Ghost of Tsushima Długość: jak długo trwa Duch Tsushima i ile jest aktów?

Startseite » Ghost of Tsushima Długość: jak długo trwa Duch Tsushima i ile jest aktów?
14. maja 2024
4 minutes
18

By Jhonny Gamer

Ghost of Tsushima to spory i piękny otwarty świat, a gracze podejmą do niego podejście na różne sposoby.

Niektórzy będą chcieli wchłonąć każdy szczegół i pytania po drodze, inni po prostu będą chcieli zobaczyć historię do końca.

Dla tych graczy czytanie jak długo Duch tsushima jest może być warte poznania od samego początku – zwłaszcza jeśli nadal przechodzą przez najnowsze wyłączne PS4 The Last of Us Part 2.

Przed jakimkolwiek z tego, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, przeczytaj nasz Ghost of Tsushima Recenzja Aby dowiedzieć się, co myśleliśmy o najnowszym Puncher Punker.


Ghost of Tsushima Testowane ulepszenia reżysera – recenzje DF Tech Review

Ghost of Tsushima Długość: jak długo trwa Duch Tsushima?

Jeśli miałbyś skupić się wyłącznie na zakończeniu Główna historia Ghost of Tsushima, z minimalnymi działaniami bocznymi, aby zapewnić Ci doświadczenie i sprzęt podczas jazdy, Ghost of Tsushima ma około 25 godzin.

Tymczasem jeśli chcesz zaznaczyć wszystko w całej grze ukończony bieg Duch Tsushima ma około 45 godzin.Warto wyjaśnić, że długość misji gry – określana technicznie jako „opowieści” – oczywiście różni się, podobnie jak akty. Trzeci akt jest najkrótszy, a pierwsze dwa są dość podobne.

Jeśli chodzi o wolność, jak chcesz, gra zaczyna się od około godzinnego prologu, który jest całkowicie liniowy.

Następnie zyskujesz całkowitą swobodę do pierwszego z trzech regionów, na południe od mapy o nazwie Izuhara. Po ukończeniu aktu 1 otrzymasz dostęp do dwóch północnych sekcji Totoyama i Kamiagata.


Ile jest misji i aktów „opowieści” Duch Tsushima?

W sumie są trzy akty, w sumie 24 głównych misji – plus początkowy, liniowy prolog – w ramach ścieżki krytycznej.

Nasz Duch Tsushima Przedstawia ścieżkę krytyczną – o nazwie Jin’s Journey, technicznie – w skrócie, z celami i nagrodami za każdą wymienioną misję, abyś mógł sprawdzić, czy chcesz przejść, czy poradzić sobie z dodatkowymi pytaniami bocznymi.To powiedziawszy, niektóre z tych głównych misji – a mianowicie opowieść o Lady Masako i opowieść o Sensei Ishikawa – w rzeczywistości wracają do własnych poszukiwawek. Musisz zrobić pierwsze z nich, wcześnie, aby rozwijać historię, a następnie reszta tych pobocznych zadań jest opcjonalna.

Polecamy je zrobić, ponieważ są tam, gdzie znajdziesz trochę Duch Tsushima Lepsze chwile!Kiedy grasz, znajdziesz Ghost of Tsushima wyskakuje klaster dwóch lub trzech głównych misji jednocześnie, jak na początku gry, w której odblokujesz kod Wojownika, opowieść o Sensei Ishikawa i opowieść o Lady Masako.

Kiedy tak się stanie, możesz je ukończyć w dowolnej kolejności, ale nadal będziesz musiał oczywiście zrobić to, aby rozwijać główną historię – w razie wątpliwości, że są to duże złote diamenty na twojej mapie.

Szukam więcej pomocy? Nasz Duch Tsushima Zapewnia przegląd ścieżki krytycznej, w tym sposób wypełnienia misji Broken Blacksmith i cień samurajów. Dla tych, którzy jeszcze się nie zaczęli, nasze Długość Tsushima Strona informuje, ile czasu musisz poświęcić na ukończenie gry.
Dla tych, którzy szukają ukończenia pytań, mamy listy Ghost of Tsushima Hot Spring, Ghost of Tsushima Bambus Strike I Duch tsushima mityczne opowieści lokalizacje.

Tymczasem pod względem zawartości pobocznej istnieją:

  • Osiem mitycznych opowieści, każda nagradza cię specjalnym sprzętem lub umiejętnościami – lub obu.
  • Sześć opowieści o postaciach, z garstką wieloczęściowych zadań;Na przykład w opowieści o Sensei Ishikawa jest dziewięć indywidualnych zadań, cztery w opowieści o Yunie i tak dalej.
  • Opowieści o tsushima, które są jednorazowymi zadaniami pobocznymi, które losujesz od chłopów, albo rozmawiając z nimi w miastach, albo tych, które ratujesz przed przypadkowymi spotkaniami z roamingami Mongoli na wsi.
  • Różne zajęcia w stylu kolekcjonerskim, takie jak znalezienie gorących źródeł i uderzenia bambusa, które zapewniają nagrody, takie jak aktualizacje postaci i nowe przedmioty.

How do you rate Ghost of Tsushima Długość: jak długo trwa Duch Tsushima i ile jest aktów? ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *