Genshin Impact Wyjaśniono litość, litość, 50/50 i uosobienia system ścieżek

Startseite » Genshin Impact Wyjaśniono litość, litość, 50/50 i uosobienia system ścieżek
13. maja 2024
8 minutes
21

By Jhonny Gamer

Szkoda, miękka litość, 50/50 i uosobienia ścieżka Czy systemy wprowadzone są w celu zapewnienia, że otrzymasz wyróżniony przedmiot 5-gwiazdkowy lub 4-gwiazdkowy po osiągnięciu niektórych kamieni milowych w banerach W Genshin Impact.

Niektóre z tych systemów są wyjaśnione w grze za pomocą opisów banerów, ale miękka litość została odkryta przez Genshin Impact społeczność i regularne opisy mogą być mylące, a nawet trochę wprowadzające w błąd.

Aby pomóc Ci poprowadzić System GACHA Genshin Impact, wyjaśniliśmy dokładnie, jak ciężka litość, miękka litość i systemy 50/50 działają dla banerów zdarzeń postaci oraz standardowe sztandary postaci i broni, w tym Jak działa uosobienia ścieżka.


Wersja 2.Zwiastun 8 „Summer Fantasia” | Genshin Impact

Wersja 2.Zwiastun 8 „Summer Fantasia” | Genshin Impact.

Genshin Impact Banery i życzenia wyjaśnione

Istnieją cztery rodzaje banerów Genshin Impact:

  • Życzenie początkujących (Aquaint Fate)
  • Wanderlust Invocation (Aquaint Fate)
  • Wywołanie uosobienia (spleciony los)
  • Obrotowe znaki zdarzeń (przeplatany los)

Sztandar dla początkujących

Możesz wydać swój Zapoznać się z losem na temat sztandaru życzeń stałych początkujących. Jeśli jednak życzyłeś 20 razy, życzenie początkujących nie będzie już dostępne. Po spędzeniu 10 zaznajomionych z losem na życzenie początkujących otrzymasz gwarantowany 4-gwiazdkowy charakter Geo, Noelle. Po użyciu 20 znajomych losy otrzymasz kolejną gwarantowaną 5-gwiazdkową lub 4-gwiazdkową znak z wybranej puli.


Kredyt obrazu: Hoyoverse

Banner Wanderlust Invocation

Wszystkie 5-gwiazdkowe postacie i broń nie zawarte w bankach znaków zdarzeń są dostępne w Wanderlust Invocation, stałym sztandar. Nowe 4-gwiazdkowe postacie są do niego dodawane w aktualizacji po ich oryginalnym debiucie banerowym, ale nie są ekskluzywne na zdarzenia broń 4-gwiazdkowa.

Na każde 10 życzeń Zapoznać się z losem W przypadku Wanderlust Invocation masz gwarancję co najmniej jednego 4-gwiazdkowego postaci lub broni.


Kredyt obrazu: Hoyoverse/Eurogamer

Banner inwokacyjny uosobienia

Wzywanie Epitome jest stałym sztandarem broni z wzmocnioną bronią 5-gwiazdkową i 4-gwiazdkową, która zwykle zmienia się co trzy tygodnie, jednocześnie dodawane są nowe banery znaków wydarzeń. Podobnie jak te banery postaci, musisz użyć Pletający los Życzę inwokacji uosobienia.


Banery imprez postaci

W przypadku tymczasowych banerów znaków zdarzeń musisz użyć Pletający los życzyć sobie i zwykle zmieniają się co trzy tygodnie. Czasami będzie tylko jeden sztandar postaci, a czasem są dwa. Gdy są dwa, mają ten sam system litości, system 50/50 i zwiększają 4-gwiazdkowe znaki.

Warto zauważyć, że wyróżniona 5-gwiazdkowa nie jest jedyną 5-gwiazdkową postacią, którą można uzyskać od każdego sztandarza wydarzenia-po prostu zwiększyły szanse. Możesz nawet zdobyć 5-gwiazdkową broń, jeśli są one uwzględnione w puli życzeń tego banera. Jednak wyróżniony pięciogwiazdkowy znak i trzy 4-gwiazdkowe postacie skorzystają z systemów 50/50 i litości.


Pamiętaj, aby sprawdzić nasz następny i obecny baner Strona dla pełnej listy 5-gwiazdkowych i 4-gwiazdkowych pul postaci i broni broni.

Genshin Impact Wyjaśnił system 50/50

Opis w grze tego gwarantowanego ciągnięcia mówi, że istnieje 50% szans na zdobycie 5-gwiazdek na baner z wydarzeniem postaci. Chociaż jest to technicznie prawdziwe w przypadku systemu 50/50, nie oznacza to, że istnieje 50% szans na życzenie wyróżnionego 5-gwiazdek za każdym razem, gdy spędzasz spleciony los na życzenie.

Powiedzmy Arataki itto jest polecaną 5-gwiazdkową postacią na swoim sztandaru Royale Oni. Z systemem 50/50, jeśli nie pociągniesz go za pierwszym razem, gdy z powodzeniem życzysz 5-gwiazdkowej postaci lub broni, Masz gwarancję, że po raz drugi wyciągniesz 5-gwiazdkowy przedmiot.


Istnieje 50% szansa.

„50% szans na uzyskanie” w tym kontekście oznacza Istnieje 50% szans na zdobycie go za każdym razem, gdy uda ci się wyciągnąć 5-gwiazdkowy przedmiot, Nie za każdym razem, gdy chcesz na jego sztandar. W rzeczywistości jest tylko 0.6% szans na zdobycie tego z każdym życzeniem.

Warto również zauważyć, że każdy obecny i przyszły baner znaków wydarzeń dzieli ten system 50/50. Na przykład, jeśli chcesz Yelan Na drugim sztandarie działającym obok ITTO, za 90. życzenie, które miałbyś na pewno pociągnąć Yelan, nawet jeśli twoje poprzednie 89 życzeń było na sztandaru ITTO – ale tylko wtedy, gdy ostatnia 5 -gwiazdkowa broń lub postać uzyskano z sztandarza znaków zdarzenia. To przeniesie się do banerów zdarzeń postaci, które zastępują Itto i Yelan, a także te i tak dalej.


Wyciąganie itto z baneru zdarzeń postaci.

System 4-gwiazdkowy 50/50

4-gwiazdkowe postacie dzielą własny system 50/50. Zwiększony czterogwiazdkowy charakter na sztandarzu zdarzeń jest gwarantowany po 20 życzeniach, w przeciwieństwie do gwarancji 5-gwiazdek w 190.

Więc na przykład, jeśli nie pociągnąłeś Chongyuna, Bennetta ani Kuki Shinobu Po raz pierwszy otrzymasz 4-gwiazdkową broń lub postać z banera zdarzenia, jeden z nich będzie gwarantowany następnym razem, gdy pomyślnie życzysz 4-gwiazdkowej pozycji. Przenosi to również między wszystkimi bieżącymi i przyszłymi banerami imprezy postaci.


Obraz spryskowy ciągnięcia Bennetta na sztandar
Wyciąganie Bennetta z baneru zdarzeń postaci. |.Kredyt obrazu: Hoyoverse

SYSTEM INWACYJNYCH ESITOME 50/50

Baner broni inwazyjnej uosobienia ma swój własny system 50/50. Chociaż nazywane 50/50, Właściwie to 75/25 szans na uzyskanie wyróżnionej broni 5-gwiazdkowej na każdym 5-gwiazdkowym elemencie z powodzeniem wyciągnięta na odwołaniu Epitome, Więc 75% szans, a nie 50%.

Obowiązują jednak te same reguły 50/50, co oznacza, że jeśli nie otrzymasz wyróżnionej 5-gwiazdkowej broni podczas pierwszego 5-gwiazdkowego ciągnięcia, masz gwarancję, że dostaniesz ją po raz drugi.


Genshin Impact Wyjaśniony system litości i miękkiej litości

Z systemem miękkiego litości w Genshin Impact, jesteś bardziej prawdopodobne, że otrzyma 5-gwiazdkowy charakter po 75. życzeniu na baner z wydarzeniem postaci. Twoje szanse na pobranie 5-gwiazdkowego przedmiotu wzrosną z każdym życzeniem po 75 gwarantowane 5-gwiazdkowe pozycję na 90. życzeniu z zwykłym systemem twardej litości, Jeśli jeszcze go nie masz. Tak w połączeniu z systemem 50/50, w najgorszym scenariusz.

4-gwiazdkowe postacie z wydarzeń mają swój własny system litości. Więc jesteś gwarantował 4-gwiazdkowy charakter lub broń po dziesięciu życzeniach. Masz 50% szans na wyciągnięcie jednego z trzech położonych 4 gwiazdek na sztandaru z systemem 50/50 i są gwarantowane 4-gwiazdkowe postać po 20 życzeniach.


Bardziej prawdopodobne jest, że dostaniesz 3-gwiazdkowy broń z życzeń niż postaci, ale przyciąganie wielu postaci w zaledwie 10 życzeń jest możliwe.

Podobnie jak w przypadku systemu 50/50, miękka litość i litość za 5-gwiazdkowe i 4-gwiazdkowe postacie przenoszą.

Sztandar Wanderlust Invoction ma tę samą litość i litość, ale jest całkowicie odrębny od banerów zdarzeń postaci. Istnieje również wiele broni 5-gwiazdkowych i 4-gwiazdkowych zawartych w Wanderlust Invocation, więc uzyskanie postaci z tego standardowego banera może potrwać dużo więcej czasu.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Genshin Impact Epitome inwocation litość, miękka litość i uosobienia ścieżka

Chociaż nie możemy jeszcze tego potwierdzić, Miękka litość za sztandar z bronią narzędziową wydaje się rozpoczyna około 60 życzeń. Powodem, dla którego jest niższy niż miękka litość na sztandar zdarzenia postaci, jest to, że zwykła ciężka litość broni jest na 80 życzeń zamiast 90. Więc, Masz gwarancję 5-gwiazdkowej broni po 80 życzeniach.

Inny sposób na wycięcie Primogemów Spędzisz na żądaniu pożądanej 5-gwiazdkowej broni na temat wywołania uosobienia, jest używaniem uosobienia ścieżki.

Po wybierzeniu jednej z dwóch zawieranych 5-gwiazdkowych broni, aby „wytyczyć kurs”, zaczniesz zarabiać losy za każdą 5-gwiazdkową broń, którą pociągasz. Po zbudowaniu 2 punktów losów, kolejna 5-gwiazdkowa broń będzie wówczas zagwarantowana, którą wybrałeś na uosobieniu ścieżki. Mając 75% szansę, że otrzymasz jedną z dwóch wyświetlonych 5-gwiazdkowych broni na uosobieniu, jest to po prostu kolejny sposób, aby upewnić się, że nie wydasz ciężko zarobionych Primogems na tej samej broni za każdym razem, gdy ciągniesz 5-Gwiazda.


Musisz jednak wybrać broń, na którą chcesz wykres kurs, zanim zaczniesz zarabiać losowe punkty, a kiedy zdobędziesz żądaną broń, czy to na uosobieniu ścieżki, czy nie, stracisz wszystkie punkty losu. Te punkty nie przenoszą się również między dwoma zawierającymi 5-gwiazdkową bronią, więc jeśli zmieniasz zdanie, na której 5-gwiazdkowym chcesz po zgromadzeniu losu, stracisz go, gdy wyznaczasz kurs drugiej broni.

Powodzenia w żałowaniu w banerach Genshin Impact!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Genshin Impact Wyjaśniono litość, litość, 50/50 i uosobienia system ścieżek ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *