Genshin Impact Furina Best Build, talent i Wniebowstąpienie, broń i zespół

Startseite » Genshin Impact Furina Best Build, talent i Wniebowstąpienie, broń i zespół
7. maja 2024
16 minutes
20

By Jhonny Gamer

Furina to 5-gwiazdkowy archon hydro, do którego został dodany Genshin Impact Podczas fazy 1 z 4.2 aktualizacja.

Podczas gdy Furina jest prezentowana jako wzmocniona 5-gwiazdkowa postać w swoim Chanson of Many Waters Banner w wersji 4.2, W końcu wróci w pewnym momencie w przyszłości Cykle do niej.

Czy masz ją, czy chcesz się przygotować, jeśli chcesz jej pomyślnie, dobrze jest poznać Najlepsza kompilacja furina W Genshin Impact , w tym ją Najlepsze artefakty I najlepsza drużyna. Przydatne jest również nauczenie się, co ona Konstelacja Perki są i co Furina Talent Materials I Materiały Wniebowstąpienia są potrzebne do wyrównania Furiny do jej pełnego potencjału.

Na tej stronie:

Materiały i statystyki furina:

Furina Build:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wersja 4.4 „żywe Harriers w górę w Spring Breeze” | Genshin Impact.Obejrzyj na YouTube

Koniecznie sprawdź nasz przewodnik dla początkujących z poradami i sztuczkami, I Kody uderzenia genshin Strona, aby uzyskać bezpłatne Primogems które można użyć do odblokowywania Furiny i innych postaci.

Genshin Impact Talenty, umiejętności, gwiazda, element i broń

Furina jest 5-gwiazdkowa postać hydro, która używa miecza, i jest najlepiej stosowany w roli wsparcia, aby zwiększyć obrażenia całej partii, jednocześnie stosując odrobinę hydro.


przycięta sztuka furiny
Kredyt obrazu: Hoyoverse

Oto podsumowanie Zestaw Furiny w Genshin Impact :

 • Element: Hydro.
 • Rzadkość: 5 gwiazdek.
 • Broń: Miecz.
 • Normalny atak: Proszenie solisty.
 • Umiejętność elementarna: Salon Solitaire.
 • Burst żywiołowy: Niech ludzie się radują.
 • Pasywny: Niekończący się walca (jeśli źródłem uzdrawiania nie jest furina, gdy aktywna postać w twojej partii otrzymuje przepełnienia uzdrawiania i uzdrawiania, wówczas Furina wyleczy pobliskiego członka partii za 2% maksymalnego hp raz na dwie sekundy w ciągu najbliższych czterech sekund).
 • Pasywne dwa: Niezadowolona spowiedź (każde 1000 punktów Max HP Furiny zwiększa obrażenia członka salonu zadane przez 0.7%, do maksymalnie 28%, i zmniejsza interwał leczenia aktywnej postaci wokalistów strumieni o 0.4%, maksymalnie 16%).
 • Bonus umiejętności: Morze jest moim etapem (odnośnik ksenochromatycznych nieprawidłowych zdolności Fontemera zmniejszyła się o 30%).

Furina Normal Attack – Solo -Prittation

Podczas stukania normalnego przycisku ataku Furina może wykonywać do czterech kolejnych strajków. Zamiast tego trzyma przycisk zużywa wytrzymałość na naładowany atak, który zadaje fizyczne uszkodzenie pobliskich przeciwników i zmienia wyrównanie Furiny. Więc jeśli członkowie Salonu lub piosenkarze strumieni wezwanych przez jej umiejętności elementarne są obecni, ich skład zmieni się w odpowiedzi.

Atak spadku Furiny jest dość standardowy, ponieważ zanurza się z góry, aby zadawać obrażenia AOE po uderzeniu i uszkadza przeciwników na jej ścieżce.

Dodatkowo, w odstępach czasu, gdy trafiły normalne ataki Furiny, rosnące ostrze lub cierń spiryta. Kiedy Furina bierze pole, jej początkowa arkhe zawsze będzie ousia.

Umiejętność elementarna Furina – Salon Solitaire

Salon Solitaire przywołuje członków salonu lub śpiewaków strumieni na podstawie obecnego wyrównania Arkhe Furiny.

Podczas gdy członkowie salonu i piosenkarka wielu wód są na boisku, Furina może poruszać się po powierzchni wody.

Ousia zrównoważona

Pieniący się bąbelki taniec, zadawanie obrażeń hydro w oparciu o Max HP Furiny i przywołuje trzech członków salonu: gentilhomme w kształcie ośmiornicy, szampan w kształcie morskiej Chevalmaryny i pancernego kraba w kształcie kraba krabaletta. Członkowie salonu atakują pobliskich przeciwników w odstępach czasu, priorytetując cel aktywnego charakteru, zajmując się uszkodzeniem wodnym opartym na maksymalnym HP Furiny.

Kiedy członkowie salonu atakują, jeśli w pobliżu są postacie z ponad 50% HP, członkowie pochłoną HP postaci i zwiększą ich obecną moc ataku w oparciu o liczbę postaci, które „zaoferowały” HP w ten sposób. Jeśli zużyte postacie z HP wynoszą 1/2/3/4 (lub więcej), ataki członków będą miały 110%/120%/130%/140%ich pierwotnych obrażeń.

Zostanie od pneuma

Przywołuje zamiast tego śpiewaków wielu wód, którzy leczy pobliskie aktywne postacie w odstępach czasu na podstawie Maxa HP Furiny. Członkowie Salonu i piosenkarze wielu wód dzielą czas trwania, a kiedy Furina używa swojego ataku, aby zmienić jej wyrównanie, nowi goście odziedziczą początkowy czas trwania.


Stwory wodne utworzone z umiejętności Furiny, w tym kraba i koniu morskiego, patrząc w dół na kraba
Członkowie salonu Furiny w akcji. |.Kredyt obrazu: Hoyoverse

Furina Elemental Burst – Niech ludzie się radują

Furina tworzy etap pianki, która zadaje obrażenia hydro AOE na podstawie jej maksymalnego HP i powoduje, że wszyscy członkowie partii wchodzą do uniwersalnego stanu biesiadowania. W tym stanie, gdy HP pobliskich członków partii wzrasta lub zmniejsza.

Jednocześnie Furina zwiększa zarówno obrażenia, jak i nadchodzące bonus uzdrawiania wszystkich pobliskich członków partii, w oparciu o ilość fanfar, które ma. Po zakończeniu czasu trwania punkty fanfary Furiny są wyczyszczone.

Genshin Impact Furina Talent Materials


Menu Obraz nektaru energetycznego
Nektar energetyczny. |.Kredyt obrazu: Hoyoverse

Aby jak najlepiej wykorzystać furinę, będziesz musiał wyrównać jej umiejętności, używając materiałów talentów, które różnią się od charakteru do charakteru.

W przypadku Furiny musisz uprawiać wiele materiałów nektarowych i sprawiedliwości (jeśli jeszcze ich nie masz), aby w pełni ulepszyć jej możliwości.

Ponieważ Furina ma trzy talenty, będziesz musiał spędzić trzykrotnie materiały talentów wymienione poniżej, aby w pełni ulepszyć wszystkie jej umiejętności, które również szczegółowo opisaliśmy poniżej tabeli.

Oto, jakie materiały talentów Furina potrzebujesz, aby ulepszyć jedną z jej umiejętności:

Poziom talentów Furina
Furina Talent Materials
Mora koszt
Poziom 2 X3 Nauki sprawiedliwości, nektar Whopperflower X6 12 500
Poziom 3 X2 Guide to Justice, X3 Shimmering Nectar 17 500
Poziom 4 X4 Guide to Justice, X4 Shimmering Nectar 25 000
Poziom 5 X6 Przewodnik po wymiaru sprawiedliwości, nektar połyskujący x6 30 000
Poziom 6 X9 Guide to Justice, X9 Shimmering Nectar 37 500
Poziom 7 X4 Filozofii Sprawiedliwości, X4 Energy Nectar, X1 Bezjazna masa 120 000
Poziom 8 X6 Filozofii Sprawiedliwości, X6 Energy Nectar, X1 Bezjazna masa 260 000
Poziom 9 X12 Filozofii Sprawiedliwości, X9 Energy Nectar, X2 Bezjazna masa 450 000
Poziom 10 X16 Filozofii Sprawiedliwości, X12 Energy Nectar, X2 Bezjazna masa, X1 Crown of Insight 700 000

Oto, jakie materiały talentów potrzebujesz do pełnej aktualizacji jeden umiejętności Furiny:

 • X1 Crown of Insight
 • X3 Nauki sprawiedliwości
 • x6 Nektar Whopperflower
 • x6 bez lekkiej masy
 • X21 Przewodnik po sprawiedliwości
 • X22 Świecąca nektar
 • X31 Nektar energetyczny
 • X38 Filozofii sprawiedliwości
 • 1 652 500 mora

Aby ulepszyć wszystko trzy o umiejętnościach Furiny, oto wszystkie materiały talentów, których potrzebujesz:

 • X3 Korona wglądu
 • X9 Nauki sprawiedliwości
 • X18 Nektar Whopperflower
 • x18 bez lekkiej masy
 • X63 Przewodnik po sprawiedliwości
 • X66 Świecąca nektar
 • X93 Nektar energetyczny
 • X114 Filozofii sprawiedliwości
 • 4 957 500 Mora

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Genshin Impact Furina Wniebowstąpienia


Obraz menu Lakelight Lily
Lakelight Lily. |.Kredyt obrazu: Hoyoverse

Podobnie jak talenty, musisz użyć materiałów Wniebowstąpienia Furina, aby ulepszyć jej zdrowie, atak, obronę i krytyczne trafienie.

Musisz uprawiać dużo Lakelight Lily i materiały nektarowe dla Furiny (jeśli jeszcze ich nie masz), aby w pełni ulepszyć jej możliwości.

W przeciwieństwie do materiałów talentów, musisz tylko raz wydać poniższe materiały Wniebowstąpienia, aby w pełni podnieść furinę do najwyższego poziomu postaci. Istnieje również zapoznanie się z losem za osiągnięcie określonych poziomów Wniebowstąpienia. Możesz wydać ten los na standardowych i początkujących sztandarach Życzę postaci i broni.

Oto, jakie materiały Wniebowstąpienia Furina i Mora potrzebujesz, aby ją ulepszyć dla każdego poziomu Wniebowstąpienia:

Poziom Wniebowstąpienia Furina
Furina Wniebowstąpienia
Mora koszt
Nagroda Wniebowstąpienia
Poziom 20 X1 Varunada Lazurite Sliver, X3 Lakelight Lily, X3 Whopperflower Nectar 20 000 X1 znajdzie los
Poziom 40 X3 VARUNADA Lazurit Fragment, woda x2, która nie przekroczyła, x10 Lakelight Lily, x15 Whopperflower Nectar 40 000 Nic
Poziom 50 X6 Varunada Lazurit Fragment, woda X4, która nie przekroczyła, x20 Lakelight Lily, X12 Shimmering Nectar 60 000 X1 znajdzie los
Poziom 60 X3 Varunada Lazurite Chunk, X8 Woda, która nie przekroczyła, X30 Lakelight Lily, X18 Shimmering Nectar 80 000 Nic
Poziom 70 X6 Varunada Lazurite Chunk, X12 Woda, która nie przekroczyła, X45 Lakelight Lily, nektar energetyczny X12 100 000 X1 znajdzie los
Poziom 80 X6 Varunada Lazurite Gemstone, x20 woda, która nie przekroczyła, x60 Lakelight Lily, nektar energetyczny x24 120 000 Nic

W sumie oto Wszystkie materiały Wniebowstąpienia Potrzebujesz furiny w Genshin Impact:

 • X1 Varunada Lazurite Sliver
 • X6 Varunada Lazurite Ceststone
 • X9 Varunada Lazurit Fragment
 • X9 Varunada Lazurite Chunk
 • X18 Nektar Whopperflower
 • X30 Świecąca nektar
 • X36 Nektar energetyczny
 • X46 Woda, która nie przekroczyła
 • X168 Lakelight Lily
 • 420 000 Mora

Genshin Impact Konstelacje furina

Korzystając z duplikatów Furiny od życzeń na sztandary, otrzymasz jej Stella Fortuna. Ten materiał pozwala odblokować poziomy konstelacji, przy czym każda aktualizacja poprawia istniejący talent lub zdolność pasywna.


Grafika z przyczepy Fontaine Overture pokazująca, że Furina wygląda na znudzoną i patrząc na spalone zdjęcie w dłoni
Kredyt obrazu: Hoyoverse

Oto wszystkie Konstelacje Furiny w Genshin Impact :

 • Miłość to zbuntowany ptak, którego nikt nie może oswoić (C1): Podczas korzystania z jej elementarnej serii Furina zyskuje 150 fanfar, a jej limit fanfary wzrasta o 100.
 • Kobieta dostosowuje się jak Duckweed w wodzie (C2): Zysk fanfary Furiny z wzrostu lub spadku HP pobliskich postaci jest zwiększony o 250%. Każdy punkt fanfary powyżej limitu zwiększa maks. HP Furiny.35%, z maksymalnym maksymalnym wzrostem o 140%.
 • Mój sekret jest we mnie ukryty, nikt nie będzie znał mojego imienia (c3): Zwiększa poziom elementarnego wybuchu Furiny o trzy, przy maksymalnym poziomie aktualizacji 15.
 • Nie znają życia, który nie mieszkał w świecie! (C4): Furina przywraca cztery energię, gdy członkowie salonu ze umiejętności żywiołowych Furiny uderzyli przeciwnika lub śpiewaków strumieni przywracają HP do aktywnego postaci. Ten efekt może wywołać raz na pięć sekund.
 • Jego imię Wiem, że tak jest…! (C5): Zwiększa poziom umiejętności żywiołowych Furiny o trzy, przy maksymalnym poziomie aktualizacji 15.
 • Posłuchaj mnie – podnieśmy kielich miłości (C6): Podczas korzystania z umiejętności żywiołowych Furina zyskuje buff „centrum uwagi” przez dziesięć sekund. Podczas buforowanego, normalne, naładowane i zanurzające ataki są przekształcane w obrażenia wodne, których nie można zastąpić żadnym innym infuzją elementarną. Uszkodzenie jest również zwiększone o 18% maks. HP Furiny. W całym centrum uwagi normalne, naładowane i zanurzające ataki Furiny powodują również różne skutki do każdego 0.1 sekundy po uderzeniu przeciwników, w zależności od jej obecnego wyrównania Arkhe:
  • Ousia wyrównała – Wszystkie pobliskie postacie na imprezie są uzdrowione o 4% maks. HP Furiny co sekunda przez 2 czas trwania.9 sekund. Uruchamianie tego efektu ponownie wydłuża swój czas trwania.
  • Pneuma wyrównana – Normalne, naładowane i pogrążające się Uszkodzenie uderzenia ataku są dodatkowo zwiększone o 25% maks. HP Furiny. Kiedy którykolwiek z wymienionych ataków uderzył wcześniej przeciwnika, wszystkie pobliskie postacie w partii zużywają 1% ich obecnego HP. W każdym przypadku centrum uwagi powyższe efekty mogą wywołać do sześciu razy. Środek uwagi kończy się, gdy jego efekty uruchomiły się sześć razy lub po upływie jego czasu trwania.

Jak grać w furinę w Genshin Impact

Kiedy po raz pierwszy patrzy na jej zestaw, wydaje się, że Furina powinna być używana jako aplikator hydro z zdolnościami uzdrawiającymi, ale w rzeczywistości jest niesamowitym wsparciem, który zwiększa szkody całego zespołu z jej elementarną serią serii. Minusem tego jest to, że jej możliwości leczenia okazały się nieco słabe.

Tak więc Twoim celem z Furiną jest przejście na jej umiejętności wyrównane Ousia za pomocą naładowanego ataku do przywołania trzech stworzeń Water Członek Salon, które stosują odrobinę hydro do wrogów, a następnie wykorzystanie jej wybuchu, aby zdobyć fanfarZwiększ obrażenia całego zespołu, czasami do niesamowitego 75%.


Animacja jej wybuchu Furiny patrząc w dół na jej trzy stworzenia wodne
Kredyt obrazu: Hoyoverse

Wszystko, co musisz zrobić, to powtórzyć ten prosty wzór ataku w swoich rotacjach i dążyć do uzyskania jak największej liczby fanfar, podczas gdy w wybuchu Furiny, aby uzyskać największy potencjał z niesamowitych umiejętności wsparcia Furiny.

Najlepszy zespół Furina Comp in Genshin Impact

Podczas gdy Furina może się trochę wyleczyć w jej wyrównaniu pneuma, nie jest wystarczająco dobre, aby poświęcić zwiększone obrażenia, które wyrządzasz z jej wyrównania Ousia. Więc, Gorąco zalecamy uruchomienie uzdrowiciela z Furiną, Idealnie uzdrowiciel, który może przywrócić HP do wielu postaci jednocześnie, ponieważ zestaw Furiny stale spuszcza HP na całą imprezę.


Upewnij się, że masz dobrego uzdrowiciela, takiego jak Baizhu, w zespołach Furina!

Mając to na uwadze, najlepszymi uzdrowicielami w zespołach Furina są Baizhu, Drelich, Kokomi Lub Yaoyao. Chociaż wybaczono ci zapomnienie, że istnieje, Mika Wreszcie ma zastosowanie, ponieważ jest naprawdę dobrym alternatywnym 4-gwiazdkowym uzdrowicielem do sparowania z Furiną, tak jak jest Charlotte.

Po wybraniu uzdrowiciela Teyvat jest twoją ostrygą podczas budowania drużyn Furina. Przeszła do prawie każdego uznanego elitarnego i zwykłego zespołu potrzebującego wspornika wodnego, aby stworzyć reakcje elementarne, takie jak Hyperbloom, Quickbloom, Melt, Vape lub Freeze. Jeśli jednak potrzebujesz dużo aplikacji hydro, gorąco polecamy uruchomienie kolejnej postaci hydro obok Furiny, idealnie Yelan Lub Xingqiu.

Jeśli chcesz zagrać w DPS na boisku, istnieje wiele realnych opcji w zależności od reakcji elementarnej, którą chcesz wyzwolić, takie jak Raiden Shogun, Alhaitham, i Cyno, Ale Neuvillette ma najlepszą synergię DPS z Furiną.

Chociaż wyróżniliśmy niektóre znane postacie, Furina naprawdę może pomóc w prawie każdym zespole Genshin Impact, o ile masz dobrego uzdrowiciela w połączeniu z nią. Więc nie krępuj się pomieszać przyjęcie i eksperymentuj dzięki unikalnym buffom Furiny.

Najlepsze artefakty furina w Genshin Impact


Pozycja menu Widok części zestawu artefaktu Złotego Troupe
Część zestawu Złotego Trupy. |.Kredyt obrazu: Hoyoverse

Najlepszy zestaw artefaktów dla furiny w Genshin Impact to 4-częściowa Złota Troupe, W miarę wzrostu szkód umiejętności żywiołowych Furiny o 45% na polu i o 70%, gdy Furina nie ma na polu. To ogromny buff, jak większość Furiny Persona l Obrażenia wynikają z jej umiejętności, gdy nie ma ona na boisku.

Istnieje kilka alternatywnych artefaktów dla furiny, jeśli nie masz dobrego zestawu złotego trupy, w szczególności mieszając 2-częściową złotą trupę z żadną Wytrwałość tysiąca, Serce głębokości, Lub Marzenie nimfy. Te albo podnoszą uszkodzenia hydro furiny, albo max hp.

Jeśli chodzi o statystyki artefaktowe Furiny, będziesz chciał uzyskać wystarczającą ilość ładowania energii, aby konsekwentnie wykorzystać jej wybuch w swoich rotacjach. Gdy masz wystarczająco dużo ładowania energii, zalecamy ustalanie priorytetów zwykłych statystyk dotyczących szkód krytycznych i stawki krytycznej, ale posiadanie HP% jest również świetne dla Furiny, ponieważ to właśnie się skaluje.

Najlepsza broń furina w Genshin Impact

Jak w przypadku większości podpisów, 5-gwiazdkowy blask spokoju jest najlepszą bronią Furiny w Genshin Impact.

Na wyrafinowaniu 1 i poziomie 90, blask spokojnych wód elementarny zwiększa uszkodzenia umiejętności Furiny o 8% przez 6 sekund, gdy HP Furiny wzrasta lub maleje, z maksymalnie trzema stosami. Ten efekt może wywołać raz na 0.2 sekundy. Gdy obecny HP członków innych partii wzrasta lub maleje, maksymalny HP Furiny jest zwiększony o 14% przez 6 sekund, dla maksymalnie 2 stosów. Efekt ten można również wyzwolić raz na 0.2 sekundy. Dodatkowo, wszystkie te splendor efektów spokojnych wód można uruchomić, czy Furina jest na polu, czy poza.


Nowa broń miecza „Splendor of Cranquil Waters” na niebieskim tle i wersji Chibi Traveller, Furina i Neuvillette w prawym dolnym rogu
Kredyt obrazu: Hoyoverse

Możesz zmienić przeznaczenie innych 5-gwiazdkowych mieczy na furinę, w szczególności Primordial Jade Cutter ze względu na wzrost HP. Dodatkowo, Klucz Khaj-Nisut, Światło nacięcia dolistnego, Haran Geppaku futsu, I MistsPlitter ponownie są przyzwoitymi 5-gwiazdkowymi alternatywami dla ich podstawowych statystyk.

Jednak jedną z najlepszych broni Furiny jest w rzeczywistości 4-gwiazdkowe ropieć ze względu na ogromny wzrost doładowania energii, szkody umiejętności i szybkość krytyki umiejętności. Ponieważ jest to bardzo stara broń wydarzenia, możesz nie mieć do niej dostępu. Jeśli nie masz ropieć, to Fleuve Cendre Ferryman jest przyzwoitą 4-gwiazdkową alternatywą, tak jak jest Kieł wilka.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Najlepsza furina wbudowana Genshin Impact

Jeśli chcesz skorzystać z jej możliwości wsparcia, utrzymując ją przy życiu, skompilowaliśmy to, co naszym zdaniem jest obecnie Najlepsza furina wbudowana Genshin Impact :

 • Najlepsza broń Furina: 5-gwiazdkowy blask spokoju wód.
 • Najlepsze artefakty furina: 4-częściowa Złota Troupe.
 • Furina Best Team Comp: Jean, Raiden Shogun, Yelan.

Furina Splash Art, trzymając rękę w powietrzu z jej imieniem wydrukowanym na czarnym filmie tło za nią
Kredyt obrazu: Hoyoverse

Zajęcie materiałów potrzebnych do jej pełnego potencjału może zająć dużo czasu, ale jeśli szukasz postaci, która może wpaść w prawie dowolną drużynę, to Furina jest niesamowitym członkiem partii, która ma mieć.

Powodzenia w wyrównaniu furiny Genshin Impact!

How do you rate Genshin Impact Furina Best Build, talent i Wniebowstąpienie, broń i zespół ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *