Genshin Impact Statyczne widoki lokalizacji misji i jak znaleźć pomarszczone ziarno

Startseite » Genshin Impact Statyczne widoki lokalizacji misji i jak znaleźć pomarszczone ziarno
13. maja 2024
5 minutes
22

By Jhonny Gamer

STATIC VIEDS QUART poprowadzi Cię przez nowy region Sumeru w Genshin Impact Aby znaleźć ukryte skrzynie.

Aby ukończyć tę misję, będziesz musiał znaleźć drogę za pomocą Aranyaka’książka s, w której jest tajemniczy schowek z obrazami, gdzie jest każda klatka piersiowa. Chociaż lokalizacja na niektórych obrazach nie jest trudna do zidentyfikowania, inni dają tylko niewielką wskazówkę, w którym regionie musisz szukać.

W tym przewodniku pomożemy Ci zlokalizować każdą ukrytą skrzynię wymaganą przez statyczne wyświetlanie Genshin Impact a także znajdź ważny element do ukończenia tej misji – Pomarszczone ziarno.

Na tej stronie:


Wersja 3.0 „The Morn A Thousand Roses przynosi” Genshin Impact

Wersja 3.0 „poranek a tysiąc róż przynosi” przyczepę | Genshin Impact

Jak rozpocząć zadanie statyczne Genshin Impact

Statyczne poglądy to misja, do której masz dostęp po ukończeniu świata Aranara Quest, a Twoim głównym celem jest znalezienie ukrytych skrzyń w lokalizacjach w Sumeru.


Aby rozpocząć zadanie, musisz być w Dream Vanarana, Mahavanaranapna. W przypadku, gdy’Nie, wszystko, co musisz zrobić. W odpowiednich wersja.


Konsultując się z Aranyaka’S Książka w swoim ekwipunku znajdziesz tajemniczy schowek – wybór zdjęć pokazujących, gdzie można znaleźć każdą klatkę piersiową. Podczas gdy możesz pójść po każdym miejscu zaraz po nabyciu książki, przechodząc przez Aranyaka’S Linia Quest jest niezwykle ważna i nieuchronnie zabierze Cię do większości miejsc pokazanych na zdjęciach.

Ponieważ znalezienie wszystkich skrzyń jest częścią łańcucha zadań, uzupełnienie jej niezwykle ważne jest wyczyszczenie ścieżki do pokoju pełnego nagród zarobionych dopiero po zakończeniu poszukiwania 76 aranarów.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Statyczne lokalizacje zadań w Genshin Impact

Pod tobą’Znajdź wszystkie lokalizacje’wizytuj w statycznym misji Genshin Impact:

Lokalizacja schowka 1 – Vanarana


Musisz wejść do wymarzonej wersji regionu.

Schowek 2 lokalizacja – Apam Woods


Lokalizacja schowka 3 – Apam Woods


To’w podziemnym obszarze, do którego dotrzesz, śledząc Aranyaka’S miss. Jest w pobliżu pnia drzewa.

Lokalizacja schowka 4 – Southwest z Mawtiyima Forest


Lokalizacja schowka 5 – Jaskinia w pobliżu Gandharva Ville


Aby otworzyć ścieżkę dla tego, musisz najpierw ukończyć Agnihotra Sutra World Quest.

Lokalizacja schowka 6 – Maytimiyia Forest


Lokalizacja schowka 7 – południowo -wschodnia wioska Vimara


To’s wewnątrz jaskini, którą otwierasz dopiero po ukończeniu Vimana Agam Quest.

Lokalizacja schowka 8 – Devantaka Mountain


Lokalizacja schowka 9 – Jaskinia w Vanarana


Chociaż ten jest dziewiątą skrzynią, prawdopodobnie będzie to twój ostatni. Znajdziesz go w jaskini na południowy wschód od Vanarana, którą możesz wejść, przechodząc przez małe wejście oznaczone na mapie. Ścieżka zostanie jednak zablokowana, więc musisz przejść przez kilka kroków, zanim zdobędziesz ją.

Najpierw idź do przepaści, aby znaleźć pomarszczone ziarno. Ten przedmiot znajduje się wewnątrz klatki piersiowej w miejscu pokazanym na dziesiątym obrazie, położonym w małym regionie na południowy wschód od przepaści.

W tym miejscu tam’S zamknięta klatka piersiowa i trzy zamknięte totemy. Odblokowanie ich wymaga użycia wzroku elementarnego, aby znaleźć trzy małe liście energii. Są w korzeniach w pobliżu każdego totemu. Kiedyś’dostali je wszystkie, aktywuj totem.

Teraz możesz iść do jaskini, w której wskazuje dziewiąty obraz. W przypadku, gdy jest to twój pierwszy raz, musisz najpierw wyczyścić strefę miażdżenia i aktywować totem Dendro, aby obniżyć poziom wody.


Miejsce, które szukasz, znajduje się w pobliżu oddziału Dendrograna na małym moście. Jeśli pojechałeś tam bezpośrednio po otrzymaniu ziarna, wygrałeś’Nie mogę znaleźć tajnego fragmentu pokazanego na obrazie. Musisz ponownie uruchomić grę.

Po tym zobaczysz kwiat na końcu mostu. Będziesz wiedział, że proces działał, odkąd Paimon rozpoczyna dialog o ziarno. Z dostępnym kwiatem musisz po prostu zagrać w vintage Lyre, aby otworzyć przejście do pokoju pełnego skrzyń.

Lokalizacja schowka 10 – w przepaści


Rozwiąż puzzle wyjaśnione powyżej.

STATIC View Quest Nagrody w Wyjaśnił wpływ genshin

Znalezienie wszystkich skrzyń nieuchronnie pomoże Ci ukończyć następujące osiągnięcia: „Rozmowa z właścicielem skrzyni skarbów”, „People of the Valley of Life” i „spokojna podróż”, uzyskując pomarszczone nasienie.

Poza tym zarobisz także kilka pierwotnych, Ranga przygód Exp, Dendro Sigils, Rudach Ulepszenia, broń i artefakty ze wspólnych skrzyń otwieranych w każdym miejscu.

Powodzenia ukończenie zadania statycznego!

How do you rate Genshin Impact Statyczne widoki lokalizacji misji i jak znaleźć pomarszczone ziarno ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *