Genshin Impact Noctilucous Jade Locations i gdzie znaleźć Noctilucous Jade

Startseite » Genshin Impact Noctilucous Jade Locations i gdzie znaleźć Noctilucous Jade
10. maja 2024
3 minutes
20

By Jhonny Gamer

Noctilucous Jade jest cennym minerałem w Genshin Impact które nieuchronnie będziesz musiał wyrównać niektóre postacie.

W końcu uczynienie postaci silniejszymi i wyrównaniem tyle różnych, jak to możliwe, staje się koniecznością dla każdego gracza, który chciałby cieszyć się częścią gry’treść s. W ten sposób możesz skorzystać z wielu kombinacji elementów w drużynie, aby zmaksymalizować obrażenia.

Tak więc ten przewodnik obejmuje Jak możesz użyć Noctilucous Jade W Genshin Impact I gdzie znajdziesz noktilucous jadear.

Na tej stronie:


Wersja 2.Zwiastun 8 „Summer Fantasia” | Genshin Impact

Wersja 2.8 Summer Fantasia Zwiastun | Genshin Impact

Do czego służy noktilucous jade Genshin Impact?

Noctilucous jade to rodzaj rudy, którą można znaleźć w niektórych regionach Genshin Impact. Chociaż do tworzenia przedmiotów można użyć różnych rodzajów rud, nocne jade.

Aby je zebrać, musisz złamać węzły, z których można uzyskać noktilucous jades. Łamanie ich jest łatwiejsze, jeśli uderzenie w tępe ataki, co oznacza użycie postaci atakujących Claymores.


Są to postacie, które potrzebują nocnej jadeitu:

  • Yanfei
  • Beidou

Od obu postaci’ Wniebowstąpienie wymaga tych rud do ostatniego poziomu i odrodzenie się zajmuje dwa dni, możesz je konsekwentnie uprawiać, aby być przygotowanym.

Wersja 4.4 z Xianyun i Nahida jest tutaj! Możesz odblokować oblacie Rainjade W przypadku nagród, ale jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Gdzie znaleźć nocny jade Genshin Impact

Na wypadek, gdybyś mógł spędzić Morę, Noctilucous Jade można kupić od Shitou w Liyue Harbour. Każdy będzie kosztował 1000 Mora, a jego zapasy odświeżają się co trzy dni.

Ale jeśli potrzebujesz większej ilości lub Don’Nie chcesz wydawać pieniędzy, możesz je zebrać w niektórych lokalizacjach.

Mingyun Village to miejsce, w którym można ich znaleźć znaczną ilość bez konieczności chodzenia zbyt daleko od jednego węzła do drugiego, co czyni go szybką trasą do noktilucous jade.

Mapa jest oznaczona, gdzie w regionie można znaleźć węzły. Niektóre są w jaskiniach, które można łatwo zauważyć na poziomie gruntu.


Gdzie znaleźć nocny jadei.

Pamiętaj, aby je hodować, kiedy tylko możesz, ponieważ ostatecznie będziesz potrzebować dużej ilości tego materiału.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Genshin Impact Noctilucous Jade Locations i gdzie znaleźć Noctilucous Jade ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *