Genshin Impact Łowienie ryb, od odblokowania połowów, jak ryby i każda ryba, wędka i przynęta wymieniona

Startseite » Genshin Impact Łowienie ryb, od odblokowania połowów, jak ryby i każda ryba, wędka i przynęta wymieniona
8. maja 2024
9 minutes
21

By Jhonny Gamer

Wędkarstwo jest nie tylko częścią eksploracji w Genshin Impact, ale może być bardzo przydatne. Posiadanie dobrego pręta i odpowiedniej przynęty dla każdej ryby jest konieczne, aby skorzystać z tego systemu.

Podczas eksploracji map, szukania skrzyń, wyzwań lub po prostu udanie się do punktu w okolicy, aby ukończyć prowizję. Nie tylko to, ale istnieje znaczna różnorodność ryb do odkrycia i złapania.

W tym przewodniku o połowach Genshin Impact , Jest wszystko, co musisz wiedzieć, aby się przygotować: Jak odblokować połowy, jak łowić ryby, jakie ryby można znaleźć, rodzaje prętów i przynęt, jak również Do jakiego ryby są używane.

Na tej stronie:

Wyjaśniacze:

Listy:


Wersja 2.Zwiastun 8 „Summer Fantasia” | Genshin Impact

Wersja 2.Zwiastun 8 „Summer Fantasia” | Genshin Impact

Jak odblokować połowy Genshin Impact

Chociaż połowy to system, który może pomóc w podstawowych aspektach doświadczenia, takich jak gotowanie, nie jest automatycznie odblokowywana. Aby to zrobić, musisz ukończyć światowe zadanie o nazwie “Eksplodująca populacja”.


Ta misja staje się dostępna, gdy masz dostęp do swojego garnka Serenitea. Następnie porozmawiaj z Katheryne, poszukiwaczem przygód’S Gildia’recepcjonistka w Mondstadt, aby rozpocząć misję.

Ukończenie go nie tylko nauczy Cię podstaw połowów, ale także nagrodzi Cię podstawowym sprzętem, aby łowić ryby.

Ty’Otrzymuj:

  • 1 Parta Rod
  • 10 przynęty do pasty owocowej
  • 10 Redrot Bait
  • 10 Fałszywy przynęta robaka
  • 10 fałszywych przynęty na muchę
  • 1 Formuła: przynęta pastowy owocowej

Jak łapać ryby Genshin Impact

Po odblokowaniu połowów możesz sprawdzić tę listę miejsc rybackich. Po interakcji z przestrzenią połowową, podana jest opcja wyboru pręta i rodzaju przynęty, której zamierzasz użyć. W przypadku, gdy wybrałeś niewłaściwą przynętę, jeśli możesz ją wycofać z wody bez żadnej ryby’t stracić.

Zdecydowałem, który pręt i przynęta najlepiej pasują do rodzaju ryb, które próbujesz złapać, możesz trzymać polecenie odlewanej pręta, aby celować, gdzie chcesz rzucić przynętę. Ważne jest, aby uniknąć rzucania go zbyt daleko od ryb, ponieważ jego zdolność do ich przyciągania maleje, a zbyt blisko sprawi, że ryby uciekają.


Jeśli linia znajduje się w dużej odległości i przy przynęta, która działa na dowolną z obecnych pięści, zaczep to tylko kwestia czasu. Z rybą na haku rozpocznie się minige.

Aby złapać rybę, musisz wypełnić ikonę postępu, utrzymując rybę uzależnioną przez wystarczająco dużo czasu w fazie zwanej Stanem Walczącym, w którym musisz Kontroluj napięcie linii połowowej poprzez naciśnięcie przycisku rybnego. Cały ten proces jest reprezentowany przez pasek, który wzrasta i zmniejsza w zależności od tego, jak bardzo naciśniesz przycisk.


Twoim celem jest zawsze trzymanie tego paska w idealnej strefie napięcia, reprezentowanej przez wspornik, który również zmienia pozycję w stanie walczącej. Istnieją pewne sytuacje, w których ryby będą walczyć mocniej, aby nie zostać przez ciebie złapane. Nazywa się to okresem intensywnej walki, wskazanej przez idealną strefę napięcia’S zmiana koloru na pomarańczowy. W tej fazie wpływa na prędkość przesuwania napięcia linii połowowej.

Jeśli możesz wypełnić ikonę postępu, złapiesz rybę. W przeciwnym razie ucieknie i zabierze ze sobą twoją przynętę. Ryby zwykle odradzają się w ciągu trzech dni w czasie rzeczywistym, ale niektóre mogą pojawić się wcześniej, więc dobrze jest sprawdzić raz na jakiś czas.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Genshin Impact Lista ryb

Podczas eksploracji wielu regionów w Genshin Impact, nieuchronnie odkryjesz nowe rodzaje ryb. Lista ryb jest dość długa, podobnie jak w Patch 2.8, z możliwością dodania nowych, po wprowadzeniu nowych regionów.

Kiedy wygrałeś’Nie znajduję wszystkich ryb w każdym regionie gry, są też niektóre zamknięte w okresie dnia. Sprawdź, kiedy i gdzie można je znaleźć, a także której przynęta użyć, na tej liście ryb.

NamelocationBaitSpawn Czas (czas serwera)
Trwały Angelfish Liyue Fałszywa przynęta robaka 06:00 – 18:00
Aizen Medaka Mondstad Przynęta z pastą owocową Cały dzień
Akai Maou Mondstadt
Liyue
Inazuma
Redrot Bait 06:00 – 18:00
Betta Liyue Redrot Bait 18:00 – 06:00
Gorzki pufferfish Mondstadt
Liyue
Inazuma
Fałszywa przynęta muchowa Cały dzień
Brown Shirakodai Liyue Fałszywa przynęta robaka 06:00 – 18:00
Crystalfish Mondstadt
Liyue
Inazuma
Przynęta z pastą owocową 06:00 – 18:00
DawnCatcher Mondstadt
Liyue
Inazuma
Przynęta z pastą owocową 18:00 – 06:00
Divda Ray Inazuma Fałszywa przynęta muchowa Cały dzień
Formlo Ray Inazuma Fałszywa przynęta muchowa Cały dzień
Glaze Medaka Inazuma Przynęta z pastą owocową Cały dzień
Golden Koi Mondstadt
Liyue
Inazuma
Fałszywa przynęta muchowa Cały dzień
Lunged Stickeback Inazuma Redrot Bait 18:00 – 06:00
Medaka Mondstadt
Liyue
Inazuma
Przynęta z pastą owocową Cały dzień
Purple Shirakodai Inazuma Fałszywa przynęta robaka 06:00 – 18:00
Putterfish Mondstadt
Liyue
Inazuma
Fałszywa przynęta muchowa Cały dzień
Raimei Angelfish Inazuma Fałszywa przynęta robaka 18:00 – 06:00
Rusty Koi Mondstadt Fałszywa przynęta muchowa Cały dzień
Snowstrider Mondstadt Redrot Bait 18:00 – 06:00
Medaka słodko-kwiatów Liyue Przynęta z pastą owocową Cały dzień
Shirakodai w kolorze herbaty Mondstadt Fałszywa przynęta robaka 06:00 – 18:00
Ryby kręgosłupa jadu Mondstadt Redrot Bait 18:00 – 06:00

Rodziny wędkarskie w Wyjaśnił wpływ genshin

Element, który może mieć różnicę podczas próby złapania ryby, jest rodzaj używanej pręta. Istnieje kilka, a każdy ma konkretny efekt, który działa tylko w niektórych regionach, więc posiadanie wszystkich z nich zwiększa szanse na zdobycie ryby, których możesz potrzebować.

Większość prętów jest sprzedawana przez dostawców ze stowarzyszeń rybackich, których można znaleźć w głównych miastach w grze. Kupowanie ich wygrał’T Kosztujesz pieniądze, ale będziesz musiał mieć pewną liczbę listy konkretnych ryb do handlu prętem.

Nameeffectvendorfish koszt
Moonstringer Jeśli trzymasz się w strefie Idela Tensin, Moonstringer zwiększa szansę na sukces, a jednocześnie zmniejsza, jak długo walczy z rybami. Gracze mogli zdobyć ten pręt tylko poprzez historię „Over the Moon” wydarzenia księżycowego. Nic
Narukawa Ukai Efekt tego pręta działa tylko w Inazuma. Pozostając w idealnej strefie napięcia, Narukawa ubiai skraca czas walki z rybami, zwiększając szansę na bani. Kujirai Momiji Medaka x20

Glaze Medaka x20

Lunged Stickleback x20

Purple Shirakodai x20

Wilderness Rod Nic Gracze uzyskają tę pręt jako nagrodę za ukończenie eksplodującego światowego zadania populacji. Nic
Windtangler Korzystając z tego pręta, czas, w którym ryba zmaga się, jest zmniejszony, gdy pozostanie w idealnej strefie napięcia, i zwiększa twoją szansę na do bani. Efekt Windtanglera tylko wokrs w regionie Mondstadt. Nantuck Medaka x20

Aizen Medaka x20

Venomspine Fish x20

Shirakodai x20 w kolorze herbaty

Wishmaker Wishmaker pomaga ci skrócić czas, w którym ryba będzie się opierać. Ten efekt dotyczy tylko regionu Liyue. Jiawei Medaka x20

Słodko-kwiat Medaka x20

Betta x20

Brown Shirakodai x20


Typy przynęty w Wyjaśnił wpływ genshin

Oprócz możliwości wybrania, jakiego pręta używasz podczas połowów, ważne jest, aby poprawnie wybrać przynętę. W Genshin Impact, każda przynęta jest dobra do zwabienia określonych ryb, więc użycie prawidłowej jest najlepszą szansą na przyciągnięcie ryb’S uwaga.

Istnieje w sumie cztery rodzaje przynęt i wszystkie z nich można wykonać. Mimo że zarabiasz trochę po odblokowaniu systemu połowów, możesz’t Automatycznie je tworzyć. Ich plany są sprzedawane przez skojarzenia rybackie NPC.

NameBluePrint Vendorcrafting Recipefish To jest dobry
Przynęta z pastą owocową Zarobiono w eksplodującej populacji światowej misji Sunsettia x1
Pszenica x1
Medaka
Aizen Medaka
Glaze Medaka
Danwcatcher
Medaka słodko-kwiatów
Crystalfish
Redrot Bait Nantuck – Mondstadt Dendrobium x1
Fowl x1
Betta
Akai Maou
Lunged Stickleback
Wenomspine Fish
Snowstrider
Fałszywa przynęta robaka Nantuck – Mondstadt Slime Condensate x1
Berry x1
Brown Shirakodai
Purple Shirakodai
Shirakodai w kolorze herbaty
Trwały Angelfish
Raimei Angelfish
Fałszywa przynęta muchowa Nantuck – Mondstadt Sakura Bloom x1
Horsetail x1
Gorzki pufferfish
Rozdymka tygrysia
Golden Koy
Rusty Koy
Divda Ray
Formlo Ray

Do jakiego ryby są używane Genshin Impact

Łapanie ryb Wpływ genshin jest przydatny w dwóch sytuacjach. Pierwszym z nich jest użycie ich jako waluty do kupowania przedmiotów z NPC z skojarzeń rybackich, takich jak pręty, plany przynęty, plany wyposażenia, a nawet broń. Do tej pory istnieją trzy NPC ze stowarzyszenia, z którym można porozmawiać: Nantuck w Mondstadt, Jiawei w Liyue i Kujirai Momiji w Inazuma.


Lokalizacje Nantuck, Jiwei i Kujirai.

Z drugiej strony możesz również użyć ryb do gotowania przepisów. Aby to zrobić, najpierw musisz przetworzyć ryby, które złapałeś w mięsie rybne w dowolnym miejscu gotowania. Takie postępowanie zajmie kilka minut i w zależności od rodzaju ryb stosowanych, wpływa to na ilość wytwarzanego mięsa rybnego.


Baw się dobrze łowić ryby Genshin Impact i Don’Nie zapomnij sprawdzić listy lokalizacji punktów połowowych, Więc wiesz, gdzie mieszkają ryby!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Genshin Impact Łowienie ryb, od odblokowania połowów, jak ryby i każda ryba, wędka i przynęta wymieniona ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *