God of War Lokalizacje nasion Ragnarök Muspelheim, w tym gdzie znaleźć drugi kawałek nasion Muspelheim

Startseite » God of War Lokalizacje nasion Ragnarök Muspelheim, w tym gdzie znaleźć drugi kawałek nasion Muspelheim
15. maja 2024
4 minutes
16

By Jhonny Gamer

Musisz znaleźć Lokalizacje nasion Muspelheim w God of War Ragnarök podróż do ognistego królestwa i wziąć udział w jego próbach, aby ukończyć Przychylność „tygla”.

Zamiast znaleźć kawałki szyfru, aby uzyskać dostęp do królestwa, jak w poprzedniej grze, ty’Muszę znaleźć dwie połówki nasienia, więc my’szczegółowe, gdzie je znaleźć poniżej, w tym gdzie znaleźć drugi kawałek nasion Muspelheim.

Aby uzyskać więcej pomocy God of War Ragnarök, Sprawdź nasze lokalizacje i rozwiązania Nornir Chest, i jak długo pokonać strony.

Na tej stronie:


God of War RagnaröK na PS5 – Digital Foundry Tech Review.

God of War Ragnarök pierwsza lokalizacja nasion Muspelheim

Pierwszy kawałek nasion Muspelheim w God of War RagnaröK znajduje się w legendarnej klatce piersiowej na modVitnir’obszar platformy w Svartalfheim, Kraina krasnoludów. Ty’LL naturalnie natkną się na ten obszar podczas przychylności „w służbie Asgard”.

Modvitnir’Rig jest w południowo -zachodniej części Zatoki Bounty, na zachód od strażnika.


Kiedyś’ve zadokował łódź, zabij małe nieszczęścia (szybko wysłane z ostrzami chaosu), a następnie wspinaj się na platformę i wrzuć topór na wiosło złotego koła, aby opuścić bramę.


Przeskocz, wspinaj się w górę i wokół konstrukcji przed sobą, zabij nieszczęścia na górze, a następnie otwórz legendarną skrzynię przed sobą, aby uzyskać pierwszy kawałek nasion Muspelheim.


To wygrało’Nie wystarczy jeszcze odwiedzić tygla w Muspelheim, jak ty’Potrzebujesz drugiej połowy, aby w pełni utworzyć nasiona i uzyskać wejście do królestwa. Po prostu pamiętaj, że to wygrało’Bądź możliwy przez dłuższy czas, ze względu na drugie ziarno’S Lokalizacja.

RagnaröK jest wreszcie tutaj i mamy strony w lokalizacjach i rozwiązaniach klatki piersiowej Nornir, Lokalizacje i nagrody Raven, Lokalizacje nasion Muspelheim, i Thor i Alva Strategie walki z bossem, które pomogą Ci w podróży przez dziewięć królestw. Jeśli chcesz wiedzieć, jak długo potrwa epicka przygoda Kratos, mamy również stronę, jak długo pokonać i długość trofeum platynowego.

God of War Ragnarök drugie miejsce z nasion MUSPELHEIM

Możesz’Nie zdobądź drugiego kawałka nasion Dopóki nie otrzymasz narzędzia, które pozwala stworzyć ścieżkę, w której znajdują się plamy wiatru. To nie’zdarza się do końca gry, kiedy wrócisz do Svartalfheim podczas historii.

Przywdziewać’Czy przeczytaj dalej, jeśli nie’Nie chcę być rozpieszczony o tym, czym jest to narzędzie!

Dla tych, którzy mają wystarczająco daleko w grze, które mają to narzędzie, można znaleźć drugi kawałek nasion Muspelheim God of War RagnaröK wewnątrz legendarnej skrzyni w Alberich Hollow, na północny wschód od Radsvinn’Riant w Svartalfheim. Ty’Naturalnie przyjeżdża do tego obszaru podczas przychylności „Ducha buntu”.


Dock w Radsvinn’Siuj i wspinaj się na Złoty Łańcuch po lewej stronie klatki piersiowej Nornir, a następnie użyj włóczni na miejscu wiatru i wejdź na nią. Możesz także odebrać przychylność „Zaginionego skarbu” tutaj od ducha.

Przeskocz przez szczelinę i wybierz lewą stronę w kierunku dużego posągu karła z młotkiem, a następnie podążaj ścieżką w lewo.


Zrób w lewo w posągu karłowatym.

Zabij wszystkich wrogów w tym obszarze, a następnie podnieś pobliską bombę przeciwpożarową i wrzuć ją na legendarną klatkę piersiową pokrytą gruzami.

Ty’Znajdź drugi kawałek nasion Muspelheim w tej klatce piersiowej po zniknięciu resztek i może teraz podróżować do Muspelheim, aby podjąć próbę w tyglu. Ostrzegaj – oni’Nie łatwo! Więc przygotuj się na trudne wyzwania.

How do you rate God of War Lokalizacje nasion Ragnarök Muspelheim, w tym gdzie znaleźć drugi kawałek nasion Muspelheim ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *