Genshin Impact Przewodnik dla początkujących oraz wskazówki i sztuczki

Startseite » Genshin Impact Przewodnik dla początkujących oraz wskazówki i sztuczki
10. maja 2024
20 minutes
22

By Jhonny Gamer

Nasz Genshin Impact Przewodnik dla początkujących jest dla każdego, kto chce wskoczyć w rozległy świat Teyvat 2024 ale nie wie, od czego zacząć, ani nie potrzebuje wyjaśniających jednej z wielu funkcji gry Gacha.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym, czy powracającym graczem, omówiliśmy wszystkie istotne informacje poniżej, w tym porady i wskazówki Do Genshin Impact , i wyjaśniacze, do których należy się odwołać, jeśli chcesz bardziej szczegółowych informacji na temat funkcji i systemów rozgrywki.

Kiedy bardziej znasz jego stale rozwijający się świat, zalecamy również regularne sprawdzanie naszej bieżącej listy poziomów postaci, Harmonogram banerów, i kody strony.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wersja 4.4 „żywe Harriers w górę w Spring Breeze” | Genshin Impact.Obejrzyj na YouTube

Co jest Genshin Impact?

Genshin Impact to bezpłatna gra RPG otwartego świata, która jest stale aktualizowana, aby dodawać nowe postacie, regiony, historię, wydarzenia w ograniczonym czasie, funkcje rozgrywki i wiele więcej.

Ma również system GACHA do wydawania waluty w grze, aby zdobyć nowe postacie i broń. Chociaż jest to technicznie opcjonalne, jest to duża część tego, co tworzy Genshin Impact tak popularny jak jest.


Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak to jest grać, możesz sprawdzić nasze Genshin Impact Stan gry sztuka.

Co najpierw zrobić Genshin Impact

Jeśli dopiero zaczynasz swoją podróż w Teyvat, sugerujemy grając jak najwięcej historii (To nazywa się Archon Quest) i dotarcie do co najmniej rangi przygodowej 12, tak, kiedy codzienne prowizje odblokowują.

Uzupełnij cztery z tych fioletowych zadań codziennie i odgryć swoje nagrody od Katheryne.

Komisje są codziennym źródłem pierwotnych, podstawowa waluta używana do zakupu losu, która służy do toczenia dla nowych postaci lub broni za pośrednictwem systemu GACHA. Codzienne prowizje są również doskonałym źródłem przygody Exp, które jest potrzebne do podniesienia rangi przygodowej w celu wzięcia udziału w misjach fabularnych i wydarzeniach o ograniczonym czasie.

Zalecane jest również otwarcie wszystkich skrzyń, na które natrafisz, i aktywowanie punktów teleportacyjnych, ponieważ oba dają ci Primogemy, a teleportacyjne punkty ułatwiają podróżowanie.

Znalezienie skrzyń i teleportacji nastąpi naturalnie podczas eksploracji.

Co robić codziennie Genshin Impact

Mamy więcej informacji na temat tego, co oznaczają te czynności poniżej, ale ogólnie oto wszystko, co możesz robić codziennie Genshin Impact:

 • Codzienne prowizje
 • Wyprawy
 • Wydawanie oryginalnej żywicy
 • Daily Battle Pass wyzwania
 • Logowanie do Hoyolab za darmo nagrody

Oprócz logowania hoyolab i oryginalnej żywicy (która uzupełnia raz na osiem minut), reszta tych codziennych czynności resetuje się o 4 rano (czas na serwerze) każdego dnia.


Możesz wysyłać postacie na wyprawy i nadal używać ich na imprezie.

Nie musisz wykonywać wszystkich tych czynności w ciągu jednego dnia, ale jeśli chcesz się upewnić. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas, zalecamy upuszczenie wydatków oryginalnej żywicy, ponieważ trwa to dłużej niż wszystkie inne połączone czynności.

Genshin ImpactRegularny harmonogram aktualizacji

Genshin Impact jest całkiem niezły do konsekwentnego trzymania się regularnego harmonogramu aktualizacji. Oprócz jednego opóźnienia i kilku skróconych czasów aktualizacji, nastąpiło nowa wymieniona aktualizacja co sześć tygodni.

Ta aktualizacja zawiera liczbę takich jak 3.3 lub 3.4. To resetuje przepustkę bitewną, dodaje nowe zadania, a czasem nowe funkcje – takie jak rybołówstwo, lub gra karciana geniuszu.


Gra karciana została wprowadzona podczas 3.3 aktualizacja.

Kiedy jest pełna liczba jak 4.0, do gry dodano nowy region wraz z nowymi systemami i funkcjami powiązanymi z tym regionem – jak nowe nagrody reputacyjne, kolekcjonerskie, wrogowie i główne zadania.

Co trzy tygodnie odbywa się zmiana banera To zastępuje polecane banery postaci i broni, co oznacza, że masz większą szansę na wyróżnienie postaci lub broni.

Banery postaci i broni zwykle zmieniają się co trzy tygodnie.

W każdej aktualizacji będzie Co najmniej cztery wydarzenia z ograniczonym czasem. Ich długości różnią się, ale wszystkie z nich zakończą się przed nową nazwaną aktualizacją. Upewnij się, że ukończyłeś wszystko, co możesz przed ich indywidualnymi datami, i wydasz dowolną walutę wydarzeń w specjalnych sklepach, które pojawiają się podczas niektórych bardziej unikalnych wydarzeń.

Możesz skoczyć do naszej sekcji wskazówek i sztuczek teraz lub kontynuuj czytanie dla wyjaśniających poniżej.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Jak zdobyć postacie Genshin Impact

Dostajesz 4-gwiazdkowe Amber, Kaeya, Lisa, Xiangling, Collei i Lynette za darmo, ale głównym źródłem wprowadzania postaci Genshin Impact jest przez Używanie losu do życzenia banerów W ramach systemu GACHA. Podczas gdy możesz wydać prawdziwe pieniądze na zdobycie pierwotnych Aby kupić los, istnieje wiele sposobów na uzyskanie bezpłatnych pierwotnych, po prostu grając w grę.

Odblokować banery i umiejętność ich życzenia Genshin Impact, musisz ukończyć ’Prolog, Ustawa 1: Outlander, który złapał wiatr – Rycerze Archona Favoniusa.


To jest menu, w którym spędzasz swój los, aby życzyć się banerom.

Na początku może się to wydawać skomplikowane i przytłaczające, ale jest to opcjonalne, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, mamy pełne wyjaśnienie, jak pozyskiwanie nowych postaci działa w naszych dedykowanych banerach, Los, oraz litość i system 50/50 strony.

Możesz również od czasu do czasu zdobyć 4-gwiazdkową postać za darmo w ramach wydarzeń w ograniczonym czasie, i możesz zaoszczędzić, aby kupić 4-gwiazdkowe postacie w sklepie w grze-ale wymaga to użycia waluty, które otrzymujesz tylko od życzenia na banerach.

Jak wyrównać postacie w Genshin Impact

Technicznie jest kilka sposobów na wyrównanie swoich postaci Genshin Impact, ale naprawdę powinieneś używać tylko jednego z nich. Podczas gdy możesz podnieść EXP postaci, pokonując wrogów, szefów i wypełniając niektóre zadania, jest to absurdalnie mała ilość w porównaniu z najlepszą metodą.

Najlepszy sposób na awans do postaci Genshin Impact to użycie książek exp o nazwie Wanderer’s Rade, Adventurer’s Experience i Hero’s Dowit.


Purple książki to najlepsze źródła znaków znaków.

Oto, ile EXP otrzymujesz od użycia jednego z nich:

 • Rada Wanderera – 1000 exp
 • Doświadczenie poszukiwaczy przygód – 5000 exp
 • Dowcip bohatera – 20 000 Exp

Dla porównania pokonanie zwykłego wroga zwykle daje tylko twojej postaci 14 Exp.

Te książki EXP są zwykle nagradzane podczas wydarzeń w ograniczonym czasie, ale możesz je również pobrać z gry. Zakończenie zadań, otwieranie skrzyń i udział w kwiatach Revelation LEYLINE CHRAWNE (Niebieski, mglisty symbol koła na twojej mapie) to jedne z najlepszych sposobów na zdobycie książek Exp Exp.


Uważaj na ten symbol w każdym regionie, aby uzyskać kwiat objawienia Leyline.

Aby skorzystać z tych książek, musisz przejść do menu znaków, a następnie wybrać przycisk „W górę” wyświetlony w prawym dolnym rogu ekranu. Wybierz, jakich książek chcesz użyć (wyblakły niebieski pasek pokaże, ile zyskujesz), a następnie naciśnij „Potwierdź”. To kosztuje 1 mora za każde 5 zyskanych exp.


Jednak co dziesięć lub dwadzieścia poziomów będziesz musiał wznieść się na postać, zanim będziesz mógł je dalej wyrównać. Każda postać potrzebuje różnych rodzajów materiałów Wniebowstąpienia, które obejmują od przedmiotów, od pokonania zwykłych wrogów, bossów i materiałów znalezionych na wolności.


Im wyższy poziom, tym więcej materiałów Wniebowstąpienia będzie potrzebować postać.

Poziom 90 to maksimum dla każdej postaci, ale nie wszyscy muszą być maksymalne, aby być skutecznym w twoim zespole. Zapisz te zasoby, chyba że naprawdę ich potrzebujesz!

Artefakty w Wyjaśnił wpływ genshin

Artefakty to przedmioty, które dają postacie, aby podnieść ich statystyki, ale mają również dodatkowe efekty, jeśli wyposażasz je jako 2-częściowe i 4-częściowe zestawy. Jeśli kiedykolwiek grałeś Gra Diablo, to dość podobny system przekładni. w odróżnieniu Diablo jednak nie jesteś zamknięty w wyposażeniu niektórych artefaktów, jeśli nie są przeznaczone dla określonego rodzaju postaci, co może sprawić, że system jest dość przytłaczający dla początkujących.


Zdobądź dobry zestaw lub dwa, aby Twoje postacie poprawią swoje umiejętności.

Na początku powinieneś skupić się na próbie wyposażenia 2-częściowych lub 4-częściowych zestawów artefaktów. Będziesz miał tylko niższe zbiory rzadkości w pobliżu startu, ale jest to w porządku dla poziomu wrogów, z którymi będziesz się przedstawić. Jeśli masz wiele powtórzeń, to jest punkt, w którym powinieneś zwrócić uwagę na główne numery statystyk i podrzędne. Mogą one podnieść twój atak, zdrowie, krytyczne trafienie, ładowanie elementarne i elementarne możliwości mistrzostwa. Każda postać powinna idealnie nadać priorytet statystykom, które są istotne dla kompilacji, którą na nich działasz.


Liczby powyżej opisów artefaktu informują o tym, że główne i podwodne statystyki artefaktu.

Powiedziawszy to, Na początku gry możesz prawie zignorować artefakty. Kiedy grasz więcej, a spotkania wroga stają się trudniejsze, wtedy powinieneś dążyć do uzyskania lepszych artefaktów dla swoich bohaterów.

Możesz uzyskać więcej artefaktów, przeszukując skrzynie, kupując je z głównych miast, wykonując zadania i osiągając zadania z podręcznika poszukiwacza przygód. Najlepszy sposób na uzyskanie dobrych artefaktów Genshin Impact jest jednak Kompletne domeny i domeny bossów. Domeny to czarne diamentowe symbole oznaczone na twojej mapie, a bossowie są zwykle unikalnym symbolem koła.

Primogemy w Wyjaśnił wpływ genshin


Primogemy w całej ich niepraktycznie ukształtowanej chwale.

Primogemy są najrzadszą i najbardziej poszukiwaną walutą Genshin Impact, ponieważ to jest to, co musisz wymienić na życzenia (los), aby uzyskać postacie jako część systemu GACHA. Możesz również użyć ich do zakupu żywicy, ale zalecamy użycie tylko Primogems do zakupu losu, jeśli chcesz w większości bezpłatny wrażenia.

Dobra wiadomość jest taka, że prawie każde działanie w Genshin Impact nagradza Primogems, ale oszczędzanie ich zajmuje trochę czasu. Wydarzenia z ograniczonym czasem, codzienne prowizje i kody odkupienia to jedne z najlepszych sposobów konsekwentnego otrzymywania pierwotnych.

Sprawdź nasze dedykowane primogemy Strona dla bardziej szczegółowego wyjaśnienia na temat wszystkich sposobów, w jakie można uzyskać Primogems Genshin Impact.

Bitwa Wyjaśnił wpływ genshin

Pass Battle to całkowicie opcjonalna funkcja, która nagradza Cię za wykonywanie zadań codziennych, co tydzień i wydarzenia. Jest odblokowany w randze przygodowej 20, I jest bezpłatny poziom i poziom premium (zwany hymnem gnostyckim).


Możesz uzyskać szeroką gamę przedmiotów i materiałów z bitewnej przepustki, w tym los, bohater exp książki, misty, ruda ulepszenia mistycznego, primogems, Artefakty i wybór pięciu broni na poziomie premium.

Nie zalecamy uzyskania poziomu premium, chyba że osiągnąłeś już poziom maksymalny lub jesteś pewien, że zamierzasz. Nawet wtedy nie jest to niezbędne. To w zasadzie niezła opcjonalna bonus dla każdego, kto gra regularnie.


Codzienne i cotygodniowe zadania zawsze będą takie same.

Ranga przygody i światowy poziom Wyjaśnił wpływ genshin

Mamy bardziej szczegółowe wyjaśnienie w naszej dedykowanej przygodowej randze i poziom Strona, ale podsumowanie, Ranga Adventure to Twój poziom podstawowy do rozpoczęcia zadań i wydarzeń, I Poziom światowy jest to, jak trudne są wrogowie. Wyższy poziom światowy zwiększa również jakość twoich nagród z domen i bossów.

Ranga przygodowa zatrzymuje się na poziomie 60, ale większość zadań i wydarzeń musi tylko być na poziomie 20. Nie możesz domagać się nagród rangi przygodowej po wyrównaniu, chyba że jesteś na odpowiednim poziomie światowym.


Idź do Katheryne w dowolnym głównym mieście, aby zdobyć nagrody za przygodę.

Kiedy dojdziesz do wystarczająco wysokiej rangi przygodowej, będziesz musiał ukończyć misję, aby przetestować i sprawdzić, czy jesteś gotowy na zwiększenie poziomu światowego. Nie zaleca się tego, dopóki nie jesteś pewien, że chcesz wziąć wrogów wyższego poziomu. Czasami jest to jednak nieuniknione, ponieważ nie możesz wspinać się na szeregi przygodowe, dopóki nie ukończysz tego zadania, gdy ją otrzymasz.


Archon Quest and Story Quest Różnice w Wyjaśnił wpływ genshin

Są niezręcznie nazwani, ale Zadania Archon to w rzeczywistości twoje główne misje fabularne a misje fabularne to zadania specyficzne dla postaci.

Zadania Archon podążają za podróżnikiem i Paimona przez narody Teyvata, gdy spotykają każdego z bogów, którzy szukają rodzeństwa podróżnika. Są oznaczone w aktach i rozdziałach, a prolog ma miejsce w Mondstadt, a interludium Archon Quests odbywa się pomiędzy głównymi rozdziałami.


Raiden Shogun jest dużą częścią Archon Quest Inazuma.

Zadania opowieści są zwykle odblokowywane przez wydawanie klawiszy fabularnych, zarobiono na ukończeniu codziennych prowizji. Oni Odblokuj w randze przygodowej 26. Musisz ukończyć pewne misje fabularne, aby kontynuować zadania Archon.

Istnieją pewne misje fabularne, które są dostępne poza wydatkami klawiszów historii, ale niewiele. Zalecamy ukończenie ich, gdy się pojawią, ponieważ zwykle są potrzebne do postępu z historią Archon.


Znajdź swoje klawisze historii i odblokowanie zadań z zakładki „Story Quest” w swoim dzienniku.

Wydarzenia w Wyjaśnił wpływ genshin

Wydarzenia to ograniczone czasowo zadania, które są regularnie dodawane Genshin Impact. Zawsze istnieją wymagania dotyczące rangi przygodowej na rozpoczęcie wydarzenia, a niektórzy mają wymagania Archon i Story Quest. Na przykład każde zdarzenie w Iazuma wymaga ukończenia części Ritou Escape Plan w rozdziale 2, Act 1 Archon Quest, który otwiera dla ciebie region.

Jeśli spełniasz wymagania, zalecamy udział w każdym wydarzeniu, które możesz. Są doskonałym źródłem pierwotnych materiałów, MORA, a czasem nawet oferują bezpłatną 4-gwiazdkową postać lub broń.

Zazwyczaj jest też jedno główne wydarzenie z treścią poboczną z udziałem wielu głównych bohaterów. Warto je zrobić tylko dla ich treści opowieści, ponieważ po zakończeniu wydarzenia treści zniknęły na zawsze.


Oryginalna żywica i krucha żywica w Wyjaśnił wpływ genshin

Zastanawiam się, jaki jest ten symbol półksiężyca w prawym górnym rogu mapy? Nazywa się to oryginalną żywicą i jest to waluta, której używasz w zamian za roszczenie nagród związanych z przyjmowaniem domeny, zapisów Leyline i bossów. Te wyzwania to miejsce, w którym otrzymujesz książki z postaciami, artefakty i materiały wstąpienia.


Tutaj możesz zobaczyć, ile masz obecnie oryginalnej żywicy.

Oryginalna żywica codziennie uzupełnia się w tempie co osiem minut, ograniczając 160. Fragilna żywica to element eksploatacyjny, którego można użyć do natychmiastowego uzupełnienia 60 oryginalnej żywicy, która może przejść obok nasa, do 2000.

Na początku nie zalecamy martwienia się o oryginalną żywicę, chyba że szukasz codziennego źródła Adventure Rank Exp na podstawie ukończenia codziennych prowizji.


Spiralna otchłań w Wyjaśnił wpływ genshin

Jeśli nie obchodzi Cię opcjonalne wyzwania bojowe, to Możesz całkowicie zignorować spiralną otchłań, chyba że chcesz dodatkowych pierwotnych i innych nagród, lub dwa darmowe 4-gwiazdkowe znaki.

Spiralna otchłań jest odblokowany w randze przygodowej 20, i jest dostępny z portalu na wyspie w rafie piżmowej. Budujesz jedną lub więcej drużyn, aby walczyć z mobami wrogów, aby usunąć komnaty i podłogi w otchłani. Im wyżej wspinasz się, tym trudniej wrogowie.


Po ukończeniu stałych podłóg odblokujesz Abyssal Moon Sivire, który odświeża jego wyzwania i nagrody dwa razy w miesiącu. Jest to jednak rzeczy o bardzo wysokim poziomie, więc na początku nie trzeba się o to martwić, a nawet w grze średniej i końcowej, jeśli nie chcesz.


Osiągnięcia w Wyjaśnił wpływ genshin

Osiągnięcia są wyróżnieniami w grze, które nagradzają cię Primogems. Odwiedzanie ich menu Hub to świetny sposób na znalezienie sposobów na szybkie zdobycie więcej pierwotnych, ale niektórzy odblokowują znacznie dłużej niż inne!

Istnieją osiągnięcia dla każdego rodzaju rozgrywki w Genshin Impact. Dostaniesz je do wykonywania zadań, odkrywania, otwierania skrzyń, grania, łowienia, bicia bossów, wyrównania postaci, wykonywania reakcji elementarnych i wielu, wielu innych czynności!


Genshin Impact Wskazówki, sztuczki i rzeczy, które chcielibyśmy znać przed rozpoczęciem

Zawsze dzieje się wiele rzeczy Genshin Impact, ale z czasem przyzwyczaisz się do tego, gdy zaczniesz rozumieć podstawowe systemy i więcej harmonogramu aktualizacji. Nie możemy zagwarantować, że kiedykolwiek będziesz w stanie znaleźć drogę przez wiele, wiele menu, ponieważ czasami się gubimy. Po co mieć jedno główne menu, kiedy możesz mieć trzy, prawda?


Są pewne rzeczy, które można wiedzieć, które nie są tak niezbędne jak wyjaśniający, które mamy powyżej, ale sprawi, że Twój czas odkrywa Teyvat, szczególnie na początku gry.

Oto trochę Wskazówki i sztuczki Genshin Impact że chcielibyśmy wiedzieć przed rozpoczęciem:

 • Używać Witryna Hoyolab lub aplikacja – Możesz zalogować się codziennie lub wypełnić specjalne zajęcia online, aby uzyskać bezpłatne nagrody, takie jak primogems, mora i wyrównywanie materiałów.
 • Nie zapomnij gotować – Posiłki leczą postacie i podnoszą statystyki ataku, obrony i krytycznego hitu. Niektóre postacie dadzą nawet więcej jedzenia lub zwrócą zasoby, jeśli wybierzesz je w menu gotowania.
 • Użyj posągów siedmiu – Tam szybko podróżujesz, aby natychmiast uleczyć swoją imprezę lub przynieść kolekcjonerskie kolekcjonerskie „Oculus”. Są to zielone „anemoculus” w Mondstadt, a przekazanie ich posągom w Mondstadt da ci nagrody, w tym zwiększenie wytrzymałości.
 • Nie zostawiaj niczego za sobą – Wszystko upuszczone przez wroga można użyć do ulepszenia postaci i broni, a wszystko, co znalezione w środowisku może być używane do gotowania, tworzenia, a czasem nawet do wyrównania postaci.
 • Utwórz zespół eksploracyjny – W regionach natkniesz się na małe łamigłówki środowiskowe, które wymagają użycia określonego elementu lub typu broni. Zalecane elementy, aby wprowadzić twoją zmianę z każdym regionem, ale zawsze zaleca się posiadanie łucznika. Niektóre postacie oznaczają także materiały Wniebowstąpienia na twojej mapie, co jest niezwykle przydatną umiejętnością podczas uprawy dla nich.
 • Użyj podręcznika przygody – Ta książka daje dobry zestaw celów do pracy na początku, ale powie również, gdzie znaleźć określone typy wrogów. Jest to przydatne, jeśli potrzebujesz uprawy zasobów i szukasz wrogów, którzy je upuszczają

 • Naciśnij przycisk nawigacji, podczas gdy wrog jest wybierany w książce przygodowej, aby zobaczyć, gdzie jest na mapie.
 • Podążaj za pływającymi niebieskimi selesami, aby uzyskać ukryte nagrody – Te wyglądające na ducha stworzenia znajdują się na całej mapie i doprowadzą cię do ukrytych skrzyń.
 • Nie wydawaj pierwotnych na Aquaint Fate – To powiązane los, którego musisz życzyć postaci z wydarzeń i znajomego dostępnego baneru stałego. Podczas gdy stały postać i sztandar broni ma dobre postacie, są one również uwzględnione w banerach wydarzeń, co oznacza, że ostatecznie dostaniesz je, życząc banerów postaci z przeplatanym losem.
 • 5-gwiazdkowe postacie i broń nie są automatycznie lepsze niż 4 gwiazdki – Chodzi o tworzenie najlepszych zespołów, które dobrze współpracują Genshin Impact. Zespół 4-gwiazd, które powodują więcej obrażeń, aktywując i łącząc elementy lub leczenie i ochronę, jest o wiele bardziej pożądany niż tylko używanie 5-gwiazdek z dobrymi numerami obrażeń, ale słabe wsparcie od reszty zespołu. Z bronią zwykle najlepiej jest spojrzeć na bonus, jaki daje, a nie jej surowe statystyki.
 • Użyj niestandardowych ikon map – Korzystanie z tych ikon może zaoszczędzić dużo czasu podczas uprawy materiałów! Po przewodniku pomoże, ale nic nie przebije podążania za twoimi markerami, ponieważ pojawiają się one na twojej mini-mapie. Doskonale nadaje się również do oznaczania dobrych miejsc wydobywczych lub artykułów spożywczych.
 • Nie ignoruj wydarzeń – Wydarzenia są zadaniami ograniczonymi, które oferują wiele nagród, w tym darmowe postacie. Po zakończeniu nie możesz jednak ubiegać się o żadną z ich nagród, więc priorytetyzuj je przez regularne zadania, kiedy możesz.
 • Sprawdź wszystkie sklepy w nowym mieście – Będziesz zaskoczony przydatnymi przedmiotami, które można znaleźć w niektórych miastach. Każdy region będzie miał również dedykowane miejsce, w którym wymieniasz piemiki na nagrody – podobnie jak „oculus”, są to różne kolekcje dla każdego regionu.

Genshin Impact Lista przewodników: wszystkie nasze Wymienione przewodniki Genshin Impact

Kiedy będziesz gotowy rozwiązać inne funkcje i systemy w Genshin Impact, możesz odwołać się do tej listy, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wielu różnych aspektów gry:

Obecny harmonogram banerów i wydarzeń:

 • Wersja 4.3 Szczegóły banera i wydarzenia

Przewodniki regionalne:

 • Przewodnik Fontaine, w tym postacie Fontaine, zadania Archon i World Quests
 • Lista poziomów:

  • Lista warstwy postaci

  Banery i życzenie:

  • Następne i obecne sztandary, banery wyjaśniły i historia banerów
  • Jak życzyć i jak uzyskać los
  • Litość, 50/50 i uosobienia ścieżka

  Budowanie postaci i materiały:

  • Alhaitham
  • Arataki itto
  • Baizhu
  • Collei
  • Cyno
  • Dehya
  • Dori
  • Furina
  • Heizou
  • Kazuha
  • Kuki Shinobu
  • Lyney
  • Nahida
  • Neuvillette
  • Nilou
  • Scaramouche (Wanderer)
  • Tighnari
  • Wriothesley
  • Xiao
  • Yelan
  • Yoimiya
  • Zhongli
  • Navia
  • Xianyun

  Darmowe nagrody:

  • Kody
  • Prime Gaming (Na razie nieaktywne)

  Funkcje i tłumacze systemowe:

  • Genshin Impact Wykres reakcji elementarnych i przewodnika
  • Pływanie i nurkowanie, w tym miejsca nurkowania, podwodne mechaniki i umiejętności
  • Punkty spotkania

  Systemy i lokalizacje nagradzania:

  • Reputacja Fontaine
  • Fontanna Lucyine (Fontaine)
  • Sanktuarium fontaine głębokości i kluczowych lokalizacji
  • Reputacja Sumeru
  • Drzewo marzeń (Sumeru)
  • Amrita Pool (Sumeru)

  Lokalizacje kolekcjonerskie:

  • Lokalizacje dendroculus (Sumeru)
  • Pióropusz oczyszczania lokalizacji światła (Sumeru)

  Lokalizacje broni:

  • Jak zdobyć broń do rzemiosła Fontaine
  • Jak zdobyć broń sumeru i „historie o tobie i aranara”

  Zadania poboczne:

  • Pewne zawiadomienie (Fontaine)
  • Złoty sen (Sumeru)
  • Widoki statyczne (Sumeru)
  • Blady ogień (Sumeru)
  • Świątynia, w której płynie piasek jak łzy (Sumeru)

  Opcjonalne działania:

  • Geniusz Invocation TCG
  • Jak działa wędkarstwo i lokalizacji punktów połowowych
  • Lista trofeów PlayStation

  Baw się dobrze odkrywając Teyvat!

  How do you rate Genshin Impact Przewodnik dla początkujących oraz wskazówki i sztuczki ?

  Your email address will not be published. Required fields are marked *