Ghost of Tsushima Otrzymuje wieloosobowy gra

Startseite » Ghost of Tsushima Otrzymuje wieloosobowy gra
14. maja 2024
3 minutes
19

By Jhonny Gamer

Przygoda samurajska Punker Punker’s SAMURAI ACTIONET TOFTY AKTUALIZACJA Ghost of Tsushima w następny piątek 16 października, wprowadzając nową grę+, kooperację i więcej.

Ghost of TsushimaWersja 1.1 aktualizacja jest bezpłatna dla wszystkich graczy i potencjalnych klientów z kooperacyjnym doświadczeniem wieloosobowym znanym jako Ghost of Tsushima: Legends. Po odblokowaniu za pośrednictwem sklepu PlayStation, gracze mogą uzyskać dostęp do misji historii Legends (zaprojektowane dla dwóch graczy), a także czteroosobowych misji przetrwania. Sucker Punch mówi, że trzyczęściowy nalot dla czterech graczy jest również w drodze i oczekuje się, że w ciągu 1 tygodnia po 1.Wydanie 1.

Misje fabularne są sformułowane wokół Gyozen Theilleller, nowej NPC położonej w miastach i różnych innych lokalizacjach na mapie, który oferuje inne spojrzenie na wydarzenia w grze solo. Rozmawianie z nim będzie ubij gracze w lobby dla wielu graczy (dostępnych również z menu głównego) i można odblokować wyższe trudności, które obejmują nowe spotkania, twardszych wrogów, cele dodatkowe i większe nagrody.


Tymczasem misje przetrwania przenoszą czterech graczy do różnych miejsc na całym świecie gry, aby zwalczyć fale wrogów. Błogosławieństwa mogą być aktywowane po drodze, a wyższe nagrody są zarabiane, tym dłuższe gracze pozostają przy życiu, a bardziej dodatkowe cele, które wykonują.

Sucker Punch Notes Wszystkie doświadczenia z kooperacją można odtwarzać przy użyciu jednej z czterech nowych klas postaci;Gracze mogą początkowo wybrać jeden z nich, a reszta odblokuje się w miarę wyrównywania.

Klasa samuraja, wyjaśnia programistę, może „biegać prosto w kierunku walki i pozostać tam, podtrzymując zdrowie podczas siekania wrogów”, podczas gdy łowcy, wyposażone w wybuchowe strzały, stać na krawędzi walki i snipej. Ronin jest w stanie ożywić swój zespół, używając oddechu Izanami (i może przywołać Ducha Psa!), a zabójcy mogą teleportować się wokół tego miejsca, zadaje „ogromne obrażenia za pomocą jednego ataku”.

„Zostaniesz nagrodzony coraz rzadszym i potężnym sprzętem, gdy podejmujesz większe wyzwania”, mówi system progresji Sucker Punch of Legends, „i odblokujesz nowe techniki, gdy zdobywasz doświadczenie z każdą klasą.„Legends zawiera także nowe trofea i bogactwo możliwych do odblokowania kosmetyków, które można wykorzystać do dodania pizazz do twoich przygód lub do pobrania swoich strzałów w trybie fotograficznym.


Nowy NPC gyozen gawędziarz działa jako brama do misji kooperacyjnych.

Druga wielka funkcja Duch Tsushima 's 1.1 aktualizacja jest oczywiście nową grą+, dostępną dla każdego, kto został kiedyś ukończony Jin’s Journey. Zwiększy to trudność, zapewniając jedno. Dodatkowo wprowadza nowe uroki, nowe miecz, łuk i zbroję, nowe trofe.

Istnieje również nowy rodzaj kwiatu znanego jako The Ghost Flower, który jest zarabiany przez wypełnienie opowieści i zajęć w nowej grze+. Można je wymienić z nowym NPC Merchant w celu odblokowania barwników zbroi i innych produktów próżnych, o których mówi się, że mają znacznie bardziej skomplikowane projekty niż te widziane podczas pierwszej gry.

I wreszcie, istnieje nowa opcja ładowania zbroi, zapewniająca łatwy dostęp do określonych kombinacji wyglądu i sprzętu, jak pragną twoje kaprysy. Kilka więcej szczegółów na temat dużego tygodnia Aktualizacja Ghost of Tsushima może być znaleziony na blogu PlayStation.

How do you rate Ghost of Tsushima Otrzymuje wieloosobowy gra ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *