Genshin Impact 4.5 daty i godziny na żywo, 4.5 wycieków banerów

Startseite » Genshin Impact 4.5 daty i godziny na żywo, 4.5 wycieków banerów
6. maja 2024
3 minutes
18

By Jhonny Gamer

Genshin Impact 4.5 daty i godziny na żywo został ogłoszony i dostarczy zwykłych informacji na temat nadchodzącego Transparent harmonogram i wydarzenia.

Wersja 4.5 ma zadebiutować nową 5-gwiazdkową w swoich banerach, a także dostarcza informacji o zwykłych nowych i powracających wydarzeniach, a także Banner Reun News.

Dokładnie omówimy 4.5 daty i godziny na żywo W Genshin Impact poniżej, a także podaj wszystkie informacje, które znamy 4.5 wycieków banerów dla nadchodzących banerów.

Aktualizacja: Jeśli szukasz ograniczonego czasu 4.5 kodów na żywo, upewnij się, że sprawdź nasze Strona kodów Impact Genshin dla trzech kodów, które spadają podczas strumienia dla X300 Primogems i innych nagród! Dla wszystkich innych wersji 4.5 Treści, możesz odwiedzić nasze 4.5 Harmonogram Strona piasty.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wersja 4.4 „żywe Harriers w górę w Spring Breeze” | Genshin Impact.Obejrzyj na YouTube

Genshin Impact 4.5 daty i godziny na żywo w Wielkiej Brytanii, GMT i PT

Genshin Impact 4.5 transmisji na żywo jest włączone Piątek, 1 marca o 12.00PM (GMT) / 7.00 rano (ET) na urzędniku Genshin Impact Twitch Channel.

W innych strefach czasowych Genshin Impact 4.5 daty i godziny na żywo Jest:

 • Zachodnie Wybrzeże USA: Piątek 1 marca o 4 rano (PT)
 • Centralne USA: Piątek 1 marca o 6 rano (CT)
 • Wschodnie wybrzeże USA: Piątek 1 marca o 7 rano (ET)
 • Japonia: Piątek 1 marca o 21:00 (JST)
 • Australia: Piątek 1 marca o 23:00 (AET)
 • Wielka Brytania: Piątek 1 marca o 12:00 (GMT)
 • Europa: Piątek 1 marca o 13.00 (CET)

4.5 transmisji na żywo jest wtedy gotowe na żywo na Oficjalny kanał Genshin YouTube godzinę później o 13:00 (GMT) / 8am (ET).


Wersje Eetera Chibi, Chiori, Kirara i Surose przed fioletowym namiotem z fioletowym kotłem w ramach ogłoszenia daty specjalnego programu na żywo dla [NoEdit] Genshin Impact
Kredyt obrazu: Hoyoverse

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Genshin Impact 4.5 wycieków banerów

Będziemy musieli poczekać na 4.5 LiveStream, aby uzyskać oficjalne szczegóły na temat tego, kim będą banery z imprezami postaci, ale pojawiły się pewne wycieki i oficjalne informacje, które podały szczegóły dotyczące prawdopodobnych nadchodzących 4.5 banerów dla fazy 1 i fazy 2.

Na podstawie zawsze niezawodnych Oficjalny marketing kroplowy, To prawie pewne, że nowa postać Geo Chiori będzie jednym z 4.5 banerów w Genshin Impact.


Chiori w zwiastunie wersji 4.4, na białym i pomarańczowym tle filmu, a „dyrektor artystyczny” wyświetlił się po jej lewej stronie
Chiori jest 5-gwiazdkowym użytkownikiem miecza Geo.Kredyt obrazu: Hoyoverse

Co do powtórki, zgodnie z wyciekiem z pełnego stopu Chan przekazywanego przez hxg_diluc na x (wcześniej Twitter), otrzymujemy również Kazuha I Itto W wersji 4.5. Wyciek Dimbreath na x Twierdzi to również i dodaje to Neuvillette otrzymuje powtórkę u boku Kazuha.

Jeśli wycieki okazują się prawdą, oto nasze szacunki na temat 4.5 harmonogramu banerów będzie:

 • Chiori – faza 1
 • Itto – Faza 1
 • Kazuha – Faza 2
 • Neuvillette – Faza 2


Neuvillette siedzi na czerwonym ozdobnym krześle

Od lewej do prawej: Kazuha i Neuvillette. |.Kredyt obrazu: Hoyoverse

Przypominając, że żadna z tych informacji nie jest oficjalna, więc będziemy musieli poczekać do 4.5 LiveStream, aby uzyskać solidne szczegóły na temat tego, kto będzie na następnych banerach Genshin Impact .

How do you rate Genshin Impact 4.5 daty i godziny na żywo, 4.5 wycieków banerów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *