Genshin Impact Lokalizacje nasion mniszka i gdzie znaleźć wyjaśnione nasiona mniszka lekarskiego

Startseite » Genshin Impact Lokalizacje nasion mniszka i gdzie znaleźć wyjaśnione nasiona mniszka lekarskiego
8. maja 2024
3 minutes
22

By Jhonny Gamer

Jak wiele innych materiałów w Genshin Impact, Nasiona mniszka lekarskiego są niezwykle ważne dla wznoszenia postaci na nowy poziom i rzemieślnicze przedmioty.

Oba procesy wymagają pewnej ilości różnych elementów do ukończenia. Niektóre są bardziej powszechne i łatwo znajdują się w dzikiej przyrody, podczas gdy inne są trudne do znalezienia i upadku od silnych wrogów.

Aby pomóc ci włożyć ręce na nasiona mniszka Genshin Impact , tutaj jest Do jakich nasion mniszka są używane I gdzie można znaleźć nasiona mniszka lekarskiego.

Na tej stronie:


Wersja 2.Zwiastun 8 „Summer Fantasia” | Genshin Impact

Wersja 2.8 Summer Fantasia Zwiastun | Genshin Impact

Do czego są nasiona mniszka mniszka Genshin Impact?

Nasiona mniszka mniszka są gromadzone z świecącej niebieskiej rośliny, którą można znaleźć w niektórych regionach. Nasiona służą jako materiały potrzebne w niektórych przepisach i wspierają postacie.

Potrzebujesz ich do tworzenia:

  • Olejek eteryczny z strzałki
  • Mikstura Windbarriera
  • Rezonans ANEMOCULUS

Nasiona mniszka lekarskiego są również potrzebne do wznoszenia następujących postaci:

  • Eula
  • Drelich

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Gdzie znaleźć nasiona mniszka lekarskiego Genshin Impact

Nasiona mniszka lekarskiego można kupić za 60 000 Mora z Karpilią, NPC, którego można znaleźć w Mondstadt i Inazuma. Ilość mniszka lekarskiego, którą sprzedaje, jest ograniczona, a zapasy są uzupełniane dopiero po trzech dniach.

Z tego powodu zbiór ich samodzielnie może być lepszą opcją. Aby to zrobić, będziesz potrzebować postaci anemo! Uderz w roślinę mniszka z umiejętnościami, aby przerywać nasiona i zbierać.


Gdzie znaleźć nasiona mniszka mniszka w Mondstadt.

Z łatwością znajdziesz rośliny mniszka Mondstadt, Posiadanie ich więcej obok Mondstadt City. Ponieważ żadna interakcja nie jest wywoływana, gdy blisko nich, musisz mieć otwarte oczy dla świecących roślin.

Należy pamiętać, że po ich zdobyciu rośliny mniszka lekarskie zajmują od jednego do dwóch dni do odrodzenia. Jednak zawsze możesz poprosić przyjaciela o odwiedzenie ich świata i zaprowadzić ich tam.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Genshin Impact Lokalizacje nasion mniszka i gdzie znaleźć wyjaśnione nasiona mniszka lekarskiego ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *