God of War Lokalizacje i rozwiązania klatki piersiowej Nornir

Startseite » God of War Lokalizacje i rozwiązania klatki piersiowej Nornir
15. maja 2024
11 minutes
16

By Jhonny Gamer

God of War Nornir skrzynia to niezbędny sposób na ulepszenie zdrowia i przedłużenie liczników wściekłości w trakcie gry.

Bez tych skrzyń, twoja gra w grze będzie o wiele trudniejsza. Każda z tych skrzyń jest zamknięta za trzema pieczęciami, które musisz uderzyć, aby odblokować klatkę piersiową.

Wyzwanie w God of War może przyspieszyć dość szybko, więc wyposaż się w te ulepszenia, aby zobaczyć Cię przez podróż Kratos i Atreusz.

Jeśli chcesz pomóc w głównej historii, nasz God of War Wartość i przewodnik może pomóc.

Na tej stronie:


8 rzeczy, których chcielibyśmy przed graniem God of War

Midgard Nornir Lokalizacje klatki piersiowej

1. Midgard – Wild Woods (nagroda: Idunn Apple)

Ta klatka piersiowa Nornir znajduje się bardzo wcześnie w grze, gdy polujesz na jelenia z Atreusem. Dotrzesz do świątyni, a przed klatką piersiową jest barykada. Przebij się przez barykadę i uderzył w 3 dzwonki w pokoju, aby odzyskać klatkę piersiową.


2. Midgard – The River Pass (nagroda: Idunn Apple)

Po po raz pierwszy zabicie Revenanta otrzymasz kolejną skrzynię Nornir po spotkaniu z rozgałęzią. Wszystko, co musisz zrobić, to iść za klatkę piersiową, aby zlokalizować pierwszą runę, a następnie zlokalizować dwa inne runy tuż obok mostu.

Jeden jest po lewej stronie wejścia mostu, a następny miną.


3. Midgard – The River Pass (nagroda: Horn of Blood Mead)

Jakby komora kolcowa nie była wystarczająco stresująca, jest tam też klatka piersiowa Nornir. Przed wyjściem po przejściu przez większość układanki odwróć się, aby znaleźć Ledgem, w którym będziesz mógł skakać i znaleźć tę klatkę Nornir.

Pierwsza runa znajduje się przez podniesienie platformy tak, jak jesteś na niej, następny znajduje się na dachu areny, a ostatnia jest przez jaskinię przymocowaną do dachu, po prostu nie szturchaj się w żadnym z kolców iRogu miodu krwi będzie twoje.


4. Midgard – The River Pass (nagroda: Idunn Apple)

Po pokonaniu Troll Brenna Dauoi w przełęczy rzeki, będziesz mógł znaleźć kolejną skrzynię Nornir na arenie, na której to walczyłeś. Wszystkie trzy runki znajdują się w okolicy, a znajdziesz dwa dzwonki po lewej i prawej stronie klatki piersiowej, z ostatnim bliżej głównej areny, na której walczyłeś. Po prostu zadzwoń wszystkie w limicie czasu, a będziesz wielki! Prosty!


5. Midgard – dom czarownicy (nagroda: Horn of Blood Mead)

Po ponownym uzyskaniu dostępu do domu wiedźmy i uzyskaniu nowego łuku Atreusa, będziesz mógł zdobyć kolejną skrzynię Nornir. W drodze powrotnej podczas podróży pod domem wiedźmy po prostu strzelaj do lekkiej strzałki Atreusza, aby utworzyć 3 mosty, a następnie zapętla się po boku jaskini, aby uzyskać dostęp do niej.

Do pierwszej runy można uzyskać, przechodząc do przodu po dwóch lekkich mostach z dala od klatki piersiowej Nornir, a następnie drugie można znaleźć po lewej stronie windy, lekko w górę studni. Po trzecie, wróć do klatki piersiowej, spójrz za sobą, aby zdobyć bombę, wrzuć ją na platformę w przeciwnej klatce piersiowej i wejdź do środka, aby zobaczyć ostatni na widoku.

6. Midgard – Lookout Tower (nagroda: Idunn Apple)

Tę klatkę Nornir można znaleźć, podążając za markerem dokowania łodzi na mapie w pobliżu wiedzy Lookout. Zobaczysz 3 dzwonki otoczone kolcami, aby obniżyć kolce, musisz rzucić lewiatanem na słupku, co obniża kolce na krótki czas. Skierowany do klatki piersiowej, będziesz chciał jak najszybciej przywołać topór, a następnie rzucić go w dzwonek po lewej stronie.

Następnie wrzuć siekierę ponownie na słupku z biegami, a następnie szybko wrzuć go w dwa pozostałe dzwonki. Można to zrobić w jednym biegu, ale drugie obniżenie kolców daje trochę więcej miejsca na poruszanie się.

7. Midgard – Foothills (nagroda: Horn of Blood Mead)

Położony w pobliżu Sindri u podnóża przed górą, będziesz w stanie znaleźć tę klatkę Nornir, idąc na południowy zachód i podążając za łatką, aby spotkać się z kolejną skrzynią Nornira.

To jest trochę inne, ponieważ musisz dopasować 3 wirujące słupki do znaczników na piersi. Możesz znaleźć jeden tuż za klatką piersiową, drugi, po prostu, idąc do stopy małego nachylenia, aby dostać się do klatki piersiowej, a drugi, po prostu, idąc naprzód i po lewej stronie. Jednak ten jest pokryty gazem, który można zamrozić, aby odsłonić runę na poście.

8. Midgard – Tyr’s Temple (nagroda: Idunn Apple)

Gdy dotrzesz do pokoju zawierającego drugi post z wiatrem HEL, znajdziesz duży kolczasty korytarz, z klatką Nornir na końcu. Spójrz bezpośrednio za sobą, aby znaleźć pierwszą runę.

Wróć do tyłu i przytul na lewo od tartaków, aby znaleźć drugą runę. Ostateczna runę znajduje się naprzeciw mechanizmu koła, z którego pułapka spada. Po prawej stronie bloku będziesz w stanie znaleźć ostatnią runę i zdobyć Apple Idunn.

9. MIDGARD – magazyn Fafnira (nagroda: Horn of Blood Mead)

STOROROOR FAFNIR jest stosunkowo łatwy do dostania. Kieruj się na północny zachód w jeziorze dziewiątej i powinieneś być w stanie znaleźć klatkę Nornir po spotkaniu z Sindri, kierując się na obszar lasu i przytulając prawą stronę mapy, po tym, jak wyczyściłeś wrogów, tylko

10. Midgard – góra (nagroda: Horn of Blood Mead)

Wewnątrz góry zaczniesz widzieć, jak runy pojawiają się w pokoju, oprócz jasnego kryształu za drewnem. Rzuć topór lewiatanu, aby uzyskać dostęp do kryształu światła, aby aktywować most do klatki piersiowej.

Następnie znajdziesz runy (b, n, r) pomalowane na ścianach. Nie musisz tego czasu, zamiast tego wyrównaj posty do symboli. Możesz znaleźć jeden w wejściu do jaskini przed półką, drugą obok mostu światłem, a drugi wysoko po prawej stronie jaskini w pobliżu wejścia.

11. Midgard – góra (nagroda: Idunn Apple)

Na wędrówce na górze po spotkaniu Sindri i pomaganie mu w dość dużej sytuacji, znów znajdziesz drogę, nie możesz przegapić tej skrzyni- dwa runy są w tym samym pokoju co JotnarSanktuarium tuż przed dotarciem do klatki piersiowej- użyj swoich eleganckich strzałek elektrycznych i rozbij bombę, aby uzyskać dostęp do niej.

Znajdziesz tutaj kolejne runy, z drugim na górnym poziomie mostu- po prostu go podnieś i jest po prawej stronie. Ostatni jest nieco trudniejszy do znalezienia. Ponownie opuść most, a ponownie znajdziesz go wśród gruzu pod koniec mostu po prawej stronie.

12. Midgard – Light Elf Outpost (nagroda: Idunn Apple)

Dostanie się do tej skrzyni może być trochę bólem- ale po pierwsze, upewnij się, że jesteś w punkcie historii, w której możesz ponownie opuścić wodę w jeziorze dziewiątej i przejść na zachód od Helheim Tower.

Tam, musisz przełamać runę tuż obok klatki piersiowej, a także podążać i rozwiązać prostą układankę mostka wokół obwodu wyspy, jeden z run znajduje się na skraju bramy, a kolejna została w nią osadzona. Dotarcie do tej skrzyni to trudna część, ale rozwiązanie jej jest łatwe.

13. Midgard – The Witch’s House (nagroda: Idunn Apple)

Ta klatka piersiowa Nornir to dużo pracy, aby lekko to ujrzeć. Najpierw upewnij się, że masz wiatry HEL, a następnie wyjść przed domem wiedźmy i po lewej stronie, aż znajdziesz stos gruzu. Idź za gruz i weź wiatry HEL, a następnie chcesz przenieść go z powrotem na przednią stronę. Postępuj zgodnie z podpowiedziami i odbuduj strukturę.

Jeśli chcesz, weź legendarną klatkę piersiową. Następnie chcesz wrócić i w górę łańcucha prowadzącej do kolejnego małego wzgórza. Idź na szczyt tego, spójrz na nowo odbudowaną strukturę i ponownie wyodrębnij wiatry, odwróć się i wróć i włóż go do słupka w połowie drogi. Teraz zobaczysz post z 2 runami i inny, który przesuwa się wzdłuż boku miejsca, w którym włożyłeś wiatry.

Najlepsze runy muszą być „B” wskazujące w prawo, a „B” wskazuje. Runa z boku wiatrów musi być zaplanowana jako „b” wskazująca w górę. Następnie wydakuj wiatry, skieruj się na dno, w którym znajduje się klatka piersiowa, włóż wiatry, a nagroda będzie twoja.

14. Midgard-Veithurgard (nagroda: Horn of Blood Mead)

Ta klatka piersiowa jest łatwa do zauważenia i pozostawiona z masywnego smoka. Jednak pieczęcie są nieco trudniejsze do znalezienia. Jeden jest w pobliżu dużych ruin, następny znajduje się obok półek w pobliżu wody, a ostatni jest prawem do klatki piersiowej. Ten jest super uprzedzony, więc nie przegap tego!

15. Midgard – Konunsgard (nagroda: symbol nagrody)

Konunsgard jest zamknięty za zakończeniem wszystkich zadań Brok i Sindri, więc pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść przez to wszystko! Po odblokowaniu zbierz 3 mityczne przedmioty, o które proszą, i udaj się w kierunku dwóch krasnoludów, a znajdziesz drzwi prowadzące do balkonu zawierającego tę klatkę Nornir.

W przypadku run aktywuj wiatry hel na pustej runie, aby go wyciągnąć, zanim pojawi się runa. Następnie wstaw wiatry hel na drugim dzwonku, aby go zakręcić. Następnie użyj siekiery, aby zadzwonić do pozostałych dzwonów. Voila! Czas jest ciasny, więc koniecznie ćwicz ten!


16. Midgard – klify kruka (nagroda: symbol zapału)

Ten wymaga wiatrów HEL, więc upewnij się, że masz to przed udaniem się w kierunku klifów Kruka. Klatka piersiowa znajduje się dość centralnie w okolicy, więc weź wiatr z blisko doków, przenieś ją do dużej bramy. Następnie weź wiatry do biegunów runiowych i dopasuj znaki do klatki piersiowej, a następnie uda ci się go odblokować, wymaga tylko wiedzy o tym!

Lokalizacje klatki piersiowej Alfheim Nornir

1. Alfheim – Lekkie sanktuarium elfów (nagroda: Idunn Apple)

To może być trochę trudne do znalezienia. Gdy dotrzesz do głównego zbiornika wody w Alfheim, będziesz chciał trzymać. Następnie wrogów zostaniesz zbombardowany przez wrogów. Wyczyść je i skieruj się w kierunku bramy, aby dostać się do bramy, gdzie będziesz musiał przejść przez most, zanim napotkasz więcej wrogów. Skieruj się w prawo, a znajdziesz klatkę Nornir.

Istnieje 8 nieaktywnych dzwonków, które musisz uderzyć, a 3 z nich trzymają żądane runy. W pozycji w stylu zegarowym z klatką piersiową na środku, chcesz trafić w rundy w następujący sposób, 6, 11 i 3.

2. Alfheim (nagroda: Idunn Apple)

Ta klatka piersiowa Nornir pojawia się po wejściu do Alfheim i zaczynaniu obniżania platform w głównych pokojach. Zamrozić sprzęt na miejscu podczas blokowania biegu, a następnie uderz w środkową runę, a następnie uderz runę za tobą, a następnie ten z przodu, a jabłko będzie twoje!

3. Alfheim (nagroda: klakson z miodu krwi)

Przy podejściu do świecących niebieskich drzwi, zabierz lewą od Sindri po prawej stronie, a znajdziesz klatkę Nornir. Najpierw wrzuć siekierę Lewiatanu przez dwie żyły, które przyklejają bramę do klatki piersiowej, a będziesz mógł znaleźć wszystkie 3 rundy, są one dość łatwe do zauważenia i są kwestią czasu.

4. Alfheim (nagroda: klakson z miodu krwi)

Po pierwsze, przejdź do punktu w historii, w której możesz odblokować lekkie strzałki. Po pokonaniu głównego bossa w Alfheim dojdziesz do drzwi, w których znajdziesz skrzynię Nornir po wyczyszczeniu wrogów w okolicy.

Od dala od drzwi, idź w prawo i w górę platform, aby szybko uderzyć w dzwonki. Może być konieczne użycie szybkiego zakrętu, aby uderzyć w runę za sobą. Czas jest ciasny i wymaga praktyki!

Szukam więcej pomocy? Nasz God of War Wartość i przewodnik Pomaga w głównych postępach historii, w tym roztworów łamigłówek w jaskini czarownic. Mamy też artykuły God of War Lokalizacje Walkirie i jak otwierać ukryte komory, Plus kolekcjonerski, w tym God of War twarze magicznych lokalizacji,God of War Zagubione i znalezione lokalizacje, God of War Lokalizacje map skarbów I God of War Nornir Lokality klatki piersiowej.

Lokalizacje klatki piersiowej Helheim Nornir

1. Helheim (nagroda: róg mianu krwi)

Podczas misji „Escape From Helheim” będziesz chciał zdobyć tę skrzynię tuż przed powrotem na łódź, kierując się po lewej stronie dokowania. Chwyć blok i wepchnij go do dziury, aby utworzyć platformę do tego obszaru.

Ustaw Brambles Wal z ostrzami chaosu, aby uwolnić drugi blok, aby uzyskać dostęp do innej runy. Druga runka jest naprzeciwko drugiego bloku, a ostatni będzie wymagał spojrzenia w górę i popchnięciu bloku, aby uzyskać do niego dostęp.How do you rate God of War Lokalizacje i rozwiązania klatki piersiowej Nornir ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *