Genshin Impact Jak dostać się do Sumeru

Startseite » Genshin Impact Jak dostać się do Sumeru
7. maja 2024
3 minutes
23

By Jhonny Gamer

Duża Genshin Impact 3.0 Aktualizacja obejmuje nowe znaki, element Dendro, zadania Archon i oczywiście nowe Sumeru region.

Być może natknąłeś się na niektórych uczonych z Sumeru podczas podróży Genshin Impact wcześniej, ale teraz możemy odwiedzić ten region dla siebie, kiedy my Dostań się do Sumeru, i eksploruj lokalizacje takie jak Sumeru City, Port Ormos, Sumeru Akademiya i Avidya Forest, który jest patrolowany przez nowe postacie Tighnari i Collei.

Aby odkryć nowy naród i wypełnić nowe zadania Archon, najpierw musisz wiedzieć Jak dostać się do Sumeru, Więc my’szczegółowo opisano dokładne kroki, które musisz podjąć Genshin Impact poniżej.


Wersja 3.0 „The Morn A Thousand Roses przynosi” Genshin Impact

Wersja 3.0 „The Morn A Thousand Roses przynosi” Genshin Impact.

Genshin Impact Jak dostać się do Sumeru

W przeciwieństwie do regionu Inazuma, który jest dostępny tylko poprzez wypełnienie niektórych zadań Archon, możesz zbadać Sumeru, nawet jeśli jesteś dość nowy Genshin Impact!

Oznacza to, aby dostać się do Sumeru, wszystko, co musisz zrobić, to podróż do nowo odblokowanego regionu na zachód od Mondstadt i Liyue. Kiedyś występował mglisty postęp, ale teraz został podniesiony po 3.0 Aktualizacja.

Dzięki Użytkownik Reddit Maziiiiiiiik za potwierdzenie tego Możesz dostać się do Sumeru po ukończeniu domen Amber, Kaeya’a i Lisy w Mondstadt.


Jeśli jednak jesteś przyłapany na tej historii, zalecamy dostanie się do Sumeru, postępując zgodnie z „Rozdział 3 – Akt 1: poprzez mgły dymu i lasów Dark 'Quest” i podróżowanie do tego obszaru z nowym punktem teleportacyjnym powyżej przepaści,Położony na zachodzie Liyue. Następnie możesz przejść przez pobliską jaskinię, aby dostać się do Sumeru.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Będziesz stopniowo wprowadzany do nowych łamigłówek, eksploracji i mechaniki bojowej znalezionych w Sumeru, postępując zgodnie z zadaniami Archon, dlatego zalecamy to zrobienie.


Idź do punktu teleportowego na zachodzie przepaści, aby dostać się do Sumeru w ramach zadania Archon 3 Rozdział 3.

Wiele wydarzeń, które odbywają się w Sumeru, będzie wymagać pewnej rangi przygodowej, a niektórzy wrogowie mogą być trudne. Nie polecamy więc dostać się do Sumeru przed osiągnięciem przynajmniej przygody 20.

Teraz, gdy ty’W Sumeru możesz odblokować reputację Sumeru, zdobyć Collei za darmo, wypełnić nowe zadania archonii Sumeru i zebrać Denrocolus!

How do you rate Genshin Impact Jak dostać się do Sumeru ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *