God of War Lokalizacje map skarbów – gdzie znaleźć nie mrugnij, uklęknij przed Bogiem, wyspą światła i innymi mapami skarbów

Startseite » God of War Lokalizacje map skarbów – gdzie znaleźć nie mrugnij, uklęknij przed Bogiem, wyspą światła i innymi mapami skarbów
15. maja 2024
8 minutes
16

By Jhonny Gamer

Odkrycie God of War Lokalizacje map skarbów jest jednym z wielu opcjonalnych wyzwań w rozległej grze przygodowej.

Istnieje 12 map skarbów do znalezienia God of War I wszystkie z nich prowadzą do całkiem słodkiego łupu po drodze.

Możesz zejść z ubitej ścieżki, aby poszukać tych skarbów, i prawdopodobnie najlepiej jest, jeśli zebrasz je pod koniec gry, w przeciwnym razie możesz wpaść na niezwykle silnych wrogów lub obszary, do których nie można dotrzeć.

Na tej stronie:

Tymczasem, jeśli jesteś zainteresowany pomoc w głównej historii, nasza God of War Wartość i przewodnik może pomóc.


8 rzeczy, których chcielibyśmy przed graniem God of War

Mapa skarbów 1: Klucz kapitana łodzi

Kluczowa mapa kapitana łodzi:

W pobliżu kamiennego upadku na północny wschód nad jeziorem dziewięciu, na północny wschód od magazynu Buri. Tam znajdziesz mapę w kałuży w pobliżu złamanego mostu między dwiema skałami obok dwóch bram. Jeśli opuściłeś wodę po raz drugi, będziesz musiał zadokować w kamiennych wodospadach i wspinać.Kluczowa lokalizacja kapitana łodzi:

Powinieneś być w stanie znaleźć łup kapitana na wyspie śmierci- w kierunku południa, będziesz mógł znaleźć statek za skałą, wejść do statku i na górę, aby znaleźć skarb, który jest wytrawionyCrest of Odwaga, Złoto 30 Aegira i 10000 hacksilver.Mapa skarbów 2: Nie mrugajNie mrugnij Mapa Lokalizacja:

Być może chcieć podjąć poboczny pestek Fafnir, który doprowadzi cię do chciwego magazynu krasnoludów, na środku obracającej się świątyni, znajdziesz mapę, ta jest dość trudna do przegapienia i łatwa do zebrania, kiedy ty ”ponownie wykonując zadanie.Nie mrugaj lokalizacji skarbów:

Pamiętaj o tej ogromnej złowieszej twarzy z boku góry? Tak, idź tam ponownie. Pod twarzą przed schodami znajdziesz miejsce kopania, aby uzyskać 6000 hacksilver. Legendarne zaklęcie, katalizator lodowcowy i 2 stałą stal Svartalfheim.Mapa skarbów 3: Hołd żółwia

Lokalizacja mapy hołdu żółwia:W domu wiedźmy upewnij się, że jesteś w punkcie historii, w której odblokowałeś strzały wstrząsowe i ponownie pozwól światu węża ponownie obniżyć wodę. Następnie będziesz mógł zobaczyć lekkie strzały w kierunku klatki piersiowej Nornira pod jaskinią wiedźmy. Tam możesz wysadzić barierę strzałami i wejść do otwartego pokoju, aby uzyskać mapę.

Lokalizacja skarbów hołdu żółwia:Podejdź i w górę pod przód pod domem do domu do domu wiedźmy, idź w kierunku masywnego żółwia, a będziesz w stanie znaleźć miejsce kopania w pobliżu głowy żółwia. Ten jest bardzo łatwy i zajmuje tylko kilka minut. Zdobędziesz 5000 hacksilver, 5 miękkich stali Svartalfheim, kamień obliciowy i zaklęcie.

Mapa skarbów 4: historykLokalizacja mapy historyka:

Idź w kierunku ruin starożytnego w rzece w kierunku północy i przed bramą do wielkiego starożytnego.Lokalizacja skarbów historyka:

Skieruj się w stronę magazynu Fafnira jeszcze raz i w pobliżu wejścia w pobliżu dwóch kozich posągów, będziesz mógł bardzo łatwo znaleźć skarb, dostaniesz 5000 hacksilver, Eternal Frost, Złoto 30 Aegira i zaklęcie.Mapa skarbów 5: Opłata FinderaLokalizacja mapy opłat Findera:

Idź do zapomnianych jaskini na wschód od mapy, upewniając się, że ponownie opuściłeś wodę dzięki wężowi, a będziesz w stanie znaleźć ją poza ścieżką wspinaczkową, na którą gra kieruje cię, po prostu ukryte w wnęcePo lewej stronie po prostu miej oko, a znajdziesz go bez problemu.Lokalizacja skarbca Finder’s Fee:

Upewnij się, że wybrałeś poboczny Quest „Family Business”, aby uzyskać dostęp do twierdzy Northri, a stamtąd będziesz chciał udać się na koło wodne, przed półką, odwróć się, aby znaleźć ścianę, którą będzieszBądź w stanie wspinać się i dotrzeć do skarbu, aby zebrać 10000 haków, 10 łusek węża, zaklęcie i nieustępliwy cylinder.Mapa skarbów 6: Creation IslandMapa wyspy Creation Lokalizacja:

Na żelaznej zatoczce upewnij się, że wyciągnąłeś starożytnych i wszystkich innych wrogów w okolicy i poruszaj się ścieżką. Po lewej stronie jest mapa skarbów.Creation Island Treasure Lokalizacja:

Będziesz mógł znaleźć skarb w magazynie Buri, pod bramą z tyłu wyspy. Głowa w lewo do małego stosu skał, aby odkryć 6000 hacksilver, wieczny mróz, zaklęcie, złoto 5 aegira i 7 fragmentów węża.Mapa skarbów 7: klęczenie przed ThoremUklęknij przed Lokalizacją mapy Thora:

Upewnij się, że śledzisz przysługę Brok i odbieraj „Deus ex Malachite”, aby odebrać tę przysługę, co daje dostęp do kopalni lądowych. Stamtąd dotrzesz do gigantycznego wodospadu w okolicy, po lewej stronie zobaczysz windę, w której leży mapa.Uklęknij przed THOR Treasure Lokalizacja:

Wskazówka jest w nazwie z tym. W jeziorze obok posągu Thora. Będziesz mógł dostać się do skarbu, wchodząc na szczyt wieży Musphelheim i odwracając się, wracając i schodząc, aby dostać się do stopy Thora, stąd udaj się na czubek obszaru, aby znaleźć zaklęcie,Niestabilna ruda, 3 zahartowana stal Svartfalheim i 20000 hacksilver.

Mapa skarbów 8: Wyspa światła

Lokalizacja mapy wyspy światła:Na plaży w wieży Alfheim, będziesz mógł znaleźć tę mapę na plaży obok wejścia do wieży, bardzo trudno jest przegapić!Lokalizacja Island of Light Treasure:

Przejdź do lekkiej placówki elfów, gdy ponownie opuścisz wodę, i skieruj się w kierunku najwyższego punktu placówki i skarbu zaklęcia, nieustępliwego cylindra, złota 7 Aegira i 7 fragmentów węża będą twoje.Mapa skarbów 9: wioślarze njorduMapa Mapa wioślarza njordów:

Po raz kolejny będziemy zapuszczać się do twierdzy Northri, więc upewnij się, że podniosłeś przysługę Brok. Na statku Reaver, będziesz chciał udać się na pokład, a następnie przejść na bok i zeskocz, a następnie znaleźć dziurę, aby ponownie dostać się do statku, aby zdobyć tę mapę skarbów.Lokalizacja skarbów Njord’s Skarbus:

W drodze do kanału Masona, będziesz chciał iść na zachód, aby opuścić łódź i udać się w stronę posągów. W pobliżu szczytu, przejdź obok tunelu, aby znaleźć półkę z widokiem na dwóch wioślarzy. Tutaj będziesz w stanie znaleźć skarb i zdobyć zaklęcie, katalizator lodowca, 10 węża i 20000 hacksilver.Mapa skarbów 10: Ostatnie miejsce, w którym by wyglądali

Ostatnie miejsce, w którym wyglądaliby w miejscu mapy:Skieruj się w kierunku góry w środkowej części, a następnie skieruj się w kierunku pazura z dużą windą, gdzie można teraz znaleźć windę. Idź na górę i przejdź na północ obok wybuchowych kryształów i schodów. Udaj się stąd, aby dostać się na mapę.Ostatnie miejsce, w którym wyglądaliby na lokalizacji skarbów:

Idź do Rady Walkirii i wejdź do środka w kierunku ośmiu tronów. Z ogromnych twarzy na górze idź w lewo, aby znaleźć skarb zaklęcia, niestabilnej rudy, 5 hartowanej stali Svartalfheim i 10000 hacksilver.Szukam więcej pomocy? Nasz God of War Wartość i przewodnik Pomaga w głównych postępach historii, w tym roztworów łamigłówek w jaskini czarownic. Mamy też artykuły God of War Lokalizacje Walkirie i jak otwierać ukryte komory, Plus kolekcjonerski, w tym God of War twarze magicznych lokalizacji,God of War Zagubione i znalezione lokalizacje, God of War Lokalizacje map skarbów I God of War Nornir Lokality klatki piersiowej.

Mapa skarbów 11: martwy i rozdętyMapa martwej i rozdętych mapa skarbów Lokalizacja:

Upewnij się, że odebrałeś poboczny „DERMATHUR DUSZ” z broku, a następnie przejdź do kopalni Volunder. Po walce z niektórymi złych, kontynuuj ścieżkę, aż napotkasz widelec. Z widelca idź w prawo, a będziesz mógł znaleźć mapę.Lokalizacja martwej i wzdętych skarbów:

Będziesz mógł znaleźć skarb obok zwłok martwego trolla na klifach Raven, stąd będziesz mógł znaleźć zaklęcie, kamień obliciowy, 5 miękkich stali Svartfalheim i 6000 hacksilver.Mapa skarbów 12: Królestwo myśliwskieMapa Królestwa Huntera Lokalizacja:

Na wieży Lookout zobaczysz małą wyspę z kolcami z piasku, z pobliską skrzynią Nornir. Mapa jest na tej wyspie i bardzo trudna do przegapienia.Lokalizacja skarbów Królestwa Huntera:

W pobliżu gigantycznych drzwi w kierunku południowo -zachodniej od Veithurgard będziesz w stanie znaleźć skarb obok posągu, który nagradza zaklęcie, leiptir zezwolić, 5 solidnych stali Svartfalheim i 6000 hacksilver.How do you rate God of War Lokalizacje map skarbów – gdzie znaleźć nie mrugnij, uklęknij przed Bogiem, wyspą światła i innymi mapami skarbów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *