God of War Lokalizacje i nagrody Ragnarök Odin’s Ravens i nagrody za „oczy Odyna”

Startseite » God of War Lokalizacje i nagrody Ragnarök Odin’s Ravens i nagrody za „oczy Odyna”
15. maja 2024
20 minutes
17

By Jhonny Gamer

Kruki Odina są z powrotem God of War Ragnarök, Ale tym razem możesz uzyskać pomocne nagrody za ich znalezienie, a nie tylko XP.

Musisz znaleźć 48 kruków, aby zarobić wszystkie „Oczy Odyna” przychylą nagrody – Ale aby je wszystkie znaleźć, musisz uzyskać specjalny sprzęt, najpierw postępując w głównej historii.

Znalezienie niektórych z tych kruków może być trudne, nawet jeśli masz odpowiedni sprzęt, więc mamy Lokalizacje Ravensa’s Ravens W God of War Ragnarök Szczegółowe poniżej dla wszystkich królestw, w tym w lokalizacjach Raven w Svartalfheim, Alfheim, Vanaheim, Midgard, Muspelheim i Helheim.

Aby uzyskać więcej pomocy, sprawdź nasze lokalizacje i rozwiązania Nornir Chest, Lokalizacje nasion Muspelheim, i najlepsza zbroja na wczesne i późne kompilacje strony.


Rozdęte, ale piękne: wolne od spoilera God of War Ragnarok Review!

God of War RagnaröWyjaśniono lokalizacje i nagrody Kruków K Odina

Istnieje 48 kruków Odyina do znalezienia w dziedzinie God of War Ragnarök, z w sumie sześć nagród dostępnych w skrzyniach znalezionych w dziedzinie Niflheim.

Kruki Odin różnią się od innych ptaków znalezionych w dziedzinie, ponieważ są zielone i półprzezroczyste. To może ułatwić im czasem zobaczyć, ale kiedy latają lub siedzą z niebo jako tłem, światło może sprawić, że są trudniejsze do zauważenia.


Uważaj na zielone półprzezroczyste ptaki – są to kruki Odin.

Kiedy znajdziesz jeden z Kruki Odyina, musisz go zniszczyć jedną z broni (zwykle lewiatanowego topora), aby liczyć się do zdobycia „Oczy Osti.

Po zniszczeniu ich wystarczająco ich, wróć do drzewa kruku w Niflheim, aby otworzyć odblokowane skrzynie, aby uzyskać dobrze zasłużone nagrody i przerażającą rymowaną historię od twoich przyjaciół kruczyków.


Klatka piersiowa powie ci, ile kruków musisz zlokalizować, aby ją otworzyć.

God of War RagnaröK 'Eyes of Odyin’ Favor Nagrody

Pierwsze trzy skrzynie, które otworzysz w ramach „Eyes of Odin” przychylności God of War RagnaröK zawiera specjalne kawałki pancerza, a pozostałe trzy dają ciężki atak runowy na każdą broń.

Oto każde „oczy Osteina” i jak je zdobyć:

Znajduje się Kruki Odina
Nagroda „Oczy Odyna”
6 Kruki Pas zbroi łez
12 kruków Bracers of Raven Tears Armor
18 Kruki Cuirass of Raven Tears Armor
28 kruków Oddech Thamur ciężki atak runowy
38 Kruki Meteoryczny atak ciężki run
48 Kruki Palec ruiny ciężki atak runowy

Zestaw zbroi Raven Tears jest szczególnie przydatną nagrodą, ponieważ może pomóc w uzdrowieniu kratos i nie zajmuje zbyt długo, co czyni go świetnym wyborem, jeśli walczysz z niektórymi walkami szefa i bossamiŚrodkowa i późna gra.


Oto jak wygląda pełny zestaw zbroi łez.

Po otwarciu wszystkich sześciu skrzyń, będziesz musiał pokonać szefa w obszarze treningowym Niflheim, naprzeciwko sklepu, aby ukończyć „Oczy Ories”.

God of War Ragnarök Svartalfheim Ody -ODIN wyjaśniono

W Svartalfheim jest 13 Kruków Odyina, z dziewięcioma dostępnymi podczas pierwszej podróży do Krainy krasnoludów, ale będziesz musiał poczekać, aż uzyskasz specjalne narzędzie w ramach głównej historii, zanim będziesz mógł wrócić i zebraćpozostałe cztery.

Oto gdzie znaleźć wszystkie kruki w Svartalfheim:

Svartalfheim aurvangar mokradła God of War Ragnarök

Gdy tylko wyjdziesz z mistycznej bramy mokradeł Aurvangar, spójrz w górę do lewej, aby zauważyć Kruk Odyina, który siedział na małej formacji skalnej.

Svartalfheim nidavelli Odin’s Raven Lokalizacja God of War Ragnarök

Nidavellir Raven znajduje się na szczycie budynku naprzeciwko posągu na głównym placu Nidavellir, gdzie Kratos i Atreus po raz pierwszy przybyli do wioski w historii. Będziesz musiał wrócić przez Crawlspace, który odkryłeś, używając Sonic strzałki, aby wrócić tutaj.

Svartalfheim Althjof’s Rig Odyin’s Raven Lokalizacja God of War Ragnarök

Rig z Althjof Raven znajduje się w pobliżu lufy skierowanej na kratos, gdy wspina się na złoty łańcuch, aby uzyskać dostęp do platformy.

Svartalfheim lokalizacja kruka strażnika God of War Ragnarök

Kruk strażnikowy znajduje się latającego w kręgu nad obszarem, w którym znajduje się sklep krasnoludzki. Jest tuż obok, gdzie walczysz z jednym z nienawistnych.

Svartalfheim RAD RIG RIG RAG LOKALIZACJA God of War Ragnarök

Przed wspinaniem się na sam główny zestaw, spójrz w górę i w lewo na dźwig nad tobą. Kruk jest siedzący w haczyku dźwigu.

Svartalfheim Lyngbakr Island Raven Lokalizacja God of War Ragnarök

Przyjedziesz do tego obszaru i znajdziesz kruk wyspy Lyngbakr jako część przychylności „wagi łańcuchów”. ODIN’s Raven znajduje się w drugim obszarze, dostępny łodzią po zwolnieniu jednej z płetw.


Kiedy do niego przyjdziesz, otwórz bramę, która prowadzi z powrotem do pierwszego obszaru i przynieś jedną z bomb pożarowych do obszaru pokrytego gruzu i oczyść ją bomką. Przeskocz, gdy to zrobisz i czołgasz się w przestrzeni po prawej stronie czerwonej skrzyni.


Skręć w lewo, gdy wyjdziesz z tej małej przestrzeni do pełzania, a zobaczysz, jak kruk się skakał.


Svartalfheim lokalizacja Forge Raven 1 w God of War Ragnarök

Po raz pierwszy natkniesz się na Kruk Odyna w kuźniu po jeździe w koszyk z Atreusem po rozmowie z Diluc. Nie martw się jednak, jeśli go przegapiłeś, ponieważ możesz użyć mistycznej bramy, aby wrócić do kuźni później.

Kruk można łatwo zauważyć latanie w kółko, jeśli zmierzysz się z dużą rzeźbą krasnoludu w górach od drewnianego chodnika.

Drugi z Kruki Odina w Forge nie jest dostępne, dopóki nie wrócisz do Svartalfheim podczas historii.

Svartalfheim lokalizacja AppleCore Raven w God of War Ragnarök

Kruk AppleCore znajduje się po rozwiązaniu zagadki z udziałem kół wodnych i Strzałki Sonic, tuż przed drzwiami, które prowadzą do czerwonej skrzyni i przestrzeni pełzającej. Po powrocie do tego obszaru będziesz musiał pochodzić z dolnej części AppleCore, a nie jarnsmida pitmines.

Kruk Odin jest siedzący na krokwiach po lewej stronie drzwi, przez linę zipline.

Svartalfheim jarnsmida pitmines raven lokalizacja God of War Ragnarök

Po raz pierwszy natkniesz się na Jarnsmida Pitmines Raven po rozbiciu wózka w okolicy z Atreusem w historii, ale możesz wrócić w dowolnym momencie za pośrednictwem mistycznej bramy, jeśli przegapiłeś to za pierwszym razem.

Kruk znajduje się, zsuwając się po złotym łańcuchu, który prowadzi do klatki piersiowej, jednej z artefaktów „pozostawionych” i gałęzi pokrytych czerwonym materiałem podobnym do grzyba. Spójrz na wodę, aby znaleźć ten kruk latający w kręgu.

To wszystko dla wszystkich kruków, które można znaleźć przed powrotem do Svartalfheim w ramach historii. Nie czytaj dalej, dopóki nie dojdziesz do tego punktu, jeśli nie chcesz widzieć spoilery W opisach i zdjęciach!

Svartalfheim lokalizacja Forge Raven 2 w God of War Ragnarök

Ten kruk jest dostępny dopiero po podróży na szczyt obszaru Forge z brokiem w ramach historii. To’jest miejsce z dużym dzwonkiem pośrodku.

Ty’Zobacz, jak kruk siedzi z boku góry, tuż nad złotym łańcuchem, którego używasz, aby zejść na główny obszar z dużym dzwonkiem.

Svartalfheim Alberich Hollow Raven Lokalizacja God of War Ragnarök

Możesz zdobyć kruk w Alberich Hollow po uzyskaniu broni z kuźni w Svartalfheim z brokiem, ponieważ można uzyskać dostęp do obszaru, używając tej broni do wspinania się na Radsvinn’Riant.

Gdy masz tę broń, użyj jej, aby podnieść platformę, weź w lewo, a następnie idź naprzód i weź lewą przy dużej statucie krasnoludu. Ty’zobaczę, jak kruk wyłożył się po lewej stronie, gdy wyczyścisz resztki tuż obok legendarnej skrzyni zawierającej drugie ziarno Muspelheima.Svartalfheim Alberich Island Raven Lokalizacja 1 w God of War Ragnarök

Możesz uzyskać dostęp tylko do tego kruka’lokalizacja po nabyciu broni z kuźni w Svartalfheim z brokiem w ramach historii. Gdy to zrobisz, użyj go po lewej stronie klatki piersiowej na wyspie, aby wspiąć się na górę.

Ty’Znajdź syna’S duch jako część przychylności „Zagubionego skarbu” po twojej lewej stronie, ale jeśli pójdziesz w górę i zostawiłeś cię’zobaczę zanieczyszczenia, które można wyczyścić za pomocą Sonic strzałka – Kruk leci w kręgu za tym szczątkiem.


Svartalfheim Alberich Island Raven Lokalizacja 2 w God of War Ragnarök

Podążając ścieżką po uzyskaniu pierwszego Kruka na wyspie Alberich, ten drugi znajduje się w szczelinie między skałami przez wodę z jednej z zagubionych lokalizacji Lindwyrm, na prawo ‘Wyrzucony na brzeg’ Mapa skarbów jest.

God of War RagnaröWyjaśniono lokalizacji Kruków K Alfheim Odin

W Alfheim jest 10 Kruków Odyina, z sześcioma dostępnymi do pierwszej podróży do Elven Króla, ale będziesz musiał poczekać, aż uzyskasz specjalne narzędzie w ramach głównej historii, zanim będziesz mógł wrócić i zebraćreszta.

Oto, gdzie znaleźć wszystkie kruki Odin w Alfheim:

Alfheim the Strond Raven Lokalizacja God of War Ragnarök

Strond Kruk znajduje się na drzewie na ścieżce w kierunku świątyni światła, tuż po pierwszej strefie Nornir, i tuż przed napotkaniem fioletowego kamienia Zmierzchu po raz pierwszy.

Alfheim Temple of Light Raven Lokalizacja 1 w God of War Ragnarök

Pierwsza świątynia Light Raven znajduje się za metalową bramą przez purpurowy kamień Zmierzch, do którego można uzyskać, zeskakując na półce spiralnych schodów, zanim drzwi prowadzą do białej legendarnej skrzyni.


Gdy Kruk jest uwięziony za bramą, musisz rzucić topór w fioletowy kamień Zmierzch na zewnątrz, więc topór odbija się od kamienia w bramie i uderza w Kruk.

Alfheim Temple of Light Raven Lokalizacja God of War Ragnarök

Ta druga świątynia światła Raven znajduje się w pokoju, zanim napotkała świątynię światła Nornir. Jest siedzi na platformie naprzeciwko schodów, na drugim końcu pokoju, tuż przed drzwiami, które prowadzą do następnego obszaru.

Alfheim the Canyons Raven Lokalizacja God of War Ragnarök

Po ukończeniu części „Groa’s Secret” głównej historii ścieżki uzyskasz dostęp do kanionu, który prowadzi do pustyni Barrens w Alfheim.

Raven Odyna w kanionie znajduje się po prawej stronie sklepu krasnoludzkiego. Nie jest siedzący, więc będziesz musiał spróbować zbliżyć się do niego jak najbliżej.

Alfheim the Barrens Raven Lokalizacja 1 w God of War Ragnarök

Istnieją dwa kruki Odyina do znalezienia w beczkach Alfheim, z pierwszą siedzącą na drzewie na zachód od pustyni, w pobliżu małej konstrukcji zawierającej legendarną klatkę piersiową i wiedzę.

Alfheim the Barrens Raven Lokalizacja 2 w God of War Ragnarök

Drugi z Kruki Odyina w Barrens znajduje się w lewym oku gigantycznego tuszy kości.

Alfheim Zakazane piaski Kruk Lokalizacja 1 w God of War Ragnarök

Pierwszy z Kruki Odyina w zakazanych piaskach Alfheim jest za trollem „Statue” i markerem wiedzy w południowo -zachodniej części.

Alfheim Zakazane piaski RAVEN LOKALIZA God of War Ragnarök

Drugi kruk w zakazanych piaskach znajduje się latający w kręgu przed posągiem Freyrsa, na zachód od nory.

Alfheim Zakazane piaski Raven Lokalizacja 3 w God of War Ragnarök

Ten zakazany piaski Raven jest siedzący na dużej formacji skalnej, gdzie walczysz z fantomem mrozowym. Jest po prawej stronie konstrukcji i będziesz musiał celować daleko nad krukiem, aby topór do niego dotarł.

Alfheim Zakazane piaski Raven Lokalizacja 4 w God of War Ragnarök

Ostatni kruk w Alfheim jest jednym z najtrudniejszych do znalezienia God of War Ragnarök, jak musisz zniszczyć gruz pod zewnętrznym wejściem do biblioteki elf.

Po wejściu do pełzającej przestrzeni znajdziesz kruk lecącego po lewej stronie.


God of War RagnaröWyjaśniono lokalizacji kruków kanaheima Odina

W Vanaheim jest 15 Kruków Odin, z sześcioma dostępnymi podczas pierwszej podróży do królestwa Vanir, ale będziesz musiał poczekać, aż wrócisz do Vanaheim w ramach historii, aby uzyskać dostęp do pozostałych dziewięciu lokalizacji.

Oto gdzie znaleźć wszystkie kruki w Vanaheim:

Vanaheim Southern Wilds Raven Lokalizacja God of War Ragnarök

Ten Kruk Południowy Wilds znajduje się w pobliżu początku południowych dzikich, po lewej stronie ścieżki, lecąc w kółko nad rzeką.

Vanaheim porzucona lokalizacja kruka w wiosce w God of War Ragnarök

Opuszczona wioska Raven jest siedząca na posągie wewnątrz węzła drzewnego, znaleziony przez eksplorację głównego okrągłego budynku, w którym można się zamachić na wiele poziomów.

Jest na najwyższym poziomie, po prawej stronie po wejściu przez pęknięcie w ścianie.


Lokalizacja Delta River River Vanaheim 1 w God of War Ragnarök

Pierwsza rzeka Delta Raven znajduje się na lewo od legendarnej klatki piersiowej w obszarze lądowania Pielgrzyma, ale musisz rozwiązać zagadkę środowiskową z udziałem Czerwonej Bramble i strzałek, aby uzyskać dostęp do platformy z legendarną klatką piersiową.

Vanaheim the zawoalowane kruk lokalizacja God of War Ragnarök

Zewnętrzny kruk znajduje się w pobliżu górnej części obszaru, siedzi obok szkieletów zwisających z dachu.

Lokalizacja Delta River River Vanaheim River 2 w God of War Ragnarök

Drugi kruk na rzece delta jest siedzący na szczycie korzenia drzewa nad rzeką. Aby go trafić, musisz znaleźć drogę przez podniesiony most, wznosząc się w zawoalowane przejście i zdejmując złoty łańcuch. Zobaczysz kruk ze znacznika wiedzy.

Vanaheim Bogini Falls Raven Lokalizacja God of War Ragnarök

Bogini Falls Raven znajduje się latającego w kręgu w pobliżu potrójnego wodospadu, w którym dokonasz łodzi, wspinasz się na jedną z półek powyżej, aby uzyskać lepszy strzał w kruk.

To wszystko dla pierwszej partii kruków w Vanaheim, więc nie czytaj dalej w tej sekcji, dopóki nie wrócisz do Vanaheim w ramach historii – albo zobaczysz spoilery na zdjęciach i tekstie!

Vanaheim Eastern Barri Woods Raven Lokalizacja God of War Ragnarök

Możesz zdobyć ten kruk dopiero po ponownym przeglądaniu Vanaheima w ramach historii, co nie ma czasu na późno w grze.

Kruk znajduje się wewnątrz węzła drzewa, w dół krótkiej ścieżki od klatki piersiowej Nornir w górę spiralnych schodów.


Vanaheim Freyrs Camp Raven Lokalizacja God of War Ragnarök

Nazwa obszaru jest trochę myląca, ponieważ Kruk w obozie Freyrs nie jest tak naprawdę blisko samego obozu, ale na północ od drzwi po prawej stronie faktycznego kempingu Freyrs i obszaru sklepu.


Być może można go również znaleźć w ciągu dnia, ale w nocy znaleźliśmy kruk, siedzący na małym drzewie nad stawem przy dużej konstrukcji niebieskiego koła. Ścieżka znajduje się po lewej stronie po wyjściu z przestrzeni pełzającej, która prowadzi do tego obszaru.

Vanaheim the Jungle Raven Lokalizacja God of War Ragnarök

Będziesz mógł zobaczyć ten kruk dżungli w rejonie krateru Vanaheim, ale aby uzyskać do niego dostęp, będziesz musiał sprowadzić wodę z powrotem do doliny, wypełniając przychylność „powrotu rzeki”, która została odebrana w dżunglimóc zabrać do niej łódź.

Vanaheim the Plains Raven Lokalizacja 1 w God of War Ragnarök

Po przywróceniu wody do krateru, wypełniając przychylność „Powrót rzeki” w dżungli krateru w Vanaheim, możesz zdobyć Ruch Plains, zabierając łódź w lewo przy wejściu do dżungli. Zeskocz do okolicy po dokonaniu łodzi i zabij Dreki, zanim spróbuje zdobyć kruk po drugiej stronie szczeliny.

Vanaheim the Plains Raven Lokalizacja 2 w God of War Ragnarök

Ten Drugi Równiny Kruk w rejonie krateru Vanaheim znajduje się w niewielkiej szczelinie w północno -wschodniej części równin. W okolicy tuż w dół i na północny zachód od Mystic Gateway.


Kruk znajduje się w szczelinie, która jest po prawej stronie pęknięcia w klifie, przez który można się czołgać.

Vanaheim the Plains Raven Lokalizacja 3 w God of War Ragnarök

Trzecia równiny Raven położone w północno -zachodniej części równin w Carter of Vanaheim, naprzeciwko zatrutej bramy, która prowadzi do skrzyni Nornir.


Kruk znajduje się w szczelinie pod czerwoną klatką piersiową, do której można skakać.


Vanaheim the Plains Raven Lokalizacja 4 w God of War Ragnarök

Czwarty z Kruki Odina na równinach krateru w Vanaheim znajduje się na klifie na środku równin. Możesz zobaczyć, czy patrząc na zachód od zamrożonej błyskawicy pośrodku.


Vanaheim the Plains Raven Lokalizacja 5 w God of War Ragnarök

Ostatnie równiny Kruk w rejonie krateru w Vanaheim można łatwo zauważyć, jeśli patrząc na skrzynię zapomnianych materiałów naprzeciwko sklepu we wschodniej części równin.

Vanaheim The Sinkholes Raven Lokalizacja God of War Ragnarök

Po zakończeniu przychylności „Powrót rzeki” odebranej w dżungli krateru w Vanaheim, możesz wybrać łódź ścieżką na lewo od mistycznej bramy przez nagrobek berserkera w zlewach.

Na końcu tej rzeki zadok łódź i odwróć się, aby zobaczyć kruk siedzący na klifie naprzeciwko, po lewej stronie łańcucha, który otwiera alternatywną trasę z tego obszaru.


God of War RagnaröWyjaśniono kruki kruków k Midgard

W Midgard jest sześć kruków odina, a wszystkie sześć dostępnych od pierwszego razu możesz odkryć Midgard jako kratos.

Oto, gdzie znaleźć wszystkie sześć kruków w Midgard:

Midgard Opuszczony placówka Kruka Lokalizacja 1 w God of War Ragnarök

Pierwszy kruk, opuszcza placówka jest siedzi nad martwym ciałem w zakątku po wejściu na obszar. Jeśli widzisz złotą sieć, która prowadzi do sklepu, posunąłeś się za daleko.

Midgard Opuszczony Outpost Raven Lokalizacja 2 w God of War Ragnarök

Ten kruk w opuszczeniu placówki w Midgard znajduje się tuż obok sklepu w okolicy, podczas pierwszego skoku huśtającego się. Jest siedzący w prawo, na małej drewnianej kolumnie z mechanizmem wahania pod nim. Będziesz musiał rzucić topór nad krukiem, żeby go uderzyć.

Jezioro Midgard z dziewięciu kruków Lokalizacja 1 w God of War Ragnarök

To jezioro dziewięć kruków znajduje się wewnątrz małej jaskini lodowej przytulającej południową stronę świątyni Tyr na środku.

Jezioro Midgard z dziewięciu kruków lokalizacja 2 w God of War Ragnarök

Ten kruk znajduje się nad dużym łańcuchem pokrytym śniegiem tuż za wejściem do kryjówki Raider we wschodniej części Midgard.

Midgard Well of urd Raven Lokalizacja God of War Ragnarök

Ten kruk znajduje się na filarze naprzeciwko kempingu. Najłatwiejszym sposobem, aby go zdobyć podczas historii, po wizycie w Norns, ale możesz podążać tą samą ścieżką, co przez pęknięcie w ścianie klifu, aby wrócić do lokalizacji Kruka.

Midgard The Oarsman Raven Lokalizacja God of War Ragnarök

Wiośńca Kruk w Midgard znajduje się na klifie po prawej stronie samego posągu.

God of War Ragnarök helheim odin’s Ravens wyjaśniono

W Helheim są dwa kruki, a oba są dostępne od pierwszego razu Kratos bada królestwo.

Oto gdzie znaleźć oba kruki w Helheim:

Helheim Helgrind Raven Lokalizacja 1 w God of War Ragnarök

Pierwszy kruk w Helgrind znajduje się tuż obok mistycznej bramy, przez którą przechodzisz podczas podróży do Hel z Atreusem w ramach historii. Lata w kółko po lewej stronie filaru.


Helheim Helgrind Raven Lokalizacja 2 w God of War Ragnarök

Drugi kruk w obszarze Helgrind w Helheim jest wybity nad markerem wiedzy w pobliżu mistycznej bramy na końcu obszaru.

God of War RagnaröK Lokalizacje Kruków kruków k Muspelheima

W Muspelheim można znaleźć dwa kruki Odin, a oba są dostępne po raz pierwszy Kratos bada królestwo.

Oto, gdzie znaleźć oba kruki w Muspelheim:

MUSPELHEIM RAVEN SUTR LOKALIZA God of War Ragnarök

Ten kruk w kuźni SUTR na Muspelheim znajduje się bezpośrednio naprzeciwko samej kuźni, siedzących w łuku po prawej stronie strumienia lawy schodzącej z klifu.

Muspelheim Raven Purning Cliffs Lokalizacja God of War Ragnarök

Drugi Kruk w Muspelheim znajduje się w drodze powrotnej do Mystic Gateway, na prawo od legendarnej piersi. Do tego obszaru osiąga się, przechodząc przez pęknięcie w ścianie.

To każda lokalizacja kruka w God of War RagnaröK – Powodzenia w zbieraniu ich wszystkich!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiWik = (Action, name) => {okno._PAQ = okno._PAQ ||[];okno._PAQ.push ([„Trackevent”, „ankieta”, akcja, nazwa,]);};
okno.addEventListener („Message”, event => {if (zdarzenie.dane.type === 'picked_answer’) {apesterevent = zdarzenie.dane;Proces.Track („apestersurveyresponse”, {odpowiedź: {id: apesterevent.dane.Odpowiedź, tekst: apesterevent.dane.OdpowiedźText}, interakcja: {id: apesterevent.dane.InteractionID}, slajd: {id: apesterevent.dane.slajd, tytuł: apesterevent.dane.slidetitle}})
sendtopiwik (`Apester: $ {apesterevent.dane.slidetitle} `,` $ {apesterevent.dane.slidetitle}: $ {apesterevent.dane.OdpowiedźText} `);}});
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

How do you rate God of War Lokalizacje i nagrody Ragnarök Odin’s Ravens i nagrody za „oczy Odyna” ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *