Genshin Impact Lokalizacje Kalpalata Lotus i gdzie znaleźć Kalpalata Lotus

Startseite » Genshin Impact Lokalizacje Kalpalata Lotus i gdzie znaleźć Kalpalata Lotus
8. maja 2024
3 minutes
20

By Jhonny Gamer

Kalpalata Lotus jest delikatnym kwiatem Genshin Impact który rośnie w niektórych konkretnych lokalizacjach i jest kluczowym elementem, aby wyrównać kilka znaków.

Flora w Sumeru jest zróżnicowana i wprowadziła do gry wiele nowych rodzajów roślin. Zgodnie z oczekiwaniami, wiele postaci związanych z tym region.

Ponieważ Sumeru jest rozległym regionem, a ten kwiat nie jest taki łatwy do znalezienia, przygotowaliśmy przewodnik Do czego jest używany Kalpalata Lotus W Genshin Impact I gdzie można znaleźć lotos Kalpalata.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wersja 4.4 „żywe Harriers w górę w Spring Breeze” | Genshin Impact.Obejrzyj na YouTube

Do czego służy Kalpalata Lotus Genshin Impact?

Lotus Kalpalata jest rodzajem rośliny, która została wprowadzona wraz z regionem Sumeru. W chwili pisania tego przewodnika Kapalata Lotus jest używany wyłącznie jako materiał do wznoszenia postaci.

Są to postacie, które potrzebują Lotus Kalpalata, aby wznieść się:

  • Dori
  • Nahida

Kwiaty te rosną na zboczach gór lub w bagażniku niektórych drzew. Z tego powodu zawsze szukaj ich wokół miejsca, w którym oznaczono ich lokalizację.

Podobnie jak w przypadku wielu innych materiałów, na które można spojrzeć w grze, po pobraniu zajmuje dwa dni rzeczywiste. Tak więc konsekwentne uprawy jest sekretem unikania potrzeby czekających zbyt dużo czasu, aby osiągnąć poziom swoich postaci.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Gdzie znaleźć lokalizacje Kalpalata Lotus Genshin Impact

Dla tych, którzy szukają tylko kilku lotosów Kalpalata, można kupić do 5 pięciu Aramani, NPC, które można znaleźć w Vanarana. Jednak uzupełnienie ich zapasów zajmuje trzy dni.

Teraz, jeśli szukasz miejsc do uprawiania więcej Kalpalata Lotus, tutaj można znaleźć ten kwiat w Sumeru:

Gandharva Ville i Northwest z basenu Yazadaha


Na południe od wioski Vimara i wokół Mawtiyima Fores


Wokół Vanarany i południowo -wschodniej części góry Devantaka


W Apam Woods i na północ od ruin Dahri


Konsekwentnie odwiedzając te lokalizacje, będziesz miał wystarczająco dużo Kalpalata Lotus, aby wyrównać swoje postacie.

Powodzenia w zbieraniu kwiatów kalpalata lotos Genshin Impact!

How do you rate Genshin Impact Lokalizacje Kalpalata Lotus i gdzie znaleźć Kalpalata Lotus ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *