Genshin Impact Phantasmal Conches Lokalizacje, w których znalezienie wszystkich konchów do rezonansowania wizji zdarzenia

Startseite » Genshin Impact Phantasmal Conches Lokalizacje, w których znalezienie wszystkich konchów do rezonansowania wizji zdarzenia
10. maja 2024
10 minutes
22

By Jhonny Gamer

Phantasmal Conches są kolekcjonerski Genshin Impact Podczas wersji 2.8 Rezonujące wizje Wydarzenie z ograniczonym czasem.

Znalezienie Phantasmal Conches podczas imprezy przyniesie ci nagrody, takie jak Materiały Wniebowstąpienia i Primogemy. Znajdź wystarczającą liczbę konchów na wyspach archipelagu Golden Apple, a można również odblokować Nowa skóra Fischl Aby iść z darmowym fischl.

Znajdziesz każdy Genshin Impact Lokalizacja Phantasmal Conches poniżej.

Na tej stronie:

Wyjaśnienie:

Phantasmal Conches Lokalizacje:


Wersja 2.Zwiastun 8 „Summer Fantasia” | Genshin Impact

Wersja 2.Zwiastun 8 „Summer Fantasia” | Genshin Impact.

Genshin Impact Wyjaśniły fantazmalne konche

Podczas zdarzenia rezonansowego wizji jest 20 fantasmalnych Genshin Impact. Otrzymasz materiały wstąpienia, Mora i Primogems do zbierania różnych ilości konchów i Nowa skóra Fischl jest dostępna bezpłatnie, zbierając 16 fantasmalnych konchów.


Wszystkie 20 fantasmalnych konchów można znaleźć w kolekcji wysp Archipelagu Golden Apple, chociaż tylko 14 konchów można znaleźć bez ukończenia lat Summertime Odyssey Domena.

Aby dostać się na wyspy archipelagu Golden Apple, musisz Rozpocznij wydarzenie odyssey Summertime z menu wydarzenia. Aby to zrobić, musisz być przynajmniej rangi przygodowej 32 i ukończyli Archon Quest „Rozdział II: Prolog – Autumn Winds, Scarlet Liście”.

Śledź kroki zadań, dopóki Twoja impreza Ragtag nie dotrze na wyspy podczas Lato ODYSSEY I CZĘŚĆ: Golden Apple Vacation!„Po przybyciu na pierwszą wyspę możesz swobodnie odkryć resztę i szukać pierwszych 14 fantasmalnych konchów.


Aby uzyskać dostęp do pozostałych sześciu konchów, musisz kontynuować quis. W każdej domenie znajduje się koncha, a dwa kolejne na podwójnej wyspie i zepsutej wyspie – ale musisz rozwiązać zagadkę dla każdego.

Będziesz mieć do wtorku, 23 sierpnia, aby znaleźć fantasmal Conches i zgłoś swoje nagrody. Po tym wyspy nie będą dostępne do odkrycia.

Zalecamy przyniesienie Qiqi lub Yanfei podczas wyszukiwania konchów, abyś mógł skorzystać z ich bardzo pomocnych talentów pasywnych, które umożliwiają im wykrywanie przedmiotów kolekcjonerskich i materiałów, które są wyświetlane na minimapie.

Oto mapa każdego dnia 1 fantasmal Conches Lokalizacja:


Cały dzień 1 fantazmalne lokalizacje do tej pory odblokowane.

Możesz sprawdzić bardziej szczegółowe szczegóły dotyczące każdej lokalizacji koncha i jak znaleźć pozostałe sześć konchów poniżej.

Genshin Impact Minasy Wyspa Phantasmal Conches Lokalizacje 1 dzień

Istnieją trzy fantazmalne lokalizacje zbliżone do siebie na wyspie minister.

Lokalizacja Phantasmal Conches Island Island Lokalizacja 1

Pierwszy fantasmal Conch na minualnej wyspie można znaleźć na skale pod środkiem klifów na zachód od wyspy.

Lokalizacja Phantasmal Conches Island Island Lokalizacja 2

Drugą ministerną wyspę można znaleźć na szczycie wewnętrznych klifów według pierwszej lokalizacji koncha. Będziesz musiał wspiąć się na korzenie drzew rosnące po wewnętrznej stronie tego obszaru, i wskoczyć i wspinać się na rozpadające się ruiny w środku, aby dotrzeć do jego lokalizacji.

Minasy Wyspa Phantasmal Conches Lokalizacja 3

Ostatnia koncha na Minasy Isle znajduje się na samym szczycie zachodnich klifów, na których wspinałeś się, aby dostać się do drugiej lokalizacji konchy. Jest drabina naprzeciwko drugiej konchu, która prowadzi do szczytu klifu i tej trzecie.

Genshin Impact Pudding Isle Phantasmal Conches Lokalizacje DZIEŃ 1

Istnieją trzy fantazmalne lokalizacje na wyspie Pudding, wyspa na południowy wschód od Archipelagu Złotego Apple.

Pudding Isle Phantasmal Conches Lokalizacja 1

Pierwszą fantazmalną konch na wyspie puddingowej można znaleźć na małej skale przy wybrzeżu po południowo -zachodniej stronie wyspy.

Pudding Isle Phantasmal Conches Lokalizacja 2

Na małej skale można znaleźć drugą konch Isle Pudding Isle, na małej skale.

Pudding Isle Phantasmal Conches Lokalizacja 3

Ostateczna koncha na wyspie puddingowej znajduje się tuż obok teleportacji na szczycie wschodniego klifu wyspy. Będziesz musiał użyć korzeni drzew i czasu, aby wspinać się, aby osiągnąć jego lokalizację.

Genshin Impact Twinning Isle Phantasmal Conches Lokalizacje DZIEŃ 1

Istnieją cztery fantazmowe lokalizacje na wyspie i wokół nich, wyspa na północny wschód od archipelagu Golden Apple.

Twinning Isle Phantasmal Conches Lokalizacja 1

Pierwszy fantasmal Conch na podwójnej wyspie można znaleźć na skale w pobliżu południowej linii wybrzeża pierwszej małej wyspy na wschód od punktu Waverider.

Twinning Isle Phantasmal Conches Lokalizacja 2

Na północnej wyspie można znaleźć drugą podwójną wyspę na północnej wyspie.

Twinning Isle Phantasmal Conches Lokalizacja 3

Trzecia konch na podwójnej wyspie znajduje się na środkowym klifie północnej wyspy, przez niektóre drewniane gruz.

Twinning Isle Phantasmal Conches Lokalizacja 4

Ostatnia koncha przez podwójną wyspę znajduje się na drewnianej skrzyni, na środku najmniejszej wyspy, na południowy zachód.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Genshin Impact Broken Isle Phantasmal Conches Lokalizacje DZIEŃ 1

Istnieją cztery fantazmalne lokalizacje na zepsuty wyspie, duża wyspa na północny zachód od archipelagu Golden Apple.

Złamane powty Wyspy Phantasmal Lokalizacja 1

Pierwszą fantazmalną konch na złamanej wyspie można znaleźć po południowo -wschodniej stronie małej wyspy na wschodzie. Jest na skalistym obozie wroga i „zbadaj” szybkie złoto.

Złamane pojęcia Wyspy Phantasmal Lokalizacja 2

Drugi zerwany konch Isle można znaleźć przy północnym wybrzeżu największej wyspy, na południowy zachód od małej wyspy zawierającej pierwszą lokalizację konchu.

Złamane pojęcia Wyspy Phantasmal Lokalizacja 3

Trzecia konch na zepsutej wyspie znajduje się w pobliżu północno -zachodniego wybrzeża największej wyspy, na szczycie małego skalistego obszaru.

Złamane pojęcia Wyspy Phantasmal Lokalizacja 4

Ostateczna koncha na zepsutej wyspie znajduje się między dwoma klifami po zachodniej stronie największej wyspy w okolicy. Jest na dużej skale przy polnej ścieżce.

Genshin Impact Phantasmal Conches Dzień 2

Tam było tylko Jedna lokalizacja powołu fantazmowego dodana w dniu 2 Latowego wydarzenia Odyssey. Możesz to znaleźć W domenie Kazuha „Misty Hills, Foggy Vales”, albo podczas jego „jako dziedziniec na wiosnę”, albo ponownie odwiedzając domenę po zakończeniu zadania.

Możesz znaleźć konch domeny Kazuha pod koniec obszaru, gdy przemierzasz pływające budynki, tworząc tunele aerodynamiczne. Jest wewnątrz budynku na drewnianych schodach, z drzewem wiśniowym na szczycie schodów.

Genshin Impact Phantasmal Conches Dzień 3

Byli Dwie fantazmalne lokalizacje powołu dodane w dniu 3 Latowego wydarzenia Odyssey. Możesz znaleźć jeden W dziedzinie Xinyana „Wyspy„ poruszające struny ”, albo podczas zadania wydarzenia „Blazin 'Trails”, albo ponownie odwiedzając domenę po zakończeniu zadania.

Znajduje się drugi dzień 3 wewnątrz dużej złamanej jaskini wyspy, ale można uzyskać do niego dostęp tylko poprzez zakończenie misji „Blazin 'Trails”.

Lokalizacja „Blazin” Trails ”Xinyan Domena Phantasmal Conch

Można znaleźć konchę domeny Xinyan w obszarze bonusowym za pomarańczowymi drzwiami. Te drzwi można znaleźć w środkowej części jaskiń nad gadającym kwiatem, tuż obok tunelu z dużym błyszczącym niebieskim kwiatem.

Konch znajduje się z tyłu tego obszaru bonusowego. Musisz tworzyć tunele aerodynamiczne z notatkami muzycznymi, aby się tam dostać. Po dotarciu do tyłu obróć urządzenia, aby duże urządzenie tworzy tunel aerodynamiczny, gdy uderzy go nuta muzyczna.


Użyj tego tunelu aerodynamicznego, aby polecieć do klifu naprzeciwko niego i podnieść fantasmal Conch.


Broken Isle Phantasmal Conch Lokalizacja Dzień 3

Idź do bębna, w którym wchodzisz do domeny „Wyspy”, z której porusza się, i zamiast tego wybierz „Zmień styl górski”. To obniży wielkość góry po prawej stronie. Kiedy ta góra jest opuszczona, wejdź do niej z północnej strony.

Przejdź na postać pyro i zapal pochodnie otaczające filar żywiołowy Pyro, a następnie możesz rozświetlić sam filar.


Udaj się do następnego obszaru i zapal się pochodnia po lewej stronie jaskini, Następnie drugi obok filaru pyro z tyłu, trzeci na lewa strona drewnianych schodów obok filaru Pyro, A potem idź przez drzwi u góry, aby oświetlić czwartą i ostatnią pochodnię. Możesz teraz wrócić do filaru pyro i aktywować go.

Rozświetl cztery pochodnie w łamanej jaskini wyspy, aby obniżyć wodę.

Woda w tym obszarze następnie odpłynie, a teraz możesz odebrać załamaną wyspę 3 Conch naprzeciwko klatki piersiowej pośrodku.


Genshin Impact Phantasmal Conches Dzień 4

Byli Dwie fantazmalne lokalizacje Conch dodane w dniu 4 Latowego wydarzenia Odyssey. Możesz znaleźć jeden W domenie Fischla „Immerachtreich trzymaj”, albo podczas zadania wydarzenia „Mimerachtreich Apokalypse”, albo ponownie odwiedzając domenę po zakończeniu zadania.

Pewnego dnia 4 Phantasmal Conch znajduje się na północnej wyspie Twinning Isle po ukończeniu „Mimerachtreich Apokalypse”, ale musisz to zrobić Najpierw rozwiązaj puzzle Stone Raven.

„Immerachtreich Keep” Fischl Domena Phantasmal Conch Lokalizacja

Phantasmal Conch w domenie Fischla znajduje się na początku obszaru, w którym musiałeś użyć kamery widokowej Nocnej Kruka, aby rozwiązać układankę schodów z zablokowanym widokiem po raz pierwszy.


Jeśli szukając koncha podczas historii, dzieje się to po imprezie rozmowy o Fischlu i Smokach, po tym, jak zostali tutaj przetransportowane. Twoje oznaczone zadanie poprosi cię o „obsługę urządzenia w celu naprawy ścieżki”.

Stwórz ścieżkę po schodach, używając kamery wzrokowej Nocnej Kruka i zabij wszystkich wrogów na tym chodniku i małym obszarze za. Po pokonaniu wrogów możesz podnieść konch znajdującą się na drewnianym stole przy tylnej ścianie tego małego obszaru.


Twinning Isle Phantasmal Conch Lokalizacja Dzień 4

Po ukończeniu domeny Fischla podczas zadania wydarzenia „Mimerachtreich Apokalypse”, możesz odwiedzić północną wyspę Twinning Isle, aby rozwiązać kamienną łamigłówkę, aby znaleźć następną fantazmalną konchę.


Porozmawiaj z trzema kamiennymi krukami otaczającymi studnię, aby uzyskać monit „rzuć kamieniem” i kliknąć. Wybierz trzy kwalifikujące się kamienie, które nie są zaciemnione, aby wrzucić je do studni.


Konchu następnie unosi się na górze studni, a teraz możesz kliknąć, aby dodać go do swojej kolekcji!


Genshin Impact Phantasmal Conches Dzień 5

Ostateczna lokalizacja Phantasmal Conch w Remoning Visions Event Quest wewnątrz domeny Mona „Świątynia Gwiezdnych szerokości geograficznych”. Możesz go odebrać podczas zadania wydarzenia „Ancient Azure Stars” lub poprzez ponowne powrót do domeny.


Phantasmal Conch w domenie Mona znajduje się za pierwszymi drzwiami, do których wszedłeś podczas historii, po prawej stronie drzwi zmartwychwstania.


Musisz rozwiązać zagadkę astralną, aby przywołać klatkę piersiową, aby otworzyć drzwi po schodach na tył pokoju, aby uzyskać dostęp do następnego obszaru.

Ten następny obszar będzie miał kolejną astralną układankę do rozwiązania. Wprowadź trzy poprawne wzory, które pojawiają się na ścianie, aby konstelacja ściany zmieniła się na strzałkę. Przejdź do ściany, na którą wskazuje strzałka i dotknij, aby odsłonić następny obszar.


Podążaj ścieżką astralną w górę i do nowej pomieszczenia puzzli z czterema okrągłymi przełącznikami na podłodze. Phantasmal Conch znajduje się po lewej stronie tych przełączników. Po prostu odbierz go, aby ukończyć swoją kolekcję i rezonansowe zadanie wydarzenia!


Pamiętaj, aby domagać się wszystkich nagród rezonansowych – w tym bezpłatna skóra Fischl – z menu zdarzenia.

How do you rate Genshin Impact Phantasmal Conches Lokalizacje, w których znalezienie wszystkich konchów do rezonansowania wizji zdarzenia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *