Genshin Impact 4.5 kodów transmisji na żywo, kody marca 2024 r. I jak wymienić kody

Startseite » Genshin Impact 4.5 kodów transmisji na żywo, kody marca 2024 r. I jak wymienić kody
6. maja 2024
4 minutes
20

By Jhonny Gamer

Nowy Genshin Impact kody może dostarczyć bezpłatne Primogemy, Mora, dowcip bohatera, doświadczenie poszukiwaczy przygód i inne, a niektóre dostępne są w tym Marca 2024 r.

Istnieje trochę półtrwałe aktywne kody W Genshin Impact , podczas gdy inni, jak 4.5 kodów na żywo, będzie działać tylko przez 24 godziny (i są ograniczone), zanim wygasną.

Ponieważ zwykle nie ma ostrzeżenia przed wygaśnięciem kodu roboczego, najlepiej wiedzieć Jak wymienić kody w Genshin Impact i użyj wszystkich aktywnych kodów marca 2024 tak szybko, jak to możliwe.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wersja 4.4 „żywe Harriers w górę w Spring Breeze” | Genshin Impact.Obejrzyj na YouTube

Genshin Impact 4.5 kodów na żywo

Podobnie jak w każdym specjalnym programie, podczas 4 dostarczono nowe kody.5 transmisji na żywo. Muszą jednak zostać wymienionych w ciągu 24 godzin, aby zdobyć swoje nagrody, a dostępna jest tylko ograniczona liczba kodów, więc musisz je szybko odkupić!

Oto wszystko Genshin Impact 4.5 kodów na żywo:

  • Daktdbwtztyr: X100 Primogems i X10 Mystic Enhancement Ore
  • AT3BDSWTYBKD: X100 Primogems i dowcip Hero X5
  • 5tkauawagbjr: X100 Primogems i 50 000 Mora

Chiori w zwiastunie wersji 4.4, na białym i pomarańczowym tle filmu, a „dyrektor artystyczny” wyświetlił się po jej lewej stronie
Kredyt obrazu: Hoyoverse

Wersja 4.4 z Xianyun i Nahida jest tutaj! Możesz odblokować oblacie Rainjade W przypadku nagród, ale jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Genshin Impact Kody marzec 2024

Z wersją 4.5 i Xianyun Tutaj mamy nowe kody do świętowania.


Oto wszystkie aktualne aktywne kody w Genshin Impact :

  • CT2BDW7JD38M – X60 Primogems i doświadczenie poszukiwaczy przygód X5
  • Wazgikz9k6nm – 10 000 Mora, X5 Fine Enhancement Ore, X10 Adventure Experience, X5 Sweet Madame, X5 Jueyun Chili Chicken
  • JB95D2V5XGJ5 – 20 000 Mora, X2 Hero’s Wit, X5 Adventure Experience, x5 pieczone węgiel drzewny ajilenakh ciasto, x5 curry krewetki
  • Gensingft: X50 Primogems i dowcip X3 Hero

Jeśli „Gensingift” nie działa dla ciebie, być może już go odkupiłeś, ponieważ jest to jeden z najstarszych bezpłatnych kodów w grze. Jeśli jesteś pewien, że go nie wymieniłeś, spróbuj ponownie w następnym miesiącu lub gdy pojawi się nowa aktualizacja. Jeśli kod nadal nie będzie działać, będziesz musiał się skontaktować Zespół obsługi klienta Genshin Impact w celu pomocy.

Jak zawsze, zaktualizujemy tę stronę, gdy zostaną dodane nowe kody lub więcej wygaśnięcie. Pamiętaj więc, aby zrealizować te kody, póki możesz, aby upewnić się, że nie przegapisz bezpłatnych Primogems!

Jak wymienić kody w Genshin Impact

Aby wymienić kody w Genshin Impact, musisz być przynajmniej przygoda ranking 10. Otwórz skrzynie i zakończ zadania główne i poboczne, aby wyrównać swoją pozycję przygodową szybko.

Po osiągnięciu 10 rangi przygodowej musisz wtedy Odwiedź urzędnika Witryna Genshin Impact i zaloguj się na konto, na którym chcesz wymienić kody.

Jeśli nie pamiętasz, jaki adres e -mail jest powiązany z Twoim kontem, przejdź do „Ustawienia”, nawigując do symbolu COG w menu głównym, a następnie wybierz „Konto” na dole tej listy. Na koniec wybierz „Centrum użytkowników”, aby otworzyć stronę internetową z numerem identyfikacyjnego użytkownika i wyświetlonym podłączonym adresem e -mail.
Jak znaleźć adres e -mail swojego konta.

Alternatywnie możesz zalogować się z identyfikatorem Google, Apple, Facebook lub Twitter, jeśli połączyłeś którykolwiek z nich z konto Hoyoverse.

Po zalogowaniu się na prawidłowy adres e -mail lub połączone konto, wybierz region serwera, wpisz nazwę postaci, a następnie wprowadź kod, który chcesz wymienić Genshin Impact. Jeśli to zadziała, pojawi się wyskakujące okienko „odkupienia”.


Upewnij się, że poprawnie wypełniłeś wszystkie trzy pola.

Po odkupieniu kodu, otrzymasz bezpłatne elementy pocztą w grze. Wróć do gry i wybierz symbol litery z menu głównego, aby otworzyć „pocztę”, a następnie „roszczenie” lub „roszczyć wszystko”, aby otrzymać bezpłatne nagrody.


Pamiętać, Każdy kod wykupu może być używany tylko raz na znak. Więc będziesz mógł ponownie użyć kodu tylko wtedy, gdy zrobisz inną postać i rozgrywkę.

How do you rate Genshin Impact 4.5 kodów transmisji na żywo, kody marca 2024 r. I jak wymienić kody ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *