Genshin Impact Arataki itto talent i wniebowstąpienia, konstelacja, zespół, broń i najlepsza budowa

Startseite » Genshin Impact Arataki itto talent i wniebowstąpienia, konstelacja, zespół, broń i najlepsza budowa
6. maja 2024
11 minutes
21

By Jhonny Gamer

Arataki itto jest 5-gwiazdkową postacią geo, do której został dodany Genshin Impact Podczas fazy 2 2.3 aktualizacja.

Itto jest prezentowany jako wzmocniona 5-gwiazdkowa postać w swoim sztandacie Royale Oni w wersji 3.3, ale ostatecznie wróci w pewnym momencie w przyszłości, gdy harmonogram banerów wraca do niego.

Czy masz go, czy chcesz się przygotować, jeśli chcesz go z powodzeniem, to’Dobrze wiedzieć Najlepsze arataki itto budowanie W Genshin Impact , w tym jego Najlepsze artefakty I najlepsza drużyna. Przydatne jest również nauczenie się, co jego Konstelacja Perki są i co Itto talent Material I Materiały Wniebowstąpienia są potrzebne, aby wyrównać to do jego pełnego potencjału.

Pamiętaj, aby sprawdzić nasze Kody uderzenia genshin Strona, aby uzyskać bezpłatne Primogems które można użyć do odblokowania Arataki itto i innych postaci.

Na tej stronie:

Itto Materiały i statystyki:

Itto budowanie:


Zebrane Miscellany – „Arataki Itto: Supreme Supersstength” | Genshin Impact

Genshin Impact Zebrany Miscellany – „Arataki Itto: Supreme Supersstength”.

Genshin Impact Arataki itto talenty, umiejętności, gwiazda, żywioł i broń

Arataki itto 5-gwiazdkowy użytkownik Geo Claymore najlepiej używany w roli DPS Jako twój główny napastnik ze względu na jego doskonałe statystyki ataku i obrony. Aby zwiększyć jego skuteczność, powinieneś dążyć do zwiększenia obrony ITTO, ponieważ jego umiejętności przekształcają to w zwiększone obrażenia.


Oto podsumowanie Arataki itto’umiejętności i statystyki w Genshin Impact:

 • Element: Geo.
 • Rzadkość: 5 gwiazdek.
 • Broń: Claymore.
 • Transparent: Oni’s Royale.
 • Najlepsza kompilacja: DPS.
 • Normalny atak: Fight Club Legend.
 • Umiejętność elementarna: Masatsu Zetgi, Akaushi Burst!
 • Burst żywiołowy: Królewskie pochodzenie, oto zło!
 • Pasywny: Arataki Ichiban (kiedy używa kolejnych ataków Arataki Kesagiri, każdy z jego cięć zwiększa szybkość ataku jego następnego cięcia o 10%, a także jest mniej prawdopodobne, że zostanie przerwany przez wrogów – efekty te aktywują tylko wtedy).
 • Pasywne dwa: Linia Blood of the Crimson Oni (Arataki Kesagiri oskarżona o obrażenia ataku zostaje zwiększone o 35% obrony ITTO).
 • Bonus eksploracyjny: Woodchuck chucked (gdy członek imprezy zbiera drewno z drzewa, mają 25% szans na uzyskanie dodatkowego dziennika drewna).

Arataki to normalny atak: walka legenda klubu

Arataki itto może wykonywać do czterech kolejnych strajków, zdobywając jeden stos superlatywnej siły przy drugim uderzeniu i dwa stosy doskonałej siły podczas czwartego uderzenia, z maksymalnie pięć stosów dozwolonych. Ta kombinacja ataku nie resetuje się po uprawie lub użyciu jego umiejętności żywiołowych, pozwalając ci na to Łańcuchowe ruchy w celu zwiększenia obrażeń ataku.

Gdy używa się naładowanego normalnego ataku, it wykonuje arataki kesagiri cięcia bez spożywania wytrzymałości. Zamiast tego każdy z tych naładowanych cięć zużywa jeden stos superlatywnej nadprzedażu. Po zużyciu ostatniego stosu itto wykonuje ostateczne cięcie ze zwiększonym uszkodzeniem. Jeśli nie masz żadnych stosów superlatywnej nadmiernej długości podczas korzystania z naładowanego ataku, zamiast tego wykonuje slash saichimonji.

Arataki itto elementarna umiejętność: Masatsu Zetgi, Akaushi Burst!

Po aktywacji Arataki to rzuca USHI, zadając obrażenia geograficzne każdemu przeciwnikom, których uderza. Z każdym uderzonym przeciwnikiem USHI itto zyska również stos superlatywnej nadprzedażu. USHI będzie nadal zapewniać wsparcie ITTo po rzuceniu drwiny wrogów i zapewnieniu jednego stosu superlatywnej nadmiernej długości za każdym razem, gdy jest trafiony przez przeciwnika. Może to zbudować tylko jeden stos co dwie sekundy.

Kiedy zdrowie USHI osiągnie zero lub jego czas trwania, zyska jeszcze jeden stos superlatywnej nadprzedażu.

Arataki itto Elemental Burst: Królewskie pochodzenie, oto zło!

Po aktywacji, elementarny wybuch Arataki itto przekształca swoje normalne, naładowane i zanurza ataki na obrażenia geo, których nie można zastąpić. Zwiększa się również normalna prędkość ataku, podobnie jak jego atak.

Kiedy uderza z elementarną serią aktywną, pierwszy i trzeci uderzenia Itto dają mu jeden stos superlatywnej nadpostersji, każdy na stosie, które już otrzymuje po swoim zwykłym ataku na drugie i czwarte strajki. Odporność na elementarne i fizyczny ITTO wzrasta również o 20%, podczas gdy jego seria jest aktywna.

Genshin Impact Arataki itto talent Materials


Koncentrat śluzu.

Aby jak najlepiej wykorzystać Arataki itto, będziesz musiał wyrównać jego umiejętności, używając materiałów talentów, które różnią się od charakteru do charakteru.

W przypadku Arataki itto będziesz musiał uprawiać dużo przedmiotów szlamu i elegancji (jeśli jeszcze ich nie masz), aby w pełni ulepszyć jego możliwości DPS.

Ponieważ Arataki itto ma trzy talenty, Będziesz musiał spędzić trzykrotnie na talentach wymienionych poniżej, aby w pełni zaktualizować wszystkie jego umiejętności.

Oto wszystkie materiały talentowe Arataki, których potrzebujesz, aby poprawić jedną z jego umiejętności:

Arataki itto poziom talentów
Materiały talentów
Mora koszt
Poziom 2 X3 Nauki o elegancji, skondensat szlamu x6 12 500
Poziom 3 X2 Guide to Elegance, X3 Slime Secretions 17 500
Poziom 4 X4 Guide to Elegance, X4 Slime Secretions 25 000
Poziom 5 X6 Guide to Elegance, X6 Slime Secretions 30 000
Poziom 6 X9 Guide to Elegance, x9 Slime Secretions 37 500
Poziom 7 X4 Filozofii elegancji, koncentrat Slime X4, X1 Alen Heart 120 000
Poziom 8 X6 Filozofii elegancji, koncentrat Slime X6, x1 amichowe serce 260 000
Poziom 9 X12 Filozofie elegancji, koncentrat Slime x9, x2 amichowe serce 450 000
Poziom 10 X16 Filozofie elegancji, koncentrat szlamu x12, x2 amichowe serce, x1 korona wglądu 700 000

Genshin Impact Arataki itto Wniebowstąpienia


Materiał Onikabuto.

Podobnie jak talenty, musisz użyć Arataki Itto Wniebowstąpienia, aby ulepszyć jego zdrowie, atak, obronę i krytyczne trafienie.

W przypadku Arataki itto będziesz musiał uprawiać dużo materiałów Onikabuto i szlamu (jeśli jeszcze ich nie masz), aby w pełni ulepszyć jego umiejętności żywiołowe i możliwości wybuchu.

W przeciwieństwie do materiałów talentów, musisz tylko raz wydać poniższe materiały Wniebowstąpienia, aby w pełni podnieść Arataki na jego najwyższym poziomie postaci. Istnieje również zapoznanie się z losem za osiągnięcie określonych poziomów Wniebowstąpienia. Możesz wydać ten los na sztandary standardowe i początkujące Życzę postaci i broni.

Oto wszystkie materiały Wniebowstąpienia Arataki:.

Arataki Itto Wniebowstąpienia
Materiały Wniebowstąpienia
Mora koszt
Nagroda Wniebowstąpienia
Poziom 20 X1 Prithiva Topaz Sliver, X3 Onikabuto, X3 Slime Condensate 20 000 X1 znajdzie los
Poziom 40 X3 Prithiva Topaz Fragment, X2 Rifborn Regalia, X10 Onikabuto, kondensat Slime X15 40 000 Nic
Poziom 50 X6 Prithiva Topaz Fragment, X4 Rifborn Regalia, X20 Onikabuto, X12 Slime Ceisation 60 000 X1 znajdzie los
Poziom 60 X3 Prithiva Topaz Chunk, X8 Rifborn Regalia, X30 Onikabuto, X18 Slime Secretions 80 000 Nic
Poziom 70 X6 Prithiva Topaz Chunk, X12 Rifborn Regalia, X45 Onikabuto, koncentrat szlamu X12 100 000 X1 znajdzie los
Poziom 80 X6 Prithiva Topaz Creży, X20 Rifbor Regalia, X60 Onikabuto, koncentrat Slime X24 120 000 Nic

Genshin Impact Arataki itto constellation

Zdobywając duplikaty Arataki itto od życzenia na banerach, otrzymasz jego Stella Fortuna. Ten materiał pozwala odblokować poziomy konstelacji, przy czym każda aktualizacja poprawia istniejący talent lub zdolność pasywna.

W rzeczywistości nie potrzebujesz żadnej z konstelacji ITTO, aby był skutecznym noszeniem DPS, ale zaleca się go, jeśli korzystasz.


Oto wszystkie ulepszenia poziomu konstelacji Arataki Itto Genshin Impact:

 • Zostań chwilę i słuchaj (C1): Po użyciu jego elementarnego wybuchu arataki itto zyskuje dwa stosy superlatywnej nadmiernej długości. Po jednej sekundzie itto zyska jeden stos superlatywnej nadprzestrzeni co pół sekundy przez półtora sekundy.
 • Zbierz się, to bójka! (C2): Po użyciu swojego wybuchu żywiołów każdy członek partii Geo zmniejszy czas odnowienia o półtorej sekundy i przywróci sześć energii do Arataki itto.
 • Rogi opuściły, nadchodząc przez (C3): Zwiększa poziom umiejętności żywiołowych ITTO o trzy, przy czym maksymalny poziom aktualizacji ogranicza się do 15.
 • Chleb i masło więzienne (C4): Kiedy kończy się szalejący stan King King spowodowany przez elementarną impuls ITTO, wszyscy pobliscy członkowie partii zyskują 20% obrony i ataku przez dziesięć sekund.
 • 10 lat sławy Hanamizaka (C5): Zwiększa poziom elementarnego wybuchu ITTO o trzy, z maksymalnym poziomem aktualizacji 15.
 • Arataki itto, obecny! (C6): Arataki itto, oskarżone, oferują +70% szkód krytycznych, a kiedy używa ataków Arataki Kesagiri, ma 50% szansy na nie spożywanie stosów superlatywnej nadmiernej długości.

Jak grać w arataki itto in Genshin Impact

Najlepszą wersją dla Arataki Itto jest DPS, Jak może nosić całą drużynę, o ile jego statystyki obrony są podniesione, a potrzeby do ładowania energii są zaspokajane na jego elementarnym wybuchu, wybierając dobrą kompozycję zespołu oraz buffy artefaktowe i broń.


Podczas gry w roli DPS powinieneś dążyć do budowy stosów o doskonałej sile, a następnie uwolnić ataki naładowane w celu wykorzystania tych stosów i spowodowania dużych ilości obrażeń. Zdecydowanie zaleca się użycie superlatywnych stosów siły (i umiejętności żywiołowych) po aktywowaniu wybuchu elementarnego ITTO dla ogromnego wzrostu obrażeń. To powinna być ogólna rotacja podczas każdej walki z ITTO jako główną DPS: Zbuduj superlatywne stosy siły, aktywuj wybuch żywiołów, aktywuj umiejętności elementarne, a następnie ładuj przeciwników ataku.

Najlepszy zespół arataki itto w Genshin Impact

Zespół może być dość zróżnicowane w Genshin Impact, ale dla Itto jest naprawdę jeden typ członka partii, z którym powinieneś spróbować sparować go, a to Geo. Im więcej postaci Geo masz na imprezie, tym więcej energii możesz uzyskać, co jest bardzo ważne dla wirezuratora ITTO, jego główne źródło obrażeń.


Powinieneś zbudować zespół Geo wokół Arataki itto w celu zwiększenia ładowania energii i innych korzyści.

Posiadanie postaci geo, która zapewnia tarczę, podobnie jak Zhongli, jest również doskonałym wsparciem dla Itto. Wraz z rezonansem żywiołkowym ITTO i Zhongli, siła tarczy Zhongli wzrośnie o 15%, a postacie chronione przez tarczą zadasz o 15% więcej obrażeń.

Innymi wielkimi postaciami geo, które można obsługiwać, jest Gorou, a nawet Geo Traveller. Możesz także rozważyć dobry charakter wsparcia z innego elementu, takiego jak Fishcl lub Bennett, jeśli nie walczysz z potrzebami energetycznymi.

Najlepsze arataki itto artefakty w Genshin Impact

Najlepsze artefakty arataki w Genshin Impact dla kompilacji DPS Pomóż podnieść jego obronę, obrażenia geo i krytyczną szansę. Powinieneś dążyć do czterech ustalonych łuski bogatych snów, aby zwiększyć obronę Arataki itto o co najmniej 30%i zwiększyć jego obrażenia geograficzne. Powinieneś przynajmniej spróbować dwuczęściowego zgiełku bogatych artefaktów, aby skorzystać z obrony +30%.

Budowanie statystyki obrony ITTO powinno być twoim głównym celem podczas wyposażania artefaktów, ponieważ jego naładowane uszkodzenia ataku odrzuca jego obronę, gdy używa superlatywnych stosów siły.


Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Najlepszy arataki itto w budowaniu Genshin Impact

Mając to wszystko na uwadze, jeśli chcesz skorzystać z niesamowitych możliwości ITTO, skompilowaliśmy to, co naszym zdaniem jest najlepszym arataki itto w budowie Genshin Impact poniżej:

 • To najlepsza broń: Redhorn Stonethresher (lub białyblind jako opcja darmowa).
 • To najlepsze artefakty: 4-częściowa łuska bogatych snów.
 • To najlepszy zespół: Gorou, Zhongli i Fischl.

Znalezienie tych artefaktów i materiałów może zająć dużo czasu, aby wyrównać arataki itto, ale jest on warty wysiłku, ponieważ nawet bez odblokowania konstelacji ITTO jest w stanie ogromne ilości szkód geo i może przenosić zespół, jeśli jest używany skutecznie.

Powodzenia wyrównanie arataki itto in Genshin Impact!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Genshin Impact Arataki itto talent i wniebowstąpienia, konstelacja, zespół, broń i najlepsza budowa ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *