Genshin Impact Lokalizacja Aeonblight Drake i jak pokonać Aeonblight Drake Boss

Startseite » Genshin Impact Lokalizacja Aeonblight Drake i jak pokonać Aeonblight Drake Boss
8. maja 2024
4 minutes
18

By Jhonny Gamer

Aeonblight Drake Genshin Impact jest bossem, który zrzuca przydatne zasoby, takie jak wieczny materiał kalibru potrzebny do wznoszenia niektórych znaków.

Szef może być trochę trudny do znalezienia, jeśli nie odwiedziłeś go wcześniej, więc szczegółowo opisaliśmy tę Lokalizacja Aeonblight Drake W Genshin Impact , I Jak pokonać bossa Aeonblight Drake Kiedy znajdziesz, aby zdobyć nagrody.

Jeśli walczysz z bossem o materiały Wniebowstąpienia, sprawdź nasz Scaramouche (Wanderer), i Nilou zbuduj strony, aby zobaczyć, jakie inne zasoby potrzebujesz do uprawy.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wersja 4.4 „żywe Harriers w górę w Spring Breeze” | Genshin Impact.Obejrzyj na YouTube

Lokalizacja Aeonblight Drake Genshin Impact

Aeonblight Drake Genshin Impact znajduje się pod wschodnimi górami Devantaka w Sumeru. Góra Devantaka znajduje się w południowo -wschodniej części obszaru leśnego Sumeru, w pobliżu przepaści.


Wejście do Aeonblight Drake znajduje się w pobliżu czerwonych wyzwań w środku wschodniego klifu. Powinieneś więc użyć teleportacji na północ, a następnie chodzić i poślizgnąć się wzdłuż klifu, aż natkniesz się na ten czerwony marker. Rozpadające się wejście do legowiska Aeonblight Drake jest w samym klifie.

Jak pokonać Aeonblight Drake Boss Genshin Impact

Aby łatwo pokonać bossa Aeonblight Drake Genshin Impact, powinieneś przynieść co najmniej jeden łucznik w twoim zespole. Nie muszą wyrządzać dużo szkód, po prostu będziesz potrzebować kogoś, kto może ogień w świecących kręgach na Drake Aeonblight, gdy leci. To spadnie z powrotem na ziemię i zniszczy jego elementarne opory.


Upewnij się, że przyniesiesz łucznika i uderzasz w żółte kółka Drake’a, gdy leci.

Przynieśliśmy Fischl wyposażone w 4-gwiazdkowy łuk rdzy, ale Yoimiya, Ganyu, Tighnari, i Yelan są jednymi z najlepszych łuczników. Nie są niezbędne, ale jeśli je masz, jeszcze ułatwi pokonanie Drake’a.

Inną ważną rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, aby łatwo pokonać szefa Aeonblight Drake uzyskać opór wobec dowolnego elementu, którego najczęściej używasz. Ten opór zajmuje jednak trochę czasu, a będziesz go roztrzaskać, używając łuku, aby zniszczyć jego światła, gdy latają.


Jeśli chcesz być carfeul, przynieś co najmniej dwa imprezy member. Weszliśmy z zespołem Beidou, Fischl, Nahida, i Zhongli, co działało dobrze.

Krótko mówiąc, aby pokonać Drake Aeonblight, użyj najlepszych DPS i sub DPS, aby spowodować tyle samo uszkodzeń, a następnie przełącz na łucznika, gdy leci i strzela w świecących kółko. Kiedy upadnie, jego elementarny opór zniknie i możesz użyć wszystkiego, co musisz spowodować jak najwięcej uszkodzeń. Powtórz ten proces, aż zostanie zniszczony.


Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Aeonblight Drake Nagroda wpada Genshin Impact

To kosztuje 40 oryginalnej żywicy Aby zdobyć nagrody od bossa Aeonblight Drake.

Oto wszystkie nagrody, które możesz uzyskać od pokonania szefa Aeonblight Drake Genshin Impact:

 • Znak exp
 • 200 Przygoda Exp
 • Towarzystwo Exp
 • Mora
 • Shivada Jade Sliver / Fragment / Prote / Clackstone
 • Varunda Lazurite Sliver / Fragment / Fragment / Creaz
 • Kaliber wieczny
 • Artifcat Set Berserker’s Set
 • Exile Artifcat Set Funkcje
 • Modlitwa na wiosenne tiara mrozu
 • Lucky Dog Artifcat Set Piece
 • Finałowe fragmenty Gladiatora Artifcat
 • Wanderer’s Troup Artifcat Set Piece

Powodzenia w Aeonblight Drake!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Genshin Impact Lokalizacja Aeonblight Drake i jak pokonać Aeonblight Drake Boss ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *