Genshin Impact Primogems, od darmowych codziennych primogemów po jak uzyskać życzenia

Startseite » Genshin Impact Primogems, od darmowych codziennych primogemów po jak uzyskać życzenia
10. maja 2024
7 minutes
19

By Jhonny Gamer

Primogemy jest walutą premium w Genshin Impact Jeśli ty’szukając zrobienia życzenia w celu odblokowania nowych grywalnych postaci lub broni.

Wiele zasobów, takich jak świat’Mora waluta, materiały do modernizacji twoich postaci i broni można zdobyć za pośrednictwem gry. Ale jeśli chcesz być w stanie odblokować Genshin Impact ’S rosnąca lista uroczych postaci, w tym pięciogwiazdkowe postacie, takie jak Diluc, Klee lub Raiden, a potem ty’potrzeba Zapoznać się z losem I Pletający los które należy uzyskać za pomocą Primogems.

Po życzeniu, ty’Otrzymaj Starglister I Gwiezdny pył, które można również wykorzystać do odkupienia zapoznania się z losem i powiązanym losem. Ale przede wszystkim sposobem na ich nabycie jest wydawanie pierwotnych.

Możesz zdobyć Primogems, wykonując różne działania w grze lub wydając pieniądze na zakup na zakup Kryształy Genesis, które można przekonwertować na primogemy w tej samej wartości (i.mi. 60 Kryształów Genesis jest warte 60 pierwotnych).

Kryształy Genesis można również użyć do zakupu innych treści, w tym wybranych alternatywnych strojów znaków, które można wymienić tylko kryształami Genesis.

Na tej stronie:


Wersja 2.Zwiastun 8 „Summer Fantasia” | Genshin Impact

Wersja 2.Zwiastun 8 „Summer Fantasia” | Genshin Impact

Jak uzyskać darmowe primogemy w Genshin Impact

Istnieją wiele sposobów na zdobycie darmowych pierwotnych, po prostu grając w grę, więc jeśli chcesz zaoszczędzić na szansę odblokowania nowej pięciogwiazdkowej postaci (Chociaż pamiętając o tym, że każdy sztandar trwa zaledwie trzy tygodnie), możesz dość regularnie wydawać życzenia bez otwierania portfela.

Hoyoverse Oferuje również Primogems do świętowania wydarzeń, takich jak prezenty z rocznicy uruchomienia lub kodu, a także rekompensatę za konserwację serwera podczas aktualizacji wersji lub poprawek błędów.

Najbardziej niezawodny sposób zarabiania wolnych pierwotnych jest codzienne prowizje, odblokowane, gdy ty’osiągnął rangę przygodową 12.

Codziennie otrzymujesz w sumie cztery dzienne prowizje. Każda misja jest zwykle bardzo szybka do ukończenia, przy czym każde zarabia 10 pierwotnych. Kiedyś’ukończyło wszystkie codzienne prowizje, zgłoś się do Katheryne w poszukiwaniu przygód’S Gildia i ona’nagradza cię 20 Primogems, więc zawsze możesz zdobyć co najmniej 60 Primogemów każdego dnia.


Poza codziennymi prowizjami istnieje wiele innych sposobów zarabiania bezpłatnych pierwotnych, chociaż są one mniej regularne, niektóre można zarobić tylko raz, a niektóre są stosunkowo skromne:

  • Wypełnienie zadań Archona (główna kampania) lub historii (postaci) (60 Primogems każdy – zauważ, że rozdziały Archon zwykle składają się z wielu zadań, dzięki czemu możesz potencjalnie zdobyć więcej pierwotnych)
  • Wykonanie celów misji w poszukiwaniu przygód’S Handbook. Każdy rozdział przynosi 50-150 Primogems. Podobnie jak zadania kampanii, można je zarobić tylko raz.
  • Odblokowanie nowego punktu teleportacji, który zwykle daje 5 pierwotnych.
  • Zarabianie osiągnięć w grze Czasami kończąc zadania kampanii, ale także wykonując rzadki wyczyn walki. Kiedy pojawi się osiągnięcie, po prostu wybierz ikonę osiągnięcia w menu, a możesz wymienić Primogems. W zależności od osiągnięcia każde osiągnięcie może być warte między 5-20 pierwotnych.

  • Otwarcie skrzyń. Tam’tysiące ukrytych w Teyvat, niektóre rzadsze niż inne. Otwarcie wspólnej klatki piersiowej przyniesie ci zaledwie 2 pierwotne, ale jeśli znajdziesz luksusową klatkę piersiową, to’jest możliwe zdobycie 10-40 pierwotnych.
  • Biorąc nagłówkowe postacie banerowe na test testowy. Te są zawsze bardzo krótkie, dają ci charakter postaci’S Playtyle, jeśli ty’jeszcze ich nie odblokował, a ty’Dostaj 20 Primogems dla swoich problemów!
  • Biorąc udział w ograniczonych czasach zadaniach i wyzwań. Zwykle trwają one czas trwania banera lub nowej aktualizacji i zawsze mają możliwości zarabiania bezpłatnych Primogemów. Możesz zarobić średnio około 400 pierwotnych na wydarzenie. Tam’S wiele innych zasobów, które możesz zdobyć, ale jeśli ty’Nie krótko mówiąc, dobra wiadomość jest taka, że Primogemy są zawsze pierwszymi nagrodami, które możesz uzyskać. Na przykład, jeśli ty’ponownie grać w mini-grę z rankingami, ty’Zawsze znajdź primogemy jako nagrodę za zdobycie brązu, a nie złota.
  • Czytanie samouczków – naprawdę – każdy daje 1 Primogem. Każda mała pomoc.

Biorąc pod uwagę czas potrzebny do wypełnienia misji opartych na fabule, w jaki sposób większość nagród jest podawana jednorazowo, a zadania wydarzeń są również odblokowywane stopniowo przez cały okres’S Uruchomienie, tam’nie jest tak naprawdę szybkim sposobem na uprawianie primogemów oprócz codziennych prowizji.

Jednak tak długo, jak ty’ponownie logowanie się regularnie i angażując się w powyższe działania, ty’LL okaże się, że możesz zarobić wystarczającą liczbę pierwotnych, aby przynajmniej 10 wyciągnięć na okres banerowy, chociaż gracze, którzy chcą uzyskać większe szanse na zdobycie najnowszej pięciogwiazdkowej postaci, mogą rozważyć wydanie prawdziwej gotówki.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Do czego możesz użyć Primogems?

Primogemy są wykorzystywane przede wszystkim do zakupu losów wymaganych do dokonania życzenia pod wybranym sztandarem.

Pletający los jest używany do spełnienia życzenia w ramach sztandarza zdarzenia, podczas gdy znajomość losu jest używana do spełnienia standardowego sztandarza. Każdy kosztuje 160 pierwotnych.

Chociaż nie ma limitu czasu na regularny sztandarz i do jego puli dodaje się wiele czterogwiazdkowych postaci – w tym szansa na wyciągnięcie pięciogwiazdkowych ulubionych, takich jak Diluc, Keqing i Mona – jeśli ty’Re Ide After the najnowsze ekskluzywne postacie, Wtedy ty’Najlepiej oszczędzać Primogems na sztandar wydarzenia.


Niemniej jednak powinieneś’Zignoruj regularny sztandar, ponieważ masz również możliwości spełnienia tutaj życzeń bez wydawania jakichkolwiek pierwotnych.

W darmowej wersji bitwy, ty’LL ma okazję uzyskać bezpłatny znajomość losów co 10 poziomów. Znajomość losów można również wymienić, wydając Starglotlitt lub Stardust uzyskane z poprzednich życzeń, chociaż można to również wykorzystać do wykorzystywania przeplatanych losów.


Pamiętaj – Primogemy są dostępne tylko wtedy, gdy maksymalnie wypłacasz bitwę.

To’s zaleciłem również, abyś Don’spiesz się, aby złożyć życzenie, gdy tylko będziesz mieć wystarczająco dużo pierwotnych. Zamiast tego, jeśli zaoszczędzisz, aby dokonać 10 życzeń jednocześnie (1600 primogemów), masz gwarancję co najmniej jednego czterogwiazdkowego lub wyższego przedmiotu – chociaż może to oznaczać postać lub broń.

Oprócz życzeń, możesz również wydawać Primogemy na uzupełnianie żywicy, co jest wymagane, jeśli chcesz zbierać nagrody z wyzwań takich jak szefowie, domeny i lew. Można je również wykorzystać do szybkiego śledzenia swoich postępów w bitwie.

Jeśli jednak zamierzasz grać Genshin Impact bez wydawania pieniędzy w świecie rzeczywistym, a następnie zalecamy użycie Primogems tylko do życzeń. Z pewną cierpliwością żywica w pełni uzupełni się w mniej niż 24 godziny. Jeśli ty’ponownie logowanie się codziennie i po prostu grają w serwisach godzin lub dwóch, ty’Uważam, że nadal możesz zrobić dużo, zdobywając przyzwoitą ilość pierwotnych.

Powodzenia w zdobyciu tych pięciogwiazdkowych postaci!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Genshin Impact Primogems, od darmowych codziennych primogemów po jak uzyskać życzenia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *