Genshin Impact Kuki Shinobu Best Build, Talent and Wniebowstąpienie, broń i zespół

Startseite » Genshin Impact Kuki Shinobu Best Build, Talent and Wniebowstąpienie, broń i zespół
7. maja 2024
10 minutes
21

By Jhonny Gamer

Kuki Shinobu to 4-gwiazdkowa postać wprowadzona w ramach wersji 2.7 Uaktualnij do Genshin Impact.

Zastępca przywódcy gangu Arataki jest włączony do Cyno oraz sztandary Ayato Twilight Arbiter i Azure Excursion podczas wersji 4.2, Ale w końcu wróci w pewnym momencie w przyszłości, gdy harmonogram banerów wraca do niej.

Czy masz ją, czy chcesz się przygotować, jeśli chcesz jej pomyślnie, to’Dobrze wiedzieć Najlepsza kompilacja Kuki Shinobu W Genshin Impact , i co Talent, Materiały Wniebowstąpienia, I Konstelacje są potrzebne, aby wyrównać Kuki Shinobu z pełnym potencjałem.

Pamiętaj, aby sprawdzić nasze Kody uderzenia genshin Strona, aby uzyskać bezpłatne Primogems które można wykorzystać do odblokowania Kuki i innych postaci.

Na tej stronie:

Materiały i statystyki Kuki Shinobu:

KUKI Shinobu Build:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wersja 4.4 „żywe Harriers w górę w Spring Breeze” | Genshin Impact.Obejrzyj na YouTube

Genshin Impact Talenty, umiejętności, rzadkość, element i broń Kuki Shinobu

Kuki Shinobu to 4-gwiazdkowy użytkownik Miecza Electro najlepiej używany w roli wsparcia który stosuje electro i leczy. Była pierwszą postacią elektro Genshin Impact, aby skupić się na leczeniu.


Oto podsumowanie Kuki Shinobu’S Zestaw w Genshin Impact:

 • Element: Electro
 • Rzadkość: 4-gwiazdkowy
 • Broń: Miecz
 • Normalny atak: Shinobu’s Shadowword
 • Umiejętność elementarna: Pierścień uświęcający
 • Burst żywiołowy: Gyoei Narukami Kariyama Rite
 • Pasywny: Serce odpoczynku (zdolności pierścienia uświęcającego zostaną wzmocnione w oparciu o elementarne mistrzostwo Shinobu, kwota gojenia zostanie zwiększona o 75% mistrzostwa żywiołów, podczas gdy obrażenia są zwiększone o 25% mistrzostwa żywiołowego)
 • Pasywne dwa: Breaking Free (gdy HP Kuki Shinobu jest poniżej 50%, jej premia uzdrawiania wzrasta o 15%)
 • Bonus wypraw: Przedłużające się modlitwy (zyskuje o 25% więcej nagród po wysyłce na wyprawę inazuma na 20 godzin)

Kuki Shinobu normalny atak: Shinobu’s Shadowsword

Kuki Shinobu może wykonywać do czterech szybkich uderzeń na normalny atak, a trzeci hit stwierdził noże w kierunku otaczających wrogów. Jej naładowany atak jest podobny do wielu innych użytkowników miecza, co pozwala jej spożywać Staminę wykonanie dwóch szybkich uderzeń miecza.

KUKI Shinobu Umiejętność elementarna: Pierścień uświęcający

Tworzy trawiaste pierścień uświęcenia kosztem 30% jej obecnego HP, zadając elektromagnetycznemu obrażeniom pobliskim przeciwnikom co półtorej sekundy, jednocześnie przywracając HP dla aktywnego członka partii na polu na polu. Trwa 12 sekund i ma 15 -sekundowe czasów odnowienia.

Zużycie HP z użyciem pierścienia uświęcającego może obniżyć tylko Kuki Shinobu do 20% jej maksymalnego HP. Uszkodzenie zadane od AOE Electro uszkodzenia skaluje się na maksymalne zdrowie Kuki.

KUKI Shinobu Elemental Burst: Narukami Kariyama Rite

Kuki Shinobu dźga ziemię, tworząc pole, które zadaje ciągłe obrażenia elektroero. Podobnie jak jej umiejętności żywiołowe, uszkodzenie elementarnego wybuchu Kuki skaluje się z jej HP. Uszkodzenie i czas trwania są zwiększone, jeśli Kuki ma mniej niż 50% HP, gdy wybuch jest aktywowany.

Genshin Impact Materiały talentów Kuki Shinobu


Aby jak najlepiej wykorzystać Kuki Shinobu, będziesz musiał wyrównać jej umiejętności, używając materiałów talentów, które różnią się w zależności od postaci.

W przypadku Kuki Shinobu będziesz musiał uprawiać wiele przedmiotów spektralnych i elegancyjnych (jeśli jeszcze ich nie masz), aby w pełni ulepszyć jej możliwości uzdrawiania i sub dps.

Ponieważ Kuki Shinobu ma trzy talenty, Będziesz musiał spędzić trzykrotnie materiałów talentów wymienionych poniżej, aby w pełni zaktualizować wszystkie jej umiejętności.

Poniższa tabela wyjaśnia materiały talentów Kuki Shinobu i ilość mora, którą potrzebujesz, aby poprawić jedną z jej umiejętności:

Poziom talentów Kuki Shinobu
Materiały talentów
Mora koszt
Poziom 2 X3 Nauki o elegancji, X6 Spectral Husk 12 500
Poziom 3 X2 Guide to Elegance, x3 widmowe serce 17 500
Poziom 4 X4 Guide to Elegance, x4 widmowe serce 25 000
Poziom 5 X6 Przewodnik po elegancji, widmowe serce x6 30 000
Poziom 6 X9 Guide to Elegance, X9 Spectral Heart 37 500
Poziom 7 X4 Filozofii elegancji, jądro spektralne x4, x1 łzy katastrofalnego boga 120 000
Poziom 8 X6 Filozofie elegancji, jądro spektralne x6, x1 łzy katastrofalnego boga 260 000
Poziom 9 X12 Filozofie elegancji, jądro spektralne x9, x2 łzy katastrofalnego boga 450 000
Poziom 10 X16 Filozofie elegancji, jądro spektralne x12, x2 łzy katastrofalnego boga, X1 korona wglądu 700 000

Genshin Impact Materiały Wniebowstąpienia Kuki Shinobu

Podobnie jak talenty, musisz użyć materiałów Wniebowstąpienia Kuki Shinobu, aby ulepszyć jej zdrowie, atak, obronę i krytyczne trafienie.


W przypadku Kuki Shinobu będziesz musiał uprawiać wiele materiałów chwastowych Runic Fang i Naku (jeśli jeszcze ich nie masz), aby w pełni ulepszyć jej umiejętności elementarne i możliwości serii serii.

W przeciwieństwie do materiałów talentów, musisz tylko raz wydać poniższe materiały wstąpienia, aby w pełni podnieść Kuki Shinobu do jej najwyższego poziomu postaci. Istnieje również zapoznanie się z losem za osiągnięcie określonych poziomów Wniebowstąpienia. Możesz wydać ten los na standardowych i początkujących sztandarach, aby życzyć się postaciom i bronie.

Poniższa tabela zawiera listy materiałów Wniebowstąpienia Kuki Shinobu i Mora, którą musisz ulepszyć Kuki Shinobu:

Poziom Wniebowstąpienia Kuki Shinobu
Materiały Wniebowstąpienia
Mora koszt
Nagroda Wniebowstąpienia
Poziom 20 X1 Vajrada Amethyst Sliver, X3 Naku Weed, X3 Spectral Husk 20 000 X1 znajdzie los
Poziom 40 X3 Vajrada Amethyst Fragment, X2 Runic Fang, X10 Naku Weed, X15 Widmowa łuska 40 000 Nic
Poziom 50 X6 Vajrada Amethyst Fragment, X4 Runic Fang, X20 Naku Weed, X12 Spectral Heart 60 000 X1 znajdzie los
Poziom 60 X3 Vajrada Amethyst Chunk, X8 Runic Fang, X30 Naku Weed, X18 Spectral Heart 80 000 Nic
Poziom 70 X6 Vajrada Amethyst Chunk, X12 Runic Fang, X45 Naku Weed, X12 Spectral jądro 100 000 X1 znajdzie los
Poziom 80 X6 Vajrada Amethyst Gemstone, X20 Runic Fang, X60 Naku Weed, X24 Spektralne jądro 120 000 Nic

Genshin Impact Konstelacja Kuki Shinobu

Po otrzymaniu duplikatów Kuki Shinobu z życzeń na banerach, otrzymasz jej Stella Fortuna. Ten materiał pozwala odblokować poziomy konstelacji, przy czym każda aktualizacja poprawia istniejący talent lub zdolność pasywna.


Oto wszystkie Konstelacje Kuki Shinobu w Genshin Impact :

 • Do Cloister Compassion (C1): AOE Gyoei Narukami Kariyama Rite wzrasta o 50%.
 • Do Forsake Fortune (C2): Czas trwania trawy uświęcenia wzrasta o trzy sekundy.
 • Do sekwestracji smutku (C3): Zwiększa poziom uświęcającego pierścienia o trzy, przy czym 15 jest maksymalnym poziomem aktualizacji.
 • Do zerwania uszczelnienia (C4): Gdy normalne, naładowane lub zanurzające ataki postaci dotkniętej trawiastym pierścieniem uświęconym uderzyło przeciwników, znak piorunowy wyląduje na pozycji przeciwnika i zadbanie o obrażenia aoe electro na podstawie 9.7% Max HP Shinobu. Ten efekt może wystąpić raz na pięć sekund.
 • Zaprzestać uprzejmości (C5): Zwiększa poziom gyoei narukami kariyama o trzy.
 • Do osłabienia oddziału (C6): Kiedy Kuki Shinobu wyczerpuje śmiertelne obrażenia, ten przypadek szkód jej nie zdejmie. Ten efekt automatycznie uruchamia się, gdy jej HP osiągnie 1 i będzie wywoływać raz na 60 sekund. Kiedy jej HP spadnie poniżej 25%, zyska 150 mistrzostw żywiołów przez 15 sekund. Ten efekt będzie wywoływał co 60 sekund.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Jak grać w Kuki Shinobu w Genshin Impact

Kuki Shinobu jest odpowiedni uzdrowicielka, która również zapewnia zastosowanie elektro, Z jej uzdrowieniem i uszkodzeniami umiejętności zmniejszających jej maksymalną HP. Powinieneś więc skupić się na podniesieniu jej maksymalnej mistrzostwa lub żywiołów, jak to możliwe, aby jak najlepiej wykorzystać jej zdolności uzdrawiające i elektro. Należy pamiętać, że użycie umiejętności elementarnych Kuki Shinobu spływa jej zdrowie – ale to właściwie dobra rzecz, ponieważ jej elementarne uszkodzenia serii i pasywne możliwości leczenia są zwiększane, gdy jest poniżej 50% HP.


Najlepsze zespoły Kuki w Genshin Impact

Wraz z wprowadzeniem Dendro, Kuki stała się nieocenionym członkiem zespołu Electro dla zespołów Hyperbloom, wraz z każdym zespołem, który potrzebuje elektro aplikacji z Healing. Uważamy jednak, że jest szczególnie przydatna w zespołach Hyperbloom. Najlepsze postacie Dendro do sparowania z Kuki to Nahida, Dendro Traveler lub Alhaitham, W zależności od tego, czy potrzebujesz DPS, czy znaku wsparcia.


Postać Nahida pomijająca w mieście Sumeru, a Nahida to dziewczyna o długich białych włosach i spiczotych uszach w białej sukience z zielonym wykończeniem
Kuki to niesamowite wsparcie dla zespołów z postaciami Dendro. |.Kredyt obrazu: Hoyoverse

Potrzebujesz aplikatora hydro do tworzenia kwiatów, a my zalecamy Yelan Lub Xingqiu za to, ale Neuvillette, Ayato, Lub Childe Zamiast tego może działać jako główne opcje DPS.

Ostatnie miejsce w zespołach Kuki jest bardzo elastyczne, więc możesz użyć Zhongli w razie potrzeby dla jego tarcz, Kazuha Aby stworzyć wiry lub inny electro, hydro lub Dendro Ally, aby jeszcze bardziej zwiększyć szkody zespołu.

Najlepsze artefakty Kuki Shinobu w Genshin Impact


kawałek kwiatu raju utraconego zestawu artefaktu, który przypomina fioletowy mechaniczny kwiat z zielonym środkiem i złotymi krawędziami
Kredyt obrazu: Hoyoverse

Najlepsze artefakty Kuki Shinobu w Genshin Impact dla kompilacji sub dps pomaga podnieść jej elementarne mistrzostwo, aby zwiększyć uszkodzenia reakcji takich jak Hyperbloom. Z tego powodu zalecamy użycie albo 4-częściowe pozłacane sny Lub 4-częściowy kwiat raju zagubiony zestawy.

Jeśli używasz Kuki do jej możliwości uzdrawiania, a nie aplikacji elektro 4-częściowa wytrwałość mililiza Zamiast.

Najlepsza broń Kuki Shinobu w Genshin Impact

Najlepsza broń Kuki Shinobu w Genshin Impact to 5-gwiazdkowa wolność Miecz dla jego żywiołowej mistrzostwa głównego statystyki i wzrostu obrażeń całej drużyny po tworzeniu reakcji elementarnej – coś, co Kuki powinna robić cały czas.

Żelazne żądło I Światło księżyca Xiphos są solidnymi 4-gwiazdkowymi alternatywami dla Kuki, ponieważ mają również główne statystyki mistrzostwa elementarnego, wraz z użytecznymi bonusami odpowiednio dla szkód żywiołowych i ładowania energii.


Freedom-Swinn jest również najlepszy dla Kazuha, więc możesz zamiast tego użyć 4-gwiazdek dla Kuki.

Najlepszy buduje się w Kuki Shinobu Genshin Impact

Jeśli chcesz skorzystać z jej możliwości uzdrawiania i electro sub dps, opracowaliśmy to, co naszym zdaniem jest obecnie Najlepszy buduje się w Kuki Shinobu Genshin Impact :

 • Najlepsza broń: 5-gwiazdkowy zwolniony z wolności.
 • Najlepsze artefakty: 4-częściowy kwiat raju zagubiony.
 • Najlepsi członkowie zespołu: Nahida, Xingqiu, Yelan.

Należy pamiętać, że Kuki może pomóc w prawie każdym zespole potrzebującym aplikatora elektro z możliwościami uzdrawiania, a nie tylko idealnego zespołu, o którym wspominaliśmy powyżej.


Splash Art of Kuki Shinobu na czarnym i fioletowym tle z małym opisem po prawej stronie
Kredyt obrazu: Hoyoverse

Uprawnienie tych artefaktów i materiałów może zająć dużo czasu, aby wyrównać Kuki Shinobu, ale może być warte wysiłku, jeśli potrzebujesz Electro Healer i aplikator, szczególnie dla zespołów reakcyjnych Dendro, takich jak Hyperbloom.

Powodzenia wyrównanie kuki shinobu w Genshin Impact!

How do you rate Genshin Impact Kuki Shinobu Best Build, Talent and Wniebowstąpienie, broń i zespół ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *