God of War Ragnarök Best Armor Sets, w tym najlepsza wczesna zbroja i jak zdobyć zestaw Steinbjorn

Startseite » God of War Ragnarök Best Armor Sets, w tym najlepsza wczesna zbroja i jak zdobyć zestaw Steinbjorn
15. maja 2024
13 minutes
19

By Jhonny Gamer

Najlepsza zbroja God of War Ragnarök Może całkowicie zmienić sposób, w jaki podchodzisz do walki, pomagając pokonać twardych wrogów ze specjalnymi umiejętnościami lub zwiększone statystyki, takie jak siła, obrona i rutyka.

Najlepsza zbroja klatki piersiowej, talii i nadgarstka zależy na twoim własnym Persona l Preferencja, więc wymienimy opcje, które próbują wziąć pod uwagę wszystkie playty, ponieważ istnieje wiele różnych kompilacji, z którymi możesz zestaw Kratos, co prowadzi do różnych opcji dla Najlepsza wczesna zbroja I Najlepsze zestawy późnej zbroi.

Aby uzyskać więcej pomocy God of War Ragnarök, Sprawdź nasze strony w lokalizacjach i rozwiązaniach klatki piersiowej Nornir, Lokalizacje Raven, i lokalizacje nasion Muspelheim.


Rozdęte, ale piękne: wolne od spoilera God of War Ragnarok Review!

Najlepsza zbroja God of War Ragnarök

Chociaż zależy to od twojego Persona l Playmyle, ogólnie, myślimy Zestaw Steinbjorn jest najlepszą zbroją w God of War Ragnarök. Katał klatki piersiowej może mieć tylko obronę jako jego wzmocniona statystyka, ale jest to bardzo duża liczba obrony! Zwłaszcza po uaktualnieniu.

W połączeniu z zdolnością Steinbjorna Plackarta do przywracania zdrowia przez krótki czas po wyciągnięciu znacznej obrażeń, a nadgarstka i talii zdolności do umiarkowanego szczęścia, aby zadawać oszałamianie pobliskich wrogów, gdy otrzymasz obrażenia, Kratos w zasadzie odwraca sięw najsilniejszą maszynę do zabójstwa królestwa.

Jeśli kiedykolwiek zmagasz się z twardym wrogiem, gorąco polecamy wyposażenie i modernizację zbroi Steinbjorn, jeśli możesz. Możesz dowiedzieć się Jak zdobyć zbroję Steinbjorn poniżej.

Należy pamiętać, że zestawu Steinbjorn nie można uzyskać dopiero późno w historii gry, więc możesz rozważyć kolejny zestaw, aby cię przetrwać, dopóki nie będziesz mógł zdobyć utworów Steinbjorn.


Najlepsza zbroja do wczesnych kompilacji God of War Ragnarök

Ponieważ najlepsza zbroja nie można odblokować dopiero późno w grze, dobrze jest również wiedzieć, jakie są najlepsze pancerze na wczesnych etapach historii i jak je zdobyć.

Poniżej podejdziemy więcej szczegółów, ale na pierwszy rzut God of War Ragnarök we wczesnej grze:

  • Zestaw zbroi Nidavelli
  • Zestaw zbroi Lunda
  • Zestaw zbroi Raven Tears
  • Zestaw zbroi duchowych

Chociaż możesz wyposażyć wszystkie trzy fragmenty zestawu, nie ma do tego dodatkowego profitu, więc możesz przeczytać opisy każdego kawałka zbroi poniżej i mieszać i dopasować, aby stworzyć kompilacje dostosowane do Twojego Playtyle.


Najlepsze zestawy zbroi dla późnych kompilacji God of War Ragnarök

Znowu przejdziemy do bardziej szczegółowych informacji poniżej, ale na pierwszy rzut oka, oto najlepsza zbroja God of War RagnaröK W grze późnej i końcowej:

  • Zestaw zbroi Steinbjorn
  • Zestaw opancerzenia
  • Zestaw Dragon Armor

W większości przypadków będziesz chciał trzymać się wyposażenia wszystkich kawałków tych późnych zestawów zbroi, ale wszystko to zależy od twojego Persona l Playmele. Jednak zalecamy jednak, aby jak najwięcej ulepszyć te elementy zbroi, aby w pełni je wyposażyć.


Kratos w [noedit] [noedit] [noedit] God of War ragnarok

Jak zdobyć zbroję Nidavellir God of War RagnaröK oraz umiejętności i statystyki

Oto szczegółowe informacje na temat wszystkich statystyk i umiejętności klatki piersiowej, talii i pancerza nadgarstka dla zbroi Nidavelli w stanie God of War RagnaröK:

Kawałek zbroi
STAT Wzmocnienie do
Umiejętność
Najlepszy Plackart Nidavellira (zbroja klatki piersiowej) Siła, obrona, witalność Ogłuszenie chwytające wroga (R3) zapewnia wybuch zdrowia
Najlepsi strażnicy ramion Nidavellira (zbroja nadgarstka) Siła, obrona, witalność Zmniejsza, jak szybko osłania wroga
Najlepsza strażnik w talii Nidavellira (zbroja talii) Obrona, witalność Zmniejsza, jak szybko osłania wroga

Aby wprowadzić wszystkie trzy kawałki zbroi Nidavellira God of War Ragnarök Musisz znaleźć rudę Nidavellira podczas wypełniania przychylności „Usługa Asgard” w Svartalfheim, a następnie stworzyć zbroję w sklepie. Pamiętaj, aby odebrać wszystkie łupy przed niszczeniem każdego zestawu podczas przychylności lub przeszukaj klatkę piersiową obok dowolnego sklepa krasnoludów, jeśli zapomniałeś go odebrać.

Uważamy, że zestaw Nidavelli jest jednym z najlepszych setów zbroi God of War Ragnarök dla wczesnej gry, ponieważ może to drastycznie skrócić czas potrzebny na ogłuszenie wroga, zwłaszcza słabszych. Ogłuszenie chwytanie ich może następnie przywrócić trochę twojego zdrowia, co jest fantastycznym profitem na szczycie wzmocnienia do witalności wszystkie trzy utwory już ci dają.


Jak wprowadzić zbroję Lundy God of War RagnaröK oraz umiejętności i statystyki

Oto szczegółowe informacje na temat wszystkich statystyk i umiejętności klatki piersiowej, talii i pancerza nadgarstka dla zbroi Lunda God of War RagnaröK:

Kawałek zbroi
STAT Wzmocnienie do
Umiejętność
Lunda’s Lost cuirass (zbroja klatki piersiowej) Siła, obrona, rynek, szczęście Ataki na gołej ręki, parowanie i blokowanie mają duże szczęście, aby zadać obrażenia bonusowe i zatruć wrogów, obniżając poziom mocy
Lunda’s Lost Bracers (zbroja nadgarstka) Siła, Run, szczęście Ataki w zwarciu na zatrutych wrogów zwiększają obrażenia
Zaginięty pas Lundy (zbroja talii) Obrona, rynek, szczęście Ataki w zwarciu na zatrutych wrogów zwiększają obrażenia

Wpadłeś pancerz Lundy God of War RagnaröK podczas przechodzenia przez „tajemniczą kulę” w Vanaheim, o ile szukasz legendarnych skrzyń wzdłuż rejonu Delta River w drodze do zakończenia zadania. Kiedy znajdziesz jakikolwiek kawałek uszkodzonego zestawu zbroi Lunda, zabierz go do sklepu, aby go naprawić, możesz go nosić.

Chociaż wszystkie trzy fragmenty zbroi Lundy są bardzo dobrze razem, w rzeczywistości wyposażyliśmy zbroję nadgarstka Bracers tylko przez długi czas, ponieważ ładnie łączyła się z jednym z zatruć naszych towarzyszy. Jeśli jednak wykonujesz wiele ataków, blokowania lub gołego ręki, wówczas utracona pancerz klatki piersiowej Lunda jest fantastycznym wczesnym sprzętem, który może ułatwić walce poprzez obniżenie poziomu mocy wroga.


Jak zdobyć zbroję Raven Tears God of War RagnaröK oraz umiejętności i statystyki

Oto szczegółowe informacje na temat wszystkich statystyk i umiejętności klatki piersiowej, talii i zbroi nadgarstka dla zbroi Raven Tears God of War RagnaröK:

Kawałek zbroi
STAT Wzmocnienie do
Umiejętność
Cuirass of Raven Tears (zbroja klatki piersiowej) Siła, obrona, szczęście Uderzenie wrogów ma niską szansę na udzielenie uzdrawiającej mgły
Bracers of Raven Tears (zbroja nadgarstka) Siła, obrona, szczęście Zwiększa gojenie z kamieni zdrowia, wściekłości i sprzętu
Pielę łez Raven (zbroja talii) Obrona, szczęście Zwiększa gojenie z kamieni zdrowia, wściekłości i sprzętu

Aby zdobyć wszystkie trzy kawałki zestawu zbroi łez, musisz zlokalizować i trafić 18 Kruków Odyna, Następnie otwórz trzy skrzynie pod drzewem Kruka w królestwie Niflheim. Znalezienie sześciu kruków nagradza pas, 12 Bracers i 18 curass.

Nawet z niską szansą na szczęście, prawdopodobieństwo otrzymania leczniczych mgły po noszeniu pensjonatu Raven Tears Armor jest w rzeczywistości dość wysokie, jeśli jesteś wielkim atakiem w zwarciu – ale liczy się również ataki dystansowe. Podnoszenie statystyki szczęścia sprawia, że jest to jeszcze bardziej prawdopodobne, dzięki czemu całe łzy kruka są bardzo przydatne, jeśli często umierasz na początku i w połowie meczu.


Jak zdobyć zbroję duchową God of War RagnaröK oraz umiejętności i statystyki

Oto szczegółowe informacje na temat wszystkich statystyk i umiejętności klatki piersiowej, talii i zbroi nadgarstka dla zbroi duchowej zamierzonej God of War RagnaröK:

Kawałek zbroi
STAT Wzmocnienie do
Umiejętność
Duchowe paski ramion (zbroja klatki piersiowej) Siła, obrona, czas odnowienia Atak runny lub relikwia uderza w kształt buffa zwiększającego walkę w walkę Kratos i obrażenia dystansowane o 15% z każdym stosem (maksymalnie trzy stosy)
Duchowe okłady (zbroja nadgarstka) Siła, czas odnowienia Ataki w zwarciu mają niską szansę na przywrócenie czasów odnowienia w przypadku ataków Runic Broniet Broń
Pas duchowy (zbroja talii) Obrona, czas odnowienia Ataki w zwarciu mają niską szansę na przywrócenie czasów odnowienia w przypadku ataków Runic Broniet Broń

Aby wprowadzić duchową zbroję God of War Ragnarök musisz dotrzeć do Vanaheim, a następnie postęp za pomocą głównej misji ścieżki „Reckoning”, dopóki nie wrócisz do obozu Freyrs i opuścić Mimira za sobą, gdzie Brok będzie miał pełny zestaw do tworzenia w sklepie dla hacksilver.

Znaleźliśmy duchowe ramię w postaci zbroi klatki piersiowej tak dobrze, że pozostała wyposażona w kratos do końca gry. To powiedziawszy, jeśli nie użyjesz wielu ataków runicznych, zdecydowanie nie powinieneś używać zestawu zbroi duchowych, ponieważ opiera się on na ciągłej aktywowaniu ich lub relikwii, aby utrzymać niesamowitą siłę.


Jak zdobyć zbroję Steinbjorn God of War RagnaröK oraz umiejętności i statystyki

Jest to prawdopodobnie najlepsza zbroja w grze dla większości graczy, więc oto szczegóły dotyczące wszystkich statystyk i umiejętności klatki piersiowej, talii i zbroi nadgarstka dla zbroi Steinbjorn ustawionych God of War RagnaröK:

Kawałek zbroi
STAT Wzmocnienie do
Umiejętność
Steinbjorn Plackart (zbroja klatki piersiowej) Obrona Po wyciągnięciu znacznych szkód ataki Kratosa przywrócą trochę utraconego zdrowia
Steinbjorn rękawicy (zbroja nadgarstka) Siła, obrona Umiarkowana szansa na szczęście, aby się zataczyć i wyrządzić obrażenia ogłuszenia pobliskich wrogów, gdy wyrywa się obrażenia
Steinbjorn Talist Guard (zbroja talii) Obrona Umiarkowana szansa na szczęście, aby się zataczyć i wyrządzić obrażenia ogłuszenia pobliskich wrogów, gdy wyrywa się obrażenia

Aby wprowadzić zbroję Steinbjorn God of War Ragnarök musisz znaleźć mistyczną relikwia pamiątka w sferze Midgard, używając włóczni na żółtym lodzie na południe od jeziora dziewięciu. Następnie użyj mistycznej pamiątki na czterech posągach trolli znalezionych w Midgard, Alfheim i Vanaheim, abyś mógł je zabić i zdobyć kamienie snu, aby stworzyć zbroję.

Zbroja Steinbjorn jest prawdopodobnie najlepszym zestawem dla większości graczy, ponieważ ma bardzo wysokie statystyki obrony, a jej umiejętności pomagają przywrócić zdrowie, a wciągnięcie wrogów w mgnieniu oka. Jeśli kiedykolwiek zmagasz się z potężnym wrogiem w grze, gorąco polecamy wyposażenie zbroi Steinbjorn, aby ci pomóc.


Jak zdobyć przewodnik po zbroi God of War RagnaröK oraz umiejętności i statystyki

Oto szczegółowe informacje na temat wszystkich statystyk i umiejętności klatki piersiowej, talii i zbroi nadgarstka dla włożonej opancerzenia God of War RagnaröK:

Kawałek zbroi
STAT Wzmocnienie do
Umiejętność
Napierśnik światła przewodniego (zbroja klatki piersiowej) Siła, obrona, szczęście Umiarkowana szansa na szczęście na każdym trafieniu, aby zwiększyć siłę, rynek i szczęście jednej z broni Kratos
Rękawice światła przewodnika (zbroja nadgarstka) Siła, szczęście Ataki w zwarciu mają szansę na krytyczne uderzenie, tworząc szkodliwą eksplozję
Straż w talii przewodniego światła (zbroja talii) Obrona, szczęście Ataki w zwarciu mają szansę na krytyczne uderzenie, tworząc szkodliwą eksplozję

Aby wprowadzić przewodniącego zbroi God of War Ragnarök Musisz podróżować do Midgard jako kratos i ukończyć przychylność „przewodnika” zebraną przez interakcję z różnymi dużymi częściami świątyni Tyrsa wokół jeziora dziewięciu. Po jego zakończeniu możesz następnie stworzyć zestaw z dowolnego sklepu.

Światło przewodnie to fantastyczny zestaw zbroi dla tych, którzy chcą ucieleśnić ducha God of War i walka w zwarciu atakują na każde spotkanie! Pamiętaj tylko, aby skorzystać z wzrostu runic i aktywować te umiejętności, jeśli to możliwe, aby uzyskać jeszcze więcej obrażeń.


Jak zdobyć smokówkę God of War RagnaröK oraz umiejętności i statystyki

Oto szczegółowe informacje na temat wszystkich statystyk i umiejętności klatki piersiowej, talii i pancerza nadgarstka dla wsiadającej zbroi God of War RagnaröK:

Kawałek zbroi
STAT Wzmocnienie do
Umiejętność
Smoka skalowana napierśnik (zbroja klatki piersiowej) Siła, obrona Bloki i parki dają buffowi rosnącą siłę i obronę z każdym stosem. Resetuje się po wykorzystywaniu szkód
Dragon Scared Bracers (zbroja nadgarstka) Siła, obrona Zwiększa wszystkie obrażenia tarczy, a udane bloki lub parki zadają teraz obrażenia tarczy pobliskim wrogom
Smok skalowany pas (zbroja talii) Siła, obrona Zwiększa wszystkie obrażenia tarczy, a udane bloki lub parki zadają teraz obrażenia tarczy pobliskim wrogom

Aby ustawić Smok Armor God of War Ragnarök musisz ukończyć drugą część głównej historii w Vanaheim, a następnie podążaj za przysługą „zapach przetrwania”, dopóki nie dotrzesz do sekcji krateru Vanaheim. To otwiera ogromny opcjonalny kawałek ziemi do odkrycia, który obejmuje polu. Zabij smoki (w tym Dreki) i podnieś smokowy pazur i smok ząb potrzebny do wytworzenia setu w sklepie.

Zestaw Dragon Armor jest idealny dla tych, którzy wykonują wiele parametek, bloków i chusteczek. Naturalnie dostaniesz buffy do swojej siły i obrony za kontynuowanie grania w ten sposób, oprócz wzmocnienia zastosowanego przez sam wyposażenie samego zestawu zbroi.

Jeśli jednak nie używasz swojej tarczy, zalecamy pominięcie zestawu Dragon Armor i wybranie sprzętu bardziej dostosowane do Twojego Playmele. Jeśli jednak podoba Ci się jego wygląd, możesz przesyłać swój sprzęt i zachowaj statystyki innego zestawu zbroi.


Mam nadzieję, że dobrze się bawisz God of War Ragnarök!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate God of War Ragnarök Best Armor Sets, w tym najlepsza wczesna zbroja i jak zdobyć zestaw Steinbjorn ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *