Genshin Impact Lokalizacje Udumbara, jak zdobyć Pistils Udumbara z kwiatów

Startseite » Genshin Impact Lokalizacje Udumbara, jak zdobyć Pistils Udumbara z kwiatów
8. maja 2024
5 minutes
17

By Jhonny Gamer

Udumbara są nowe kwiaty w Genshin Impact że musisz zebrać Udumbara Pistils z więc możesz ukończyć światowy misja „bladego ognia”.

Dwa pari, które znajdziesz na drzewach Fravashi Podczas misji poprosi cię o udanie się do Bagna Asipattravana i przyniósł im trzy Udumbara, ale tak naprawdę to słupki Udumbara, które musisz dać tym pari.

Aby pomóc Ci wypełnić tę prośbę, abyś mógł zebrać więcej pióropuszu oczyszczającego światła W przypadku nagród basenowych Amrita szczegółowo opisaliśmy wszystko Lokalizacje Udumbara W Genshin Impact poniżej, a także mam wyjaśnienie Jak zdobyć Pistils Udumbara z kwiatów.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wersja 4.4 „żywe Harriers w górę w Spring Breeze” | Genshin Impact.Obejrzyj na YouTube

Jak zdobyć Udumbara Pistils z kwiatów Genshin Impact

Kiedy dotrzesz do Bagna Asipattravana, aby wyszukać Udumbara, musisz wiedzieć, jak zdobyć Pistils Udumbara z kwiatów.

Unbloomed Udumbara to dziury w kształcie serca w środowisku oznaczone zielonym sercem wokół dziury. Wokół otworu będzie też pierścień światła, jeśli nie wybrałeś Pistil Udumbara z kwiatu.


Już wybraliśmy ten słupek Udumbara, ale wokół twojego Udumbara będzie pierścień światła.

Aby zakwitł te Udumbara, musisz wziąć Kontrolować sorush, a następnie Przytrzymaj przycisk z symbolem kwiatu obok Udumbara. Gdy to zrobisz, Sorush zatrzyma się tam, aby zakwitować kwiat, abyś mógł się wspinać lub użyć czterolistych pieszych, aby samodzielnie dostać się do kwiatu.


Przytrzymaj symbol przycisku kwiatów Sorusha, aby zachować zakwit Udumbara.

Na kwiatu wszystko, co musisz teraz zrobić, to kliknąć monit „Zbierz”, aby zdobyć słup. Powinieneś to zrobić ze wszystkimi sześcioma Udumbara na bagnach Asipattravana za jednym razem, ponieważ są dwa pari podczas „Plale Fire” World Quest, które proszą o trzy Pistils Udumbara każdy.


Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Genshin Impact Lokalizacje Udumbara

Poniżej szczegółowo opisaliśmy ich lokalizacje, ale na pierwszy rzut oka, naznaczony białymi gwiazdami, oto zdjęcie mapy, gdzie znaleźć wszystkie sześć Lokalizacje Udumbara w Genshin Impact :


Wszystkie lokalizacje Udumbara w Genshin Impact.

Oto więcej zdjęć i szczegółów na temat tego, jak zdobyć każdy Pistil Udumbara:

Genshin Impact Udumbara Lokalizacja 1

Pierwsza Udumbara w Genshin Impact znajduje się na północny wschód od teleportacji w środku obszaru. Jest na małej twarzy klifu w pobliżu wody na dole, pod dużym niebieskim drzewem.

Genshin Impact Udumbara Lokalizacja 2

Ten Umbudara znajduje się naprzeciwko pierwszej lokalizacji Udumbary, ale jest wyżej na klifie.

Genshin Impact Udumbara Lokalizacja 3

Trzeci Udumbara jest wysoko na klifie, więc najłatwiejszym sposobem na to jest zeskakowanie i szybowanie z punktu teleportacyjnego na północ od bagien Asipattravana.

Genshin Impact Udumbara Lokalizacja 4

Następna Udumbara znajduje się tuż w dół i na zachód od trzeciej lokalizacji. Najłatwiejszym sposobem, aby się do niego dostać, jest ślizganie się z trzecie.

Genshin Impact Udumbara Lokalizacja 5

Znajdziesz to Udumbara w południowo -zachodnim rogu bagna Asipattravana, na klifie bliżej dolnej części obszaru. Jest krótka platforma wystająca naprzeciwko.

Najłatwiejszym sposobem na dotarcie do tego Udombary jest udanie się do teleportacji na zachód od jego lokalizacji, a następnie ślizganie się w dół i na wschód od niego.

Genshin Impact Udumbara Lokalizacja 6

Ostatnia lokalizacja Udumbara w Genshin Impact jest bardzo wysoko na północno -wschodnim klifie bagna.

Najlepszym sposobem, aby się do niego dostać, jest użycie punktu teleportacyjnego na południowy wschód od jego lokalizacji, a następnie podążaj ścieżką na północ, a na końcu ścieżki skok w lewo i przesuń się do Udumbary.

Teraz, gdy masz wszystkie sześć słupów Udumbara, możesz przekazać je dwóm pari, gdy znajdziesz je jako część „Pale Fire” World Quest, aby uzyskać więcej pióropuszu oczyszczającego światła dla puli Amrita.

Aby uzyskać więcej pomocy podczas „Pale Fire”, mamy również stronę we wszystkich lokalizacjach drzew Fravashi.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Genshin Impact Lokalizacje Udumbara, jak zdobyć Pistils Udumbara z kwiatów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *