Ghostrunner 2 Publisher 505 gier zamyka biura w Niemczech, Hiszpanii i Francji

Startseite » Ghostrunner 2 Publisher 505 gier zamyka biura w Niemczech, Hiszpanii i Francji
14. maja 2024
2 minutes
18

By Jhonny Gamer

Ghostrunner 2 Publisher 505 Games zamknął biura w Niemczech, Hiszpanii i Francji.

Zamknięcia biurowe zostały po raz pierwszy zgłoszone dzisiaj Gracz, Chociaż 505 powiedział Eurogamer, że jest to część wcześniej ogłoszonej recenzji.

„Dzisiejsze wiadomości dotyczące naszych biur europejskich są częścią naszego pierwotnego ogłoszenia z listopada w sprawie przeglądu biznesowego 505”, powiedział Eurogamer 505.


Ghostrunner 2 ogłasza zwiastun (Pegi).

Jak wówczas zgłosił Eurogamer, Firma macierzysta 505 Digital Bros ogłosiła w ubiegłym roku „przegląd organizacyjny”, w którym zwalniałby około 30 procent swojej siły roboczej.

„Rynek gier wideo ewoluował od czasu, gdy pandemia jest bardziej selektywna pod względem nowych gier, przy czym konsumenci coraz częściej powracają do dobrze ustalonych nieruchomości intelektualnych i grają w te same gry przez dłuższe okresy”, powiedziała firma w listopadzie.

Wczoraj ogłoszono, że rozrywka Remedy – deweloper stojący za Alanem Wake i jego kontynuacją – nabył pełne prawa do jej Seria kontroli z 505 gier dla fajnego €17m.

W branży gier wideo w ciągu ostatnich 12 miesięcy powodzi w restrukturyzacji studyjnej i zwolnień. Tylko w tym roku Szacuje się 7800 osób Wpłynęły na zwolnienia w sektorze.

Ostatniej nocy EA ogłosił kolejną rundę zwolnień, który wpłynie na pięć procent pracowników (około 670 pracowników). Tymczasem na początku tego tygodnia Sony ogłosiło, że zwalnia 900 pracowników na całym świecie. Ta wiadomość poczuła wiadomość, że do Dawn Developer Supermassive nie ograniczył 90 miejsc pracy, When Life Is Strange: True Colours Studio Deck Nine potwierdził. Dodatkowo odnotowano ograniczenia miejsc pracy w Star Citizen Developer Cloud Games.

Co do 505, i w bardziej pozytywnych wiadomościach, niedawno opublikował Brothers: A Tale of Two Sons Remake. 505 nabyło Brothers IP w 2015 roku.

How do you rate Ghostrunner 2 Publisher 505 gier zamyka biura w Niemczech, Hiszpanii i Francji ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *