepsze aplikatory Dendro i postacie DPS. Jest bardzo dobra w drużynach Quicken i Nilou, a jeśli potrzebujesz przyzwoitego tarczowego, ale nie ma wielu innych zastosowań dla Kirary.
Mika Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 1049
ATK: 18.7
Def: 59.8
Cryo


Mika cierpi na zespół potrzeb-C6, ponieważ cały jego sens jest buforem obrażeń fizycznych, ale jego najbardziej potrzebny buff jest zamknięty za jego ostatnią konstelacją. Inne ograniczenia, takie jak konieczność bycia przeciwko wielu wrogom w celu najwyższej skuteczności obrażeń fizycznych, powstrzymuje go od bycia koniecznością z atakującymi fizycznie.
Ningguang Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 821
ATK: 18
Def: 48
Geo


Ningguang ma interesujący zestaw, który pozwala jej zadać stałe obrażenia, skupiając się na jej naładowanych atakach. W formacji opartej na postaciach Geo może pracować jako główny sprzedawca szkód lub wsparcie dzięki jej umiejętnościom żywiołowym, która zwiększa obrażenia geograficzne.
Noelle Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 1012
ATK: 16
Def: 67
Geo


Noelle jest świetną jednostką startową z dobrymi uszkodzeniami. Dzięki jej zestawowi gracze mogą poradzić sobie z dużą ilością treści za pomocą niej, chociaż po uzyskaniu innych postaci staje się trudne, utrzymując ją na imprezie.
Brzytwa Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 1003
ATK: 20
Def: 63
Elektro


Razor polega na ciężkim uderzeniu. Jego umiejętności pozwalają mu nie tylko powodować znaczne obrażenia wrogom, ale także utrzymywać je na stałym poziomie. Z drugiej strony ta postać nie ma nic do zaoferowania innym członkom partii.
Sayu Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 994
ATK: 20
Def: 62
Anemo


Ta postać anemo jest zupełnie inna. Umiejętność elementarna Sayu odróżnia ją od innych postaci, ponieważ zaczyna przewracać obrażenia wrogów. Ta umiejętność jest bardzo fajna w użyciu i pomocna w eksploracji, dzięki czemu Sayu jest interesującą postacią.
Thoma Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 866
ATK: 17
Def: 63
Pyro


Jeśli szukasz wsparcia Pyro, Thoma może być w twoim interesie. Jest tarstwem, który może nasycić twoje ataki Pyro. Problem, który musisz sobie poradzić na wypadek, gdybyś wybierzesz Thoma, jest to, że jeśli chcesz użyć tej postaci jako dealera obrażeń, jego zdolność jako Tarfora znacznie się zmniejsza.
Podróżny Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 912
ATK: 18
Def: 57
Anemo
Geo
Elektro
Dendro


Chociaż możesz zmienić element podróżnika, co czyni je przydatnymi na wypadek, gdybyś rozszerzył jeden z nich, nie masz dobrego powodu, aby zatrzymać je na imprezie, oprócz tego, że je lubisz. Wynika to z faktu, że wyrównanie umiejętności podanej przez jeden element nie przekłada się na wyrównanie równoważnych umiejętności podczas zmiany elementów. Co najwyżej są słabą wersją innych postaci – jednak wraz z dodaniem Dendro Traveler w 3.0, są dobrym substytutem, jeśli nie masz dobrej postaci Dendro, aby skonfigurować reakcje szybkie i kwitnące odpowiednio z znakami elektro i hydro.
Xinyan Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 939
ATK: 21
Def: 67
Pyro


Xinyan jest sprzedawcą szkód fizycznych, co oznacza, że chociaż powoduje znaczną ilość szkód, nie stosuje Pyro. Jest tankowcą niż innymi postaciami, ale Xinyan potrzebuje innych postaci, aby uczynić ją przydatną.
Yoimiya Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 791
ATK: 25
Def: 48
Pyro


Słynny producent fajerwerków jest postacią, której siła jest dokładnie jej najbardziej problematyczną cechą. Zestaw Yoimiya koncentruje się na jej normalnym ataku. Jako użytkownik łuku może trafić tylko w pojedyncze cele, mimo że uderza je naprawdę mocno. Nawet jej elementarna wybuch jest jednym celem, co utrudnia jej użycie jako główny dealer szkód partii.
Yun Jin Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 894
ATK: 16
Def: 62
Geo


Yun Jin jest postacią Geo, której koncepcja jest dość podstawowa: ma tarczę, a także wzmacnia normalne ataki. Pomimo jej zdolności do pracy w porządku jako wsparcia, istnieją lepsze opcje niż ona, które są również łatwiejsze do wywołania reakcji elementu.

Genshin Impact Wymienione postacie Dolina D

Ostatnia ranga na tym poziomie zajmuje postacie, które mają słabości, co sprawia, że poświęcenie czasu – lub pieniędzy – dla nich naprawdę skomplikowane.

Oczywiście są one nadal opłacalne w zależności od imprezy. Pracując wokół ich problemu, możesz znaleźć sposób na ich użycie.

Oto lista poziomów w kolejności alfabetycznej Genshin Impact znaki Wersja 4.4 W marcu 2024:

NamestatSelementReasoning
Bursztyn Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 793
ATK: 19
Def: 50
Pyro


Amber jest prawdopodobnie najsłabszy wśród wolnych postaci, w których wygrywasz Genshin Impact. Oprócz użycia łuku, który drastycznie zmniejsza jej potencjał uszkodzenia, ani jej umiejętności żywiołowe, ani elementarna, nie zwiększają wartości dla partii. Pracuje, choć nie ma innej postaci Pyro do użycia.
Aloy Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 848
ATK: 18
Def: 53
Cryo


Hunter maszyny Aloy nie jest najlepszą opcją jako użytkownik krio. Chociaż jest w stanie zadawać dobre obrażenia wrogom, efekty jej umiejętności są stosowane tylko do niej, a także sprawiają, że pozostaje w terenie przez zbyt dużo czasu, aby być skutecznym. Aloy ma dodatkowy problem, czyli jej brak konstelacji.
Deyha Pięć gwiazdek
Poziom 1
HP: 1220
ATK: 20.67
Def: 48.88
Pyro


Dehya jest trudną postacią do pracy, wymagającą posiadania absolutnie najlepszego zespołu, artefaktów, broni i zrozumienia jej stylu gry, aby uczynić ją opłacalną opcją wyczyszczenia normalnej twardej treści, nie wspominając o spiralnej otchłaniach. Istnieją inne postacie Pyro, które wyrządzają lepsze obrażenia i reakcje elementarne niż Dehya, więc najlepiej je wybrać nad nią, dlatego jest tak daleko na naszej liście poziomów jako 5-gwiazdkowa.
Lisa Cztery gwiazdki
Poziom 1
HP: 802
ATK: 19
Def: 48
Elektro


Pod względem szkód Lisa jest całkowicie zdolna do zadawania dużej ilości szkód. Jednak sposób, w jaki działa jej zestaw, kończy zbyt dużo czasu, aby zbudować warunki, aby to zrobić. Chociaż ma potencjał ze względu na takie rzeczy, jak jej zdolność do zmniejszenia obrony wrogów, Lisa cierpi z powodu bardzo trudności w maksymalizacji. Można ją szybko wymienić, gdy zdobędziesz kolejną postać elektro.

Teraz, gdy wiesz, w kim są najlepsze postacie Genshin Impact, możesz zacząć tworzyć własne kompozycje zespołu. Pamiętaj jednak, że przedstawione tutaj listy są subiektywnymi interpretacjami listy gry.

How do you rate Genshin Impact 4.4 lista poziomów w marcu 2024 r. Aby uzyskać najlepsze znaki ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *