Genshin Impact Ścieżka lśniących nagród jadeitowych za logowanie

Startseite » Genshin Impact Ścieżka lśniących nagród jadeitowych za logowanie
13. maja 2024
5 minutes
23

By Jhonny Gamer

Ścieżka lśniących jadei to codzienne zdarzenie logowania występujące w fazie 2 wersji 3.1 w Genshin Impact Nagrywanie fanów w ramach obchodów drugiej rocznicy

Aby upewnić się, że nie przegapisz wszystkich bezpłatnych gadżetów, mamy daty rozpoczęcia i zakończenia na zdarzeniu logowania poniżej, wraz z każdym Ścieżka lśniących nagrody jadear dostępne w Genshin Impact A jaka ranga przygód Musisz je ubiegać.

Aby uzyskać jeszcze więcej darmowych nagród w wersji 3.1, Pamiętaj również, aby sprawdzić nasze kody Strona, aby być na bieżąco z wszystkimi najnowszymi kroplami oraz balladami i naparami Strona zdarzenia, aby zobaczyć, co możesz uzyskać do wzięcia udziału w różnych podsumowaniach.

Na tej stronie:


Wersja 3.1 „Król Deshret i The Three Mędrca” | Genshin Impact

Wersja 3.1 „Król Deshret i The Three Mędrca” | Genshin Impact.

Genshin Impact Ścieżka lśniących wymagań odblokowania jadeitów

Aby wziąć udział w ścieżce lśniących jadei, musisz być przynajmniej Przygoda ranga 5. Nie jest to problem dla długoletnich graczy, ale jeśli dopiero zaczynasz Genshin Impact, możesz szybko podnieść swoją przygodę, wypełniając zadania, otwierając skrzynie i odkrywając teleporta.

Jeśli spełniasz ten wymóg, wszystko, co musisz zrobić, aby domagać się każdej ścieżki lśnionej nagrody Jade. To nie muszą być kolejne dni, więc nie martw się, jeśli pominąłeś kilka.


Genshin Impact Ścieżka lśniących dat i nagród

Ścieżka logowania Jadeing Daily Daily zaczyna się w piątek, 14 października I kończy się w poniedziałek, 31 października. Musisz zalogować się w sumie siedem dni między tymi datami, aby zdobyć każdą dostępną nagrodę, ale te Nie trzeba być kolejnymi dniami, więc możesz zrobić sobie przerwę między logowaniem, jeśli chcesz.

Oto każda ścieżka błyszczącej nagrody jadei Genshin Impact i kiedy możesz to ubiegać:

Dzień logowania
Ścieżka lśniących nagrody jadear
Dzień 1 X1 spleciony los
Dzień 2 80 000 Mora
Dzień 3 X2 spleciony los
Dzień 4 X18 Mystic Enhancement Ruda
Dzień 5 X3 spleciony los
Dzień 6 dowcip bohatera x8
Dzień 7 X5 spleciony los

W sumie możesz dostać X10 spleciony los za darmo, logując się przez siedem dni podczas imprezy! Jeden spleciony los zwykle kosztuje X160 Primogems, więc pozwoli to zaoszczędzić x 1 600 Primogems w przyszłości.

Pletający los jest tym, co wydajesz, aby życzyć banerom postaci z wydarzeń i sztandaru broni wywołującego uosobienia, który zwykle jeździ na trzy tygodnie, ale są one obecnie na ograniczonym harmonogramie dwóch i pół tygodnia. Aby uzyskać więcej informacji na temat działania losu i życzeń, możesz sprawdzić nasze strony na temat życzenia, systemy 50/50 i litości, i jak uzyskać życzenia poza takimi wydarzeniami specjalnymi.


Każda ścieżka lśnionej nagrody jadei.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Wszystko, o czym wiemy Druga rocznica Genshin Impact

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, upewnij się, że sprawdzasz skrzynkę pocztową w grze! Istnieje x1 600 pierwotnych żywicy X4 i dwa pamiątkowe gadżety wysyłane do graczy pocztą podczas 3.1 aktualizacja w ramach obchodów rocznicowych.

Ponadto, jeśli kiedykolwiek wydałeś prawdziwe pieniądze na grę na zakup Kryształów Genesis, premię podwójnych kryształów, którą otrzymujesz od zakupu tych różnych pakietów, została odświeżona. Ci, którzy nie kupili kryształów Genesis, nie mogą tego układać, jednak tylko jeden podwójny zakup na pakiet kryształowy dostępny jak zwykle.

Był też koncert świętowany Genshin Impact cudowna (i zawsze rozwijająca się) ścieżka dźwiękowa, „Melodies of a Endless Journey”. Grał w różnych klipach z gry, z nowymi utworami skomponowanymi przez Hoyo-Mixa na drugi rok, a także nowe interpretacje muzyki gry.

Możesz sprawdzić ten koncert poniżej:


Koncert Genshin 2022 „Melodies of an Endless Journey” |Genshin Impact

Koncert Genshin 2022 „Melodies of an Endless Journey” |Genshin Impact.

Aby uzyskać więcej bezpłatnych nagród, koniecznie sprawdź nasze 3.1 banery i wydarzenia Strona, aby zobaczyć, co jeszcze możesz uzyskać podczas najnowszej aktualizacji.

Mam nadzieję, że w tym roku cieszyłeś się wszystkimi nagrodami rocznicowymi!

How do you rate Genshin Impact Ścieżka lśniących nagród jadeitowych za logowanie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *