God of War Lokalizacje Valkyrie: Jak otworzyć ukryte komory i zlokalizować wszystkie opcjonalne bossów gier końcowych

Startseite » God of War Lokalizacje Valkyrie: Jak otworzyć ukryte komory i zlokalizować wszystkie opcjonalne bossów gier końcowych
15. maja 2024
4 minutes
19

By Jhonny Gamer

God of War Walkirie to opcjonalne wyzwanie, które możesz podjąć późno w grze.

Walkirie to ośmiu bossów – i jeden ostatni boss – które należą do najtrudniejszych walk gry i jako takie najlepiej pozostawić do końca gry końcowej.

Jeśli chcesz pomóc w głównej historii, nasz God of War Wartość i przewodnik może pomóc.

Na tej stronie:


8 rzeczy, których chcielibyśmy przed graniem God of War

God of War Walkirie i ukryte komory

Walkirie są opcjonalnymi bossami i wśród najtrudniejszych walk w całej grze i chociaż mają podobne cechy, wszystkie pakują wystarczająco dużo ciosu, że chcesz być dla nich łatwo przygotowany.

Jako takie, gorąco polecamy powrót do gry końcowej, gdy masz lepszą zbroję (zalecany jest poziom 6), silny wachlarz umiejętności i kamień do zmartwychwstania.

Znalezienie Walkirii wymaga rozpoczęcia otwierania ukrytych komnat. Spotkasz swój pierwszy na początku gry – w sekcji Wildwoods, wokół walki z bossem Daudi Kaupmaor – i są wyraźnie powiedziane, że nie możesz ich jeszcze otworzyć. Gra ma rację, więc na razie odłóż ją.Możliwość ich otwarcia pojawi się w ramach historii i nie przegapisz tego. Kontynuuj grę i będzie oczywiste, gdy umiejętności odblokuje. Stamtąd możesz wycofać się i zacząć otwierać ukryte komory.

W tym momencie możesz zacząć walczyć z Walkiries, ponieważ kilka z nich znajduje się za tymi drzwiami. Gdy najpierw się staniesz, odblokujesz bok-pytanie, udowodnij swój męstwo, mówiąc ci, żebyś polować na resztę.

Uwaga Nie wszystkie ukryte komory mają Walkirie, a nie wszystkie Walkirie są za ukrytymi komorami – gdzie nasza God of War Lokalizacje Walkiries poniżej przydadzą się. Następnie jest jeden bonus do rozwiązania, który również wyjaśniamy pod koniec tej strony.

Nie tylko pokonanie wszystkich Walkirie odblokowuje trofeum, ale każdy z nich upuści jedne z najlepszych łupów gry, w tym unikalny zestaw zbroi w Walkirie.

God of War Lokalizacje Walkirie

Sześć Walkirie znajduje się za sześcioma ukrytymi komnami – cztery w środkowej części, jedna w Muspelheim, a druga w Niflheim. Pozostałe dwa mają bardziej szczegółowe wymagania, z których wszystkie są przedstawione poniżej.

Lokalizacja Valkyrie Gunnr: Wewnątrz ukrytej komnaty w zwłokach Thamura, Midgard.Lokalizacja Valkyrie Kara: Wewnątrz ukrytej komory między przełęczami rzeki a podnóża, midgard.Valkyrie Geirdiful Location: Wewnątrz ukrytej komory u podnóża, Midgard.Lokalizacja Valkyrie EIR: Wewnątrz ukrytej komnaty w pobliżu góry, Midgard.Lokalizacja Valkyrie Rota: Wewnątrz ukrytej komory w Helheim.Lokalizacja Valkyrie Olrun: Wewnątrz ukrytej komory w Alfheim.Valkyrie Gondul Lokalizacja: To jest bardzo ostatni krok po zakończeniu serii prób w opcjonalnym dziedzinie Muspelheim. Zauważ, że dostęp do Muspelheim wymaga najpierw znalezienia wszystkich szyfrów Muspelheima w środkowym.


Valkyrie Hildr Lokalizacja: Znajdziesz Hildr w opcjonalnym dziedzinie Niflheim, lochu późnej gry. To trochę labirynt, ale następujący film na YouTube daje wyobrażenie o tym, gdzie będzie Hildr. Zauważ, że dostęp do Niflheim wymaga najpierw znalezienia wszystkich szyfrów Niflheima w środkowym.


Szukam więcej pomocy? Nasz God of War Wartość i przewodnik Pomaga w głównych postępach historii, w tym roztworów łamigłówek w jaskini czarownic. Mamy też artykuły God of War Lokalizacje Walkirie i jak otwierać ukryte komory, Plus kolekcjonerski, w tym God of War twarze magicznych lokalizacji,God of War Zagubione i znalezione lokalizacje, God of War Lokalizacje map skarbów I God of War Nornir Lokality klatki piersiowej.

Znalezienie królowej Walkirii po ukończeniu wszystkich lokalizacji Walkirii

Z znalezionymi ośmioma ośmioma lokalizacjami Walkirii i ich wyzwaniami, jest jeszcze jeden w sklepie.

Podróż do Rady Walkirii, gdzie weźmiesz głowy pokonanych Walkirii i masz szansę podjąć ostatnią bitwę Boss – Królowa Walkirii, Sigrun.


Chociaż jest to trudniejsze, nie jest to inaczej niż poprzednie spotkania Walkirie, więc jeśli dotarłeś tak daleko, prawdopodobnie możesz to zdjąć. Po zakończeniu odblokujesz wybór zabitego trofeum.

How do you rate God of War Lokalizacje Valkyrie: Jak otworzyć ukryte komory i zlokalizować wszystkie opcjonalne bossów gier końcowych ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *